Trójka

Dział poświęcony sprawom ogólnym dotyczącym wolnych dyskusji o wszystkim
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze: Gdyby mi ktoś wyrzucił tyle gorzkich słów prawdy prosto w oczy (a musi wiedzieć że to była prawda) bez zastanowienia się złożyłbym dymisję jeszcze tego samego dnia, w tym studio.
Dlatego nie jesteś politykiem.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:
Czesio1 pisze: Gdyby mi ktoś wyrzucił tyle gorzkich słów prawdy prosto w oczy (a musi wiedzieć że to była prawda) bez zastanowienia się złożyłbym dymisję jeszcze tego samego dnia, w tym studio.
Dlatego nie jesteś politykiem.
Fakt. :-D

I jeszcze jedno odnośnie wczorajszej komisji. Wiem, że to polityka ale wybaczcie że w tym miejscu.
Znamienny jest fakt, że na wczorajsze posiedzenie komisji mimo zaproszenia nie pojawił się nikt z partii rządzącej. Przewodniczący Rady Mediów Narodowych Czabański powinien być tam z obowiązku. Ale po co stanąć oko w oko z prawdą jak lepiej w tym samym czasie zająć się nominacja dla Kurskiego.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
RobertH
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1279
Rejestracja: 26 lis 2018, 00:22
Tytuł: RobertH
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: RobertH »

Czesio1 pisze:Zdziwienie i zażenowanie gdy głos zabrała dyrektor polskiego radia pani Kamińska.
Jakie zdziwienie na osobę ,która by mogła być córką niektórych prowadzących redaktorów i dopiero się od nich uczyć ? Od stycznia tego roku dopiero jest szefowa 3-ki. To i tak początek jej końca . Lizanie butów na dłużą sprawę sprowadza się do tego ,że masz brudną mor....ę :)
KSIĄŻKI NIE GRYZĄ !!! POCHŁANIAJĄ W CAŁOŚCI !!!

Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Lista Przebojów odwołana. Trójki już nie ma. :-(
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Aldona
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 992
Rejestracja: 11 lip 2013, 19:10
Tytuł: Aldona
Miejscowość: Z nikąd
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 9 razy

Post autor: Aldona »

Czesio1 pisze:Trójki już nie ma.
Trójki już nie ma.

To, czego wczoraj byłam świadkiem - relacja internetowa spod Myśliwieckiej i cichy protest.... spowodowało, że uwierzyłam, że coś jeszcze z tego będzie. Że są ludzi, którym zależy, którzy wyszli na ulicę żeby dać temu wyraz.... Mnóstwo młodzieży i sporo osób starszych było spokojnie rozpędzane przez służby aż w końcu relacja została przerwana.
Co się działo dalej nie wiem.

Wiem, że mój świat zamknął kolejną szufladkę. Nie, już nigdy nie będzie takiej Trójki. Nie będzie takich piątków....nie będzie Listy, Topu, audycji, które lubiłam i często wracałam do archiwum.

Może ktoś powie, że to tylko stacja radiowa, jest ich dzisiaj dziesiątki, a do tego muzyka ogólnie dostępna itd. Ale Trójka to było coś więcej niż radio.

Czuję ogromny żal, że to się wszystko stało, że to się dzieje....
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Aldona pisze: Może ktoś powie, że to tylko stacja radiowa, jest ich dzisiaj dziesiątki, a do tego muzyka ogólnie dostępna itd. Ale Trójka to było coś więcej niż radio.
Dokładnie tak. Szkoda że dyrekcja tej stacji tego nie rozumie. Albo ma zakaz rozumienia.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

A ja byłem sceptycznie nastawiony, do tego, że można ich odsunąć od władzy wprzewidywalnym okresie, ale teraz mam nadzieję, że wiele osób przejrzało na oczy. Oby upadek Trojki nie poszedł na marne i stał się sygnałem do jeszcze lepszej zmiany.
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Red. Kuba Strzyczkowski zastąpił Tomasza Kowalczewskiego na stanowisku dyrektora Programu Trzeciego.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Barabasz pisze:Red. Kuba Strzyczkowski zastąpił Tomasza Kowalczewskiego na stanowisku dyrektora Programu Trzeciego.
wyborcza.pl:

Kuba Strzyczkowski chce, by w Trójce znów była grana Lista Przebojów z Markiem Niedźwieckim i by politykę mogli komentować dziennikarze z prawa i z lewa, w tym i zakazanej dotąd "Wyborczej".

- Dostałem taką propozycję i ją przyjąłem - mówi Strzyczkowski "Wyborczej". Liczy, że dziennikarze, którzy złożyli wypowiedzenia w ostatnich dniach, je wycofają.

