Moja Łódź

Dział poświęcony sprawom ogólnym dotyczącym przygód na żywo
Awatar użytkownika
misia
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1244
Rejestracja: 10 lip 2013, 22:32
Miejscowość: miasto Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: misia »

Ale, że kiedy to spotkanie? Gdzie i o której itd g:)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Niedziela, Księży Młyn. 16. Najpierw Willa Herbsta potem browarek w Czeskym Filme.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
misia
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1244
Rejestracja: 10 lip 2013, 22:32
Miejscowość: miasto Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: misia »

johny pisze:Niedziela, Księży Młyn. 16. Najpierw Willa Herbsta potem browarek w Czeskym Filme.
Będę się starała do Was dołączyć g;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Fajnie by było! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Pozdro!
Obrazek
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2018, 18:41 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:Obrazek
Pozdrowienia i dla Was!
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2018, 18:47 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Eksplorator63
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1650
Rejestracja: 16 maja 2016, 18:45
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: Eksplorator63 »

Czesio1 pisze:[quote=""johny""]Obrazek
Pozdrowienia i dla Was![/quote]
POZDROWIENIA dla Was :564:
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2018, 18:47 przez Eksplorator63, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

misia pisze:
johny pisze:Niedziela, Księży Młyn. 16. Najpierw Willa Herbsta potem browarek w Czeskym Filme.
Będę się starała do Was dołączyć g;)
No i się postarałaś. :-D :-D :-D
Awatar użytkownika
misia
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1244
Rejestracja: 10 lip 2013, 22:32
Miejscowość: miasto Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: misia »

VdL pisze:
misia pisze:
johny pisze:Niedziela, Księży Młyn. 16. Najpierw Willa Herbsta potem browarek w Czeskym Filme.
Będę się starała do Was dołączyć g;)
No i się postarałaś. :-D :-D :-D
No, wielce się nie starałam, zmobilizowałam się na rowerek miejski przy odczuwalnej temperaturze -5`C i byłam pierwsza na miejscu g;) Co niektórzy dojechali znacznie później g;)
Bardzo lubię takie spontaniczne imprezy i cieszę się bardzo ze spotkania. Obgadaliśmy wszystkich, w tym samych siebie, i czekamy na następne wizyty w bardziej sprzyjających warunkach klimatycznych gD>
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Ostatni kieliszek wypity. Idziemy spać! A Hanka jeszcze w drodze. :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Hanka przysłała SMS że już dojechala,
Łódz jest piękna, a Johnowie wspaniali.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

TomaszK pisze:Hanka przysłała SMS że już dojechala,
Łódz jest piękna, a Johnowie wspaniali.
Dziękuję Tomaszku za miłe słowa w imieniu swoim, Anki i mojego miasta. :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Hanka
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1920
Rejestracja: 05 maja 2014, 20:31
Tytuł: Hanka
Miejscowość: Brześć Kujawski
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 107 razy

Post autor: Hanka »

TomaszK pisze:Łódz jest piękna
Łódź to piękne miasto. Jedną z jego perełek miałam okazję zwiedzić wczoraj. Wraz z Misią, TomaszKiem, johnym oraz Maćkiem poszliśmy do Muzeum Sztuki Pałacu Herbsta na wystawę „Dom ze snów”. Przybliża ona historię oraz klimat okresu międzywojennego. W szatni otrzymaliśmy słuchawki. Chodząc po poszczególnych apartamentach wsłuchiwaliśmy się w teatralne słuchowisko, którego głównymi bohaterami są Aleksandra i Leon Herbstowie zamieszkujący pałac od lat 20. XX wieku. Nowa aranżacja przestrzeni, stroje i przedmioty codziennego użytku wypełniające wnętrza oraz „pojawiający się” dawni mieszkańcy domu – wszystko to, choć na chwilę wprowadziło nas w atmosferę minionej epoki. Mnie zachwyciły detale, małe bibeloty a także piękne kaflowe piece będące ozdobą w większości salonów. Piękny był także duży witraż oraz obraz przedstawiający właścicielkę pałacu. Za bardzo trafiony uważam również pomysł słuchowiska, nagrane zostało ono z udziałem wybitnych polskich aktorów (G. Barszczewska, O. Łukaszewicz, E. Dakowska, M. Trybała, K. Wakuliński). Dzięki niemu dzieje rodziny są przedstawione nie w sposób tradycyjny, chronologiczny a inaczej, wnikając w sferę prywatną, kreując obraz życia Herbstów. Słuchawki co prawda chwilami przeszkadzały, gdyż nie mogliśmy na bieżąco komentować oglądanych wnętrz a spragnieni byliśmy mocno rozmowy.
Po godzinnym pobycie w pałacu udaliśmy się spacerkiem ulicą Tymienieckiego by podziwiać jedno z najcenniejszych zabytków architektoniczno- urbanistycznych Łodzi a mianowicie lofty na Księżym Młynie. Księży Młyn to zespół dawnych fabryk włókienniczych (największej – 207 m dł. przędzalni bawełny) i obiektów towarzyszących. Właścicielem był Karol Scheibler. Obecnie to dzielnica mieszkalno- przemysłowa. Kompleks ten został wpisany do rejestru zabytków i są czynione starania by trafił na listę światowego Dziedzictwa UNESCO. Obiekty rzeczywiście zachwycają i zdobią. Zobaczylibyśmy z pewnością więcej takich ciekawych miejsc gdyby trochę mniej wiało. Pogoda spowodowała ze z przyjemnością udaliśmy się do „Czeskiego filmu” czyli restauracji w tychże loftach. Tam rozpoczęliśmy biesiadowanie i oczekiwaliśmy przybycia VdL.
Bardzo lubię takie spotkania, było mi niezwykle miło zobaczyć Forowiczów i spędzić z Nimi przemiłe popołudnie i wieczór. Myślę, że im także się podobało i niebawem zorganizujemy kolejne spotkanie.
Hanka
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1920
Rejestracja: 05 maja 2014, 20:31
Tytuł: Hanka
Miejscowość: Brześć Kujawski
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 107 razy

