Z przygodą na ty Strona Główna

Z przygodą na ty

Forum Miłośników Przygody im. Pana Samochodzika

• FAQ • Dane_osobowe • Szukaj • Użytkownicy • Grupy
• Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Reprezentacja Polski w piłce nożnej
Autor Wiadomość
Fantomas
Przygodomaniak

Wysłany: 2019-10-28, 15:38   

Czas na Reprezentację Polski na 100 lecie PZPN. Mój typ :-)
1. Młynarczyk
2. Szymanowski
3. Żmuda
4. Wałdoch
5. Piszczek
6. Kasperczak
7. Deyna
8. Włodzimierz Smolarek
9. Boniek
10. Lewandowski
11. Wilimowski
Ostatnio zmieniony przez Fantomas 2019-10-28, 15:38, w całości zmieniany 1 raz  

johny
Moderator

Wysłany: 2019-11-06, 12:48   

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/kadra/euro-2020-kadra-wybrala-miejsce-przygotowan/p2t4g1e
To co Mysi, jakoś przemycisz chętnych żeby nasze gwiazdy można obejrzeć z bliska? :027: :-D
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
XIII VII III I V XX XIV 1

Mysikrólik 
Zlotowicz
harcerz

Wysłany: 2019-11-06, 14:07   

johny napisał/a:
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/kadra/euro-2020-kadra-wybrala-miejsce-przygotowan/p2t4g1e
To co Mysi, jakoś przemycisz chętnych żeby nasze gwiazdy można obejrzeć z bliska? :027:

Chodziły takie słuchy, a kumpel w zasadzie był pewien że wybiorą Opalenicę.

No cóż, mój dom jest zawsze otwarty, tylko co tam oglądać ? :-D :-D :-D

johny
Moderator

Wysłany: 2019-11-21, 10:16   

Będziecie zdziwieni co teraz napiszę. Nie lubię gościa ale po tym co zobaczyłem twierdzę, że w tym sezonie Lewy wskoczył na poziom Messiego, Ronaldo, Salaha...
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
XIII VII III I V XX XIV 1

Fantomas
Przygodomaniak

Wysłany: 2021-01-18, 12:45   

Właśnie przeczytałam, że Jerzy Brzęczek został zwolniony z zaszczytnej funkcji trenera Reprezentacji Polski. Proszę, niech to nie będzie fejk :-D

Mysikrólik 
Zlotowicz
harcerz

Wysłany: 2021-01-18, 12:51   

No właśnie nie bardzo widzę sens, oprócz przykrych zdarzeń rodzinno-zdrowotnych Brzęczka.
Dziś jednak już słyszałem, że Suskiemu się na konto włamali, to czemu nie w PZPN-ie.

Fantomas
Przygodomaniak

Wysłany: 2021-01-18, 13:02   

A ja widzę. Przed nami turniej. Dobrze byłoby mieć dobrego trenera, albo chociaż trenera. Jeśli Jerzy Brzęczek ma kłopoty osobiste, zdrowotne albo rodzinne to życzę mu, aby wszystko ułożyło się dobrze. Jeśli kłopoty ma ktoś z jego rodziny również życzę wszystkiego najlepszego. Jednak z Reprezentacją Polski sobie nie poradził, a na horyzoncie są poważne wyzwania.

Mysikrólik 
Zlotowicz
harcerz

Wysłany: 2021-01-18, 15:32   

Fantomas napisał/a:
A ja widzę. Przed nami turniej.

Nie widzę sensu dlatego, że skoro wcześniej ktoś nie miał pretensji do trenera, to co wydarzyło się w ostatnich 2 miesiącach, że nagle powód się znalazł. Termin turnieju nie pojawił się wczoraj.

Mysikrólik 
Zlotowicz
harcerz

Wysłany: 2021-01-18, 16:04   

No to już chyba wiadomo co się stało.
Od poniedziałku wolny jest Giampaolo. :027:

irycki
Przygodomaniak
Pan Motocyklik

Wysłany: 2021-01-18, 17:49   

Mysikrólik napisał/a:
No to już chyba wiadomo co się stało.
Od poniedziałku wolny jest Giampaolo. :027:

No właśnie :/

Trochę mało czasu i meczów zostało, z drugiej strony Brzęczek już chyba dawno doszedł do ściany, może tu ściana będzie przynajmniej trochę dalej.

Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Barabasz
Forowy Badacz Naukowy

Wysłany: 2021-01-18, 18:06   

Powód jest prosty. Lewandowskiemu nie było po drodze z Brzęczkiem. Jeden musiał odejść i wiadomo było, że nie będzie to Lewandowski. Ja po Brzęczku nie płaczę, mnie nie przekonywał.

