Z przygodą na ty Strona Główna

Z przygodą na ty

Forum Miłośników Przygody im. Pana Samochodzika

• FAQ • Dane_osobowe • Szukaj • Użytkownicy • Grupy
• Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Czesio1
2016-11-15, 18:01
Muzyka naszych marzeń i snów
Autor Wiadomość
Czesio1 
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2021-02-22, 09:20   

Fantomas napisał/a:
Lubicie polski Happy Mondays? Swoją drogą dobra piosenka na Polski Top Wszechczasów, jak uważasz Czesio?

https://youtu.be/Dyj8PLaLQ8s

Niestety w pracy nie mogę odpalać youtube więc nie wiem co tam zapodałeś.
Ale jeśli chodzi o Polski Top Wszechczasów to mam nadzieję, że Radio 357 zdąży zmontować system do głosowania i będziemy mogli delektować się polska muzyką w weekend majowy.
A propos listy, Fantomasie, zbliża się kolejny zlot, może więc zrobilibyśmy drugie notowanie Forowej Listy Przebojów?

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)

Fantomas
Przygodomaniak

Wysłany: 2021-02-22, 09:46   

Przekonasz się po pracy :-) Drugie notowanie listy? Jestem na tak. Szczegóły są do dogrania :-)

Czesio1 
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2021-02-22, 09:52   

Fantomas napisał/a:
Przekonasz się po pracy :-) Drugie notowanie listy? Jestem na tak. Szczegóły są do dogrania :-)

Ja również jestem ZA :564:

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)

Barabasz
Forowy Badacz Naukowy

Wysłany: 2021-02-22, 19:21   

Najsmutniejsza wiadomość dnia. Po 28 latach kończy działalność zespół Daft Punk. Pamiętam jak pierwszy raz usłyszałem ich jako nastolatek na wakacjach w Mielnie, od wtedy do dziś ich muzyka zawsze mi gdzieś towarzyszyła. Ten duet francuzów unikał pokazywania twarzy zawsze występował w futurystycznych hełmach. Dziś opublikował pożegnanie w formie wideo.

>>>Daft Punk - Epilogue
Ostatnio zmieniony przez Barabasz 2021-02-22, 19:24, w całości zmieniany 1 raz  

Czesio1 
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2021-02-22, 19:42   

Fantomas napisał/a:
Lubicie polski Happy Mondays? Swoją drogą dobra piosenka na Polski Top Wszechczasów, jak uważasz Czesio?

Przypomniałeś mi dawne dobre czasy Fantomasie. Chociaż do Topu Wszechczasów ja wolałbym to:

Golden Life - Wszystko to co mam

albo to:

Golden Life - Ptak i drzewo

Fantomas
Przygodomaniak

Wysłany: 2021-02-22, 20:36   

Czesio wcale się nie dziwię, że wolisz inne piosenki Golden Life. "Oprócz Błękitnego Nieba" to bardzo brytyjskie brzmienie. Szczególnie brzmienie gitar jest bardzo brytyjskie. Twoje piosenki już mają inną "linię" gitar bardziej brzmi jak grunge. To mocniejsze brzmienie. I pewnie też są młodsze

Fantomas
Przygodomaniak

Wysłany: 2021-02-22, 20:43   

Barabasz napisał/a:
Najsmutniejsza wiadomość dnia. Po 28 latach kończy działalność zespół Daft Punk. Pamiętam jak pierwszy raz usłyszałem ich jako nastolatek na wakacjach w Mielnie, od wtedy do dziś ich muzyka zawsze mi gdzieś towarzyszyła. Ten duet francuzów unikał pokazywania twarzy zawsze występował w futurystycznych hełmach. Dziś opublikował pożegnanie w formie wideo.

>>>Daft Punk - Epilogue

Kiedyś tak samo ciężko przeżyłem rozpad Pixies w latach 90-tych. Po latach wrócili i to jak :564: Być może i Daft Punk wróci oby Barabaszu. A swoją drogą Gorillaz też nie pokazują się we własnych postaciach. Kojarzysz Barabaszu?

Fantomas
Przygodomaniak

Wysłany: 2021-02-22, 20:47   

Czeaio a jaką formułę przyjmiemy co do Forowej Listy Przebojów. Startujemy od "0"? Na nowo układamy propozycję do listy? Jak punktujemy? Po ile zgłaszamy? Może jednak więcej piosenek zglaszamy?

Barabasz
Forowy Badacz Naukowy

Wysłany: 2021-02-22, 21:13   

Fantomas napisał/a:
A swoją drogą Gorillaz też nie pokazują się we własnych postaciach. Kojarzysz Barabaszu?

Jasne, że kojarzę a nawet ich lubię mam nawet ich jedna płytę. Tylko, że w tym zespole wiadomo było kto gra i można ich było zobaczyć w realu na koncercie. A chłopaki z Daft Punku nawet przed publicznością grali zakamuflowani, bardzo chronili swoja prywatność, chociaż dociekliwi fani i tak ich wytropili. Szkoda mi ich tym bardziej, że pisało się że mają znowu stworzyć muzykę do jakiegoś nowego filmu, ich poprzednia muzyka z filmu Tron:Dziedzictwo wciska w fotel. Liczyłem tez na nowy tradycyjny album, a tu zonk.

Tak czy siak mój dzisiejszy wieczór należy do nich:
>>>Daft Punk - Tron:Legacy
Ostatnio zmieniony przez Barabasz 2021-02-22, 21:22, w całości zmieniany 1 raz  

Fantomas
Przygodomaniak

Wysłany: 2021-02-23, 18:29   

Damon Albarn w Gorillaz i Damon Albarn w Blur.
https://youtu.be/ho1-hv_xozU
https://youtu.be/YSuHrTfcikU

Odpowiedz do tematu