Dyskusje na tematy dowolne

Tu piszemy o sprawach organizacyjnych Stowarzyszenia
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Pisząc, że wstępuję, nie miałam pojęcia, że Stowarzyszenie zostało już założone i że jest ustalony jego regulamin!!! Do głowy mi to nie przyszło, że mogliście coś założyć bez konsultacji z innymi!
PASS!!
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Chciałem usunąć posty z bluzgami, ale mnie Czesio ubiegł :) Widzę, że będzie dzisiaj dużo klikania #)_
Mogłeś zostawić bo poruszono tam ciekawą kwestię. Wystarczyło wykropkować.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Mysikrólik pisze:Mogłeś zostawić bo poruszono tam ciekawą kwestię.
Chyba kwestia nie jest ciekawa. Tym bardziej, że przerzucanie się "kto jest bardziej kombatantem a kto w niedzielę spał do południa" za bardzo przypomina bardzo złe wzory ze świata polityki.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

zbychowiec pisze:Chciałem usunąć posty z bluzgami, ale mnie Czesio ubiegł :)
Spoko, zostaw dyskusję zbychowiec.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

zbychowiec pisze:Retoryka typu przyrównywanie mnie do Hitlera
Hola, hola Panie zbychowiec :-) Nie Ciebie porównuję do Hitlera, tylko zwróciłem uwagę, na dyskryminujące część forowiczów zapisy w statucie. Oczywiście wszystko jest wyolbrzymione, ale nie sądziłem że odbierzesz to osobiscie. Z resztą gdyby dalej się tą terminologią posługiwać to bardziej pasowałby Goebels(nie twierdzę że jesteś Gebelsem i w ogóle nie jesteś do niego podobny).

Protestuję także przeciwko usunięciu mojego posta w całości. Żądam przywrócenia go, a jeśli wzmianka o Mein Kampf Cię uraziła możesz ją usunąć.
Nie uważam też że usunięcie merytorycznego posta, bez wulgaryzmów bez konsultacji, jest fair wobec autora.

Zamykanie ust rzeczowo i kulturalnie wypowiadającym się adwersarzom fajne nie jest i nie rozwiązuje problemu.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Ręce mi opadają.
Naprawdę uważacie, że usunięcie postu albo nawet całej dyskusji czy całego wątku rozwiąże problem???

Ludzie ...
Tak, jak PawełK napisał: "Co sie raz zobaczy, to już się nie odzobaczy".
Każdy przecież ma prawo się wypowiedzieć.

