Trójka

Dział poświęcony sprawom ogólnym dotyczącym wolnych dyskusji o wszystkim
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5284
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Czesio1 pisze:Właśnie przed chwilą o tym usłyszałem. Normalnie brak słów na to wszystko.
Nie wiem o co Wam chodzi, przecież każdy pracodawca ma prawo wymienić sobie pracowników na bardziej spolegliwych. Może w jej miejsce przyjdzie J.Kurski?
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3888
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Mnie się wydaje, że to jest wojna podjazdowa pod Wojtka Manna i robią mu na złość, to już drugi albo kolejny współpracownik Manna z jego audycji, którego usuwają. :-/
Jego nie usuną bo wznieciliby zamieszki większe od tych w Paryżu. Wojciech Mann dla tego radia to jest jak Papież dla Watykanu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3888
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Mysikrólik pisze: Może w jej miejsce przyjdzie J.Kurski?
W kuluarach powoli mówi się że ma to być jednak ®enek ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5284
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Barabasz pisze:Wojciech Mann dla tego radia to jest jak Papież dla Watykanu.
Eeee, myślę że nie doceniasz dyrekcji. Są w stanie zwolnić każdego i jeszcze tak to obrócić, że okaże się, że Mann nie dość, że nigdy żadną legendą nie był, to tak na prawdę, nie ma ani głosu, ani charyzmy. Ot taki zwykły PRL-owski relikt.
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3888
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Wojciech Mann odchodzi z Trójki


Wojciech Mann odchodzi z radiowej Trójki po zwolnieniu Anny Gacek. Informację przekazał w rozmowie z "Gazetą Wyborczą". Wojciech Mann nie odpowiedział na razie na naszą prośbę o komentarz w sprawie odejścia z Trójki. Dziennikarz o swojej decyzji poinformował w środę, 11 marca 2020, "Gazetę Wyborczą". - Postanowiłem, że to ja podejmę tę decyzję, a nie ktoś za mnie - przekazał "Wyborczej". - onet.pl

Wojciech Mann po 55 latach pracy przy Myśliwieckiej 3/5/7 żegna się z Programem 3 PR.
Ostatnio zmieniony 11 mar 2020, 12:53 przez Barabasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11649
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Właśnie o tym przeczytałem.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16406
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

To się w głowie nie mieści co oni robią z tej radiostacji.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11649
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio, pamiętaj! Pycha kroczy przed upadkiem! Nie zgadzałem się/nie zgadzam politycznie z p. Mannem ale dziennikarzem jest przednim! Ja mu bardzo za to dziękuję, ze mogłem w publicznym radiu o normalnych porach usłyszeć takie kapele jak SLAYER, TESTAMENT czy MACHINE HEAD!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16406
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:Czesio, pamiętaj! Pycha kroczy przed upadkiem! Nie zgadzałem się/nie zgadzam politycznie z p. Mannem ale dziennikarzem jest przednim! Ja mu bardzo za to dziękuję, ze mogłem w publicznym radiu o normalnych porach usłyszeć takie kapele jak SLAYER, TESTAMENT czy MACHINE HEAD!
Zanosi się, że teraz w zamian będzie mógł tam usłyszeć Zenka M. Bo to chyba do tego dążą.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3888
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Nie zdziwiłbym się jakby niedługo, włączyli jakąś audycję o muzyce DiskoPolo dla podniesienia słuchalności.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5284
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Jak do tego doszło, nie wiem. :-D
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3888
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

To już nie jest Trójka, od dzisiaj to radio nazywa się Trujka!
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

