Dyskusje na tematy dowolne

Tu piszemy o sprawach organizacyjnych Stowarzyszenia
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

zbychowiec pisze:Osoby zainteresowane zapisaniem się do Stowarzyszenia uprzejmie proszę o kontaktowanie się z Johnym przez wiadomości prywatne.
A są jakieś osoby, które nie są zainteresowane? :027:

Wspaniała wiadomość, Panowie! :564:
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czy mamy swojego Prezesa? Bądź Prezeskę? :-D :-D :-D
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Witamy na pokładzie nowego Czlonka Stowarzyszenia - Yvonne!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Właśnie sobie uświadomiłam, że nie przeczytałam Regulaminu :027:
Może zgodziłam się na rzeczy, o których nie śniło się filozofom :-D

Gdzie on się znajduje?
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:Właśnie sobie uświadomiłam, że nie przeczytałam Regulaminu :027:
Może zgodziłam się na rzeczy, o których nie śniło się filozofom :-D

Gdzie on się znajduje?
http://www.pansamochodzik.org.pl/viewtopic.php?t=1241
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Nie dam rady przeczytać.
Nawet jak zrobię na pełny ekran.
Bardzo słaba czcionka mi się wyświetla :-/
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:Nie dam rady przeczytać.
Nawet jak zrobię na pełny ekran.
Bardzo słaba czcionka mi się wyświetla :-/
Jutro wyślę Ci w wordzie.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze: Yvonne napisał/a:
Nie dam rady przeczytać.
Nawet jak zrobię na pełny ekran.
Bardzo słaba czcionka mi się wyświetla

Jutro wyślę Ci w wordzie.
Dziękuję bardzo :-)
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Tak sobie pomyślałem żeby wstąpić, ale okazuje się że nie jestem godzien.
W punkcie 11.3 mowa jest o lojalności. Niestety nie jestem lojalny, a nie chcę oszukiwać. Gdyby pojawiły się struktury, które inwigilują internet i śledzą inne fora o podobnej tematyce, prawda wyszłaby na jaw. Poza tym obawiam się też powstania bojówek do zwalczania takich delikwentów jak ja.

Pozostanę może z boku, jeśli to możliwe oczywiście. :-)
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Mysikrólik pisze:ak sobie pomyślałem żeby wstąpić, ale okazuje się że nie jestem godzien.
W punkcie 11.3 mowa jest o lojalności. Niestety nie jestem lojalny, a nie chcę oszukiwać. Gdyby pojawiły się struktury, które inwigilują internet i śledzą inne fora o podobnej tematyce, prawda wyszłaby na jaw. Poza tym obawiam się też powstania bojówek do zwalczania takich delikwentów jak ja.
Szanuję twoją decyzję ale ta ironia w twojej wypowiedzi jest zupełnie niepotrzebna.
Mysikrólik pisze:Pozostanę może z boku, jeśli to możliwe oczywiście. :-)
Tak, oczywiście, jest to możliwe.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

A o co chodzi z takim przynależeniem do Stowarzyszenia? To może ile ludzi chce przystąpić czy są jakieś funkcje? Ja tego w ogóle nie ogarniam. :roll:

A tak w ogóle to brawo johny za dopięcie tematu! :564:
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Mysikrólik pisze:Pozostanę może z boku, jeśli to możliwe oczywiście
Chętnie przycupnę obok Ciebie, Mysikróliku :-)
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Rozumiem, że stowarzyszenie nie jest związane z tym forum i nie będzie podejmowało żadnych decyzji mających wpływ na forum?
Czy wręcz odwrotnie, ma decydujący głos na każdy temat związany z forum i zlotami?
Ostatnio zmieniony 25 sty 2018, 17:48 przez Mysikrólik, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: To szkoda, że takim działaniem skutecznie zniechęcacie do wstąpienia do tego Stowarzyszenia. Wypowiadam się oczywiście w swoim imieniu.
Rozumiem, że chodzi tu o ten jeden drażliwy punkt regulaminu?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze: Yvonne napisał/a:

To szkoda, że takim działaniem skutecznie zniechęcacie do wstąpienia do tego Stowarzyszenia. Wypowiadam się oczywiście w swoim imieniu.