Jeśli uznacie, że jakieś wyrażenie jest niepoprawne politycznie/religijnie itp lub że kogoś bardzo dotyka, to je usuńcie. A nie cały post, bo potem niezrozumiała staje się dyskusja, która po nim nastąpiła :027:
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Myślę, że sytuacja dojrzała do tego, żeby porozmawiać o duchu naszego forum. Jak się okazuje zaistniał problem : czy uczestnicy naszego forum mogą równocześnie działać na forum net.pl, czy też powinni wybrać między naszym forum a tamtym.
Dobrze byłoby, gdyby wszystkie osoby które mają tutaj dostęp, wypowiedziały się co o tym sądzą. Bez tego nie oczyścimy atmosfery, a kolejne konflikty, nawet jeżeli przyschną, będą się pojawiać co kilka miesięcy.
Może ja zacznę: na tamtym forum się nie pojawię, bo ciągle mam żal o wrogie przejęcie z 2013 roku i odebranie Czesiowi wypracowanego przez niego forum. Ale nie mam nic przeciwko temu, żeby każdy z Was pisywał i tu i tam. To co my mamy, a tamci dopiero budują to zloty. To one najbardziej nas łączą, a nie wymóg lojalności.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Myślę, że sytuacja dojrzała do tego, żeby porozmawiać o duchu naszego forum. Jak się okazuje zaistniał problem : czy uczestnicy naszego forum mogą równocześnie działać na forum net.pl, czy też powinni wybrać między naszym forum a tamtym.
Dobrze byłoby, gdyby wszystkie osoby które mają tutaj dostęp, wypowiedziały się co o tym sądzą. Bez tego nie oczyścimy atmosfery, a kolejne konflikty, nawet jeżeli przyschną, będą się pojawiać co kilka miesięcy.
Masz rację TomaszKu. Oby tylko były tu wypowiedzi szczere i stonowane, bez żadnej agresji.
TomaszK pisze: Może ja zacznę: na tamtym forum się nie pojawię, bo ciągle mam żal o wrogie przejęcie z 2013 roku i odebranie Czesiowi wypracowanego przez niego forum.
To może teraz ja. Dla mnie temat ok1 również jest zamknięty. Na pewno nigdy tam nie wrócę.
TomaszK pisze: Ale nie mam nic przeciwko temu, żeby każdy z Was pisywał i tu i tam.
Zdaję sobie sprawę, że nierealne jest żeby ktoś był albo tylko tu albo tylko tam. Zwłaszcza że wiele osób nie zna historii i przyczyn rozłamu forum. Jeżeli logowanie się na ok1 nie będzie powodem wynoszenia pomysłów naszego forum to też mi to nie przeszkadza. Da się z tym żyć.
Ale pewne zasady obowiązują. Jeżeli ktoś odszedł z ok1 i zdecydował się na budowę nowej platformy do kontaktów i utrzymania przyjacielskich stosunków to powinien tego dotrzymać. Takie jest moje zdanie.
TomaszK pisze: To co my mamy, a tamci dopiero budują to zloty. To one najbardziej nas łączą, a nie wymóg lojalności.
I tego właśnie najbardziej byłoby żal stracić.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2018, 19:56 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Na spokojnie dodam coś od siebie. To forum to coś więcej niżby mogło się wydawać. Zawsze wszystko co robiłem robiłem dla tego miejsca i na 100% swoich możliwości.
W żaden sposób nie potrafię pojąć jak ludzie, którzy znają historię nieszczęsnego ok.1 mogą w JAKIKOLWIEK sposób uczestniczyć w życiu tamtego forum. Tym bardziej te, które zapewniały o swojej lojalności Czesia i planowały z nim wspólne budowanie nowej platformy. Szczególnie jedna z tych osób okazała się wyjątkowo nielojalna i tak jak napisał Czesio jej głównym, zajęciem było wynoszenie pomysłów naszego forum.
NIGDY jednak osoby będące na dwóch ławeczkach nie spotkały się z mym ostracyzmem, tak samo robiłem "misia" na zlotach z Mysikrólikiem jak i TomaszKiem. Mimo tego, że parę razy te osoby nie zważając na to, ze są na naszym zlocie opowiadały o tym jak to wspaniale było np w Mrodze. Przykład - ostatni zlot we Fromborku. Zacisnąłem zęby i nic nie powiedziałem choć w środku bolało jak cholera...
Potem przyszedł pomysł Stowarzyszenia. Chciałem to zrobić jak najszybciej i jak najsprawniej. Przed nikim nie były zamknięte drzwi! Nieszczęsny punkt o lojalności wprowadziłem po to aby nie zdarzały się takie historie jak z tym pożal się Boże forowiczem, którego na szczęście nie ma już wśród nas. JEDYNYM MOIM CELEM BYŁO DOBRO FORUM I STOWARZYSZENIA Każdy byłby mile widziany i wspólnie moglibyśmy realizować postawione sobie cele. Powiem szczerze agresja z jaką się spotkałem przeszła moje najśmielsze oczekiwania... Kalumnie rzucane na mnie także, zostałem łysym kibolem z bejsbolem w ręku...
Do tego rykoszetem dostał człowiek, bez którego nie byłoby ani ok.1 ani "Z przygodą na Ty", człowiek który jest dla mnie czymś więcej niż dobrym znajomym. Ja Go traktuję jako jednego z najbliższych przyjaciół bo bez Niego nie przeżyłbym wielu chwil, o których teraz post factum mogę powiedzieć, że były jednymi z najpiękniejszych w życiu. Tego już znieść nie mogłem i stąd może mój emocjonalny post.
Doszedłem do wniosku, że może usunę się stąd aby nie niszczyć tego wspaniałego miejsca. Coś mi się tak zdaje, że moja osoba jest główną kością niezgody.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Ale pewne zasady obowiązują. Jeżeli ktoś odszedł z ok1 i zdecydował się na budowę nowej platformy do kontaktów i utrzymania przyjacielskich stosunków to powinien tego dotrzymać.
Czyli nie mam nic przeciwko ale generalnie jestem na nie...

O jakich zasadach wspominasz? Gdzieś są spisane? Te zasady?

