XIII Forowy Zlot Frombork 2017

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:amierzasz tak łatwo się poddać i ominąć kolejny?
Nie to, że zamierzam. Wiem, że mnie nie będzie (w tym terminie), vis maior. Ale obiektywnie rzecz ujmując jest to termin optymalny. Nigdy wszystkim nie będzie w 100% wszystko pasowało. A szkoda żeby większość na tym cierpiała.
Ostatnio zmieniony 25 sty 2017, 09:36 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Yvonne pisze:Może Oldmalarz nie zna tej reguły?
Nie ma żadnych reguł. Nie ma regulaminów organizowania wyjazdów (dzięki Bogu). Wszyscy to znaczy nikt. Jeśli ktoś chce jechać to powinien zrobić wszystko żeby jechać, jeśli komuś nie pasuje to może nie jechać albo samemu zorganizować wyjazd w terminie dogodnym dla siebie.
Facet chce coś zrobić, chce zrobić coś fajnego a WY zaczynacie od rzucania mu kłód pod nogi bo... nie ustalił z każdym indywidualnie terminu wyjazdu. Patrząc na to co się działo dotychczas, ustalenie terminu w drodze głosowania nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji dla głosujących, w szczególnym przypadku może się zdarzyć, że ci, którzy głosowali za wygranym terminem w tym terminie nie pojadą. I nie myślę tutaj o chorobie czy śmierci w rodzinie ale o opowieściach dziwnej treści typu "nie wiedziałem, że to tak daleko".
Może zróbmy tak - ankieta w postaci przelewów zaliczki na konto organizatora - w tytule przelewu wpisywany jest termin. Organizator odda pieniążki tym, którzy głosują na inny termin i wybrany termin im nie pasuje.

A czy ktoś się zastanowił, czy organizatorowi pasuje inny termin? Ktoś się spytał człowieka o to? Może ON musi sobie ten czas zorganizować i nie ma czasu na handryczenie się z innymi, którzy nie wiedzą, zastanowią się a później dzień przed przyjazdem odwołają.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

PawelK pisze:Może zróbmy tak - ankieta w postaci przelewów zaliczki na konto organizatora - w tytule przelewu wpisywany jest termin. Organizator odda pieniążki tym, którzy głosują na inny termin i wybrany termin im nie pasuje.
Rozbawił mnie ten pomysł do łez. Naturalnie zdaję sobie sprawę z praprzyczyn dla tego typu pomysłów. Rozmawialiśmy już na ten temat w kontekście zlotu we Francji tylko nie pamiętam już gdzie. Fakt, deklaracja pod rygorem utraty zadatku jest dużo silniejsza. :-)
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Yvonne napisał/a:
Może Oldmalarz nie zna tej reguły?


Nie ma żadnych reguł.
Może źle się wyraziłam. Może powinnam użyć słowa "tradycja" :-)
Do tej pory tak to funkcjonowało i było dobrze. Większość decydowała i uważam, że to było sprawiedliwe.
PawelK pisze:A czy ktoś się zastanowił, czy organizatorowi pasuje inny termin? Ktoś się spytał człowieka o to?
Wyobraź sobie, że TAK!
Mam stały kontakt z Oldmalarzem i wiem, że praktycznie przez cały sierpień będzie tam przebywał.

Ja się bardzo cieszę na ten zlot i zrobię wszystko, aby na nim być.
Chodziło mi tylko o możliwość zagłosowania przez wszystkich zainteresowanych, czego zabrakło.
PawelK pisze:Facet chce coś zrobić, chce zrobić coś fajnego a WY zaczynacie od rzucania mu kłód pod nogi bo... nie ustalił z każdym indywidualnie terminu wyjazdu.
Teraz przesadziłeś trochę, Pawle.
Jasne, że doceniamy i to bardzo! Tylko akurat tak się składa, że TERMIN jest elementem kluczowym w całej sprawie.