Strzyczkowski zaczyna pracę w Trójce od razu, czyli w poniedziałek. Zajmuje miejsce Tomasza Kowalczewskiego, który przed ponad tygodniem unieważnił głosowania na Listę Przebojów Trójki, gdy wygrał ją Kazik z utworem „Twój ból jest większy niż mój” o Jarosławie Kaczyńskim. Kowalczewski twierdził, że głosy zostały zmanipulowane, oskarżył o to Marka Niedźwieckiego.

Z Trójki odszedł Niedźwiecki, a potem m.in. Marcin Kydryński, Hirek Wrona, Marcin Łukawski. Pospadały kolejne audycje, zamiast nich leciała muzyka, nawet bez zapowiedzi.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Strzyczkowski wszystkich dziennikarzy namawia właśnie do powrotu. Parę osób już się zgodziło. Strzyczkowski ma też namawiać Niedźwieckiego, by znowu poprowadził LP3. - Kuba jest pełen dobrych myśli - twierdzą na Myśliwieckiej 3/5/7.

Strzyczkowski pracuje w Programie III od 1989 r. Liczy, że szybko wrócą poranne i popołudniowe „Zapraszamy do Trójki”. Od wielu lat sam prowadzi w piątki popołudniowe wydanie tego programu. A także od poniedziałku do czwartku, w samo południe, program "Za, a nawet przeciw".

Po odejściu Niedźwieckiego z Trójki Strzyczkowski nie zrezygnował z pracy. W piątkowym „Zapraszamy do Trójki” odzywał się oszczędnie. - Ograniczałem się do puszczania muzyki i „wpuszczania na antenę” słuchaczy oraz do rozmawiania z nimi. Ludzie dzwonili, by wyrazić swoją opinię na temat sytuacji w radiu. Mam przekonanie, że mają prawo mówić na antenie publicznego, otwartego dla wszystkich radia - tłumaczył potem. Jeszcze parę dni temu mówił: - Kiedy prowadziłem ostatnią audycję, miałem setki maili i dziesiątki telefonów od ludzi zaniepokojonych sytuacją w Trójce. Miałem łzy w oczach. Czy odejdę z Trójki? Nie wykluczam tego. Dałem sobie czas na podjęcie decyzji do momentu rozstrzygnięć politycznych, czyli decyzji o dalszych losach zarządzających radiem i anteną.
Trójka znów ma być otwarta

Już od kilku dni dochodziły słuchy z PiS, że partia chce szybko zakończyć potężny kryzys wokół Trójki, bo szkodzi on Dudzie w kampanii prezydenckiej. PiS chciał, by Trójką pokierował któryś z dziennikarzy pracujących na Myśliwieckiej od dawna. Była mowa m.in. o Michale Olszańskim (już raz był szefem Programu III) czy Piotrze Metzu. Ostatecznie to Strzyczkowski pokieruje Programem III. Dlaczego się zgodził? Jak słychać na Myśliwieckiej, „już wszyscy wiedzą, że Trójka w ruinie, ale jest cień szansy na uratowanie ludzkich żyć i anteny”. - Kuba ma duże zaufanie i wielu liczy, że spróbuje ratować Trójkę - słyszę od jednego z reporterów, który złożył wypowiedzenie. Czy teraz je wycofa? - Nie wiem, za wcześnie na decyzję - przyznaje.

Strzyczkowski ma w planach odbudowę anteny. Przyjmując nominację z rąk prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińskiej miał stawiać warunki (i miały one zostać przyjęte) - m.in., że ma wolną rękę w zatrudnianiu dziennikarzy, że antena będzie otwarta na komentatorów politycznych z prawa, i z lewa, czyli i np. z „Wyborczej”, choć tu nie mieli od dawna wstępu. Strzyczkowski ma też mieć obiecane, że serwisy Trójki będą autonomiczne - czyli nie będą przysyłane z radia na Malczewskiego. Tam tworzy je Informacyjna Agencja Radiowa wedle ścisłych wskazówek szefów radia, określając, co i jak mówić o PiS.

W Polskim Radiu mówią, że pani prezes musiała przyjąć warunki Strzyczkowskiego. - Bo to, co się stało, to jest wizerunkowa katastrofa. I zagrożenie dla kampanii Dudy - mówi „Wyborczej” jeden z reporterów. - Tak wielkiego kryzysu nie było nie tylko w Trójce, nie tylko w Polskim Radiu, ale w ogóle w historii radiofonii, i to nie tylko polskiej.