Rozumiem, że chodzi tu o ten jeden drażliwy punkt regulaminu?
Chodzi o dwie sprawy:

1. Właśnie ten punkt
2. Brak konsultacji odnośnie regulaminu i jego ostatecznego kształtu z wszystkimi zainteresowanymi założeniem Stowarzyszenia osobami, co powinno być kwestią kluczową i nie mam pojęcia, dlaczego się nie odbyło :-/
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze: dla Was problemem jest albo jeden punkt regulaminu albo to, że jednej czy drugiej osoby nie uwzględniono w Organach Założycielskich.
Nie Czesiu nie chodzi o sam fakt istnienia punktu w regulaminie o takiej treści, choć jest on rzeczywiście niefortunny, tylko o sposób postępowania. W ten sposób pokazaliście, że jesteście Wy i reszta, że są lepsiejsi na tym Forum.
Przyjmuję do wiadomości, że tego nie rozumiesz (cie?), żałuję tego ale tak jest ten świat skonstruowany, przecież przysłowie o słoniu w składzie porcelany nie wzięło się z niczego.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Czesio1 pisze:Ja tylko powiem że to nie na tym forum wymyślono hitlerowskie metody odstrzału niewygodnych osób.
Ani nie wymyślili ich też ci, którzy teraz znaleźli się w drugim sorcie.
chcemy żeby konkurencja nie podbierała nam pomysłów jak to miało miejsce już nie raz. Dlatego chcemy chronić nasze Stowarzyszenie.
Napisałem przecież o Las Vegas. Można było zastrzec, że wszelkie pomysły są własnością Stowarzyszenia i nie mogą być przekazywane NIKOMU.
dla Was problemem jest albo jeden punkt regulaminu albo to, że jednej czy drugiej osoby nie uwzględniono w Organach Założycielskich
Na prawdę posądzasz Yvonne o taką małostkowość? :-)


Nieważne. Działajcie w stowarzyszeniu. Jak przez to uda się załatwić spotkanie z kimś, czy jakieś wejścia to super. Najważniejsze żeby nie psuło to atmosfery na forum. Niepotrzebnie tylko podzieliliście w ten sposób forowiczów na równych i równiejszych.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2018, 12:18 przez Mysikrólik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze: Nie Mysikróliku, nie widzimy nic śmiesznego w tym, że chcemy żeby konkurencja nie podbierała nam pomysłów jak to miało miejsce już nie raz. Dlatego chcemy chronić nasze Stowarzyszenie.
He, he, he. Poproś zbychowca o podesłanie Ci mojej korespondencji z nim w sprawie "podbierania" pomysłów. Ja nie mam z tym problemu, ale to on powinien się zgodzić na upublicznienie jego zdania w tym temacie.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Mysikrólik pisze:Cytat:
dla Was problemem jest albo jeden punkt regulaminu albo to, że jednej czy drugiej osoby nie uwzględniono w Organach Założycielskich


Na prawdę posądzasz Yvonne o taką małostkowość?
Niestety chyba tak.
A mi chodzi tylko o to, że osoby, które wcześniej wyraziły w wątku zainteresowanie założeniem stowarzyszenia, NIE ZOSTAŁY poproszone o udział w konsultacjach nad regulaminem itp.
Uważam, że KSZTAŁT REGULAMINU powinien być skonsultowany z WSZYSTKIMI, którzy wcześniej w tym wątku wyrazili zainteresowanie takim Stowarzyszeniem.
To kwestia uczciwości chyba, tak to nazwę.
Nie wyobrażam sobie, że mogłabym coś zakładać BEZ KONSULTACJI z osobami, które wcześniej wyraziły chęć współpracy.

To, że nas ominęliście, świadczy o Was. świadczy, niestety, nieładnie.
Uważam, że zwykła ludzka uczciwość nakazuje, aby to, co się wspólnie zaczęło, wspólnie również zakończyć.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2018, 12:28 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: 2. Brak konsultacji odnośnie regulaminu i jego ostatecznego kształtu z wszystkimi zainteresowanymi założeniem Stowarzyszenia osobami, co powinno być kwestią kluczową i nie mam pojęcia, dlaczego się nie odbyło :-/
Sprawą kluczową Yvonne było to, żeby to Stowarzyszenie w ogóle powstało. Powstało i działało. Nigdy bym nie przypuszczał, że fakt utworzenia Stowarzyszenia, było nie było podmiotu który ma robić fajne projekty, wywoła tyle negatywnych emocji.
PawelK pisze: Nie Czesiu nie chodzi o sam fakt istnienia punktu w regulaminie o takiej treści, choć jest on rzeczywiście niefortunny, tylko o sposób postępowania. W ten sposób pokazaliście, że jesteście Wy i reszta, że są lepsiejsi na tym Forum.
Przyjmuję do wiadomości, że tego nie rozumiesz (cie?), żałuję tego ale tak jest ten świat skonstruowany, przecież przysłowie o słoniu w składzie porcelany nie wzięło się z niczego.
Nie wiem dlaczego Ty czy inni tak to odbieracie. Gdyby tak było to założylibyśmy to Stowarzyszenie i działalibyśmy w zamkniętym gronie. A przecież Stowarzyszenie zostało założone dla wszystkich. Każdy ma możliwość zapisania się, przedstawiania pomysłów, realizacji projektów. projektów.
Paweł, jesteś już długo na forum, czy w jakikolwiek sposób dał Ci ktoś z nas odczuć że jesteś gorsieszy od innych?
Ja temat lepsiejszości na forum już raz przerabiałem. Na starym forum. Znasz historię, nie będę Ci przypominał.
Mysikrólik pisze: Nieważne. Działajcie w stowarzyszeniu. Jak przez to uda się załatwić spotkanie z kimś, czy jakieś wejścia to super. Najważniejsze żeby nie psuło to atmosfery na forum.
I to jest jedyna słuszna koncepcja.
Mysikrólik pisze: Niepotrzebnie tylko podzieliliście w ten sposób forowiczów na równych i równiejszych.
Tu się z Tobą nie zgadzam Mysikróliku. Niepotrzebnie tak to odbieracie. Do Stowarzyszenia zaproszeni są wszyscy. I wszyscy będą decydować o tym co będzie się w nim działo. Gdzieś tu widzisz jakiś podział?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze: Mysikrólik napisał/a:

Niepotrzebnie tylko podzieliliście w ten sposób forowiczów na równych i równiejszych.

Tu się z Tobą nie zgadzam Mysikróliku. Niepotrzebnie tak to odbieracie. Do Stowarzyszenia zaproszeni są wszyscy. I wszyscy będą decydować o tym co będzie się w nim działo. Gdzieś tu widzisz jakiś podział?
A Ty nie widzisz, Czesio?
No proszę Cię.
Czyli Mysikrólik, PawełK i ja sobie coś wymyśliliśmy dla zabawy, tak?
Nie udawaj, że przy zakładaniu stowarzyszenia wszyscy zostali równo potraktowani.
Zwłaszcza, że znam prawdę i wiem, kto mógł założyć stowarzyszenie i mieć wpływ na kształt regulaminu, a kto został z tego grona, że zacytuję "WYKLUCZONY".

Jest mi wstyd za to, co zrobiliście.
W każdym razie ja do stowarzyszenia nie wstępuję i zamykam temat.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: A Ty nie widzisz, Czesio?
No proszę Cię.
Nie, nie widzę Yvonne. Po raz n-ty Ci powtórzę, gdyby Stowarzyszenie było zamkniętym tworem przyznałbym Ci rację. Tak, wtedy mogłabyś mówić o podziale.
Ale tu wszyscy mogą wstąpić do Stowarzyszenia i przypomnę Ci, że na początku Ty też to zrobiłaś.
Yvonne pisze: W każdym razie ja do stowarzyszenia nie wstępuję i zamykam temat.
Masz do tego prawo chociaż powtórzę to raz jeszcze, że szkoda, bo masz fajne i ciekawe pomysły.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:Nie, nie widzę Yvonne
Myślę, że widzisz, tylko nie potrafisz przyznać się do błędu.
Tego nie można nie widzieć, zwłaszcza znając kulisy.
Każdy średnio empatyczny człowiek potrafiłby nas zrozumieć.
Czesio1 pisze:Ale tu wszyscy mogą wstąpić do Stowarzyszenia i przypomnę Ci, że na początku Ty też to zrobiłaś.
Zanim przeczytałam regulamin.
Do głowy by mi nie przyszło, że są w nim takie bzdury.
Czesio1 pisze: Yvonne napisał/a:

W każdym razie ja do stowarzyszenia nie wstępuję i zamykam temat.

Masz do tego prawo chociaż powtórzę to raz jeszcze, że szkoda, bo masz fajne i ciekawe pomysły.
I co z tego, skoro jestem z plemienia "wykluczonych" :-D :-D :-D
Ostatnio zmieniony 26 sty 2018, 12:42 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: W każdym razie ja do stowarzyszenia nie wstępuję i zamykam temat.
Na zakończenie dodam OD SIEBIE że intencją założenia Stowarzyszenia NIE BYŁO dokonanie podziału na lepszych i lepsiejszych. Jeżeli ktoś tak to odebrał to PRZEPRASZAM.
Jedynym powodem powstania Stowarzyszenia była możliwość realizacji ciekawych projektów.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Czyli jednak nie koniec tematu.
Yvonne pisze: Myślę, że widzisz, tylko nie potrafisz przyznać się do błędu.
Tego nie można nie widzieć, zwłaszcza znając kulisy.
Każdy średnio empatyczny człowiek potrafiłby nas zrozumieć.
To źle myślisz Yvonne. Jak widać przeceniasz moja inteligencję.
Yvonne pisze: Zanim przeczytałam regulamin.
Do głowy by mi nie przyszło, że są w nim takie bzdury.
Ale o tym, że jest regulamin wiedziałaś. I że nie był on z Tobą skonsultowany też wiedziałaś a mimo to wstąpiłaś do niego. Nie dostrzegasz tu nie konsekwencji Yvonne?

