Zlot świętokrzyski

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RobertH
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1279
Rejestracja: 26 lis 2018, 00:22
Tytuł: RobertH
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: RobertH »

TomaszK pisze:
Mysikrólik pisze:Niestety całkiem blisko terenów gdzie będziemy się przemieszczać, właśnie powstało nowe ognisko.
Nie jedziemy do Starachowic.
Odległość do najbliższego miejsca zlotowego od Starachowic to jakieś 25 km , chyba dość bezpiecznie i można oddychać pełną piersią lub dwoma ... :oops: :-D :-D :-D :-D
Ostatnio zmieniony 28 maja 2020, 13:52 przez RobertH, łącznie zmieniany 1 raz.
KSIĄŻKI NIE GRYZĄ !!! POCHŁANIAJĄ W CAŁOŚCI !!!

Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2633
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 147 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Fantomas »

Pamiętam, że na geografii w szkole podstawowej uczyliśmy się też o głównych gałęziach przemysłu w danym regionie Polski (potem też w najbardziej uprzemysłowionych krajach Europy) i w Starachowicach była Fabryka Samochodów Malolitrażowych :-) Jedynie z tym kojarzę Starachowice :-)
Ostatnio zmieniony 28 maja 2020, 14:26 przez Fantomas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6422
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 216 razy
Otrzymał podziękowań: 151 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Fantomas pisze:Malolitrażowych
poważnie? I co tam produkowano? Ja kojarzę tylko FSC (ciężarowych).
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16445
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 423 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:
Fantomas pisze:Malolitrażowych
poważnie? I co tam produkowano? Ja kojarzę tylko FSC (ciężarowych).
Star Starachowice, nawet taki klub tam jest.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2020, 14:36 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2767
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Post autor: irycki »

TomaszK pisze:
irycki pisze:Dla mnie w obecnej sytuacji mieszkanie we wspólnych domkach jest absolutnie nieakceptowalne.
I dlatego nie jedziesz na Zlot. :-)
No jest to jeden z głównych powodów.
Zresztą gdyby ktoś z nas był nosicielem koronawirusa, to nawet nie witając się tradycyjnie "na misia" i utrzymując przez cały czas dystans dwóch metrów od siebie, przez cztery dni i tak byśmy się zarazili.
Zgadza się. To jest drugi. I dlatego pytałem swego czasu o maseczki.


Mysikrólik pisze: Maseczka ochrania innych przed nomen omen nosicielem maseczki, a nie odwrotnie.
Tak. A ja się nie chcę od Was zarazić. Oczywiście Was też nie chcę.


Spanie spaniem, ale taka impreza jak rok temu w - nie pamiętam już czyim - domku w moim przekonaniu nie wchodzi w rachubę. Ognisko jest wątpliwe. To co zostanie z tego Zlotu?

Zastanawiałem się czy nie wpaść "prywatnie" na dzień czy dwa, nocując w jakimś hotelu czy czymś takim, ale czy ma sens jechać na zlot żeby trzymać się 10 metrów od grupy i uciekać w panice gdy tylko ktoś zechce podejść...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16445
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 423 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Post autor: Czesio1 »

irycki pisze: Spanie spaniem, ale taka impreza jak rok temu w - nie pamiętam już czyim - domku w moim przekonaniu nie wchodzi w rachubę. Ognisko jest wątpliwe. To co zostanie z tego Zlotu?
Irycki, na dzień dzisiejszy według informacji od właściciela ognisko jest do zrobienia. Jedyny problem jest taki że trzeba za to zapłacić.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1046
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

