VI Forowy Zlot Złoczyńcowy Brześć Kujawski i okolice

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Właśnie odebrałem paczuszkę zawierającą świeżutkie, jeszcze ciepłe nasze foto-albumy z Antoninowa!!! :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:Właśnie odebrałem paczuszkę zawierającą świeżutkie, jeszcze ciepłe nasze foto-albumy z Antoninowa!!!
Fantastyczna wiadomość!!! :564:

Czesio - jesteś niezastąpiony :-)
Awatar użytkownika
barttez
Forowy Lektor
Posty: 1218
Rejestracja: 13 lip 2013, 10:23
Miejscowość: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: barttez »

już oglądałem są super Czesio włozył dużo pracy
Obrazek Obrazek
Aetas dulcissima adulescentia est
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Odebrałem album! Jest przepiękny! Dziękuję Czesiu!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Do mnie dotarł wczoraj - jest naprawdę wspaniały!

Czesio - wielkie, wielkie dzięki :-)

Dzięki Tobie możemy przeżywać to jeszcze raz i jeszcze i jeszcze ...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:Odebrałem album! Jest przepiękny! Dziękuję Czesiu!
Yvonne pisze:Do mnie dotarł wczoraj - jest naprawdę wspaniały!

Czesio - wielkie, wielkie dzięki :-)

Dzięki Tobie możemy przeżywać to jeszcze raz i jeszcze i jeszcze ...
Nie ma za co, polecam się na przyszłość. :564:
Yvonne, to dzięki nam wszystkim, którzy byli na zlocie możemy teraz z łezka w oku oglądać ten albumik. :-)
Cieszę się, że pamiątki dotarły do Was, czekam na potwierdzenie od pozostałych osób.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
panna Monika
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 849
Rejestracja: 04 sie 2013, 14:53
Miejscowość: Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 60 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: panna Monika »

Fantastyczny albumik, naprawdę świetny. Szpanowałam dzisiaj na placu zabaw, niektóre mamusie nawet się przyznały, że one również znają i cenią Pana Samochodzika.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

panna Monika pisze:Fantastyczny albumik, naprawdę świetny. Szpanowałam dzisiaj na placu zabaw, niektóre mamusie nawet się przyznały, że one również znają i cenią Pana Samochodzika.
Panno Moniko, wizytówki, wizytówki, WIZYTÓWKI!! Z miejsca było zapraszać mamusie do nas na forum! :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

panna Monika pisze:Szpanowałam dzisiaj na placu zabaw, niektóre mamusie nawet się przyznały, że one również znają i cenią Pana Samochodzika.
Super! :-)
Awatar użytkownika
panna Monika
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 849
Rejestracja: 04 sie 2013, 14:53
Miejscowość: Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 60 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: panna Monika »

Czesio1 pisze:
panna Monika pisze:Fantastyczny albumik, naprawdę świetny. Szpanowałam dzisiaj na placu zabaw, niektóre mamusie nawet się przyznały, że one również znają i cenią Pana Samochodzika.
Panno Moniko, wizytówki, wizytówki, WIZYTÓWKI!! Z miejsca było zapraszać mamusie do nas na forum! :564:
A co ja innego robiłam? Oczywiście że wskazywałam właściwy adres i tłumaczyłam, że warto.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czesio1 pisze:Z miejsca było zapraszać mamusie do nas na forum!
Dobra mamusia, nie jest zła! :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
misia
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1244
Rejestracja: 10 lip 2013, 22:32
Miejscowość: miasto Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: misia »

I ja od dzisiaj też jestem posiadaczką zlotowych pamiątek. Albumik zabieram na miniurlopik i wtedy wszystko sobie dokładnie przypomnę, poczytam i powspominam (i podoszukuję się błędów g;) ). Wspaniałe pamiątki się gromadzą na emerkę, choć wtedy podobno też się nie ma czasu g:\
Dzięki Czesiu za włożoną pracę, na pewno to Cię dużo kosztowało, i czasu i zaangażowania, ale efekt jest widoczny :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

misia pisze: (i podoszukuję się błędów g;) ).
Mam nadzieję, że nie znajdziesz misia bo tym razem sporo czasu spędziłem nad tym aby wszystko dokładnie sprawdzić. Ale ciekaw jestem niezmiernie czy coś mimo wszystko wypatrzy Twoje wprawne oko. ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Konfiturek
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 524
Rejestracja: 10 lip 2013, 20:25
Tytuł: Degustator porzeczek
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Konfiturek »