johny pisze:Ja mu bardzo za to dziękuję, ze mogłem w publicznym radiu o normalnych porach usłyszeć takie kapele jak SLAYER, TESTAMENT czy MACHINE HEAD!
Zapomnij johny, to już koniec. Teraz usłyszysz najwyżej "Przez te oczy zielone", albo "Jesteś szalona". Dawno już nie słucham radia, bo te audycje mnie nie interesują. Powiem szczerze, że najbardziej rozczarowała mnie Wawa. Było nie było, radio stołeczne. Puszczali tylko polską muzykę no i git, czasami leciały naprawdę czadowe kawałki. Teraz Dawid Podsiadło(c###uj mu w ryj), ale to nic, teraz, co któryś kawałek lecą Boys, Akcent i inne ścierwa. Mam tak dość, że zacząłem słuchać Radia Plus, co prawda, marudzą tam o wierze i cytują Pismo święte, ale kawałki puszczają niezłe, więc wolę posłuchać Biblii, którą znam, niż żałosnych gwiazdorów Disco Polo. Tak jak już wcześniej pisałem, PiS sprowadził kulturę i muzykę do rynsztoka, w którym pławią się prostackie formy muzyczne, nie mające pojęcia o tworzeniu muzyki, a bazujące na prostackiej definicji rozrywki. świadomość sprowadzenia kultury, sztuki, muzyki do tak prostackich form, budzi we mnie obrzydzenie i całkowitą kontestację mediów publicznych. Mówiąc prosto, pi**dolę media publiczne. Mam nadzieję, że w końcu ktoś pogoni tę brudną, zawszoną generację komisarzy partyjnych.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11649
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Von Dobeneck pisze:
johny pisze:Ja mu bardzo za to dziękuję, ze mogłem w publicznym radiu o normalnych porach usłyszeć takie kapele jak SLAYER, TESTAMENT czy MACHINE HEAD!
Zapomnij johny, to już koniec. Teraz usłyszysz najwyżej "Przez te oczy zielone", albo "Jesteś szalona". Dawno już nie słucham radia, bo te audycje mnie nie interesują. Powiem szczerze, że najbardziej rozczarowała mnie Wawa. Było nie było, radio stołeczne. Puszczali tylko polską muzykę no i git, czasami leciały naprawdę czadowe kawałki. Teraz Dawid Podsiadło(c###uj mu w ryj), ale to nic, teraz, co któryś kawałek lecą Boys, Akcent i inne ścierwa. Mam tak dość, że zacząłem słuchać Radia Plus, co prawda, marudzą tam o wierze i cytują Pismo święte, ale kawałki puszczają niezłe, więc wolę posłuchać Biblii, którą znam, niż żałosnych gwiazdorów Disco Polo. Tak jak już wcześniej pisałem, PiS sprowadził kulturę i muzykę do rynsztoka, w którym pławią się prostackie formy muzyczne, nie mające pojęcia o tworzeniu muzyki, a bazujące na prostackiej definicji rozrywki. świadomość sprowadzenia kultury, sztuki, muzyki do tak prostackich form, budzi we mnie obrzydzenie i całkowitą kontestację mediów publicznych. Mówiąc prosto, pi**dolę media publiczne. Mam nadzieję, że w końcu ktoś pogoni tę brudną, zawszoną generację komisarzy partyjnych.
Zgadzam się w 100%. Ci decydenci to zwykłe małe, nikczemne, bojące się Prezesa i podległe mu, sk****synki! Ale na nich też przyjdzie pora. Będą sp****rzać w szybszym tempie niż jest Whiplash. :-)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

johny pisze: Zgadzam się w 100%. Ci decydenci to zwykłe małe, nikczemne, bojące się Prezesa i podległe mu, sk****synki! Ale na nich też przyjdzie pora. Będą sp****rzać w szybszym tempie niż jest Whiplash. :-)
Dokładnie. :D
Patrzę jak gnoją i wyrzucają znane osoby za to, że ośmieliły się wystąpić w innej stacji. Żałosna mściwość maluczkich, którym dano trochę władzy. Zakompleksionych, wymoczków systemu, bez którego byliby niczym.Kurski, skurwysynu, obyś zgnił w piekle!
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Von Dobeneck, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5284
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

johny pisze:Zgadzam się w 100%
Ja w 99%. Niestety nie mogę się zgodzić w kwestii Podsiadły. Oczywiście nie musi się wszystkim podobać, tak jak nie wszystkim podchodzi Slayer, czy Sepultura, ale porównywanie czy stawianie go w jednym rzędzie z disco polo to nieporozumienie. Facet ma talent i nie śpiewa o dupie Maryni, a że forma jest odmienna od Waszych ulubionych, to inna sprawa.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11649
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Mysikrólik pisze:
johny pisze:Zgadzam się w 100%
Ja w 99%. Niestety nie mogę się zgodzić w kwestii Podsiadły. Oczywiście nie musi się wszystkim podobać, tak jak nie wszystkim podchodzi Slayer, czy Sepultura, ale porównywanie czy stawianie go w jednym rzędzie z disco polo to nieporozumienie. Facet ma talent i nie śpiewa o dupie Maryni, a że forma jest odmienna od Waszych ulubionych, to inna sprawa.
Mysi nie wiem kto zacz Podsiadło ale przyjmuję to co napisałeś za dobra monetę. Absolutnie, nie każdemu musi się podobać Slayer czy Madonna ale przyznać trzeba, ze to są artyści w pełnym tego słowa znaczeniu.
Ostatnio zmieniony 12 mar 2020, 12:36 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5284
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

johny pisze:Mysi nie wiem kto zacz Podsiadło
To ten od małomiasteczkowej twarzy.
Żeby nie było, nie jestem wielkim fanem, ale do Zenka, czy Sławomira go nie porównujcie.
Robi też świetne kowery.
Awatar użytkownika
RobertH
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1279
Rejestracja: 26 lis 2018, 00:22
Tytuł: RobertH
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: RobertH »

Uwielbiam ten kawałek , teledysk nakręcony jednym ciągiem bez cięć .

MęSKIE GRANIE 2018
Ostatnio zmieniony 12 mar 2020, 13:35 przez RobertH, łącznie zmieniany 1 raz.
KSIĄŻKI NIE GRYZĄ !!! POCHŁANIAJĄ W CAŁOŚCI !!!

Obrazek
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1750
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 476 razy
Otrzymał podziękowań: 158 razy

Post autor: TomaszL »

RobertH pisze:Uwielbiam ten kawałek , teledysk nakręcony jednym ciągiem bez cięć .