Rozumiem tych, którzy tam nie wrócą, to jest wolny świat (Internet) i każdy może robić to co uważa. Rozumiem, że "sprzedawanie" pomysłów nie jest tym czego oczekuje się od uczestników forum, ale z drugiej strony, zbychowiec w korespondencji, którą cytował, sam napisał, że i tak pomysły będą kopiowane. Oczywiście nie wszystkie, tylko te, które wydadzą się atrakcyjne. Pytanie tylko czy rzeczywiście pomysły jako takie są unikalne czy może tylko unikalne w bardzo ograniczonym świecie dwóch forów?

Na tamtym forum znam wiele fantastycznych osób oraz kilka, z którymi nie jest mi po drodze.

Moim skromnym zdaniem problemem, który generuje dziwne zachowania jest wyimaginowana potrzeba rywalizacji. świat Pana Samochodzika jest nieograniczony i starczy dla każdego, chyba że ktoś z jakiegoś powodu musi być pierwszy - chętnie poznam ten powód (te powody).

To czego nie akceptuję to nienawiść bo to nie prowadzi do niczego dobrego.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: Czyli nie mam nic przeciwko ale generalnie jestem na nie...

O jakich zasadach wspominasz? Gdzieś są spisane? Te zasady?
O zasadach, które zostały słownie spisane w lipcu 2013 roku na tatrzańskich szlakach. To tam Pawel nasze forum się tworzyło, powstawał regulamin, pewne deklaracje.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: Na tamtym forum znam wiele fantastycznych osób oraz kilka, z którymi nie jest mi po drodze.
Oczywiście że są fantastyczne osoby. Nikt tego nie neguje. Jestem gotów nawet podać Ci kilka nickow osób które w 2013 roku dostały zaproszenie na nasze forum. Nie ma ich tu jednak, nie skorzystały z zaproszenia.
Ale są tam też osoby dwulicowe, ba osoba odpowiedzialna za ówczesny rozpad w nagrodę została awansowana na odpowiedzialne stanowisko.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Rzucając ten temat nie miałem na myśli sądu nad forum net.pl, ale na duchem naszego forum: czy należny potępiać naszych forowiczów, działających także na tamtym forum ?
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

TomaszK pisze:czy należny potępiać naszych forowiczów, działających także na tamtym forum ?
(...) mnie to nie dotyczy, nie jestem forowiczem tylko forumowiczem.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2018, 22:30 przez PawelK, łącznie zmieniany 1 raz.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: ... mnie to nie dotyczy, nie jestem forowiczem tylko forumowiczem.
Nie ma takiego słowa forumowicz Pawle. Poprawna forma to FOROWICZ. :-P
Ostatnio zmieniony 27 sty 2018, 22:55 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze: Doszedłem do wniosku, że może usunę się stąd aby nie niszczyć tego wspaniałego miejsca. Coś mi się tak zdaje, że moja osoba jest główną kością niezgody.
Oj weź johny, już pal licho Ciebie. Ale co to za zlot nad Loarą bez Daru Puszczy?? :027:
Oczywiście to tylko żart tak dla rozładowania emocji.
Mam nadzieję, że Ty również żartowałeś z tym usunięciem się z forum. Inaczej tego nie odbieram jak właśnie jako żart.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:Powiem szczerze agresja z jaką się spotkałem przeszła moje najśmielsze oczekiwania...
A czego sie spodziewales. Poglaskania po glowce?
Nie ma to jak narozrabiac, a potem udawac ofiare ...
To sie chyba jakos nazywa w psychologii. Musze sprawdzic.

P.S. Przepraszam, ze pisze bez polskich znakow, ale uzywam francuskiej klawiatury.
Ostatnio zmieniony 27 sty 2018, 21:34 przez Yvonne, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Nie ma to jak narozrabiac, a potem udawac ofiare ...
To sie chyba jakos nazywa w psychologii. Musze sprawdzic.
Nikt tu Yvonne nie udaje ofiary. TomaszeK poddał do dyskusji temat i prosimy o konstruktywne wypowiedzi na temat.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:
johny pisze:Powiem szczerze agresja z jaką się spotkałem przeszła moje najśmielsze oczekiwania...
A czego sie spodziewales. Poglaskania po glowce
Nie ma to jak narozrabiac, a potem udawac ofiare ...
To sie chyba jakos nazywa w psychologii. Musze sprawdzic.