Do mnie też już dotarł egzemplarz. Wielkie dzięki :)
Szczególnie dziękuję za płytki z fotkami i z filmem - lubię oglądać wydarzenia, które znam, cudzym spojrzeniem. I mały apel do misi na przyszłość: proszę o zdjęcia w ciut większym formacie! (takie fullHD 1920x1200 byłoby miło, żeby się na ekranie mieściło).
:564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dorośli bardzo rzadko przeżywają takie przygody jak Pan Samochodzik. Nie mają na to czasu.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Konfiturek pisze:Do mnie też już dotarł egzemplarz. Wielkie dzięki :)
Szczególnie dziękuję za płytki z fotkami i z filmem - lubię oglądać wydarzenia, które znam, cudzym spojrzeniem. I mały apel do misi na przyszłość: proszę o zdjęcia w ciut większym formacie! (takie fullHD 1920x1200 byłoby miło, żeby się na ekranie mieściło).
:564:
Super że albumik dotarł i do Ciebie.
A co do zdjęć to zapewne one były w większej rozdzielczości ale niestety tylko takie udało mi się ściągnąć z picasy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Czesiu! I wszyscy zlotowicze- forowicze! Dostałam dzisiaj przesyłkę z albumem, płytami i koszulka! BARDZO dziękuje! Tak sie ucieszyłam! Album jest absolutnie perfect! Dzięki tez za pocztówki. Pięknie Polska wyglada! Naprawdę zaczynam sie cieszyć, ze sie w końcu wybieram!
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Brunhilda pisze:Czesiu! I wszyscy zlotowicze- forowicze! Dostałam dzisiaj przesyłkę z albumem, płytami i koszulka! BARDZO dziękuje! Tak sie ucieszyłam! Album jest absolutnie perfect! Dzięki tez za pocztówki. Pięknie Polska wyglada! Naprawdę zaczynam sie cieszyć, ze sie w końcu wybieram!
Oj, jakos szybko tym razem doszla przesyleczka.
Mam nadzieje ze rozmiar pasuje jakos? Bruniu nie zapomnij zabrac koszulki ma zlot, po tym tylko Cie poznamy. ;-)
A z tymi pocztowkami to tylko moje rodzinne miasteczko :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nil77
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 34
Rejestracja: 28 kwie 2014, 21:47
Tytuł: Nadszyszownik
Miejscowość: Ottobeuren
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nil77 »

Ja juz tez mam ( od dawna ) :-)
Bardzo fajne
Ja sie chwale ze jestem wspolautorem ksiazki :-)

Dziekuje wszystim ktorych poznalem za mile spedzone chwile.
Czesio zasluzyl na specjalne podziekowania "co wlasnie teraz robie "

Mam mega wspomienia i mega pamiatke.


Pozdrawiam Wszystkich
Nil77 czyli Adam
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Athenais
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 33
Rejestracja: 04 maja 2014, 14:54
Miejscowość: Bath, UK
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Athenais »

Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem albumu, Czesio, musiałeś włożyć w niego naprawdę sporo pracy :564: Cieszę się, że mogłam być częścią takiego wspaniałego przedsięwzięcia .
Sam pomysł pamiątek jest świetny, zawsze zostaje coś takiego na półce i można po latach wracać i czytać relację, jakby się tam znowu było :)
I dziękuję tez bardzo za pocztówkę, powędruje do mojej kolekcji :)
Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Nil77 pisze: Czesio zasluzyl na specjalne podziekowania "co wlasnie teraz robie "
Dzięki Nilu :564:
Athenais pisze:Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem albumu, Czesio, musiałeś włożyć w niego naprawdę sporo pracy :564: Cieszę się, że mogłam być częścią takiego wspaniałego przedsięwzięcia .
Sam pomysł pamiątek jest świetny, zawsze zostaje coś takiego na półce i można po latach wracać i czytać relację, jakby się tam znowu było :)
I dziękuję tez bardzo za pocztówkę, powędruje do mojej kolekcji :)
Dzięki Atenka. Mam nadzieję, że jeszcze spotkamy się na szlaku samochodzikowej przygody. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
misia
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1244
Rejestracja: 10 lip 2013, 22:32
Miejscowość: miasto Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: misia »

Czesio1 pisze:
misia pisze: (i podoszukuję się błędów g;) ).
Mam nadzieję, że nie znajdziesz misia bo tym razem sporo czasu spędziłem nad tym aby wszystko dokładnie sprawdzić. Ale ciekaw jestem niezmiernie czy coś mimo wszystko wypatrzy Twoje wprawne oko. ;-)
Doszukałam się trzech, ale na tyle mało istotnych, że już o nich zapomniałam g;)
I tylko taką uwagę mam, że teksty mogłyby być 'wyjustowane', tylko tego brakuje mi do ideału g;)
Zdjęcia były 1500x1000px, a jak jeszcze za małe, to na drugi raz będą większe g;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

misia pisze: Doszukałam się trzech, ale na tyle mało istotnych, że już o nich zapomniałam g;)
Misia, a nie dałabyś rady sobie przypomnieć? Strasznie mnie ciekawi co tam wydybyałaś.
misia pisze: I tylko taką uwagę mam, że teksty mogłyby być 'wyjustowane', tylko tego brakuje mi do ideału g;)
Tak, tak, ja pamiętam, że już przy poprzednim albumie o tym mi pisałaś misia. Sęk w tym, że w programie nie ma opcji justowania, jest tylko albo w prawo albo w lewo albo pośrodku. :-(
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
misia
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1244
Rejestracja: 10 lip 2013, 22:32
Miejscowość: miasto Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: misia »

