Zlot świętokrzyski

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
RobertH
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1279
Rejestracja: 26 lis 2018, 00:22
Tytuł: RobertH
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: RobertH »

Jeżeli Oldi ma kłopoty finansowe a chciałby jechać na zlot ,to proponuję mu pomóc.
Jeżeli się nie obrazi na pomoc przyjaciół , kolegów i znajomych to proponuję zrzutkę po 20-50 zł .Jak każdy może. A Oldi może się odwdzięczyć piękna serenadą przy ognisku lub szybką karykaturą :564:
Ja nie jadę ale chętnie pomogę finansowo .Po to takie forum by sobie pomagać w potrzebie. :-)

Z przygodą na Ty !!!
Ostatnio zmieniony 11 maja 2020, 11:17 przez RobertH, łącznie zmieniany 1 raz.
KSIĄŻKI NIE GRYZĄ !!! POCHŁANIAJĄ W CAŁOŚCI !!!

Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Czesio1 pisze:A coś więcej? Czy przyjmują grupy, jakie warunki zakwaterowania, czy można robić ognisko, itd.?
Pytałem o naszą rezerwację, więc warunki są takie jak przy wpłacie zaliczki.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:
Czesio1 pisze:A coś więcej? Czy przyjmują grupy, jakie warunki zakwaterowania, czy można robić ognisko, itd.?
Pytałem o naszą rezerwację, więc warunki są takie jak przy wpłacie zaliczki.
Jesteś tego pewien? Gdy robiliśmy rezerwację nikt o żadnych obostrzeniach nie myślał nawet. Gdy odpowiedzieli Ci że ośrodek jest czynny mogli założyć z góry że sami się dostosujemy do aktualnie panujących w naszym k raju warunków bez dodatkowych wyjaśnień. Jak choćby z tym ogniskiem. Robiłeś rezerwację wiadomo było że da się zrobić, ale czy teraz jest to aktualne?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:
TomaszK pisze:
Czesio1 pisze:A coś więcej? Czy przyjmują grupy, jakie warunki zakwaterowania, czy można robić ognisko, itd.?
Pytałem o naszą rezerwację, więc warunki są takie jak przy wpłacie zaliczki.
Jesteś tego pewien? Gdy robiliśmy rezerwację nikt o żadnych obostrzeniach nie myślał nawet. Gdy odpowiedzieli Ci że ośrodek jest czynny mogli założyć z góry że sami się dostosujemy do aktualnie panujących w naszym k raju warunków bez dodatkowych wyjaśnień. Jak choćby z tym ogniskiem. Robiłeś rezerwację wiadomo było że da się zrobić, ale czy teraz jest to aktualne?
Czesio ma rację.
Myślę, że trzeba się upewnić, jakie są teraz zasady.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

RobertH pisze:Jeżeli Oldi ma kłopoty finansowe a chciałby jechać na zlot ,to proponuję mu pomóc.
Sorka, że się wtrącę ale wydaje się, że z posta oldmalarza wynika, że podstawowym problemem jest troska o zdrowie własne i najbliższych. Biorąc pod uwagę wcześniejsze informacje o podatności na choroby myślę, że jego rezygnacja z udziału w zlocie jest wyrazem rozsądku. To jest jednak spore spotkanie z ludźmi z całej Polski, które nie trwa pięć-dziesięć minut tylko kilka dni czyli spełnia wszelkie wymogi możliwości zarażenia się od nosiciela. Warto pamiętać, że nie trzeba mieć wysokiej temperatury żeby zarażać.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

RobertH pisze:Jeżeli Oldi ma kłopoty finansowe a chciałby jechać na zlot ,to proponuję mu pomóc.
Jeżeli się nie obrazi na pomoc przyjaciół , kolegów i znajomych to proponuję zrzutkę po 20-50 zł .Jak każdy może. A Oldi może się odwdzięczyć piękna serenadą przy ognisku lub szybką karykaturą :564:
Ja nie jadę ale chętnie pomogę finansowo .Po to takie forum by sobie pomagać w potrzebie. :-)

Z przygodą na Ty !!!
Robercie, jeśli kiedyś zwątpię w człowieka, wrócę do tego postu.
Dziękuję.
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

irycki pisze:Łatwo ulec złudzeniu, że właściwie to nic się nie dzieje i jest tak jak rok temu.

