"Bohemian Rhapsody"

Dział poświęcony filmowi i kinematografii
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

"Bohemian Rhapsody"

Post autor: Yvonne »

"Bohemian Rhapsody" to film, jakich więcej bym sobie w kinach życzyła.

Jestem zachwycona całokształtem - opowiedzianą historią, stroną aktorską, ładunkiem emocjonalnym i oczywiście (jakżeby inaczej) muzyką.
To film, podczas którego w kinie była cisza jak makiem zasiał, a po skończeniu większość osób siedziała na swoich miejscach i nadal słuchała muzyki, która obrazowała napisy końcowe.

To film, który wzbudza emocje, wzrusza, czasem też szokuje, stawia pytania, wreszcie taki, który tkwi w widzu jeszcze długo po wyjściu z kina.
Mam ochotę iść na niego ponownie.

Polecam!
Ostatnio zmieniony 27 lis 2018, 15:58 przez Yvonne, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Mam się ochotę wybrać.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne, zgadzam się z Tobą w 100% przed chwilą wróciliśmy z kina oczarowani, wzruszeni, zachwyceni muzyką... Emocji przy We Are The Champions nie sposób opisać! Arcydzieło!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:przed chwilą wróciliśmy z kina oczarowani, wzruszeni, zachwyceni muzyką... Emocji przy We Are The Champions nie sposób opisać! Arcydzieło!
To prawda.
Emocji na tym filmie nie brakuje.
Cieszę się, że też Wam się podobało tak bardzo jak mnie.
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

dzisiaj sobie obejrzałem ..z racji świąt ..coz powiedzieć ..świetny film nawet powiem że rewelacyjny..
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

oldmalarz pisze:dzisiaj sobie obejrzałem ..z racji świąt ..coz powiedzieć ..świetny film nawet powiem że rewelacyjny..
:564:
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

oldmalarz pisze:dzisiaj sobie obejrzałem ..z racji świąt ..coz powiedzieć ..świetny film nawet powiem że rewelacyjny..
Ja już jakiś czas temu obejrzałem ten film. I jestem podobnego zdania. Film świetny, rewelacyjny dobór aktorów . A jak wybrzmialy dźwięki Bohemian rhapsody czy We are the champions to miałem ciary podobnie jak w chwili gdy słucham Topu Wszechczasow w Trójce.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:A jak wybrzmialy dźwięki Bohemian rhapsody czy We are the champions to miałem ciary podobnie jak w chwili gdy słucham Topu Wszechczasow w Trójce
Oj tak, oj tak... Ja sobie wtedy przypominałem jak 2 razy po Legii śpiewaliśmy to chóralnie na stadionie fetując Mistrza! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Ater
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 531
Rejestracja: 05 sie 2017, 22:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy

Post autor: Ater »

Byłem dwa razy, z dwiema różnymi dziewczynami na tym filmie w kinie i im jak i mnie się podobał. Bardziej oddany chołd, niż biografia Mercurego.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Ater pisze:Byłem dwa razy, z dwiema różnymi dziewczynami na tym filmie w kinie i im jak i mnie się podobał. Bardziej oddany chołd, niż biografia Mercurego.
Ateer czy Ty jesteś bigamistą? :027:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:
Ater pisze:Byłem dwa razy, z dwiema różnymi dziewczynami na tym filmie w kinie i im jak i mnie się podobał. Bardziej oddany chołd, niż biografia Mercurego.
Ateer czy Ty jesteś bigamistą? :027:
Jeżeli nie jest żonaty z dwom a na raz to absolutnie nie! Ja tam się chłopu nie dziwię! Wszak jak dobry sprzęt audio chcesz kupić to najpierw też odsłuchu różnych modeli trzeba dokonać. :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Ater
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 531
Rejestracja: 05 sie 2017, 22:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy

Post autor: Ater »

Tak się złożyło, że poznałem dwie dziewczyny w tym samym czasie i dla jednej to było nasze ostatnie spotkanie, a drugą poznaliście :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i kinematografia”