Z szuflady dębowego biurka widać duszy mej korzenie

Dział poświęcony twórczości własnej Forowiczów
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Hahaha, dobre! :564:
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

O kurczę :-D Wesoło macie na tych festynach archeologicznych.
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Odpowiem śpiewająco ( głupawka trwa nadal :D )

Obrazek
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Ooooooooo Rochu! Pięknie! Osobiście cenie i uwielbiam ludzi z Fantazja. Pozwól, ze zdradzę, no! Nie tajemnice ale coś opowiem. Otóż, jestem, a właściwie byłam związana z teatrem polonijnym o jakiej nazwie? Fantazja właśnie!!! Chwilowo porzuciłem karierę artystyczna :-D :-D ale za to dla kariery naukowej :-D :-D :-D no nic. Oto ja w roli Amy w sztuce Szofer Archibald, Pawlikowskiej Jasmorzewskiej.
Zwykle jestem obsaspdzana w roli starych panien albo uwiedzionych służących. Tak, tak. Grałam nawet uwiedziona Hankę w Moralności Pami Dulskiej :-D :-D [gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 944661.jpg medium= large= group=glr17690][/gimg]

A tu w roli pijanej Pani dyrektor z Kabareu Starszych Panów...
[gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 951995.jpg medium= large= group=glr17690][/gimg]

Tu znowu Ama ze swoimi problemami.... Taka cicha woda, jak sie okazało....

[gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 959298.jpg medium= large= group=glr17690][/gimg] [gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 005509.jpg medium= large= group=glr17690][/gimg]
Ostatnio zmieniony 16 lip 2015, 03:21 przez Brunhilda, łącznie zmieniany 2 razy.
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Tu znowu Kabaret Starszych Panów. Jako Pani Dyrektor. Jeszcze trzeźwa.
[gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 238978.jpg medium= large= group=glr17691][/gimg]
Sorry. Mam tylko takie zdjęcia, oczywiście jest multum dużo lepszych jeszcze! Nie wiem gdzie, to jest problem. Znajdę je pewnie w najmniej oczekiwanym momencie.
[gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 246982.jpg medium= large= group=glr17691][/gimg]
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Bruniu, to jest odlot !!! Dlaczego nie pokazałaś tego wcześniej ? Jesteś wspaniała !
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Czad :D
Muszę powiedzieć, iż z racji tego, że jestem wygadany, dostałem kiedyś rolę Dulskiego w Moralności. Zniszczyłem premierę samym zachowaniem :D Takie wspomnienie z ogólniaka.
Obrazek
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Ojej no dziękuje panom , dziękuje :-) bo zakładam, ze "czad" tez jest pozytywna ocena :-D
Tak mnie zacheciliscie, ze odgruzowalam jeszcze jakaś sztukę. Tj jest zdjęcia odgruzowalam to jest tez Szofer. Ja jako stara panna ale cicha woda a w gruncie rzeczy zdaje sie, ze o liberalnych poglądach na moralność....[gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 336614.jpg medium= large= group=glr17713][/gimg]
A tu Party, sztuka Ryszarda Marka Gronskiego

[gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 344135.jpg medium= large= group=glr17713][/gimg]

Współczesna sztuka. Tu miałam okazje wystąpić w wersji na zielono...

[gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 352140.jpg medium= large= group=glr17713][/gimg] [gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 359739.jpg medium= large= group=glr17713][/gimg]
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Tu jakaś śpiewana scena! Przeciez ja nie umiem śpiewać !![gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 513922.jpg medium= large= group=glr17714][/gimg]
A tu Lekkomyślna Siostra! Włodzimierza Perzynskiego
[gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 910055.jpg medium= large= group=17714][/gimg]
Ale zdjęcie fatalne :-D :-D nic nie widać! Tu grałam tez oczywiście, kogo? Stara pannę, Adę.
Ostatnio zmieniony 16 lip 2015, 03:26 przez Brunhilda, łącznie zmieniany 1 raz.
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

A tu ZelaznaKonstrukcja, Wojtyszki. [gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 911434.jpg medium= large= group=17716][/gimg]