P.S. Przepraszam, ze pisze bez polskich znakow, ale uzywam francuskiej klawiatury.
Naprawdę nie mam zamiaru kopać się z koniem... Teraz jestem psychiczny. Ja z Wami tej Loary nie zobaczę, To wszystko.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:TomaszeK poddał do dyskusji temat i prosimy o konstruktywne wypowiedzi na temat.
Ja juz sie wypowiedzialam. Nie mam nic wiecej do dodania.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:
Czesio1 pisze:TomaszeK poddał do dyskusji temat i prosimy o konstruktywne wypowiedzi na temat.
Ja juz sie wypowiedzialam. Nie mam nic wiecej do dodania.
Szkoda, że twojej wspaniałej przemowy z Francji nie zakończyłaś przemową: Pozdrawiam wszystkich zlotowiczów. Minus johny!
Tak by było chyba uczciwiej!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze: Naprawdę nie mam zamiaru kopać się z koniem... Teraz jestem psychiczny. Ja z Wami tej Loary nie zobaczę, To wszystko.
A ja tam mam zamiar nad Loarą "szczelić" z Tobą lufę. Darem Puszczy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:
Czesio1 pisze:TomaszeK poddał do dyskusji temat i prosimy o konstruktywne wypowiedzi na temat.
Ja juz sie wypowiedzialam. Nie mam nic wiecej do dodania.
W temacie, który zapodał TomaszK nie wypowiedziałaś się Yvonne. Temat kulisów powstania Stowarzyszenia już wyczerpaliśmy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:Szkoda, że twojej wspaniałej przemowy z Francji nie zakończyłaś przemową: Pozdrawiam wszystkich zlotowiczów. Minus johny!
Nie wyglupiaj sie. Ten temat nie ma nic wspolnego z Loara.
Lista Zlotowiczow sie nie zmienila.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:W temacie, który zapodał TomaszK nie wypowiedziałaś się Yvonne
I sie nie wypowiem. Moja opinia jest wszystkim znana.
Szkoda czasu i wysilku na dyskusje akademickie.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:
johny pisze:Szkoda, że twojej wspaniałej przemowy z Francji nie zakończyłaś przemową: Pozdrawiam wszystkich zlotowiczów. Minus johny!
Nie wyglupiaj sie. Ten temat nie ma nic wspolnego z Loara.
Lista Zlotowiczow sie nie zmienila.
Absolutnie się nie wygłupiam. Nie będziesz czuła dyskomfortu w mojej obecności? Będziemy udawali, że nadal jest super... Naprawdę... Po co ta szopka...
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze: Nie będziesz czuła dyskomfortu w mojej obecności? Będziemy udawali, że nadal jest super... Naprawdę... Po co ta szopka...
Nie, nie bede.
Na Zlocie bedzie tak jak zawsze czyli swietnie.
W to nie watpie.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:
johny pisze: Nie będziesz czuła dyskomfortu w mojej obecności? Będziemy udawali, że nadal jest super... Naprawdę... Po co ta szopka...
Nie, nie bede.
Na Zlocie bedzie tak jak zawsze czyli swietnie.
W to nie watpie.
Też na to liczę. Na szczęście zlot nie jest ani jutro ani pojutrze tylko dopiero w sierpniu. Do tego czasu wiele się może zmienić.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Dobrze. Mamy się wypowiedzieć to się wypowiadajmy.

Temat stowarzyszenia jest dla mnie zamknięty.

Pozostają jednak inne kwestie.

1.Kasowanie postów.
Proszę o wypowiedź wszystkich którzy mogą moderować posty, czy będą w przyszłości stosować moderowanie mnie?
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Mysikrólik, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Nie do wszystkiego się odniosłem co chciałem
johny pisze: Powiem szczerze agresja z jaką się spotkałem przeszła moje najśmielsze oczekiwania... Kalumnie rzucane na mnie także, zostałem łysym kibolem z bejsbolem w ręku...
Pytanie
Kto, gdzie i kiedy zaatakował Cię agresywnie?
Gdzie usłyszałeś kalumnie o łysym kibolu z bejsbolem?
johny pisze: Doszedłem do wniosku, że może usunę się stąd aby nie niszczyć tego wspaniałego miejsca. Coś mi się tak zdaje, że moja osoba jest główną kością niezgody.
Kto rzucił kość niezgody?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy organizacyjne Stowarzyszenia”