Z przygodą na ty Strona Główna

Z przygodą na ty

Forum Miłośników Przygody im. Pana Samochodzika

• FAQ • Dane_osobowe • Szukaj • Użytkownicy • Grupy
• Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Rowerowy Tour De Warmia & Mazury.
Autor Wiadomość
RobertH
Głodny przygód

Wysłany: 2020-01-19, 18:06   

Jak Gosia w ciąży będzie dobrze czuła się to jestem cały czas za tym. Gosia zostanie w hotelu np. w Giżycku ,a ja z wami mogę na 5-6 dni jechać ,tą trasą jak zaproponowałem lub z jakimiś zmianami.
Komplet map zakupione :564:
Ze względu na Gosie i temperaturę powietrza na Mazurach ja mogę w terminie od połowy Maja do połowy Czerwca.

Konfiturek 
Zlotowicz
Degustator porzeczek

Wysłany: 2020-01-26, 19:50   

Mam nadzieję, że pomysł jednak wypali. Bo dzięki niemu wczoraj w moim domu pojawił się rower. Nie mógłbym przepuścić okazji takiej wycieczki. Jako, że od 1999 roku nie uprawiałem sztuki jazdy jednośladem (poza kilkoma sporadycznymi krótkimi wypadami na pożyczonym sprzęcie), jak tylko warunki atmosferyczne będą znośne, rozpocznę treningi. Moja kondycja fizyczna, delikatnie rzecz ujmując, jest tragiczna. Ale zmobilizowaliście mnie, żeby nad sobą popracować.
Genek to rowerowy maniak. Ale on już mentalnie jest stary dziad i poza Szczecin się nie ruszy. Także muszę sam kombinować, jak dotrzeć do Was na miejsce.

Dorośli bardzo rzadko przeżywają takie przygody jak Pan Samochodzik. Nie mają na to czasu.

Czesio1 
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2020-01-26, 20:59   

Konfiturek napisał/a:
Mam nadzieję, że pomysł jednak wypali. Bo dzięki niemu wczoraj w moim domu pojawił się rower. Nie mógłbym przepuścić okazji takiej wycieczki. Jako, że od 1999 roku nie uprawiałem sztuki jazdy jednośladem (poza kilkoma sporadycznymi krótkimi wypadami na pożyczonym sprzęcie), jak tylko warunki atmosferyczne będą znośne, rozpocznę treningi. Moja kondycja fizyczna, delikatnie rzecz ujmując, jest tragiczna. Ale zmobilizowaliście mnie, żeby nad sobą popracować.
Genek to rowerowy maniak. Ale on już mentalnie jest stary dziad i poza Szczecin się nie ruszy. Także muszę sam kombinować, jak dotrzeć do Was na miejsce.

Brawo Konfiturek! Trzymam kciuki za poprawę Twojej kondycji. Uwierz, że da się to nadrobić co straciłeś przez ostatnich 20 lat. Może nawet szybciej niż myślisz. :564:
A i Gienka mobilizuj, żeby się mentalnie odmłodził. :-D

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)

johny
Moderator

Wysłany: 2020-01-26, 23:38   

No to w końcu widzę, że nie ma pytania "czy", tylko "kiedy". Cieszy mnie to niezmiernie. :-)
XIII VII III I V XX XIV 1

Konfiturek 
Zlotowicz
Degustator porzeczek

Wysłany: 2020-01-28, 11:30   

Przyznaję, że zaproponowany namiot prezentuje się świetnie. Na upartego nawet rower się w niego jeszcze zmieści, żeby w nocy go ktoś nie zakosił. Nie to, co mój ciasny "tunel". Ale jak takie koło wozić rowerem? Na płasko na bagażniku? Dokupiłem sobie właśnie bagażnik "sztycowy". Kilka kilogramów można jakoś tam zamocować. Namiot i materac powinien dać radę udźwignąć. Tylko ta okrągła forma złożonego namiotu jakoś nie do końca mi leży. Poza tym ma same zalety.

PS. Warto by było wstępny termin wycieczki ustalić - będzie bardziej zobowiązująco. No i w pracy można by już było powoli sobie jakoś to wolne organizować. Na chwilę obecną , czy to będzie maj czy czerwiec, mi to jest obojętne.

Dorośli bardzo rzadko przeżywają takie przygody jak Pan Samochodzik. Nie mają na to czasu.

Czesio1 
Administrator
Ojciec Prowadzący

Wysłany: 2020-01-28, 15:34   

No u mnie czerwiec i lipiec odpadają. Maj też może być ciężki do zaplanowania.

Lepiej spróbować i wiedzieć, że się nie udało, niż żałować, że się nie spróbowało :-)

irycki
Przygodomaniak
Pan Motocyklik

Wysłany: 2020-01-28, 18:25   

Jak kiedyś dawno pojechaliśmy z Marysią rowerami na Mazury, to mieliśmy namiot czwórkę z dwiema osobnymi sypialniami po obu stronach. Jednej sypialni w ogóle nie braliśmy i w ten sposób mieliśmy pod tropikiem miejsce na rowery. Dodatkowo spinaliśmy je razem obejmami.

Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

oldmalarz
Żądny przygód
artysta malarz

Wysłany: 2020-01-30, 16:23   

Ja to bym proponował to .. na próbną wyprawe..

https://www.stenaline.pl/.../rowerowy-potop
Ostatnio zmieniony przez oldmalarz 2020-01-30, 16:23, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu