T-Mobile Ekstraklasa

Dział poświęcony różnym wydarzeniom sportowym
ODPOWIEDZ
szczotaw
Forowy Lektor
Posty: 328
Rejestracja: 09 lip 2013, 23:23
Tytuł: Wnusio Forowy
Miejscowość: k/Cz-wy
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: szczotaw »

Niestety nie kibicuję Bełchatowowi :-P
Obrazek
"Wszyscy kłamią" - podstawowa i jedyna prawda o ludziach
Awatar użytkownika
barttez
Forowy Lektor
Posty: 1218
Rejestracja: 13 lip 2013, 10:23
Miejscowość: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: barttez »

Obrazek Obrazek
Aetas dulcissima adulescentia est
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

No właśnie nie cała. Ale dziennikarze by chcieli, żebyś tak myślał.
Awatar użytkownika
barttez
Forowy Lektor
Posty: 1218
Rejestracja: 13 lip 2013, 10:23
Miejscowość: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: barttez »

PAwle to tylko skrajne przypadki ale są częste w wyższych ligach :-/
Obrazek Obrazek
Aetas dulcissima adulescentia est
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

barttez pisze:PAwle to tylko skrajne przypadki ale są częste w wyższych ligach :-/
Częste? Jak częste? Trzy awantury w kolejce? Pięć awantur? W których wyższych ligach? Gdzie ostatnio w wyższych ligach widziałeś takie awantury?

Przepraszam Cię, ale moim skromnym zdaniem tworzysz wirtualną rzeczywistość w oparciu informacje z prasy brukowej.
Awatar użytkownika
barttez
Forowy Lektor
Posty: 1218
Rejestracja: 13 lip 2013, 10:23
Miejscowość: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: barttez »

Czy Przegląd sportowy to prasa brukowa :-/
Obrazek Obrazek
Aetas dulcissima adulescentia est
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

barttez pisze:Czy Przegląd sportowy to prasa brukowa :-/
Od lat, jak najbardziej. Przestałem czytać przegląd sportowy w 1994 gdy przeczytałem sensacyjny artykuł o wyjeździe Legii do Splitu i o tym, jak z szafki nocnej Wojtka K. wypadały puste butelki po wódce.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Już o tym rozmawialiśmy wcześniej, ale podpiszę się pod PawlemK.
PS to szmatława gazeta, która opiera swoje istnienie o szokujące pożal się boże artykuły, tematy i tytuły.
Niczym nie rożni się od Faktu i innych Super Expressów, lub Onetów.
Pozostaje tylko pytanie, czy to dziennikarze tak nisko upadli, czy ludzie są tacy zidiociali, że bawi ich tania sensacja zamiast rzetelnej informacji.

Jedno jest pewne, gdyby sprzedaż spadła musieliby zmienić podejście, więc niestety wychodzi, że to społeczeństwo jest bandą debili czytając takie gówno. Z drugiej zaś strony gdzieś trzeba te informacje zbierać, a z tym jest coraz gorzej.
Coraz bardziej skłaniam się ku Telegazecie, gdzie z braku miejsca podają często tylko suche fakty, a zdanie mogę sobie wyrobić sam.
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Post autor: Milady »

Kilórkisym pisze:że to społeczeństwo jest bandą debili czytając takie gówno.
Kilórkisym, proszę Cię wyrażaj swoje zdanie w nieco delikatniejszy sposób. Nie tylko część męska forum czyta ten temat.
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Kilórkisym pisze:społeczeństwo jest bandą debili czytając takie gówno.
Kilórkisym, przystopuj trochę w wyrażaniu takich opinii. Ja regularnie co poniedziałek kupuję Przegląd sportowy i nie czuję się bynajmniej debilem z tego powodu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Czesio1 pisze:Kilórkisym, przystopuj trochę w wyrażaniu takich opinii. Ja regularnie co poniedziałek kupuję Przegląd sportowy i nie czuję się bynajmniej debilem z tego powodu.
Ups.
Sorry, rzeczywiście mnie poniosło. Nie chciałem generalizować. Bardziej chodziło i o pokazanie skąd wg mnie rzetelność dziennikarska zeszła na psy.
Jeśli kogoś uraziłem przepraszam, zwłaszcza panie.
Poniosło mnie, bo na prawdę żal już czytać cokolwiek i oglądać cokolwiek.
Kiedyś przez 6h w telewizji można było oglądać na żywo pogrzeb I Sekretarza, a teraz budynek w którym rodzi księżna Kate.
Wolałem to pierwsze, przynajmniej muzyka była lepsza.