Czesio1 pisze: [...]
Misia, a nie dałabyś rady sobie przypomnieć? Strasznie mnie ciekawi co tam wydybyałaś.
[...]
To były raczej sprawy gramatyczne, jak merytoryczne. Muszę zajrzeć jeszcze raz i wtedy napiszę, ale to przy okazji, bo "muszę już iść spać", pobudka o 6.00., wrrrr g:\
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles
Awatar użytkownika
Gienek
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 39
Rejestracja: 04 sie 2013, 21:31
Miejscowość: Szczecin
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Gienek »

A ja obejrze album i zdjecia najprawdopodobniej jako ostatni z zainteresowanych:)
Miesiac nie bylo mnie w kraju, ale album przyszedl w miedzyczasie i jest nastepny w kolejce po...."Dzialach Nawarony" ;) (no wiem, ze to srednie jest, ale to tez ksiazka z dziecinstwa i wlasnie nabralem na nia ochoty po 3 tygodniach nie czytania w ogole, a nawet braku dostepu do internetu)
Przy okazji przesylam spoznione podziekowania za wszystkie zyczenia urodzinowe, ktore ponoc na tym forum padly pod moim adresem ( tak przynajmniej donosil nieoceniony Konfiturek;) )
Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Gienek pisze:A ja obejrze album i zdjecia najprawdopodobniej jako ostatni z zainteresowanych:)
Miesiac nie bylo mnie w kraju, ale album przyszedl w miedzyczasie i jest nastepny w kolejce po...."Dzialach Nawarony" ;) (no wiem, ze to srednie jest, ale to tez ksiazka z dziecinstwa i wlasnie nabralem na nia ochoty po 3 tygodniach nie czytania w ogole, a nawet braku dostepu do internetu)
Przy okazji przesylam spoznione podziekowania za wszystkie zyczenia urodzinowe, ktore ponoc na tym forum padly pod moim adresem ( tak przynajmniej donosil nieoceniony Konfiturek;) )
Oooo, Gieniu, żyjesz, nie usmażyłeś się w Italii, super!! :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Pozdrowienia dla wszystkich z Brzescia od Rocha i johnyego. Pamiatki wreczone, relacja po powrocie do Lodzi. Teraz laczymy sie przez skype z Brunia.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:Pozdrowienia dla wszystkich z Brzescia od Rocha i johnyego. Pamiatki wreczone, relacja po powrocie do Lodzi. Teraz laczymy sie przez skype z Brunia.
Ale Wam zazdraszczam. A vdl nie dojechał z Wami?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Niestety nie dał rady. Ale rozmawialiśmy z nim telefonicznie.
Och, to jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu i pisze to całkowicie zdrowy na umyśle, bo na ciele nie :P :D
Johny. Jesteś fantastyczny gość, brat normalnie. Raduje się, że poznałem Ciebie w tym pięknym mieście. I smacznego ;)

Nie wiem od czego zacząć, nie wiem, bo nadal jestem w szoku i co najlepsze, szok ten przeżywam patrząc na Wyspę Złoczyńców :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Nemsta
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 2098
Rejestracja: 13 wrz 2014, 23:23
Tytuł: Łajza archeologiczna
Miejscowość: Wyk
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nemsta »

Wiem od czego zacznę.

Proszę WSZYSTKICH, aby rezerwowali sobie wolny weekend we wrześniu 2015. Widzimy się w Brześciu, na otwarciu Wyspy Złoczyńców.

Johny późnym wieczorem przygotuje relację z Naszego dzisiejszego pobytu.

Bardzo dziękuję w Naszym imieniu Hance za ciepłe i słodkie ;) przyjęcie, w swoim nowym, pięknym królestwie bibliotecznym :)
Obrazek
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Czesio1 pisze:
johny pisze:Pozdrowienia dla wszystkich z Brzescia od Rocha i johnyego. Pamiatki wreczone, relacja po powrocie do Lodzi. Teraz laczymy sie przez skype z Brunia.
Ale Wam zazdraszczam. A vdl nie dojechał z Wami?
Niestety córka mi się rozchorowała, musiałem z nią zostać w domu. Jestem skonany, zrobiliśmy sobie "Dzień Filmowy". Jeżeli ktoś jeszcze nie wie co to jest Barbie Mariposa albo 12 tańczących księżniczek czy Barbie i Magia Tęczy to służę pomocą :shock:

Myślami byłem z chłopakami.
ODPOWIEDZ