Na Myśliwieckiej mówią, że Strzyczkowski zapewnia, że „chce zrobić coś pożytecznego w ramach obozu 'dobrej zmiany', ale liczy się z tym, że po wyborach prezydenckich może zostać zwolniony”.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Czyli jest nadzieja, wszystko zależy jaką i na jak długo dadzą mu wolną rękę. Oby nie tylko do wyborów, a potem znowu zaczną swoje.
Pamiętam, że w piątek Kuba Strzyczkowski pierwszą piosenkę jaka puścił to:
>>>Krystyna Prońko - Psalm stojących w kolejce
z refrenem:

...Bądź jak kamień, stój, wytrzymaj
Kiedyś te kamienie drgną
I polecą jak lawina
Przez noc, przez noc, przez noc...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Post autor: TomaszL »

Moim zdaniem, jak wrócą "ikony" do Trójki, to PIS może ogłosić kolejny sukces a "ikony" spaść z piedestału.
A równolegle powstaje nowy projekt (Nowy świat) i wstępne umowy/uzgodnienia już istnieją.
Wiele osób z tych dwóch powodów moim zdaniem nie wróci do Trójki.

Ale warto poczekać i zobaczyć co się będzie działo - zobaczyliśmy od czego rozpoczęła się piątkowa audycja (wspomniał o tym Barabasz) i zobaczyliśmy co się stało z listą przebojów.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Post autor: TomaszL »

W piątek "Godzina prawdy" Michała Olszańskiego będzie od 12 do 14. Ma być też Kuba Strzeczkowski. Temat - czy zostajemy z Trójką.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

TomaszL pisze:W piątek "Godzina prawdy" Michała Olszańskiego będzie od 12 do 14. Ma być też Kuba Strzeczkowski. Temat - czy zostajemy z Trójką.
Bożena Lewicka - Zenku nudzę się.
Zenobiusz Furman - Zapal telewizor, zaraz ma być półgodzinna audycja publicystyczna "minuta prawdy".
Bożena Lewicka - Minuta?
Zenobiusz Furman - Mhmmm.
Bożena Lewicka - Cała minuta prawdy?
Ostatnio zmieniony 26 maja 2020, 22:09 przez Mysikrólik, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Teraz na trójce program o przyszłosci radia
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Barabasz pisze:Teraz na trójce program o przyszłosci radia
Dobry program, bardzo pozytywnie odebrałem, jest nadzieja, że będzie dobrze.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

W dniu dzisiejszym chyba ostatecznie została pogrzebana radiowa Trójka. Kuba został odwołany ze stanowiska dyrektora programu 3.
To już jest koniec, nie ma już nic. :-(
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Post autor: TomaszL »

W internecie znalazłem info, że dzisiaj godzinę przed programem z anteny zostało zdjęte "Zapraszamy do Trójki". To co poleciało w miejsce tej audycji?

Znalazłem też info, że Trójka ma mieć charakter muzyczno-kulturalny. Mniej będzie publicystyki.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Będziemy mieć radio coś w stylu eremef, bez ciekawych dyskusji, opinii itd. To chyba już faktycznie koniec, pozostała tylko nazwa:-(
Na szczęście jest alternatywa, Radio Nowy świat chociaż tylko przez internet ale za to całkowicie bez reklam. Słucha się całkiem przyjemnie.
Takimi działaniami mam wrażenie, że niektórzy chcą naprawdę naród ogłupić, żeby jeszcze łatwiej nim było manipulować. Co gorsza właśnie się dowiedziałem, że z TVP Kultura zdjęto po 15 latach mój ulubiony i jedyny jaki oglądałem program czyli "Tygodnik Kulturalny" :-(
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Barabasz pisze:Na szczęście jest alternatywa, Radio Nowy świat chociaż tylko przez internet ale za to całkowicie bez reklam. Słucha się całkiem przyjemnie.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 sie 2020, 15:23 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Niech żyje polityka !
:564: :564: :564:
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Niech żyje polityka !
:564: :564: :564:
Oby ją zaraza ścisła!! - jak śpiewał zespół Lao Che.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Chciałbym, żebyśmy na forum nie poruszali drażliwych tematów politycznych chociaż zdaję sobie sprawę, że nie zawsze się tak da.
Słuchając radia nie skupiam się na przekonaniach politycznych prowadzących o ile nie są one aż tak dosadne jak to miało miejsce przy majowo-sierpniowych zmianach w Trójce.
O ile po maju dało się jeszcze wrócić do słuchania Trójki o tyle teraz już raczej nie ma odwrotu.
Przerzuciłem się na Radio Nowy świat ale jak dla mnie to nie ten sam poziom co dawna Trójka. Brakuje mi wielu, wielu ciekawych audycji. Może z czasem się to zmieni. polepszy? Może przejdzie tu paru kolejnych dziennikarzy z obecnej TrUjki? Oby, bo pozostanie tylko słuchanie dawnych audycji trójkowych z archiwum.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Nie ma co porównywać tych stacji. Nowy świat pewnie nigdy nie osiągnie takiego poziomu co za dobrych lat PR3. Już sam budżet jest nieporównywalny. PR3 ma budżet prawie 60 mln zł na rok, a Nś będzie miał ok 9 mln o ile patroni nadal będą się w tym stopniu składać na to radio. Ponadto znaczącym ograniczeniem na pewno dla wielu jest to, że nie nadaje w eterze.