Nie jest.
Nie jest.
I nie wiadomo kiedy będzie. Na dodatek, znowu pozwolę sobie zacytować mojego promotora, „.. wiemy, ze nic nie wiemy..”
Musze przyznać, ze trochę kamień z serca, ze nie musze podejmować decyzji co do zlotu. W tym momencie. Nam zapowiedziano już, ze granice będą zamknięte prawdopodobnie do końca roku. Tylko z Nowa Zelandią planują otworzyć. I mało kto z tym nie dyskutuje, większość społeczeństwa uważa to za właściwe. Są grupki, które protestują ogólnie, przeciwko lockdown, twierdzą na przykład, ze nie ma w ogóle wirusa. Jednak większość popiera rząd.
Tak, ze zapisuje się na kolejny zlot, po pandemii. Jak już spokojniej będzie... 😊
Ostatnio zmieniony 11 maja 2020, 19:16 przez Brunhilda, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Brunhilda pisze: Tak, ze zapisuje się na kolejny zlot, po pandemii. Jak już spokojniej będzie... 😊
Nie wiem kiedy i gdzie to będzie ale już jesteś zapisana na listę pod numerem 1 Brunhildo :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Załatwione! 👍
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Część osób się waha, więc myślę, że zgodnie z propozycją Vasco wrócimy do tego tematu za dwa tygodnie. Ale chciałbym jeszcze poznać tymczasowe opinie pozostałych zgłoszonych uczestników: Eksploratora, Atera, TomaszaL i PiTTa.
Ostatnio zmieniony 12 maja 2020, 16:33 przez TomaszK, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Eksplorator63
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1650
Rejestracja: 16 maja 2016, 18:45
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: Eksplorator63 »

Jestem za wyjazdem.
Hanka
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1920
Rejestracja: 05 maja 2014, 20:31
Tytuł: Hanka
Miejscowość: Brześć Kujawski
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 107 razy

Post autor: Hanka »

Eksplorator63 pisze:Jestem za wyjazdem.
Ja też :-)
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Post autor: TomaszL »

Ja najpierw podam kilka faktów:
- nadal mamy zachowywać odstęp 2 metrów
- nadal zasłaniamy usta i nos. W maseczce w czerwcu będzie ciężko. Przyłbice też są uciążliwe.
- hotele,pensjonaty są otwarte ale z ograniczeniami związanymi z gromadzeniem się gości
- restauracje to posiłki wyłącznie na wynos

Pozostaje także zakaz zgromadzeń, spotkań, imprez czy zebrań

https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktu ... raniczenia

Bardzo bym chciał być na zlocie, z wielu powodów, ale waham się: rozsądek i aktualne ograniczenia
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Możemy też się zastanowić nad ewentualnym przełożeniem zlotu na późniejszy, wakacyjny termin.
Co o tym sądzicie?
Ostatnio zmieniony 13 maja 2020, 07:58 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Program zlotu obejmuje trzy pełne dni, plus dzień na wyjazd i dzień na powrót. Nawet gdyby skrócić o jeden dzień, to długi weekend musiałby być co najmniej trzydniowy.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Z wakacjami może być ciężko bo podejrzewam, że każdy ma już coś na ten czas zaplanowane. I tak jak pisze TomaszeK, byłby potrzebny dłuższy weekend. Chyba że byłby to wyjazd w ramach urlopu. Ale urlopy mam w różnych terminach zaplanowane.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ater
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 531
Rejestracja: 05 sie 2017, 22:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy

Post autor: Ater »

Na dzień dzisiejszy, też się wybieram na zlot.
Z terminem wakacyjnym będzie problem, by wszystkim pasował.
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Post autor: TomaszL »

Od 18 maja otwierają restauracje ale:
- przy jednym stoliku może przebywać rodzina lub osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym
- odległość między blatami stolików (od ich brzegów) powinna wynosić min. 2 m, zaś 1 m w przypadku oddzielenia stolików przegrodami o wysokości minimum 1 m (ponad blat stolika).

https://www.gov.pl/web/rozwoj/gastronomia
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
RobertH
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1279
Rejestracja: 26 lis 2018, 00:22
Tytuł: RobertH
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: RobertH »

TomaszL pisze:Od 18 maja otwierają restauracje ale:
- przy jednym stoliku może przebywać rodzina lub osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym
- odległość między blatami stolików (od ich brzegów) powinna wynosić min. 2 m, zaś 1 m w przypadku oddzielenia stolików przegrodami o wysokości minimum 1 m (ponad blat stolika).

https://www.gov.pl/web/rozwoj/gastronomia
Mnie ta wiadomość cieszy , niedługo od Johnego wygram zgrzewkę piwa :) Z góry zapraszam wszystkich na obalenie jej ,ale dopiero od 7 lipca :564:
Ostatnio zmieniony 14 maja 2020, 00:01 przez RobertH, łącznie zmieniany 2 razy.
KSIĄŻKI NIE GRYZĄ !!! POCHŁANIAJĄ W CAŁOŚCI !!!