Fantomas
Przygodomaniak

Wysłany: 2021-01-18, 20:40   

Jednym z kandydatów do objęcia Reprezentacji Polski po Mundialu w Rosji był trener Atalanty Bergamo (nadal jest trenerem Atalanty). Mogąc wybrać takiego fachowca postawiono na Brzęczka :-(

Fantomas
Przygodomaniak

Wysłany: 2021-01-20, 08:24   

Kariera Jerzego Brzęczka dobiegła końca. Jego następca jest nieznany. Dziennikarze spekulują, że tym razem trener będzie obcokrajowcem. Najbardziej naturalnym kierunkiem poszukiwań są Włochy. To z tego państwa ma pochodzić nowy trener Reprezentacji. Twitter spekuluje natomiast, że ma to być Holender. Macie swoje typy? Albo wymarzonego kandydata?

Mysikrólik 
Zlotowicz
harcerz

Wysłany: 2021-01-20, 09:54   

Można wiele zarzucić Bońkowi, ale nie to, że jego działania są chaotyczne i nieprzemyślane. Dlatego zwolnienie Brzęczka w tym momencie, które wywołało duże zdziwienie, żeby nie powiedzieć szok, nie jest przypadkowe.
Usłyszałem, że jednocześnie z Torino został zwolniony Marco Giampaolo, o którym Zibi wypowiadał się onegdaj, że woli go od Kloppa.
Jedynym wg mnie wyjaśnieniem sensownym zwolnienia Brzęczka, jest pojawienie się na rynku trenera, którego zawsze chciało się zatrudnić.
Gdyby chodziło tylko o względy sportowe, Brzęczek straciłby posadę po meczu z Holandią w listopadzie.

Fantomas
Przygodomaniak

Wysłany: 2021-01-20, 21:24   

Ja mam idealnego kandydata. Wprawdzie obecnie pracuje w klubie, ale prowadził już dwie reprezentacje i to na dużych turniejach. To Marcelo Bielsa. Szkoda, że to nierealne :-(
Ostatnio zmieniony przez Fantomas 2021-01-20, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  

Mysikrólik 
Zlotowicz
harcerz

Wysłany: 2021-01-21, 15:50   

No i nie miałem racji.
Paulo Sousa

Fantomas
Przygodomaniak

Wysłany: 2021-01-23, 10:47   

Osobiście wolałbym na stanowisku trenera Reprezentacji Polski kogoś dojrzałego. Kogoś kto już grał na wielkim turnieju i coś w karierze trenerskiej osiągnął. Kogoś kto potrafi dokonać rzeczy wielkich. Po prostu fachowca z bogatym trenerskim i życiowym doświadczeniem. Paulo Sousa był wybitnym piłkarzem. Teraz czas udowodnić, że jest również świętnym trenerem, czego serdecznie mu życzę :564:

Barabasz
Forowy Badacz Naukowy

Wysłany: 2021-01-23, 10:59   

Nazwa trener w tym przypadku jest trochę myląca, gdyż on praktycznie tych piłkarzy nie trenuje. Stanowisko to więcej polega na selekcjonowaniu odpowiednich piłkarzy, ustawieniu ich na boisku, pilnowanie przyjętej taktyki i zgrywanie zespołu. Nie znam kompletnie Paulo Sousy i nie mam zdania na jego temat. Życzę mu powodzenia!

Fantomas
Przygodomaniak

Wysłany: 2021-01-23, 13:15   

A ja pamiętam Paulo Sousę (jak to odmienić :roll: ) jako zawodnika. Wygrał dwa razy Ligę Mistrzów, raz zdobył Puchar Interkontynentalny.Był Mistrzem Włoch i zdobywcą Pucharu Włoch. Grał z Portugalią w mistzostwach Europy (dwa razy półfinał) i w Mistrzostwach Świata. Gracz Benfiki Lizbona, Interu Mediolan, Juventusu, Borussi Dortmund i Sportingu Lizbona. Kariera piłkarska wspaniała. Bez porównania lepszy piłkarz niż Jerzy Brzęczek. Serdecznie mu życzę wspaniałych sukcesów trenerskich z Reprezentacją Polski :564:

irycki
Przygodomaniak
Pan Motocyklik

Wysłany: 2021-01-23, 14:46   

Fantomas napisał/a:
Wygrał dwa razy Ligę Mistrzów, raz zdobył Puchar Interkontynentalny.Był Mistrzem Włoch i zdobywcą Pucharu Włoch. Grał z Portugalią w mistzostwach Europy (dwa razy półfinał) i w Mistrzostwach Świata. Gracz Benfiki Lizbona, Interu Mediolan, Juventusu, Borussi Dortmund i Sportingu Lizbona. Kariera piłkarska wspaniała. Bez porównania lepszy piłkarz niż Jerzy Brzęczek.

A przede wszystkim grał na dużych imprezach.Myślę że to może mieć znaczenie psychologiczne. W każdym razie nie ma powodu żeby był gorszym trenerem od Brzęczka. Jest jakaś niezerowa szansa, że będzie lepszym.

Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Odpowiedz do tematu