irycki pisze:
Zgadza się. To jest drugi. I dlatego pytałem swego czasu o maseczki.
wydaje mi sie Irycki ze troche źle interpretujesz calą sytuacje ,, i tu sie zgadzam z TomaszKiem jesli jedziesz na zlot to wchodzisz to z całymi kosekwencjami i to wyraźnie napisał TomaszeK
TomaszK pisze:organizacja zlotu opiera się na założeniu, że będzie taki jak poprzednie: wspólne zwiedzanie, wspólne ognisko, spędzanie czasu w naszym towarzystwie. I tego chyba nie da się uniknąć. Zresztą gdyby ktoś z nas był nosicielem koronawirusa, to nawet nie witając się tradycyjnie "na misia" i utrzymując przez cały czas dystans dwóch metrów od siebie, przez cztery dni i tak byśmy się zarazili.
bo jak ty sobie wyobrażasz chodzenie w maseczkach we wspólnym domku.. bo juz Mysikrólik i Czesio definitywnie dali do zrozumienia że raczej własciciel nie pójdzie na układ wynajecia kazdemu osobnego domku i to jeszcze za jaka kase? zreszta kto by sie narabial i sprzatal dodatkowe 7 domków zamiast trzech czy czterech .. a ognisko? jak wyobrazasz sobie spedzanie czasu przy płonącym ognisku w maskach przyłbicach i zachowujac odpowiedni odstep? ..przez komórki rozmowy? czy drzec sie aby przekrzyczec ludzi ognisko i tłumiące maseczki ..a w domku jak ? bedziesz chodzil za kazdym z nie-rodziny i spryskiwał atomizerem wszyskie miejsca co kto dotnie ? ..i tu Tomaszek ma racje albo wchodzisz to po całosci tak ja na zasadach innych zlotów albo nie.. bo to już nie bedzie zlot tylko obóz sanitarny i nie ubawisz sie i odpoczniesz tylko bedziesz latał z chusteczkami ,uważał co kto dotknie, izolował sie ,to jaki to ma wtedy sens.?.a już wycieczki restauracje jesteś pewien że ciagle bedziesz o wszystkim pamietał ? gdzie bedziesz na czas i w ruchu? .. w/g mnie nie da sie tego zrobić tak jak to chcesz ty czy Pitt..
Ostatnio zmieniony 28 maja 2020, 16:02 przez oldmalarz, łącznie zmieniany 6 razy.
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2633
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 147 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Fantomas »

PawelK pisze:
Fantomas pisze:Malolitrażowych
poważnie? I co tam produkowano? Ja kojarzę tylko FSC (ciężarowych).
A tak. Masz rację. W Starachowicach produkowano Stara. Małolitrażowe to Tychy i Bielsko-Biała. Tam produkowano między innymi Syrenkę, której mój tata był właścicielem. ¬le zapamiętałem. W każdym razie to absurd, że ktoś uznał taką wiedzę za niezbędną dla 12 latka.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6422
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 216 razy
Otrzymał podziękowań: 151 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Fantomas pisze:¬le zapamiętałem. W każdym razie to absurd, że ktoś uznał taką wiedzę za niezbędną dla 12 latka.
To chyba znany problem wielokrotnie "piętnowany" przez m.in. Niziurskiego w książkach, gdy na geografii trzeba było się uczyć o "plonach w Afryce".
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1762
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 516 razy
Otrzymał podziękowań: 162 razy

Post autor: TomaszL »

U mnie sytuacja jest następująca. Bardzo zależało mi na zlocie, ale pojawiły się pewne komplikacje (sprawy rodzinne) i nie mogę wziąźć udziału w spotkaniu.

Pierwszy raz muszę zrezygnować z planów zlotowych.

Trzymam kciuki za powodzenie projektu TomaszKa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2767
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Post autor: irycki »

oldmalarz pisze: a ognisko? jak wyobrazasz sobie spedzanie czasu przy płonącym ognisku w maskach przyłbicach i zachowujac odpowiedni odstep? ..przez komórki rozmowy? czy drzec sie aby przekrzyczec ludzi ognisko i tłumiące maseczki ..
Nie wyobrażam sobie, dlatego nie jadę na zlot.
w/g mnie nie da sie tego zrobić tak jak to chcesz ty czy Pitt..
No wiem że się nie da.

Może za rok już będzie normalnie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Poza wątpliwościami związanymi z całą tą sytuacją, doszedł właśnie problem pozostawinia dzieciaków na tak długo bez opieki. W tej sytuacji mnie mogę zadeklarować ze przyjedziemy. Cho iaz bardzo chcieliśmy.
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8891
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 50 razy
Otrzymał podziękowań: 404 razy

Post autor: TomaszK »

VdL pisze: W tej sytuacji mnie mogę zadeklarować że przyjedziemy.
Ja też mnie mogę zadeklarować że przyjadę.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16445
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 423 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Post autor: Czesio1 »

Rozmawiałem dziś z właścicielem naszej bazy. Na razie mamy dla siebie cztery domki. Jeżeli będą w nich zakwaterowane 5-6 osób to cenę za osobę ustaliliśmy za 45 zł. Prawdopodobnie będziemy zmuszeni zwolnić jeden domek bo po rezygnacji VdL będzie nas maksymalnie 17 osób. Na ten moment mamy potwierdzenie udziału w zlocie 8 osób.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ater
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 542
Rejestracja: 05 sie 2017, 22:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Post autor: Ater »

Ja z Anią potwierdzam, że się wybieramy na zlot.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5306
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Mysikrólik »

Ja mam skojarzenia z Seksmisją i obym się nie mylił.