Obrazek
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

RobertH pisze:
TomaszL pisze:Od 18 maja otwierają restauracje ale:
- przy jednym stoliku może przebywać rodzina lub osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym
- odległość między blatami stolików (od ich brzegów) powinna wynosić min. 2 m, zaś 1 m w przypadku oddzielenia stolików przegrodami o wysokości minimum 1 m (ponad blat stolika).

https://www.gov.pl/web/rozwoj/gastronomia
Mnie ta wiadomość cieszy , niedługo od Johnego wygram zgrzewkę piwa :) Z góry zapraszam wszystkich na obalenie jej ,ale dopiero od 7 lipca :564:
Ciekawe jaką zgrzewka , 4opak ? ;-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Skontaktowałem się dziś z naszym ośrodkiem zlotowym i na dzień dzisiejszy wygląda to tak.
Ośrodek jest czynny, mamy zarezerwowane trzy domki plus czwarty dla Yvonne. W domku mieści się maksymalnie 9 osób. Yvonne ma osobny domek więc liczymy pozostałych. Jest nas 17-18 na liście czyli mamy jeden domek na sześć osób.
Obsługa pensjonatu jest w pełni zdezynfekowana. W domkach mamy środki dezynfekujące.
Co do ogniska to teoretycznie jest to zabronione ale w praktyce właściciel powiedział że nie może nam tego zabronić bo i tak skoro przyjeżdżamy grupą to będziemy się spotykać w grupie. I nie zamierza nam tego zabraniać. Problem może pewnie się pojawić gdy znajdzie się jakiś "życzliwy" z pozostałych gości i naśle w czasie ogniska Policję na nas.
Aha, możemy sobie wynająć miejsce ogniskowe z drewnem na opał lub altankę z grillem w cenie 200 zł. za całą grupę.
Ustaliliśmy z TomaszKiem że do końca maja mamy podjąć ostateczną decyzję kto jedzie a kto rezygnuje ze zlotu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czy są chętni na konkurs w trakcie zlotu? :-)
Jeśli tak, to zachęcam do zainteresowania się regionem, który będzie nas otaczał ;-)
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Akurat z tego jestem dobry :564:
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Czy są chętni na konkurs w trakcie zlotu? :-)
Jeśli tak, to zachęcam do zainteresowania się regionem, który będzie nas otaczał ;-)
Co za pytanie. Jasne że tak!
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Akurat z tego jestem dobry :564:
Podany Ci potrójną porcję dopingu żeby Ci za dobrze nie szło. :027:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Zgodnie z umową wracamy do tematu zlotu świętokrzyskiego. Restrykcje związane z epidemią są powoli łagodzone, aczkolwiek część obostrzeń obowiązuje nadal. Jako organizator chciałbym poznać opinie osób, które jak dotychczas nie powiedziały kategorycznie że nie jadą. Wasze deklaracje są potrzebne do zorganizowania niektórych punktów zlotu, gdzie musi być znana liczba uczestników.
Ja jadę i mam nadzieję, że zlot się odbędzie.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Jako organizator chciałbym poznać opinie osób, które jak dotychczas nie powiedziały kategorycznie że nie jadą. Wasze deklaracje są potrzebne do zorganizowania niektórych punktów zlotu, gdzie musi być znana liczba uczestników.
Ja jadę i mam nadzieję, że zlot się odbędzie.
Ja też się wybieram na zlot.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Nas niestety nie będzie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

My nadal chcemy przyjechać, ale od niedzieli mam pewne obawy co do drogi :-(
W niedzielę odbyliśmy pierwszą dłuższą podróż z Elunią i było średnio. A jechaliśmy tylko do Poznania. I do Opalenicy :-)
Droga powrotna była dość problematyczna. Wygląda na to, że Elunia jest moim kolejnym dzieckiem, które nie śpi w samochodzie. Pierwszym był Bartek, który nie spał w ogóle!
Jak ja zazdroszczę wszystkim, których dzieci śpią w podróży.

Do Poznania jechaliśmy półtorej godziny, a wracaliśmy z Opalenicy prawie trzy. I już było ciężko.
Tymczasem do Bocheńca mamy ponad 4 godziny drogi.
Muszę sobie to jeszcze przemyśleć, ale na razie mam kilka pytań:

- czy jeśli przyjedziemy jest szansa na dokwaterowanie nas do innego domku? Przyjedziemy tylko z Elunią i nie opłaca nam się brać dużego domku. Dodam, że Elunia w nocy pięknie śpi i nie płacze

- czy program pozostaje bez zmian?
Ostatnio zmieniony 26 maja 2020, 21:27 przez Yvonne, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Jeżeli tylko zdecydujecie się jechać to ja jadę też.
Agnieszka na pewno nie, Celina też nie.
Robasa zapytam, ale wątpię. Chyba że mnie zadziwi.

Jadę sam.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2020, 22:11 przez Mysikrólik, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