Jeszcze raz przepraszam za formę :-(
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Kilórkisym pisze: Poniosło mnie, bo na prawdę żal już czytać cokolwiek i oglądać cokolwiek.
Kiedyś przez 6h w telewizji można było oglądać na żywo pogrzeb I Sekretarza, a teraz budynek w którym rodzi księżna Kate.
Dość ciekawie wypowiedziała się na ten temat bodajże Ilona Łepkowska w ostatnim numerze Tele-Tygodnia, komentując postawę Kamila Durczoka. Nie mam tej gazety teraz pod ręką, ale postaram się wieczorkiem wrzucić chociaż fragment tego tekstu.
A co do samego Przeglądu Sportowego to jak wspomniałem kupuję regularnie wydanie poniedziałkowego bo jest ono dla mnie źródłem wyników.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Opowiem Wam historię z dawnych lat. Pewien dziennik zorganizował wielki konkurs z wiedzy z dziedziny, w której ten dziennik się specjalizował. Konkurs miał trwać cały rok, każdy uczestnik mógł wysłać dowolną ilość kuponów z odpowiedziami (to znacząco zwiększało sprzedaż w dni drukowania kuponów). Nagrodą za pierwsze miejsce w konkursie, miało być, bodaj, mieszkanie. Ale żeby nie było łatwo, aby wygrać mieszkanie, trzeba było nie tylko zająć pierwsze miejsce w konkursie, ale również zdobyć określoną ilość punktów (załóżmy, dla ustalenia uwagi, że 75%, bo nie pamiętam). Konkurs rozwijał się bardzo dobrze. Ludzie kupowali gazetę, PawelK spędzał godziny w bibliotece wertując stare roczniki tego dziennika w poszukiwaniu odpowiedzi na bardzo trudne pytania (Internetu wtedy w powszechnym użyciu jeszcze nie było). Po pewnym czasie powstała grupa liderów oraz peleton :-) Według doniesień prasowych liderzy mieli zamówione wszystkie gazety w znajomych kioskach, żeby przypadkiem nie stracić szansy. Bodaj w listopadzie, redakcja, powołując się na regulamin, zmieniła regulamin, podwyższając próg zdobytych punktów, niezbędnych do otrzymania wymarzonej nagrody.
Ciekawe było to, że próg ten został podniesiony do takiej wartości, której już nawet prowadzący w tabeli nie miał szansy osiągnąć.

Taka historia, zbieżność z ewentualnymi faktami jest całkowicie przypadkowa.

W ostatnich dwudziestu latach duża część fachowych gazet zwiększyła nacisk na artykuły ciekawe, zamiast fachowych, aby zwiększyć sprzedaż. Dzięki temu mamy, zamiast krzyczącego tytułu 'Polak Mistrzem świata' tytuł "Agnieszka R zdjęła majtki' albo 'Tomasz M po zawodach pije piwo'...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:Opowiem Wam historię z dawnych lat. Pewien dziennik zorganizował wielki konkurs z wiedzy z dziedziny, w której ten dziennik się specjalizował. Konkurs miał trwać cały rok, każdy uczestnik mógł wysłać dowolną ilość kuponów z odpowiedziami (to znacząco zwiększało sprzedaż w dni drukowania kuponów). Nagrodą za pierwsze miejsce w konkursie, miało być, bodaj, mieszkanie. Ale żeby nie było łatwo, aby wygrać mieszkanie, trzeba było nie tylko zająć pierwsze miejsce w konkursie, ale również zdobyć określoną ilość punktów (załóżmy, dla ustalenia uwagi, że 75%, bo nie pamiętam). Konkurs rozwijał się bardzo dobrze. Ludzie kupowali gazetę, PawelK spędzał godziny w bibliotece wertując stare roczniki tego dziennika w poszukiwaniu odpowiedzi na bardzo trudne pytania (Internetu wtedy w powszechnym użyciu jeszcze nie było). Po pewnym czasie powstała grupa liderów oraz peleton :-) Według doniesień prasowych liderzy mieli zamówione wszystkie gazety w znajomych kioskach, żeby przypadkiem nie stracić szansy. Bodaj w listopadzie, redakcja, powołując się na regulamin, zmieniła regulamin, podwyższając próg zdobytych punktów, niezbędnych do otrzymania wymarzonej nagrody.
Ciekawe było to, że próg ten został podniesiony do takiej wartości, której już nawet prowadzący w tabeli nie miał szansy osiągnąć.

