Paintball

Nieoficjalne spotkania Miłośników Samochodzikowej Przygody
Awatar użytkownika
Lolo
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 169
Rejestracja: 06 cze 2014, 18:18
Tytuł: Szafa gra!
Miejscowość: Łodziownia
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Lolo »

Słuchajcie, nie ma co się sfarzyć! Zloty Samochodzikowe to temat przewodni. Spotykamy się na nich, szukamy miejsc z filmów, lub odkrywamy te, którymi inspirował się Nienacki.
Kiedy za to spojrzy się na nasze forum to bardzo dobrze widać, że jest tu dosłownie mnóstwo wątków zupełnie oderwanych i nie mających nic wspólnego z Nienackim, Panem Samochodzikiem, a nawet książkami.
Pomysł Oldmalarza z paintballem jest źle interpretowany! Tu nie chodzi o strzelanie do siebie na wzajem, tylko o integrację, poznania siebie z innej strony - dobry przywódca, pracowity itd. Są to pewne wartości dodane. Przecież taki paint ball to maks 2-3 godziny. Nie doszukujmy się wszędzie Pana samochodzika, bo w takim razie dlaczego nikt się nie doczepił, że nie jemy na zlotach jedzenia zawsze w restauracjach, które odwiedził Pan Samochodzik?!
Nie można oceniać czegoś jeśli się tego nie próbowało. Bądźmy rozsądni! :027:
Ostatnio zmieniony 07 maja 2017, 13:52 przez Lolo, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Ale też nie ma powodu by na siłę wszyscy robili rzeczy, na które nie mają ochoty.
Myślę że pomysł z pewną "fakultatywnoscią" atrakcji zlotowych nie jest zły. Jest nas sporo i trudno zakładać, by zawsze i wszedzie każdy chciał robić dokładnie to samo. Chętni pójdą na paintball, mniej chętni zorganizują sobie jakieś inne zajęcia :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Lolo
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 169
Rejestracja: 06 cze 2014, 18:18
Tytuł: Szafa gra!
Miejscowość: Łodziownia
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Lolo »

zbychowiec pisze:Można nawet utworzyć dwie drużyny: zwolennicy paintballa kontra przeciwnicy - i rozegrać rundę paintballa. Kto wygra - ten ma rację :D
Zbychowcu, obawiam się, że tą wypowiedzią wywołasz wojnę :560: :561:
Trudno się z tym nie zgodzić :-D
Ostatnio zmieniony 07 maja 2017, 15:03 przez Lolo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Lolo pisze: Zbychowcu, obawiam się, że tą wypowiedzią wywołasz wojnę :560: :561:
Trudno się z tym nie zgodzić :-D
Może nie będzie tak źle Lolo, bo jak sądzę zbychowiec tylko żartuje. :-D
Ostatnio zmieniony 07 maja 2017, 15:08 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Lolo
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 169
Rejestracja: 06 cze 2014, 18:18
Tytuł: Szafa gra!
Miejscowość: Łodziownia
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Lolo »

Czesio1 pisze:
Lolo pisze: Zbychowcu, obawiam się, że tą wypowiedzią wywołasz wojnę :560: :561:
Trudno się z tym nie zgodzić :-D
Może nie będzie tak źle Lolo, bo jak sądzę zbychowiec tylko żartuje. :-D
Cały zbychowiec ;-)
Czesiu, ja wiem, że on żartuje, ale obawiam się że nie każdy potraktuje to jak żart :564:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania nieoficjalne”