Szlachetna Paczka 2020

Dział poświęcony sprawom ogólnym dotyczącym wolnych dyskusji o wszystkim
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Milady »

Ależ dziwna sytuacja. Ktoś kliknął tę rodzinę ale podał błędny numer telefonu. Na maila nie odpowiada, więc to tak jakby darczyńcy nie było.:(
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Milady »

Barabaszu, już wysyłam.:)
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Milady »

Vasco, TomaszL wasze przelewy już doszły.
To jest po prostu niesamowite, że być może dzięki wam w jeden dzień uda się zebrać paczkę dla tej rodziny!

Niestety osoba, która kliknęła tę rodzinę rano nadal się nie odezwała.:( To naprawdę smutne, że ludzie robią takie rzeczy. Uruchomiłam już procedurę odblokowania rodziny i zastanawiam czy sama jej nie kliknę.
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Yvonne »

Dziwna sytuacja, rzeczywiście.
Ja zrozumiałam wczoraj, że rodzina jest już kliknięta przez Ciebie i że właśnie dla niej zbieramy :)
Mój przelew pójdzie za chwilę.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Yvonne »

Milady, przelew poszedł.
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Milady »

Barabaszu, twój przelew także już doszedł.:)
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: johny »

Wysłałem przed chwilą.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Milady »

Moi drodzy, z dotychczasowych przelewów udało mi się zebrać 1720 zł. Tona węgla wraz z dowozem oraz rozładunkiem kosztuje 1200 zł. W związku z tym mam 520 zł, które przeznaczyłabym na zakup pościeli oraz środków czystości. Czy wyrażacie na to zgodę?
Za ten post autor Milady otrzymał podziękowanie:
Barabasz (09 gru 2021, 12:12)
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Yvonne »

Milady, oczywiście.
Ty najlepiej znasz potrzeby rodziny.
Dziękuję bardzo za Twoje serce :)
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Milady »

Johny twojego przelewu jeszcze nie mam, ale od Yvonne nadszedł już rano.

Ok, jeśli nikt nie będzie miał przeciwwskazań to pojadę dziś na zakupy i przedstawię rachunki.:)

Dziś też zamawiam węgiel. ❤️
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Milady »

Chyba już wszystkie przelewy dotarły.:)

Trochę w biegu, ale postaram się zamieścić krótkie podsumowanie działań.

Na ten moment w akcji wzięło udział łącznie 13 osób (nie liczę siebie oraz drugiej wolontariuszki i naszych mężów). Są to osoby z naszego forum, z forum "ZNienacka", dwoje zaprzyjaźnionych wolontariuszy, którzy także zechcieli dołożyć się finansowo, dwójka moich darczyńców z innych rodzin, jedna osoba niezależna a także siostra Kustosza i moja mama.

Udało nam się zebrać 1740 zł! W jedną dobę! No po prostu jesteście niesamowici! ❤️ ❤️ ❤️ 

Moją największą obawą było to, że nie uda mi się zebrać kwoty potrzebnej na zakup opału. Wszystkie inne rzeczy może udałoby się pojedynczo uzbierać. Łatwiej jest prosić o kilka sztuk mąki, ryżu czy proszku do prania. Trudności mogą się pojawić gdy trzeba zebrać konkretną kwotę na zaspokojenie większej potrzeby. Ale udało się. 😀

Wysłałam już przelew na opał, zakupiłam pościel oraz środki czystości. Pozostałe artykuły zapewniają pozostali, wymienieni darczyńcy.

Taka pomoc w ostatniej chwili jest bardzo cenna. Dzięki takim ludziom jak Wy jest duża szansa, że nikt nie zostanie sam, bez pomocy!

W ramach podziękowania dla każdego z Was razem z drugą wolontariuszką pragniemy przygotować drobne upominki.

Ale to jeszcze nie koniec akcji.

Wieczorem wrzucę zdjęcia z zakupów, dołączę paragony i postaram się wszystko szerzej opisać. Na razie nie wiem w co mam ręce włożyć.

A weekend cudów dopiero przede mną...

I nawet lekko się przeraziłam gdy pakowałam dziś do samochodu zakupione artykuły. Środki chemiczne były tak ciężkie, że ledwo udało mi się je przenieść. Jest nas około 15 wolontariuszy z czego tylko 2 to mężczyźni a na rejonie mamy prawie 70 rodzin, którym musimy dostarczyć paczki w ten weekend. Wojsko oraz strażacy zaofiarowali się nam z pomocą, ale ilu ich będzie - nie wiem. Mam nadzieję, że jednak jakoś damy radę..
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Milady »

Jestem już spakowana na weekend cudów.:)

Dziewczynki dorzuciły jeszcze dwie gry od siebie.

Węgiel udało się dostarczyć jeszcze dziś po południu!
 
