Brasil 2014

Dział poświęcony różnym wydarzeniom sportowym
ODPOWIEDZ
złoczyńca
Żądny przygód
Żądny przygód
Posty: 355
Rejestracja: 26 mar 2014, 14:09
Tytuł: rozglądam się
Miejscowość: ćmiłów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Brasil 2014

Post autor: złoczyńca »

będziecie oglądać? BA! ;-) a jak tam typujecie? a może jakaś zabawa w obstawianie?
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Brasil 2014

Post autor: Czesio1 »

złoczyńca pisze:będziecie oglądać? BA! ;-) a jak tam typujecie? a może jakaś zabawa w obstawianie?
Coś tam pewnie się obejrzy. Interesujesz się sportem złoczyńco?
Typerka możemy stworzyć, a jakże!
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Brazylia jak Brazylia, ja przed chwilą skończyłem oglądać przepiękny film "O krok od pucharu..." o tym jak Widzew o mało co nie zagrał w finale PE. Bijące The Kop na stojąco brawo mojemu klubowi - bezcenne! Ech wzruszyłem się...
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
złoczyńca
Żądny przygód
Żądny przygód
Posty: 355
Rejestracja: 26 mar 2014, 14:09
Tytuł: rozglądam się
Miejscowość: ćmiłów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Brasil 2014

Post autor: złoczyńca »

Czesio1 pisze:
złoczyńca pisze:będziecie oglądać? BA! ;-) a jak tam typujecie? a może jakaś zabawa w obstawianie?
Coś tam pewnie się obejrzy. Interesujesz się sportem złoczyńco?
kiedyś bardziej ale dzisiaj skupiam się wyłącznie na wielkich imprezach właśnie typu Mś czy ME oraz olimpiady, no i ewentualnie skoki narciarskie ;-) nie kręci mnie natomiast nasza miejscowa drużyna piłkarska, za to bardzo jestem ciekawy jak będzie wyglądał pierwszy mecz na nowym stadionie w wykonaniu 4-to ligowej drużyny ;-)
Czesio1 pisze:Typerka możemy stworzyć, a jakże!
bardzo chętnie potypuję tylko nie mam pomysłu jak to zorganizować...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Brasil 2014

Post autor: Czesio1 »

złoczyńca pisze: kiedyś bardziej ale dzisiaj skupiam się wyłącznie na wielkich imprezach właśnie typu Mś czy ME oraz olimpiady, no i ewentualnie skoki narciarskie ;-) nie kręci mnie natomiast nasza miejscowa drużyna piłkarska, za to bardzo jestem ciekawy jak będzie wyglądał pierwszy mecz na nowym stadionie w wykonaniu 4-to ligowej drużyny ;-)
A wizytówka Lubelszczyzny czyli piłkarki ręczne Montexu (obowiązująca nazwa dla kibiców) Lublin? Interesujesz się trochę?
Typerek damy radę złoczyńco.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

złoczyńca pisze:bardzo chętnie potypuję tylko nie mam pomysłu jak to zorganizować...
Akurat typerek to nie problem, zawsze można zerżnąć skądś gotowca, albo w ogóle podpiąć się pod jakiś, gdzie można zrobić dodatkową mini ligę złożoną z nas.
Pytanie czy zagramy o przysłowiowa czapkę śliwek, czy złote galoty.

A propos, o co jeszcze się grało u Was?
złoczyńca
Żądny przygód
Żądny przygód
Posty: 355
Rejestracja: 26 mar 2014, 14:09
Tytuł: rozglądam się
Miejscowość: ćmiłów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: złoczyńca »

no to jest nas trzech chętnych do typowania, ktoś jeszcze?
złoczyńca
Żądny przygód
Żądny przygód
Posty: 355
Rejestracja: 26 mar 2014, 14:09
Tytuł: rozglądam się
Miejscowość: ćmiłów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Post autor: złoczyńca »

Mysikrólik pisze: Pytanie czy zagramy o przysłowiowa czapkę śliwek, czy złote galoty.

A propos, o co jeszcze się grało u Was?
u mnie się grało a raczej nie grało o: "nie gramy przecież o złote kalesony"
i jeszcze takie znam: pierwsza nagroda - wąsy i broda, nagroda pocieszenia - krem do golenia ;-)
Ostatnio zmieniony 21 maja 2014, 07:50 przez złoczyńca, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Mysikrólik pisze: Akurat typerek to nie problem, zawsze można zerżnąć skądś gotowca, albo w ogóle podpiąć się pod jakiś, gdzie można zrobić dodatkową mini ligę złożoną z nas.
Pytanie czy zagramy o przysłowiowa czapkę śliwek, czy złote galoty.
Ja prowadzę typerka na stronie Montexu. Typujemy mecze naszej drużyny. Opracowałem tam arkusik w Excelu ale do piłki nożnej nie będzie miał on raczej zastosowania.
Jeżeli będzie zainteresowanie to opracujemy nowy. :-)
Mysikrólik pisze: A propos, o co jeszcze się grało u Was?
U nas grało się o złote kalesony. :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
złoczyńca
Żądny przygód
Żądny przygód
Posty: 355
Rejestracja: 26 mar 2014, 14:09
Tytuł: rozglądam się
Miejscowość: ćmiłów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 1 raz

Re: Brasil 2014

Post autor: złoczyńca »

Czesio1 pisze: A wizytówka Lubelszczyzny czyli piłkarki ręczne Montexu (obowiązująca nazwa dla kibiców) Lublin? Interesujesz się trochę?
niestety nie, jakoś nie miałem jak albo nie miał mi kto zaszczepić bakcyla tego sportu, podobnie jak i koszykówki i siatkówki, często zastanawiałem się dlaczego i chyba mam rozwiązanie: nie ujmując żadnej dyscyplinie, w piłce nożnej trzeba się bardziej namęczyć żeby zdobyć bramkę/punkt no i żeby to zrobić trzeba mieć doskonale opanowaną technikę - piłkę prowadzi się nogą (co jest nieporównywalnie trudniejsze i wymaga od zawodnika dużych umiejętności) a nie rękoma, dlatego bardziej mnie interesuje
ODPOWIEDZ

Wróć do „To i owo na sportowo”