14 - "Pan Samochodzik i Tajemnica Tajemnic" - częś

Dział poświęcony konkursom i zabawom forowym
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5293
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Czwartek był jedną z kilku co do których nie miałem wątpliwości. Harcerzyk z pucułowatą buzią to tylko mógł być on. Najbardziej zwiodły mnie ikony. Byłem pewny tego ikonostasu, a to dawało O a nie Y.
Prawda jest taka że zdecydował przypadek, a raczej szukanie jak złotego piasku w rzece. Przewaliłem tony tekstu aż stanęło na " stół przymierza" i olśnienie.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16412
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 391 razy
Otrzymał podziękowań: 196 razy

Post autor: Czesio1 »

Mysikrólik pisze:Czwartek był jedną z kilku co do których nie miałem wątpliwości. Harcerzyk z pucułowatą buzią to tylko mógł być on. Najbardziej zwiodły mnie ikony. Byłem pewny tego ikonostasu, a to dawało O a nie Y.
Prawda jest taka że zdecydował przypadek, a raczej szukanie jak złotego piasku w rzece. Przewaliłem tony tekstu aż stanęło na " stół przymierza" i olśnienie.
Ja też szukałem hasła z książki ale na ten stół nie wpadłem. :-/
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13029
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 181 razy

Post autor: Yvonne »

Ogłoszenie:

Zagadki wolnej drugiej nie będzie ze względu na zbyt małe zainteresowanie.
Mysikrólika i Czesia przepraszam, bo wiem, że oni chętnie by zagadkę rozwiązali.
Ale uwierzcie mi - wymyślenie i przygotowanie zagadki wolnej wymaga dużego zaangażowania i naprawdę byłoby fajnie, gdyby więcej osób spróbowało ją rozwiązać.

Widzimy się w środę na ostatniej sesji szybkiej.
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8860
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 372 razy

Post autor: TomaszK »

Yvonne pisze:Ale uwierzcie mi - wymyślenie i przygotowanie zagadki wolnej wymaga dużego zaangażowania i naprawdę byłoby fajnie, gdyby więcej osób spróbowało ją rozwiązać.
Może gdyby była trochę łatwiejsza...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16412
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 391 razy
Otrzymał podziękowań: 196 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Ogłoszenie:

Zagadki wolnej drugiej nie będzie ze względu na zbyt małe zainteresowanie.
Mysikrólika i Czesia przepraszam, bo wiem, że oni chętnie by zagadkę rozwiązali.
Ale uwierzcie mi - wymyślenie i przygotowanie zagadki wolnej wymaga dużego zaangażowania i naprawdę byłoby fajnie, gdyby więcej osób spróbowało ją rozwiązać.

Widzimy się w środę na ostatniej sesji szybkiej.
Spodziewałem się takiej decyzji z Twojej strony Yvonne. I oczywiście rozumiem Cię.
A szkoda bo Twoje zagadki choć trudne są bardzo ciekawe.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przygoda z konkursami”