Z przygodą na ty Strona Główna

Z przygodą na ty

Forum Miłośników Przygody im. Pana Samochodzika

• FAQ • Dane_osobowe • Szukaj • Użytkownicy • Grupy
• Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Bruksela 2018
Autor Wiadomość
Brunhilda 
Zlotowicz

Wysłany: 2019-08-04, 15:54   Bruksela 2018

Tak sobie wspominam zlot we Francji, oglądam zdjęcia i przypomniałam sobie, ze nie napisałam nic o Brukseli!
Otóż kiedy się z Wami rozstałam, wróciłam do Paryża i zaraz pojechałam dalej , do Brukseli. Złapałam lokalna taxi

Kierow.... czynią? Czy kierowca po prostu? W każdym razie była to pani w wieczorowej sukni, pozwoliła mi zrobić zdjęcie. Z Kenii. Powiedziała, ze żyje się jej dobrze, i rzeczywiście , na steraną życiem nie wyglądała. Powiedziała, ze ma 50 lat! 😳😳😳😳😳😳😳 nie dałabym jej więcej niż 30....
acha! I przestrzegła mnie przed Rumunami. Żebym przypadkiem nie pozwoliła, żeby mi ciągnęli walizkę. Bo odciągną w nieznane... trzymałam sie wiec blisko walizki.
Te nowe pociągi, Pendolino-podobne wszystkie, nie podobają mi się. Nie maja atmosfery! Kiedyś, w przedziałach podróżowało się pieknie! Ludzie rozmawiali albo nie. Można się było zawinąć w płaszcz zwisający z haka i spać, mimo tych ludzi. Można bylo popatrzeć co jedzą, bo zwykle z kanapkami jeździli. Co czytają. Czasem się wymieniali. Opowiadali... Do Warsa mało kto chodził bo salmonella podobno tam Się gnieździła! :))) I nawet z walizka teraz kłopot. Trzeba w tym przedsionku zostawiać. A tam mało miejsca... Nie podobało mi się to.

Zawiozła mnie bawiąc rozmowa na Paris Gare dU Nord, skąd odchodził pociąg Thalys. Spóźnił się PÓŁTOREJ godziny. To ten szybki niby.

Ostatnio zmieniony przez Brunhilda 2019-08-04, 16:37, w całości zmieniany 3 razy  

Brunhilda 
Zlotowicz

Wysłany: 2019-08-04, 16:02   

W środku elegancko, miło, podróż tylko półtorej godziny! :shock: :shock:
Po raz setny zadumałam się nad tym, ze w Europie wszystko jest tak blisko! Wszędzie dwa kroki!

Jakos nie tak wyobrażałam Bruksele, stolice Europy.... niezbyt czysto, lekki bajzel, na ulicach jakieś garkuchnie...

Żebracy wszędzie! Z Rumunii podobno....

Brunhilda 
Zlotowicz

Wysłany: 2019-08-04, 16:06   

Ale! Proszę bardzo. Elegancja musi. Co dwa kroki fryzjer!

Brunhilda 
Zlotowicz

Wysłany: 2019-08-04, 16:26   

Blizej centrum, jak to w każdym mieście, już trochę lepiej... tutaj nacprzykladccalkiem jak w Krakowie!

Na uliczkach w centrum tłum turystów. Już bardziej swojsko.

Odpowiedz do tematu