Post autor: Hanka »

Jeszcze zdjęcie

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

świetna relacja! :564:
Hanka pisze:czynione starania by trafił na listę światowego Dziedzictwa UNESCO
Zobacz, ja o tym nie wiedziałem. Byłoby super!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Ale Wam zazdroszczę tak świetnego spotkania.
Dawno nie byłam w Łodzi. Trzeba zaplanować coś na wiosnę :-)
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Hanka pisze:Pogoda spowodowała ze z przyjemnością udaliśmy się do „Czeskiego filmu” czyli restauracji w tychże loftach.
Czeskie piwo lało się strumieniami, aż dziwne, że nazajutrz byłem trzeźwy. Piękny lokal, dookoła plakaty z czeskich filmów - "Szwejka" z 1956 roku, "Zena za pultom", "Nemocnica na kraji mesta", a na telewizorze szedł "Rumcajs", a potem "Krecik". Szkoda ze nie puścili tego klasycznego "Szwejka" z Rudolfem Hrusínskim, ale wtedy zająłbym się filmem, zamiast smakować piwo i czeskie przystawki, w tak doborowym towarzystwie.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

TomaszK pisze: Czeskie piwo lało się strumieniami, aż dziwne, że nazajutrz byłem trzeźwy.
No powiem Ci TomaszKu, że z dużą dozą niepewności jechałem dzisiaj do roboty! :-)
Tak się to piwo lało, że i nie obyło się bez wykonania publicznie przez mnie widzewskich przyśpiewek. :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

johny pisze:Tak się to piwo lało, że i nie obyło się bez wykonania publicznie przez mnie widzewskich przyśpiewek. :-D
Wisła - to jest potęga !
Wisła - najlepsza jest !
Wisłę - trzeba szanować !
Wisłę - ten nasz TS !
(prawdę mówiąc znalazłem to w internecie, bo na mecze jakoś nie chodzę)

A na Widzewie dzisiaj pobłądziłem szukając sądu i zwiedzałem okoliczne zakłady przemysłowe.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

TomaszK pisze:Wisła - to jest potęga !
Wisła - najlepsza jest !
Wisłę - trzeba szanować !
Wisłę - ten nasz TS !
No Tomaszku, nie znałem Cię z tej strony!!! :-D :564:
A tak na marginesie macie się z czego cieszyć, piękne zwycięstwo z Legią! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Muszę o czymś napisać.
Jechaliśmy z Johnym tramwajem na spotkanie z resztą forowiczów i okazało się że automat biletowy jest zepsuty, tzn. nie przyjmował płatności kartą, tylko telefonem. Ani ja, ani Johny nie mieliśmy takiej aplikacji, więc zaczęliśmy sie zastanawiać co dalej. Podeszła dziewczyna do automatu, spróbowała sobie kupić bilet kartą, kiedy się nie dało, kupiła z użyciem telefonu. A słysząc nasze żale, że my tak nie możemy, spytała "to jakie bilety ?". Wystukała na klawiaturze bilety na nas dwóch i wręczyła nam, pomimo że broniliśmy się że nie mamy czym zapłacić. Z jednej strony zrobiło nam się głupio, ale z drugiej poczuliśmy się bardzo zbudowani, że ktoś wykazał się taką empatią i wspaniałomyślnością. W Krakowie takie coś nigdy by się nie zdarzyło, tu są skąpi centusie. Dziewczynie należą się podziękowania, ale pozostała dla nas anonimowa. Była z dwójką dzieci. Wiwat Łódź ! :564:
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Na spotkaniu dokonaliśmy też zakupu i konsumpcji absyntu. Oto relacja fotograficzna z tego wydarzenia :-D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
misia
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1244
Rejestracja: 10 lip 2013, 22:32
Miejscowość: miasto Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: misia »