Grałam Anne, poetkę-agentkę mieszkaniowa.
A tu archiwalne, sprzed 9 lat chyba, dlatego tez takie małe, sorry, Kabaret Starszych Panów cześć pierwsza, mieliśmy dwie części.
I tu bardzo ładnie. Grałam dentystę :-D :-D :-D
[gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 912280.jpg medium= large= group=17716][/gimg]
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

[gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 915452.jpg medium= large= group=17727][/gimg]

Tu miałam okazje nosić boski kapelusz z piórami, które wpadały do nosa i ust bo długie... :-D
Wesoło było.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

No, no, no, Bruniu, jestem pod wrażeniem!! Chapeau bas znaczy się szacuneczek!! :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

:-D że bas co? :-D
Dzięki Czesiu. Fajne to było. Zabawa właściwie. Rozrywka. Poprzypominalam sobie dzięki forum trochę. Nie gram już chyba trzy lata, głownie bo studia. Moze jakby coś śmiesznego było? To moze jeszcze kiedyś? Nigdy nie wiadomo.
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Brunia okazuje się postacią coraz barwniejszą. Ciekawe co nas jeszcze czeka ? ;-)
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Bruniu, to na prawdę świetna sprawa. Z samych zdjęć jesteś tak przekonująca, że nawet nie widząc spektaklu wnoszę, że nawet w rolach drugoplanowych zakasowywałaś wszystkich.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

To teraz Panie i Panowie ruszamy mózgownicami, trzeba obmyślić jaką sztukę zagra dla nas Brunia w Kościelisku :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Mysikrólik pisze:Z samych zdjęć jesteś tak przekonująca, że nawet nie widząc spektaklu wnoszę, że nawet w rolach drugoplanowych zakasowywałaś wszystkich.
Podpisuję się pod tym :-)

Bruniu, bardzo chciałabym zobaczyć Cię na deskach teatru. A dodam, że bardzo lubię teatr. Jakie talenty jeszcze przed nami skrywasz? ;-)
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Brunhilda pisze:zakładam, ze "czad" tez jest pozytywna ocena
Absolutnie, bardzo pozytywna!!! :-D
Dopiero zobaczyłem, też jestem pod wrażeniem!!! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Ja również :564: . Zebrało się całkiem pokaźnie portfolio ;-)
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Ojej. No dziękuje za te wszystkie komplementy i w ogóle....bardzo mi miło. Fajna zabawa to była. No jest. Bo teatr ciagle jest i niewykluczone, ze Moze jeszcze kiedyś wrócę na scenę? Mieliśmy sporo przygód , głownie teatralnych oczywiście ale kupa śmiechu zawsze. Kiedyś na przyklad w konsulacie wystawialismy Moralność Pani Dulskiej. Tak, gościnnie mimo, ze Warunki nie takie, nie ma sceny itp. Zwykle wynajmujemy teatr w City czy okolicach. No i czasem w Klubach Polskich dodatkowe przedstawienia. No i Zbyszko mówi do mnie, czyli do Hanki: HNka, padnij matce do nóg. Padłam...czekamy....i nic. A Felicjan miał wtedy wejść z jedynym zdaniem, które mówi w całej sztuce , a jego nie ma...wstalam. Konsternacja. Nie wiemy co robić. Zbyszko chce ratować sytuacje i znowu: Hanka, padnij matce do stop. No padłam. Felicjana nie ma. ... I tak padłam TRZY razy. W koncu mówię szeptem do Zbyska, udając, ze sie "mizdrzę"....: odczep sie. Wiecej nie padam. Sam padnij.A Felicjan? Palił sobie paoeoska w konsulatowym ogródku i zapomniał, ze to juz!
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Brunhilda pisze:Ojej. No dziękuje za te wszystkie komplementy i w ogóle....bardzo mi miło. Fajna zabawa to była. No jest. Bo teatr ciagle jest i niewykluczone, ze Moze jeszcze kiedyś wrócę na scenę? Mieliśmy sporo przygód , głownie teatralnych oczywiście ale kupa śmiechu zawsze. Kiedyś na przyklad w konsulacie wystawialismy Moralność Pani Dulskiej. Tak, gościnnie mimo, ze Warunki nie takie, nie ma sceny itp. Zwykle wynajmujemy teatr w City czy okolicach. No i czasem w Klubach Polskich dodatkowe przedstawienia. No i Zbyszko mówi do mnie, czyli do Hanki: HNka, padnij matce do nóg. Padłam...czekamy....i nic. A Felicjan miał wtedy wejść z jedynym zdaniem, które mówi w całej sztuce , a jego nie ma...wstalam. Konsternacja. Nie wiemy co robić. Zbyszko chce ratować sytuacje i znowu: Hanka, padnij matce do stop. No padłam. Felicjana nie ma. ... I tak padłam TRZY razy. W koncu mówię szeptem do Zbyska, udając, ze sie "mizdrzę"....: odczep sie. Wiecej nie padam. Sam padnij.A Felicjan? Palił sobie paoeoska w konsulatowym ogródku i zapomniał, ze to juz!
Bruniu, to może wzorem "Niesamowitego dworu" zagrasz w Kościelisku fragment Balladyny?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Gdybym był wtedy widzem, w tym konsulacie, to bym rzucił ten tekst, niby za Felicjana. Akurat pamiętam, to było "A niech was wszyscy diabli", albo coś podobnego.
Może zapomniał kwestii i dlatego uciekł ? :-D
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