Taka historia, zbieżność z ewentualnymi faktami jest całkowicie przypadkowa.
Przypomnij Pawle nazwę tej gazety bo ja coś takiego kojarzę jak przez mgłę ale za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu dziennika.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:Przypomnij Pawle nazwę tej gazety bo ja coś takiego kojarzę jak przez mgłę ale za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu dziennika.
A cały czas go kupujesz, co poniedziałek...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:
Czesio1 pisze:Przypomnij Pawle nazwę tej gazety bo ja coś takiego kojarzę jak przez mgłę ale za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu dziennika.
A cały czas go kupujesz, co poniedziałek...
Hehehe, serio to było w Przeglądzie? :oops:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Ja jadąc wczoraj do pracy dowiedziałem się, że jestem człowiekiem marginesu i skinheadem bo tylko tacy ludzie chodzą na mecze. W taki właśnie sposób określił kibiców jeden z dziennikarzy w porannej audycji w trójce. Drugi niby coś próbował tłumaczyć ale słabo mu to szło a prowadzący dyskusję w żaden sposób nie odniósł się do tych słów. Normalnie ręce opadają... :-/
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Wczoraj dosłownie kilka minut widziałem na jakimś informacyjnym kanale występ pana Ziobro, który mówił jakie to świetne plany miał i ma do walki z chuligaństwem. W studio była też jakaś pani, która coś tam próbowała powiedzieć, ale na jej uwagę, że nóż był w rękach Mexico, a rany kłute w Chorzowie, zbył ją że trzeba poczekać na wyniki śledztwa, czy tak na prawdę było. Wcześniej sam się powoływał na bijatykę z nożem i ranami, wśród bezbronnych dzieci na plaży, sugerując, że winni są tzw kibice.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Miałem okazję być świadkiem wpłynięcia do portu tego żaglowca. Pod wieczór widziałem jak ci marynarze suto raczyli się wszelakiego rodzaju trunkami w pobliskich knajpach a co poniektórzy bardzo szybko się uwinęli i dziarsko maszerowali pod rękę z roznegliżowanymi gdyniankami! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

johny pisze:Miałem okazję być świadkiem wpłynięcia do portu tego żaglowca. Pod wieczór widziałem jak ci marynarze suto raczyli się wszelakiego rodzaju trunkami w pobliskich knajpach a co poniektórzy bardzo szybko się uwinęli i dziarsko maszerowali pod rękę z roznegliżowanymi gdyniankami! :-)
Ja to na miejscu MONu meksykańskiego bym się zastanowił czy granice Meksyku są rzeczywiście dobrze strzeżone skoro wojsko meksykańskie dostaje bęcki od losowych obywateli Rzeczypospolitej Przepraszalskiej.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

A to byli żołnierze?
Myślałem ze grupa pasjonatów żeglarstwa.
Zdaje się tylko że Ruchu było więcej.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Kilórkisym pisze:A to byli żołnierze?
Myślałem ze grupa pasjonatów żeglarstwa.
Zdaje się tylko że Ruchu było więcej.
To był okręt szkoleniowy marynarki wojennej.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Się pochwalę bo może to być pierwszy i ostatni raz:
http://www.11na11.pl/rankingi-kolejek/ranking,qid,41356

Obrazek

Zapewne długo to nie potrwa, tak myślę, że wieczorek zmieni się ta klasyfikacja. Ale co tam, swoje pięć minut mam. :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

HAHAHA, dobre! :564:
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:HAHAHA, dobre! :564:
Niestety kolejny mecz to Legia - śląsk a ja obstawiłem remis :-/
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Ja 3-0 dla L. Dzisiaj humor poprawił mi Dortmund a jutro pewnie popsuje Widzew w Poznaniu... Ale to z dwojga złego chyba lepiej tak niż odwrotnie! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:Ja 3-0 dla L.
Dość szybko johny spudłowałeś. :-P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

No i pierwsze miejsce poszło sobie :-/
Ale blisko było. 76 minuta jeszcze remis. Szkoda.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

He, he, he, jak ten los przewrotny w sobotę humor popsuł mi Dortmund a wczoraj poprawił Widzew!!! Po raz pierwszy byłem na meczu (Widzewa) z Mateuszem, który najwidoczniej przyniósł szczęście! :-)
Obrazek

P.S.
Taki Widzew (walczący) chcę ogladać zawsze!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:He, he, he, jak ten los przewrotny w sobotę humor popsuł mi Dortmund a wczoraj poprawił Widzew!!! Po raz pierwszy byłem na meczu (Widzewa) z Mateuszem, który najwidoczniej przyniósł szczęście! :-)
Obrazek

P.S.
Taki Widzew (walczący) chcę ogladać zawsze!
Mają szczęście, że wygrali, bo stawiałem na nich w typerze. :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „To i owo na sportowo”