Jeśli chodzi o miejscówkę do spania, program itd, to tutaj jak najbardziej się nie wtrącam. Decyduje Organizator. Ale uważam, że termin powinien być wybrany wspólnie.
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Yvonne pisze: Mnie akurat ten termin pasuje, ale uważam, że byłoby w porządku, jakby wszyscy mogli się wypowiedzieć.
Tak to do tej pory było.
Ja jeszcze nie wiem, czy mi pasuje. Ale z tego co zrozumiałem, jest to jedyny termin który w tamtym miejscu wchodzi w rachubę. Więc alternatywa jest taka - nie jechać tam, albo jechać w podanym terminie. Co zmieniła by ankieta?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Może źle się wyraziłam. Może powinnam użyć słowa "tradycja" :-)
Do tej pory tak to funkcjonowało i było dobrze. Większość decydowała i uważam, że to było sprawiedliwe.
Yvonne, niestety nie ma terminu idealnego. Zawsze komuś nie będzie pasowało choćbyśmy nie wiem jak się starali.
Decydujący głos powinien mieć Organizator, a ankieta jest jedynie podpowiedzią, pomocą dla niego, jeżeli nie jest zdecydowany na konkretną opcję.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

irycki pisze:Ja jeszcze nie wiem, czy mi pasuje. Ale z tego co zrozumiałem, jest to jedyny termin który w tamtym miejscu wchodzi w rachubę. Więc alternatywa jest taka - nie jechać tam, albo jechać w podanym terminie. Co zmieniła by ankieta?
Choćby to, że może pojechałyby osoby, które w długi weekend nie mogą?
Niekoniecznie do tej miejscówki, ale innej, również wybranej przez Organizatora, żeby było jasne :-)
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:Ale uważam, że termin powinien być wybrany wspólnie.
Ale Yvonne, wiadomo z oczywistych względów, że dla większości ten termin będzie najlepszy i ja to rozumiem.
Co innego jakbyśmy mieli dwa długie weekendy tak jak było na Mazurach. Wtedy można dywagować.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Być może niepotrzebnie zabrałam głos, przepraszam.
Chodzi mi tylko, że ja, jako organizatorka konkursu nawet, zawsze konsultuję z Wami termin konkursu i pytam, czy może być, a nie wrzucam od razu, że konkurs wtedy i wtedy.
Daję Wam możliwość negocjacji i zaproponowania innego terminu.

Ok, wiem, że teraz pewnie odezwie się Paweł i powie, że właśnie z tego powodu mój zlot nad Loarą jeszcze nie doszedł do skutku. A niech tam - pisz, Pawle! I w tym punkcie będziesz miał rację :-D
Ostatnio zmieniony 25 sty 2017, 09:54 przez Yvonne, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Yvonne pisze:Teraz przesadziłeś trochę, Pawle.
Jasne, że doceniamy i to bardzo! Tylko akurat tak się składa, że TERMIN jest elementem kluczowym w całej sprawie.
Nie przesadziłem. Termin oczywiście jest kluczowy. Bo to nie tylko wakacje ale i długi weekend i za chwilę nie będzie tam miejsc. Media już od kilku miesięcy trąbią, że Polska jest jednym z nielicznych krajów w Europie gdzie można bezpiecznie pojechać na wakacje, wbrew pozorom to się przekłada na ilość turystów i wczasowiczów.
A skoro rozmawiałaś z organizatorem to mogłaś mu zwrócić uwagę telefonicznie a nie publicznie łajać, że wzoruje się na prezydencie Stanów a nie Ateńczykach z VI w pne.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

PawelK pisze:Patrząc na to co się działo dotychczas, ustalenie terminu w drodze głosowania nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji dla głosujących, w szczególnym przypadku może się zdarzyć, że ci, którzy głosowali za wygranym terminem w tym terminie nie pojadą.
Dlatego na ogół staram się nie brać udziału w takich ankietach, bo trudno mi się z półrocznym wyprzedzeniem deklarować, a byłoby głupio, gdyby mój głos przeważył a ja bym potem nie pojechał.

A w ogóle przyszło mi do głowy na przyszłość, że być może ankieta powinna być ankietą negatywną, czyli ankietowani wybierają termin/terminy które im absolutnie nie odpowiadają.

Bo tak jak teraz, to może być sytuacja, że Iksińskiemu z czterech propozycji jeden zupełnie odpada, a pozostałe są ganc egal. Głosuje losowo na któryś z pasujących terminów, który przypadkowo niewielu pasuje, zatem jego głos jest zmarnowany.