A tak w ogóle, bo mnie Yvonne męczy, macie ochotę na konkursik z cytatów z polskich filmów, głównie starych komedii, ale nie tylko?
Ostatnio zmieniony 28 maja 2020, 23:40 przez Mysikrólik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2767
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 83 razy
Otrzymał podziękowań: 145 razy

Post autor: irycki »

Mysikrólik pisze:Ja mam skojarzenia z Seksmisją i obym się nie mylił.
A z którym miejscem? :shock:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16445
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 423 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Post autor: Czesio1 »

Mysikrólik pisze: A tak w ogóle, bo mnie Yvonne męczy, macie ochotę na konkursik z cytatów z polskich filmów, głównie starych komedii, ale nie tylko?
Ale chodzi o konkurs w czasie zlotu?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5306
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Mysikrólik »

irycki pisze:Mysikrólik napisał/a:
Ja mam skojarzenia z Seksmisją i obym się nie mylił.


A z którym miejscem?
Końcówka. Wyjście, gdy okazało się, że na szczęście promieniowanie nie jest takie groźne i można bezpiecznie żyć.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5306
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Mysikrólik »

Czesio1 pisze:Mysikrólik napisał/a:

A tak w ogóle, bo mnie Yvonne męczy, macie ochotę na konkursik z cytatów z polskich filmów, głównie starych komedii, ale nie tylko?

Ale chodzi o konkurs w czasie zlotu?
Nie, taki forowy konkurs szybki.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Mysikrólik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16445
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 423 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Post autor: Czesio1 »

To może ja przypomnę aktualną listę osób chętnych do wyjazdu na zlot:

TomaszK - 1 osoba
Yvonne - ???
Hanka - 1 osoba
Czesio1 - 1 osoba
Mysikrólik - 1 osoba
Vasco - 1 osoba
Eksplorator63 - 1 osoba
Ater - 2 osoby
PiTT - ???
chkaplan - 2 osoby

RAZEM: 10 osób


Czekam zatem już tylko na decyzję od Yvonne, i PiTTa.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2020, 10:28 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ater
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 542
Rejestracja: 05 sie 2017, 22:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Post autor: Ater »

Mysikrólik pisze:
Czesio1 pisze:Mysikrólik napisał/a:

A tak w ogóle, bo mnie Yvonne męczy, macie ochotę na konkursik z cytatów z polskich filmów, głównie starych komedii, ale nie tylko?

Ale chodzi o konkurs w czasie zlotu?
Nie, taki forowy konkurs szybki.
"Oby Pański słoń kapał się w mleku"
"Oby trąba Twojego słonia nie trafiła w kaktus"
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1046
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

Mysikrólik pisze: Końcówka. Wyjście, gdy okazało się, że na szczęście promieniowanie nie jest takie groźne i można bezpiecznie żyć.

Zapomniałeś o czasie który upłynął od wybuchu bomby N do wyjścia naszych bohaterów😉 podejrzewam że jak i tu upłynie podobna ilość czasu co tam, sytuacja będzie zbliżona do widoku "boćka"
Ostatnio zmieniony 29 maja 2020, 12:59 przez oldmalarz, łącznie zmieniany 1 raz.
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PiTT
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 934
Rejestracja: 26 kwie 2017, 00:20
Miejscowość: Gd./Tcz.
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Post autor: PiTT »

Ja nie chcę nikomu wskazywać, jak i gdzie nocować. Wiadomo, że nie wyeliminujemy ryzyka. Ale możemy je minimalizować, na tyle, na ile jest to możliwe. Może jest to minimalne minimalizowanie, ale zawsze ;-) Nie chciałbym, abyśmy ostentacyjnie ignorowali zalecenia (i mam tu na myśli zdroworozsądkowe i oparte na faktach zalecenia, a nie tylko zachowanie formalnych czy quasi-formalnych regulacji).

Jeśli da się zachować większy odstęp, to wtedy, kiedy można, zachowujmy go. Jeżeli w pewnych sytuacjach trzeba mieć maseczki, to je załóżmy. Jeżeli możemy się mniej stłoczyć w domkach, to też to zróbmy. Czy jest taka wola po Waszej stronie?

