Rossmann Run 2020 czyli bieg ulicą Piotrkowską w Łodzi

Dział poświęcony turystyce krajoznawczej
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Rossmann Run 2020 czyli bieg ulicą Piotrkowską w Łodzi

Post autor: Czesio1 »

Gdyby ktoś miał chęć wziąć udział czy to w roli zawodnika czy kibica to zapraszamy do Łodzi 10 października na kolejny bieg z cyklu Rossmann Run. Dystans do pokonania 10 km. Czas maksymalny to 1,5 godziny.
Forum "Z przygodą na ty" już ma dwóch reprezentantów w osobach johny'ego i moim, może ktoś jeszcze dołączy?

Rossmann Run 2020 ulicą Piotrkowską w Łodzi
Ostatnio zmieniony 17 sie 2020, 11:02 przez Czesio1, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Myślę że Czesio nie jechałby tak daleko, gdyby nie miał dużych szans. A wiem że ćwiczy codziennie.
Brawo chłopaki, trzymamy za Was kciuki !
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Myślę że Czesio nie jechałby tak daleko, gdyby nie miał dużych szans. A wiem że ćwiczy codziennie.
Brawo chłopaki, trzymamy za Was kciuki !
TomaszKu, tu wynik jest sprawą drugorzędną. Dla mnie liczy się sam udział. Nie miałem jeszcze okazji brać udziału w biegu masowym.
A co do szans to są nieduże szanse...żeby zająć miejsce trzytysięczne któreś. :027:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Pobiegać to nie, ale gdyby ktoś chciał na orientację pohasać, to 19 września niedaleko mnie, odbywa się IX edycja Oriento Expresso.

Zapraszam
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Mysikrólik pisze:Pobiegać to nie, ale gdyby ktoś chciał na orientację pohasać, to 19 września niedaleko mnie, odbywa się IX edycja Oriento Expresso.

Zapraszam
Mysikróliku, 10 km w 1,5 godziny można spokojnie nawet przejść dobrym marszem. Nie trzeba biec. :-D
A tu chodzi przede wszystkim o udział i o to aby dotrzeć na metę.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Czesio1 pisze:
Mysikrólik pisze:Pobiegać to nie, ale gdyby ktoś chciał na orientację pohasać, to 19 września niedaleko mnie, odbywa się IX edycja Oriento Expresso.

Zapraszam
Mysikróliku, 10 km w 1,5 godziny można spokojnie nawet przejść dobrym marszem. Nie trzeba biec. :-D
A tu chodzi przede wszystkim o udział i o to aby dotrzeć na metę.
Bardziej chodziło mi o to, że tu prócz biegu jest jeszcze przyroda i trochę przygody, a nie samo bieganie. Oczywiście o wiele lepiej biegać niż siedzieć z piwem przed telewizorem. Plany ostatnio miałem bardzo napięte i jeszcze się nie rozładują do września. Chyba nie dam rady.

Edycja

To jest w październiku. Hmmm nie wiadomo co się wydarzy do tego czasu. Może.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2020, 22:33 przez Mysikrólik, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turystyka piesza, rowerowa i wodna”