Bruksela 2018

Dział poświęcony relacjom z naszych wypraw
ODPOWIEDZ
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Bruksela 2018

Post autor: Brunhilda »

Tak sobie wspominam zlot we Francji, oglądam zdjęcia i przypomniałam sobie, ze nie napisałam nic o Brukseli!
Otóż kiedy się z Wami rozstałam, wróciłam do Paryża i zaraz pojechałam dalej , do Brukseli. Złapałam lokalna taxi

Obrazek

Kierow.... czynią? Czy kierowca po prostu? W każdym razie była to pani w wieczorowej sukni, pozwoliła mi zrobić zdjęcie. Z Kenii. Powiedziała, ze żyje się jej dobrze, i rzeczywiście , na steraną życiem nie wyglądała. Powiedziała, ze ma 50 lat! 😳😳😳😳😳😳😳 nie dałabym jej więcej niż 30....
acha! I przestrzegła mnie przed Rumunami. Żebym przypadkiem nie pozwoliła, żeby mi ciągnęli walizkę. Bo odciągną w nieznane... trzymałam sie wiec blisko walizki.
Te nowe pociągi, Pendolino-podobne wszystkie, nie podobają mi się. Nie maja atmosfery! Kiedyś, w przedziałach podróżowało się pieknie! Ludzie rozmawiali albo nie. Można się było zawinąć w płaszcz zwisający z haka i spać, mimo tych ludzi. Można bylo popatrzeć co jedzą, bo zwykle z kanapkami jeździli. Co czytają. Czasem się wymieniali. Opowiadali... Do Warsa mało kto chodził bo salmonella podobno tam Się gnieździła! :))) I nawet z walizka teraz kłopot. Trzeba w tym przedsionku zostawiać. A tam mało miejsca... Nie podobało mi się to.

Obrazek

Zawiozła mnie bawiąc rozmowa na Paris Gare dU Nord, skąd odchodził pociąg Thalys. Spóźnił się PÓŁTOREJ godziny. To ten szybki niby.


Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 sie 2019, 17:37 przez Brunhilda, łącznie zmieniany 3 razy.
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

W środku elegancko, miło, podróż tylko półtorej godziny! :shock: :shock:
Po raz setny zadumałam się nad tym, ze w Europie wszystko jest tak blisko! Wszędzie dwa kroki!

Obrazek

Jakos nie tak wyobrażałam Bruksele, stolice Europy.... niezbyt czysto, lekki bajzel, na ulicach jakieś garkuchnie...

Obrazek

Żebracy wszędzie! Z Rumunii podobno....

Obrazek
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Ale! Proszę bardzo. Elegancja musi. Co dwa kroki fryzjer!


Obrazek



Obrazek
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Blizej centrum, jak to w każdym mieście, już trochę lepiej... tutaj nacprzykladccalkiem jak w Krakowie!

Obrazek

Na uliczkach w centrum tłum turystów. Już bardziej swojsko.

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z naszych wypraw”