Myślę, że z czasem o ile nic się nie poprawi w trójce część prowadzących przejdzie do nowego radia, część zdecydowała się już na własne projekty głównie do odsłuchu jako podcasty w internecie, albo współpraca z innymi mediami. Pozostała część niestety zakończy publiczną obecność.

Tak jak kiedyś było mi szkoda jak zlikwidowali publiczne Radio Bis, tak teraz szkoda mi Trójki, w końcu to był kawałek naszego życia.

PS. Wczoraj spotkałem w sklepie z multimediami małżeństwo po 50, które pytało sprzedawce o cyfrowe internetowe radio myśląc o słuchaniu w dogodny sposób radia Nowy świat.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Jak może podsumuje tak. Polityką nie powinna być dla osób nienzrownowazonych emocjonalnie. Powinny się spierać idee i argumenty.

Jest akcja, jest reakcja. Przy następnych wyborach mogą wystawić czerwoną kartkę. Jk mnie zapytają , to odpowiem za Trojkę.
Ciekawe jaki mogą wtedy zaproponować kontrargument.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Wygląda na to Barabaszu, że w Trójce już nie posłuchamy "Again":

Archive żąda zaprzestania prezentowania ich nagrań w Trójce
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Też to wczoraj rano czytałem, a później w poczcie UKF w samochodzie usłyszałem, że puścili utwór Bullets (>>>Archive - Bullets) :-) więc chyba nic sobie z tego nie robią.
Czekałem jeszcze jak puszczą Fuck You ;-) (>>>Archive - Fuck You) .
Nie wiedziałem, że to co dzieje się w trójce ma oddźwięk w świecie.
Poza tym z trójki odszedł Piotr Kaczkowski do radia Rock Serwis FM, a jak wiemy on jest wielkim miłośnikiem Archive i to on wypromował ten zespół w Trójce. Więc jakby co w radiu jeszcze ten zespół usłyszymy jak będziemy chcieli.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Barabasz pisze:Też to wczoraj rano czytałem, a później w poczcie UKF w samochodzie usłyszałem, że puścili utwór Bullets (>>>Archive - Bullets) :-) więc chyba nic sobie z tego nie robią.
Czekałem jeszcze jak puszczą Fuck You ;-) (>>>Archive - Fuck You) .
Nie wiedziałem, że to co dzieje się w trójce ma oddźwięk w świecie.
Poza tym z trójki odszedł Piotr Kaczkowski do radia Rock Serwis FM, a jak wiemy on jest wielkim miłośnikiem Archive i to on wypromował ten zespół w Trójce. Więc jakby co w radiu jeszcze ten zespół usłyszymy jak będziemy chcieli.
Ostatnio udało mi się usłyszeć Again w Radio Nowy świat, ale niestety tylko w wersji krótkiej.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Czesio1 pisze:Ostatnio udało mi się usłyszeć Again w Radio Nowy świat, ale niestety tylko w wersji krótkiej.
Wykastrowali? A to łobuzy! Przyjmijmy, że puścili zwiastun Again
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Archive powinien przysłać do trójki pocztówkę dźwiękową z tym pięknym utworem:
>>>Goodbye .

...Myślę o Tobie, w moim śnie,
To nie są pozytywne myśli,
najsmutniejsze z możliwych,
Zauważyłem rzeczy które nie mogą być naprawione,
Kiedy się obudzę,
będę zrozpaczony Bo wiem,
że muszę powiedzieć, wiem,
że muszę powiedzieć,

Do widzenia, Kochana, do widzenia,
Do widzenia, Kochana, do widzenia,
Jesteś moją ukochaną,
Do widzenia, Jesteś moją najsłodszą,
Do widzenia

Wiem, że będę wyglądał,
tak bardzo źle,
Ale nie ma łatwego sposobu,
dla mnie żeby odejść,
Ale nigdy więcej nie chcę tego słyszeć,
I nigdy więcej nie chcę tego czuć,
I nigdy więcej nie chcę tego widzieć,
I nigdy więcej nie chcę tego doświadczać

Ponieważ wiem, że muszę powiedzieć,
wiem, że muszę powiedzieć,
Do widzenia, Kochana,
do widzenia,
Do widzenia,
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Barabasz pisze:
Czesio1 pisze:Ostatnio udało mi się usłyszeć Again w Radio Nowy świat, ale niestety tylko w wersji krótkiej.
Wykastrowali? A to łobuzy! Przyjmijmy, że puścili zwiastun Again
No niestety. A dla mnie krótka wersja to jakby przyjechać na zlot, przywitać się ze wszystkimi i od razu wyjechać. :027:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”