Jaka ładna i dokładna relacja, to tak jak byście razem z nami byli g;)
Hanka tak ładnie wszystko opisała, że dużo więcej się dowiedziałam z tego, jak z pobytu muzeum g;)
Nasze miasto Łódź jest "perełeczką", tylko jeszcze nie do końca odkrytą, na pewno nie docenioną tak jak należy, ale wszystko przed nami. Ostatnio prasa zagraniczna rozpisywała się na ten temat, że warto odkryć, odwiedzić i poznać, np. tutaj (po angielsku, ale można włączyć tłumacza):

https://www.independent.co.uk/travel/48 ... 55921.html
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
"Praw­da leży pośrod­ku - może dla­tego wszys­tkim za­wadza" - Arystoteles
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Muszę o czymś napisać.
Jechaliśmy z Johnym tramwajem na spotkanie z resztą forowiczów i okazało się że automat biletowy jest zepsuty, tzn. nie przyjmował płatności kartą, tylko telefonem. Ani ja, ani Johny nie mieliśmy takiej aplikacji, więc zaczęliśmy sie zastanawiać co dalej. Podeszła dziewczyna do automatu, spróbowała sobie kupić bilet kartą, kiedy się nie dało, kupiła z użyciem telefonu. A słysząc nasze żale, że my tak nie możemy, spytała "to jakie bilety ?". Wystukała na klawiaturze bilety na nas dwóch i wręczyła nam, pomimo że broniliśmy się że nie mamy czym zapłacić. Z jednej strony zrobiło nam się głupio, ale z drugiej poczuliśmy się bardzo zbudowani, że ktoś wykazał się taką empatią i wspaniałomyślnością. W Krakowie takie coś nigdy by się nie zdarzyło, tu są skąpi centusie. Dziewczynie należą się podziękowania, ale pozostała dla nas anonimowa. Była z dwójką dzieci. Wiwat Łódź ! :564:
No Panowie, szlachetny gest ze strony mieszkanki Łodziowni! Ale dlaczego nie mieliście ze sobą wizytówek forowych?? Bylaby szansa na rewanż.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

misia pisze: Hanka tak ładnie wszystko opisała, że dużo więcej się dowiedziałam z tego, jak z pobytu muzeum g;)
No ba, wiadomo, że Hanka pisze świetne relacje. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

TomaszK pisze:Muszę o czymś napisać.
Jechaliśmy z Johnym tramwajem na spotkanie z resztą forowiczów i okazało się że automat biletowy jest zepsuty, tzn. nie przyjmował płatności kartą, tylko telefonem. Ani ja, ani Johny nie mieliśmy takiej aplikacji, więc zaczęliśmy sie zastanawiać co dalej. Podeszła dziewczyna do automatu, spróbowała sobie kupić bilet kartą, kiedy się nie dało, kupiła z użyciem telefonu. A słysząc nasze żale, że my tak nie możemy, spytała "to jakie bilety ?". Wystukała na klawiaturze bilety na nas dwóch i wręczyła nam, pomimo że broniliśmy się że nie mamy czym zapłacić. Z jednej strony zrobiło nam się głupio, ale z drugiej poczuliśmy się bardzo zbudowani, że ktoś wykazał się taką empatią i wspaniałomyślnością. W Krakowie takie coś nigdy by się nie zdarzyło, tu są skąpi centusie. Dziewczynie należą się podziękowania, ale pozostała dla nas anonimowa. Była z dwójką dzieci. Wiwat Łódź !
Wspaniała, pokrzepiająca serce historia :-)
Miałam podobną w styczniu w Paryżu. Pierwszego dnia jechałam rano do pracy i automat biletowy na przystanku nie działał. Poratowała mnie sympatyczna dziewczyna, która mi dała jeden bilet ze swojego karnetu i nie chciała ode mnie pieniędzy. Próbowałam ją przekonać, żeby wzięła, ale uparła się i nie chciała. Z uśmiechem życzyła mi miłego dnia. Pamiętam, że też mi się wtedy ciepło na sercu zrobiło.
TomaszK pisze:pomimo że broniliśmy się że nie mamy czym zapłacić.
A jeśli mogę spytać, czemu nie mieliście czym zapłacić? :shock:
Portfele zostawiliście w domu? :-D
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

My w portfelach niżej stowki nie mamy. :-p
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:My w portfelach niżej stowki nie mamy.
No chyba że :-D
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Pozazdrościć. Że też ode mnie wszędzie tak daleko.

Przy okazji, może wstępnie umówimy się na coś czego jeszcze nie było. Zróbmy pierwsze forowe wyjście na stadion. Będzie okazja, bo Boniek załatwił Mś U-20 w przyszłym roku. Mecz otwarcia i finał na Widzewie.
Gdyby, w co nie wątpię, johny załatwił wejściówki, moglibyśmy pójść. Proponowałbym mecz otwarcia, bo wtedy zagra Polska, co w finale nie jest już takie pewne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne Z Przygodą na żywo”