Yvonne pisze: I co z tego, skoro jestem z plemienia "wykluczonych" :-D :-D :-D
Dalej udajesz Yvonne, że nie rozumiesz? To może ja napiszę to ekstra dużymi literami:
KAŻDY (WŁ¡CZNIE Z YVONNE) MA PRAWO WST¡PIć DO STOWARZYSZENIA!!!
Ostatnio zmieniony 26 sty 2018, 12:49 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Czesio1 pisze: Nigdy bym nie przypuszczał, że fakt utworzenia Stowarzyszenia, było nie było podmiotu który ma robić fajne projekty, wywoła tyle negatywnych emocji.
I cały czas twoje przypuszczenie jest słuszne. Sam fakt powstania nikogo nie gorszy. Co więcej Yvonne zdążyła już nawet napisać jaka to wspaniała wiadomość i zostać wstępnie przyjęta do grona, a ja nie napisałem tego tylko dlatego żem niebaba i nie lubię się rozczulać nad takimi dobrymi informacjami. ;-) Problem pojawił się dopiero podczas lektury Manifestu.
Tu się z Tobą nie zgadzam Mysikróliku. Niepotrzebnie tak to odbieracie. Do Stowarzyszenia zaproszeni są wszyscy. I wszyscy będą decydować o tym co będzie się w nim działo.


Czesiu, ale właśnie drażliwy punkt, powoduje, że nie mogę się zapisać. Nie będę się powstrzymywał od uczestnictwa w innych stowarzyszeniach forach publicznych o podobnym profilu działalności

Sam pomysł wprowadzenia tego punktu w tej formie jest chybiony i nie ma co teraz go bagatelizować, bo diabeł tkwi w szczegółach.

Ja w każdym razie się wyleczyłem i nie wstąpię do stowarzyszenia jakkolwiek nie został by zmieniony teraz statut, więc rozmawiam już tylko czysto teoretycznie.

Jak wspomniałem. Życzę szczerze powodzenia. Q chwale forum.
Jak zatwardziały ateista powiem:
Po owocach ich czynów poznacie ich.
Na razie rok nie zapowiada się urodzajny, ale kto wie...
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Mam pytanie Czesiu1: czy rajdy i zloty Członków Stowarzyszenia (pkt 7.2) to będą jakieś oddzielne zloty niż te forowe, czy chodzi o te same?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze: Yvonne napisał/a:

Zanim przeczytałam regulamin.
Do głowy by mi nie przyszło, że są w nim takie bzdury.

Ale o tym, że jest regulamin wiedziałaś. I że nie był on z Tobą skonsultowany też wiedziałaś a mimo to wstąpiłaś do niego. Nie dostrzegasz tu nie konsekwencji Yvonne?
Miałam się już nie wypowiadać, ale skoro zostało do mnie skierowane pytanie, to odpowiem:

Pisząc, że wstępuję, nie miałam pojęcia, że Stowarzyszenie zostało już założone i że jest ustalony jego regulamin!!! Do głowy mi to nie przyszło, że mogliście coś założyć bez konsultacji z innymi!
Byłam pewna, że nadeszła właśnie wiekopomna chwila, kiedy przekuwamy słowa w czyn i przystępujemy do ZAKŁADANIA stowarzyszenia. I że zaczynamy omawiać szczegóły!
I do tego się zapisałam.

Informacja, że wszystko się zadziało za plecami niektórych spadła na mnie jak grom z jasnego nieba :-/
Ostatnio zmieniony 26 sty 2018, 13:00 przez Yvonne, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Mysikrólik pisze: Jak wspomniałem. Życzę szczerze powodzenia. Q chwale forum.
Jak zatwardziały ateista powiem:
Ja też mam nadzieję, że tak się stanie! :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Barabasz pisze:Mam pytanie Czesiu1: czy rajdy i zloty Członków Stowarzyszenia (pkt 7.2) to będą jakieś oddzielne zloty niż te forowe, czy chodzi o te same?
Nie Barabaszu, zloty pozostaną na forum tak jak to było do tej pory. Tu się nic nie zmieni.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy organizacyjne Stowarzyszenia”