Spotkania z Panem Michałem Szewczykiem

Dział poświęcony sprawom ogólnym dotyczącym twórczości Zbigniewa Nienackiego
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Barabasz pisze:Johny czy wiesz może czy Pan Marcin Szewczyk opublikuje nagrania ze swojej kamery rejestrowane podczas zlotu?
Nic nie wiem na ten temat. Mamy (ja + vdl) zamiar spotkać się po tym wszystkim z Marcinem, powspominać i pogadać. Poruszymy tę kwestię z pewnością.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Byłem dzisiaj na Mszy św. w intencji p. Michała. Udało mi się parę minut porozmawiać z Marcinem.Planował nagrać film o ojcu. Niestety wszystkiego nie ma ale większość tak. Planuje to jakoś opublikować, w filmie będą też sceny z naszego zlotu. Ponadto uliczka, która powstaje tuż obok Teatru Powszechnego ma nosić nazwę ulicy im. Michała Szewczyka. Takie plany ma pani dyrektor...
Jak coś się otworzy to Marcin ma wielką chęć na spotkanie z nami.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Re:

Post autor: VdL »

Barabasz pisze: 02 mar 2021, 08:23 Johny czy wiesz może czy Pan Marcin Szewczyk opublikuje nagrania ze swojej kamery rejestrowane podczas zlotu?

 
Rozmawiałem z Marcinem. W zasadzie w ostatniej chwili powstał materiał do filmu o Michale Szewczyku zrobiiny przez Marcina. Taka rozmowa syna z ojcem. W tym filmie zostaną wykorzystane  materiały z naszego zlotu. Kiedy powstanie gotowy materiał , na razie nie . Marcin będzie to montował w wolnej chwili.
 
Za ten post autor VdL otrzymał podziękowanie:
Czesio1 (08 gru 2022, 21:40)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne Pan Samochodzik i Nienacki”