08 - W pogoni za Dukatem Łokietka - wątek konkursowy

Dział poświęcony konkursom i zabawom forowym
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Specjalnie dla Czesia jedna z moich ulubionych piosenek Edith Piaf (o kręceniu się w głowie):



"Sprawiasz, że kręci mi się w głowie ...
Jesteś moją karuzelą ..."
Dziękuję Yvonne :564: :564: :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:
zbychowiec pisze:No to może najpierw Wasz konkurs przed zlotem (Nowe Przygody) a potem KS (po zlocie...)?
Może być, ale widzę małą pomyłkę w Twoim poście.
Nie "Nowe przygody", a "Winnetou" ;-)

Zobaczymy, co na to Czesio, bo on jest dopiero co po organizacji konkursu z Fromborka.
Niestety ja przed zlotem nie dam rady. Chciałbym skończyć film, relacje i być może foto-album z Kościeliska przed majowym zlotem.
Jeśli więc Milady chce zorganizować teraz konkurs to bardzo proszę.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

Czesio1 pisze: Jeśli więc Milady chce zorganizować teraz konkurs to bardzo proszę.
Chcę!! Ale ja przed zlotem też się nie wyrobię. W ten weekend wyjeżdżam, w przyszłym tygodniu jestem tylko 3 dni, później święta... I już za chwilę zlot a chciałam jeszcze przygotować jakąś krótką zabawę dla Was na jeden z wieczorów zlotowych. ;-)
I jeszcze mam do nagrania dwa rozdziały z Uroczyska... :oops:

Wiec może odsapnijmy ten miesiąc do zlotu i po zlocie umówmy się na Księgę Strachów!
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Milady pisze: Wiec może odsapnijmy ten miesiąc do zlotu i po zlocie umówmy się na Księgę Strachów!
No i to jest słuszna koncepcja :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

zbychowiec pisze:Jestem za. Po zlocie będzie dobry klimat do konkursu. Uczestnicy będą leczyć depresję pozlotową i myśl o tym, że jakiś konkurs się szykuje pomoże im się z niej wykaraskać.
Zgadzam się w zupełności :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przygoda z konkursami”