Mówimy tu o prawdopodobieństwie i o pojęciu ryzyka. Każdy decyzję w tym zakresie podejmuje samodzielnie. Ja szanuję i rozumiem decyzję tych, którzy nie chcą przyjeżdżać.

My przyjedziemy w 4 osoby, co tu deklaruję. Chciałbym jednak mieć odrębny domek. Pierwotnie miało być nas dwóch, teraz więcej, więc i tak potrzebujemy więcej miejsc.

Co do konkursów - chętnie przegram w te cytaty ;-) A co do wcześniejszych planów, to przy tylu osobach chyba nie zrobimy sobie żadnego nocnego biegania po lesie. Wolałbym w pełnej wersji zrobić to z Oldmalarzem. Choć w trakcie takiej aktywności ryzyko jest znikome, więc jeśli będą chętni, jakąś uproszczoną wersję da się pewnie zrobić :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16445
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 423 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Post autor: Czesio1 »

PiTT pisze: My przyjedziemy w 4 osoby, co tu deklaruję. Chciałbym jednak mieć odrębny domek. Pierwotnie miało być nas dwóch, teraz więcej, więc i tak potrzebujemy więcej miejsc.
To może ja przypomnę aktualną listę osób chętnych do wyjazdu na zlot:

TomaszK - 1 osoba
Yvonne - ???
Hanka - 1 osoba
Czesio1 - 1 osoba
Mysikrólik - 1 osoba
Vasco - 1 osoba
Eksplorator63 - 1 osoba
Ater - 2 osoby
PiTT - 4 osoby
chkaplan - 2 osoby

RAZEM: 14 osób


Czekam zatem już tylko na decyzję od Yvonne

Myślę, że da się dla Was załatwić osobny domek PiTT.
PiTT pisze: Co do konkursów - chętnie przegram w te cytaty ;-) A co do wcześniejszych planów, to przy tylu osobach chyba nie zrobimy sobie żadnego nocnego biegania po lesie. Wolałbym w pełnej wersji zrobić to z Oldmalarzem. Choć w trakcie takiej aktywności ryzyko jest znikome, więc jeśli będą chętni, jakąś uproszczoną wersję da się pewnie zrobić :-)
Byłoby super jakby udało się coś takiego zorganizować. Choćby coś uproszczonego.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2020, 13:45 przez Czesio1, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13053
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 192 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:
Czekam zatem już tylko na decyzję od Yvonne.
My ostateczną decyzję podejmiemy, jak będzie znany program.
Chyba, że nadal obowiązuje ten pierwotny?
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5306
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 19 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Mysikrólik »

Yvonne pisze:Czesio1 napisał/a:


Czekam zatem już tylko na decyzję od Yvonne.


My ostateczną decyzję podejmiemy, jak będzie znany program.
Kółko się zamyka, bo TomaszeK mówił, że plan będzie gdy wszystkie osoby podejmą już decyzję. Może jednak teraz już będzie wiedział.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16445
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 423 razy
Otrzymał podziękowań: 211 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: My ostateczną decyzję podejmiemy, jak będzie znany program.
Chyba, że nadal obowiązuje ten pierwotny?
Z planu który kilka dni temu zamieścił TomaszK na pewno wypadnie nam Muzeum Staropolskiego Okręgu Przemysłowego w Sielpi. Według uzyskanych wczoraj informacji muzeum nie jest dostępne i prawdopodobnie w tym roku nie będzie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Vasco
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 565
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:16
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy

Post autor: Vasco »

Może to nie padło jakoś konkretnie, ale myślę, że każdy z nas będzie zachowywał się z głową i będziemy stosować gdzie tylko się da dystans, maseczki, powitania łokciem itd :)

Mysikrólik: Czytałeś ten mój wpis o trasie przyjazdu?

Yvonne: Na święty Krzyż można się dostać od drugiej strony, od Huty Szklanej. Tam jest parking i dalej asfaltowa, lekko pod górę droga + chodnik (tam w zasadzie jeżdżą tylko pojazdy ze specjalnym zezwoleniem), więc ominie was tylko wspinanie się przez las.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13053
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 192 razy

Post autor: Yvonne »

Vasco pisze:
Yvonne: Na święty Krzyż można się dostać od drugiej strony, od Huty Szklanej. Tam jest parking i dalej asfaltowa, lekko pod górę droga + chodnik (tam w zasadzie jeżdżą tylko pojazdy ze specjalnym zezwoleniem), więc ominie was tylko wspinanie się przez las.
Wiem, byliśmy tam kilka lat temu i właśnie tą drogą.
ODPOWIEDZ