Niemcy-Francja-Luxemburg 2020

Dział poświęcony relacjom z naszych wypraw
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Super sprawa, dobrze zamieściłeś, wrzucam do moich planów podróżniczych.
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2619
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Super wakacje. Nigdy nie widziałem sali tronowej z czasów Cesarstwa Rzymskiego. Nie udało mi się także zobaczyć rzymskiego łuku triumfalnego. Może kiedyś :-D Co do Marksa to mogę dodać, że był to syfiarz ;-) W sensie dosłownym. Nie mył się, nie golił. Dorobił się skrofulozy, o którą wśród ludzi o jego majątku było ekstremalnie trudno, ale Marx dał radę :-D Spał w ubraniu. Rodzinny majątek roztwonił. Żony majątek też. Sprzęty domowe lubił sprzedawać. Według pruskiego wywiadu w jego domu było tak brudno, że nie było chętnego, który zdecydowałby się tam usiąść. Mąż Idealny :-D. Jak zapach w jego domu :shock: Na tej tablicy sami mordercy. Brakuje tylko radzieckich towarzyszy Lenina i Stalina oraz Pol Pota i Kim Ir Sena. Sama śmietanka :027:
Ostatnio zmieniony 12 lis 2020, 19:20 przez Fantomas, łącznie zmieniany 1 raz.
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8851
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 367 razy

Post autor: TomaszK »

Fantomas pisze: Brakuje tylko radzieckich towarzyszy Lenina i Stalina oraz Pol Pota i Kim Ir Sena. Sama śmietanka :027:
Bo to jest uzupełnienie tradycyjnego wizerunku czwórki z plakatów pierwszomajowych - Marks, Engels, Lenin, Stalin. Pozostali jakoś nie zdobyli popularności w Europie :-D
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2619
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Ernesto Che Guevara zdobył popularność i nadal ją utrzymuje :evil:
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Fantomas pisze:Super wakacje. Nigdy nie widziałem sali tronowej z czasów Cesarstwa Rzymskiego. Nie udało mi się także zobaczyć rzymskiego łuku triumfalnego. Może kiedyś :-D Co do Marksa to mogę dodać, że był to syfiarz ;-) W sensie dosłownym. Nie mył się, nie golił. Dorobił się skrofulozy, o którą wśród ludzi o jego majątku było ekstremalnie trudno, ale Marx dał radę :-D Spał w ubraniu. Rodzinny majątek roztwonił. Żony majątek też. Sprzęty domowe lubił sprzedawać. Według pruskiego wywiadu w jego domu było tak brudno, że nie było chętnego, który zdecydowałby się tam usiąść. Mąż Idealny :-D. Jak zapach w jego domu :shock: Na tej tablicy sami mordercy. Brakuje tylko radzieckich towarzyszy Lenina i Stalina oraz Pol Pota i Kim Ir Sena. Sama śmietanka :027:
To jest k*** tragiczne jak takiego sk**** można tak hołubić! Wyobrażacie sobie żeby gdzieś w Austrii tak pamiętano o Adolfie?? Dlatego mój komentarz mógł być tylko jeden!
Obrazek
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8851
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 367 razy

Post autor: TomaszK »

johny pisze: Dlatego mój komentarz mógł być tylko jeden!

[url=https://i.postimg.cc/Y08QS9LD/IMG-20200730-174620.jpg]Obrazek[/url]
:564:
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2619
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Bardzo adekwatną reakcja :564:
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7210
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 112 razy

Post autor: Brunhilda »

Ciekawe to wszystko... a relacja super! Dzięki Johny!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z naszych wypraw”