Przy głosowaniu negatywnym brany byłby pod uwagę termin z najmniejszą liczbą negatywów.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:Być może niepotrzebnie zabrałam głos, przepraszam.
Absolutnie dobrze, że zabrałaś głos i nie masz za co przepraszać. Im więcej rozmów, dyskusji tym lepiej/łatwiej będzie nam organizować kolejne spotkania. :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

PawelK pisze:A skoro rozmawiałaś z organizatorem to mogłaś mu zwrócić uwagę telefonicznie a nie publicznie łajać, że wzoruje się na prezydencie Stanów a nie Ateńczykach z VI w pne.
Chyba muszę napisać Ci to wielkimi literami: POWIEDZIAŁAM OLDMALARZOWI OSOBIśCIE, ŻE WEDŁUG MNIE POWINIEN ZROBIć ANKIETę Z TERMINAMI!!! Zgodził się ze mną.
Po czym, jak widzisz, zadzwonił do Zbychowca i poinformował o terminie zlotu :-)

Nie chciałam w żaden sposób urazić Oldmalarza. Po prostu uważam, że termin nie powinien być narzucony, ale widzę, że jestem w swojej opinii osamotniona.
Zatem wycofuję moją propozycję.
Ostatnio zmieniony 25 sty 2017, 09:57 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Jestem krótko na forum i zauważyłem, że dotychczas takie ankiety były i dlatego o niej wspomniałem. Tym bardziej, że inne osoby w tym sam oldmalarz o takowej mówił. Rozumiem, że jest to jedyny możliwy termin więc sprawa jest już zaklepana i faktycznie obecnie ankieta nie ma sensu tym bardziej, ze większości pasuje. Dziękuję Ci Yvonne za twoje spostrzeżenia i za to że myślisz o innych.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Barabasz pisze:Dziękuję Ci Yvonne za twoje spostrzeżenia i za to że myślisz o innych.
Dziękuję Ci, Barabaszu, za docenienie tego :-)
Ostatnio zmieniony 25 sty 2017, 10:36 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: Nie przesadziłem. Termin oczywiście jest kluczowy. Bo to nie tylko wakacje ale i długi weekend i za chwilę nie będzie tam miejsc.
Dokładnie tak. Z mojego doświadczenia w sprawie rezerwacji noclegów dodam, że miejsce w Niedźwiedzim Rogu zaklepywałem już w grudniu poprzedniego roku. Przed pierwszym zlotem w Brześciu Kujawskim za długo zwlekaliśmy i wszystkie fajne miejscówki dla grupy była zajęte.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

PawelK, wybierasz się?
Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Nemsta pisze:PawelK, wybierasz się?
Problem polega na tym, że jeszcze nie wiem czy będę mógł się wybrać. W chwili obecnej nie mam jeszcze nawet zarysów planu urlopowego i ponieważ nasze założenia co do wyjazdu wrześniowego na cały dostępny urlop się przesunęły na przyszły rok, to jestem w stanie zawieszenia. Musimy ogarnąć sprawy zdrowotne i wtedy będziemy planować co dalej.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Ja już się nie odzywam.
Mowa jest srebrem ... ;-)
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

A co z moim pomysłem żeby raczej ustalać terminy wykluczające?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Krwawa Mary
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1826
Rejestracja: 18 mar 2015, 12:28
Tytuł: Seta Żyleta
Miejscowość: Chełm / Lublin
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Krwawa Mary »

Mi pasuje rowniez kazdy termin jak juz to podkreslalam kilka razy :)
Obrazek
Czemu mowy mojej nie rozumiecie?
Bo wy z ojca diabła jesteście.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Ja już się nie odzywam.
Mowa jest srebrem ... ;-)
Ależ odzywaj się Yvonne :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Nie ukrywam, że mi najbardziej pasowałby jakiś termin wczesno wrześniowy ale to jest za pewne nie realne.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Na dziś - jeden pies kiedy, ale wolałbym w Brzostowisku! :P :D
TAM JEST MÓJ OSIOŁ :)
JA CHCE DO OSŁA! :)
Ostatnio zmieniony 25 sty 2017, 13:13 przez Nemsta, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

Czy to chodzi o Brzostkowisko?
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

zbychowiec pisze:Nietajenko napisał/a:
Czy to chodzi o Brzostkowisko?