No właśnie. Zapomniał, zestresował sie i stad ten papieros! Ale to szkoda, ze Cie nie było wsród publiczności. Nie padalabym tej małpie Dulskej( z punktu widżenia Hanki małpa) do nóg trzy razy!
Ostatnio zmieniony 22 paź 2014, 15:15 przez Brunhilda, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Życie i śmierć, Biel i Czerń
Radość i Smutek, Spełnienie i Pustka
Przyjaźń i Samotność, Miłość i ...
(Życie trwające aż do
śmierci, która nie ściele się
Biało, lecz w zaułkach
Czerni, spotyka uśmiechnięta
Radość, zbiegającą w doliny od
Smutku, omijającego z daleka ludzi
Spełnionych, w których ziarno
Pustki, nie zakwitnie z mocą
Przyjaźni, mającej swego wroga w
Samotności, rozdzielającej największy skarb
Miłości odwzajemnionej i trwałej)
... Zaufanie.

'99

Ważny dla mnie to wiersz, bo jako jedyny ukazał się drukiem i jako jedyny został nagrodzony, a co najważniejsze, będzie wiecznie prawdziwy.
Obiecałem go komuś ;)
Obrazek
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Rochu. Przeczytałam ten wiersz kilka razy. Zanurzylam sie w glebie. Oniemala. Jestes po prostu genialny. Co jak co ale w Tobie ziarno pustki to nigdy nie zakwitnie choćby dlatego, ze nigdy nie będzie mialo podatnego gruntu!
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Dziękuję Bruniu za miłe słowa.
Obrazek
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Brunhilda pisze:Obrazek

Tu miałam okazje nosić boski kapelusz z piórami, które wpadały do nosa i ust bo długie... :-D
Wesoło było.
idealne zdjęcie do Twojego avatara
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Myślisz? A nie za bardzo pretensjonalnie? Z drugiej strony jak tak sie będę zastanawiać, które zdjęcie, i czy pretensjonalnie, brzydkie czy jakie tam jeszcze to nigdy nie będę miała tego avatara!
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Brunhilda pisze:Myślisz? A nie za bardzo pretensjonalnie? Z drugiej strony jak tak sie będę zastanawiać, które zdjęcie, i czy pretensjonalnie, brzydkie czy jakie tam jeszcze to nigdy nie będę miała tego avatara!
Właśnie Bruniu, czemu Ty jeszcze nie masz avatarka?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Oj no bo nie wiem jak wstawić, nie wiem na co sie zdecydować i w ogóle. Mam takie zdjęcie Ala Tamara Lempicka . Moze to? Jak wrócę do domu to sie tym zajmę, OK?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Twórczość własna”