MęSKIE GRANIE 2018
Potwierdzam, że jest coś w tym kawałku - może dlatego że mamy tu kilku wokalistów i całkiem ciekawe głosy? W każdym bądź razie, różni się on pozytywnie od wielu innych "przebojów".
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5284
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Muszę się sam zacytować.
Mysikrólik pisze:Eeee, myślę że nie doceniasz dyrekcji. Są w stanie zwolnić każdego i jeszcze tak to obrócić, że okaże się, że Mann nie dość, że nigdy żadną legendą nie był, to tak na prawdę, nie ma ani głosu, ani charyzmy. Ot taki zwykły PRL-owski relikt.
https://gwiazdy.wp.pl/wojciech-mann-juz ... 370576001a
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11649
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Mysikrólik pisze:Muszę się sam zacytować.
Mysikrólik pisze:Eeee, myślę że nie doceniasz dyrekcji. Są w stanie zwolnić każdego i jeszcze tak to obrócić, że okaże się, że Mann nie dość, że nigdy żadną legendą nie był, to tak na prawdę, nie ma ani głosu, ani charyzmy. Ot taki zwykły PRL-owski relikt.
https://gwiazdy.wp.pl/wojciech-mann-juz ... 370576001a
Powiem tak, dr Goebelss przy tych sk****ch to czeladnik! :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3888
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Wojciech Mann właśnie założył swój oficjalny profil na FB. Miło go znowu usłyszeć.
>>>FB: Wojciech Mann
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3888
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Jeszcze odważniej zadziałał Dariusz Rosiak ze swoim "Raportem o Stanie świata". Po wyrzuceniu z Trójki zorganizował akcje na Patronite.pl i błyskawicznie zebrał (z moim skromnym udziałem) pieniądze na program nadawany z internetu. Audycja jest nadal wspaniała, świetni goście, dobra muzyka, a na dodatek jeszcze dłuższa niż w radiu.
Ostatnich audycji można posłuchać na stronie:
>>> Raport o Stanie świata
W ostatnim odcinku dużo oczywiście o koronawirusie ale także temat muzyczny, i społeczny dotyczący Meksyku.

Liczę, że podobnie postąpią inni redaktorzy i dziennikarze wyrzuceni z Trójki (m.in Wojtek Mann) i może razem coś nam stworzą na nowo.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Decydenci przychodzą i odchodzą. Możliwe, że przyjdzie taki czas i wskrzeszą,, starą,, III. Zawsze powstaje pytanie co z tymi co przyszli po zmianie.
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3888
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Byli dziennikarze Trójki zakładają swoje radio "Nowy świat". Szkoda, że tylko w internecie ale może to tylko początek.
>>>Ekspressbydgoski.pl
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11649
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Barabasz pisze:Byli dziennikarze Trójki zakładają swoje radio "Nowy świat". Szkoda, że tylko w internecie ale może to tylko początek.
>>>Ekspressbydgoski.pl
Ale to nie Trójka...
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13017
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 177 razy

Post autor: Yvonne »

Barabasz pisze:Byli dziennikarze Trójki zakładają swoje radio "Nowy świat". Szkoda, że tylko w internecie ale może to tylko początek.
>>>Ekspressbydgoski.pl
Najbardziej zdumiewające jest to, w jakim czasie zdobyli odpowiednie fundusze na start: 250 000.
Chcieli je zebrać w miesiąc, a zajęło to zaledwie ponad dobę! Zaiste, miłość ludzi do Trójki musi być ogromna :-)

Nie podoba mi się nazwa tego nowego radia, ale to detal.
Zobaczymy jaki będzie efekt przedsięwzięcia.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2020, 12:05 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11649
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:
Barabasz pisze:Byli dziennikarze Trójki zakładają swoje radio "Nowy świat". Szkoda, że tylko w internecie ale może to tylko początek.
>>>Ekspressbydgoski.pl
Najbardziej zdumiewające jest to, w jakim czasie zdobyli odpowiednie fundusze na start: 250 000.
Chcieli je zebrać w miesiąc, a zajęło to zaledwie ponad dobę! Zaiste, miłość ludzi do Trójki musi być ogromna :-)

Nie podoba mi się nazwa tego nowego radia, ale to detal.
Zobaczymy jaki będzie efekt przedsięwzięcia.
Wszystko fajnie, tylko to nie będzie Trójka....
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13017
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 177 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:
Yvonne pisze:
Barabasz pisze:Byli dziennikarze Trójki zakładają swoje radio "Nowy świat". Szkoda, że tylko w internecie ale może to tylko początek.
>>>Ekspressbydgoski.pl
Najbardziej zdumiewające jest to, w jakim czasie zdobyli odpowiednie fundusze na start: 250 000.
Chcieli je zebrać w miesiąc, a zajęło to zaledwie ponad dobę! Zaiste, miłość ludzi do Trójki musi być ogromna :-)

Nie podoba mi się nazwa tego nowego radia, ale to detal.
Zobaczymy jaki będzie efekt przedsięwzięcia.
Wszystko fajnie, tylko to nie będzie Trójka....
A może będzie lepsze niż Trójka?
Ja nastawiam się pozytywnie :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”