Słyszałem już kilka opinii że Brzostowisko nadawałoby się na bazę, więc bardzo możliwe, że to tam wylądujemy.
Myślę, że Nietajence chodzi o to, że ciągle źle piszecie nazwę tego miejsca :-D
I upewnia się, czy chodzi o to samo.
Tak, Nietajenko - chodzi o BrzostKowisko ;-)
Nie wiem, czemu większość uparcie pomija w nazwie to K :027:
Ostatnio zmieniony 25 sty 2017, 14:51 przez Yvonne, łącznie zmieniany 2 razy.
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

Może dlatego, że brzmi bardziej tajemniczo. ;-) Myślę, że Braniewo jest ciekawszą lokalizacją.
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

Z tego co widzę po wpisach to i tak większości chyba jednak ten termin pasuje. Jeśli nie zależy na miejscówce a większości ten termin nie pasuje to można się pokusić o inny termin i wtedy inne miejsce, ale fakt, że zawsze ktoś będzie musiał zrezygnować bo nie będzie odpowiadać termin.
I faktycznie im później ten termin się ustali tym może być trudniej ze znalezieniem miejsca dla przecież jednak sporej grupy osób.
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Vasco
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 552
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:16
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Post autor: Vasco »

Absolutnie nie pasuje mi 4-6 i 25-27 VIII 2017
Ostatnio zmieniony 28 sty 2017, 00:47 przez Vasco, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

Yvonne pisze:
Chyba muszę napisać Ci to wielkimi literami: POWIEDZIAŁAM OLDMALARZOWI OSOBIśCIE, ŻE WEDŁUG MNIE POWINIEN ZROBIć ANKIETę Z TERMINAMI!!! Zgodził się ze mną.
Po czym, jak widzisz, zadzwonił do Zbychowca i poinformował o terminie zlotu :-)
witam wszyskich zainteresowanych (po rozmowach OSOBISTYCH ! w interesujacej nas wszystkich sprawie)
..jak sie okazało ..w trakcie całej sprawy były rózne zwroty akcji i chce was o tym poinformować..

BARDZO USILNIE CHCE ABY KAZDY Z WAS BYŁ ZADOWOLONY I MAM NA UWADZE WASZE DOBRO


kieruje sie logiką porfelem pieknem okolicy etc..

walczyłem o termin długiego wee-kendu z tej racji aby jak najdłużej sobie tam posiedziec a ci którzy maja najdalej aby nie przyjechali z wywieszonymi ozorami i "zaraz" odjechali ...siedziałem tam 6 dni i mineło w oka mgnieniu..

ale jesli zadecydujecie ze chcecie inny termin to tak bedzie..

udało nam sie podzwonic i "wyjasnic" długi weekend dla "obcych" wiec jakby co jest nasz
-------------------
mozna robic ankiete

Brzostkowisko

terminy: wszystkie sierpniowe oprócz.. 18,19,20
a 25,26,27 moge was zakwaterowac tylko w piatek bo w sobote i niedziele mam turniej w gdańsku

z brzostkowiska do braniewa jedzie sie 35..40 minut w zimie(sprawdziłem osobiscie)..no to w lecie troche szybciej...

cena 30 zł od osoby za nocleg ..
15 zł sniadanie
20 zł obiad
15 zł kolacja...
-------------------
Braniewo
Parafia Sw.Katarzyny.
..
czeka na nasza decyzje .. wszystkie terminy wolne ..( na razie) Andzrzej Zieliński dostosuje sie ze swoim plenerem malarskim do nas wiec dla mnie tez wszysko jedno..
poniewaz bedzie zlot i mój plener na tej samej miejscówce..
..obiecał równiez wszelką pomoc ..swoją jak i Zbyszka Kędziory..( co Zbychowiec może potwierdzić)..
..do Fromborka z 15 minut
sniadania i kolacje mozna robic równiez we własnym zakresie stołowka dostepna na parafii
obiady dostepne w dwóch sprawdzonych knajpach..

Tak wyglada sprawa na dziś

jedna i druga lokalizacja jest do wyboru jedna i druga ma swoje plusy i minusy
mnie pasuje i jedna i druga ..

decyzja należy do ogółu.. (czyli do was :) )

jakies pytania? chetnie napisze..

a no i najwazniejsza jest też przyblizona ilość osób i w miare możliwosci zadeklarowana
Ostatnio zmieniony 27 sty 2017, 17:31 przez oldmalarz, łącznie zmieniany 10 razy.
ODPOWIEDZ