 
Załączniki
20211210_202408.jpg
20211210_203433.jpg
20211210_203440.jpg
20211210_211302.jpg
20211210_201951.jpg
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Milady »

I moich dwóch pakowaczy.:)
 
Załączniki
20211210_212654.jpg
20211210_202033.jpg
20211210_220846.jpg
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Milady »

Kilka słów podsumowania finansowego.

Udało mi się zebrać łącznie kwotę 1.740,00 zł.

Za powyższą kwotę zakupiłam:

opał z dowozem oraz wyładowaniem - 1.200,00 zł
kołdra 155x200 + 2 poduszki 70x80 + komplet pościeli - 250,00 zł
artykuły chemiczne - 252,30 zł

Pozostało mi więc jeszcze 37,70 zł.

Nie bardzo wiem co z tą kwotą teraz zrobić. Jutro do magazynu przyjadą kolejne rzeczy dla rodziny dostarczone przez drugą wolontariuszkę i trójkę pojedynczych darczyńców - żywność, ubrania, zabawki, upominki. Mogę te pieniądze przeznaczyć na zakup papieru pakowego i taśm klejących do opakowania paczek. Chyba, że macie jakiś inny pomysł, jestem otwarta na wasze propozycje.
 
 
 
Załączniki
50182145_5581-1.jpg
20211210_222348.jpg
20211210_222337.jpg
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Milady »

Sobota, OSP Stare Grabie, godzina 7.30

Ziewając i przecierając zaspane oczy zajechałam przed OSP, w którym ma mieścić się nasz magazyn. Cóż za barbarzyńska godzina na rozpoczęcie pracy w sobotę! Mimo tego na miejscu jest nas już całkiem sporo. Na szybko przygotowujemy dla darczyńców stół z kawą, herbatą, ciastami oraz słodyczami. Na podłużnych stołach z ławami ustawiamy napoje oraz prowiant przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich (kanapeczki, zawijańce z tortilli, sałatki, chleb ze smalcem i jeszcze kilka innych przekąsek, których nazw nie znam.:)) A około 11 nasze kochane panie przywiozły nam mnóstwo domowego bigosu, który był na bieżąco podgrzewany dla nas i darczyńców.

Dochodzi godzina 9. Pojawia się pierwszy darczyńca. Gdy tylko przekracza próg magazynu wybrzmiewają fanfary i wszyscy klaszczemy. I tak staramy się witać każdego darczyńcę. Powoli zaczyna się robić coraz większy ruch. Wolontariusz opiekujący się daną rodziną spędza kilka chwil z darczyńcą, w tym czasie pozostali wolontariusze wnoszą paczki.

Wybija godzina 10 i wtedy na teren przed magazynem podjeżdżają dwa gigantyczne wozy wraz z żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej. Okoliczni mieszkańcy zbiegli się ciekawi co też się dzieje. Kilku żołnierzy zrezygnowało z leżenia dziś w lesie na rzecz pomocy w rozwożeniu paczek.:) Wkrótce pojawia się także sołtys Starych Grabi i towarzyszy nam już do końca weekendu cudów. Przez prawie 12 godzin dziennie nosił z nami paczki, rozładowywał i załadowywał samochody, jeździł do rodzin. Po prostu osoba godna piastowanego stanowiska.:)

Po 10 pojawia się także Kustosz z Igą i są z nami przez kilka godzin. Iga pracuje na recepcji i zajmuje się rejestracją darczyńców a Kustosz jedzie ze mną do 3 rodzin. U jednej z nich trzeba rozładować pół tony węgla ale dzielnie się do tego zabiera.

Ale o tym jak weekend cudów wygląda od zaplecza opowiem może trochę później. Was zapewne interesuje relacja z prezentu dla rodziny, którą postanowiliście wesprzeć.:)

To było w niedzielę. Wojskowym Jelczem oraz moją osobówką podjechaliśmy pod kamienicę, w której mieszka rodzina. Było nas 7 osób bo i paczek było dużo (ja z Igą, druga wolontariuszka, trzech wojskowych oraz synek jednego z nich). Każdy złapał po paczce i udaliśmy się do rodziny. Gdy tylko nas zobaczyli ucieszyli się niesamowicie. Starsze dzieci szybko włożyły buty i kurtki i wybiegły z nami żeby pomóc w noszeniu paczek. Młodsze dzieci lekko się wstydziły i chyba nie do końca rozumiały co się dzieje, takie było zamieszanie. Starsze były tak bardzo uśmiechnięte... Ich mama powiedziała nam, że od śmierci taty nie uśmiechnęły się jeszcze w taki sposób. Węgiel do rodziny trafił już w piątek trafił. Na razie to tylko kilka słów ode mnie i krótka fotorelacja. Bardziej obfitą relację z tej wizyty wrzucę niedługo. Muszę ją przygotować.

Ogólnie w weekend cudów odwiedziłam 10 rodzin (5 swoich i 5, w których pomagałam innym wolontariuszom). Taki weekend to niesamowite doświadczenie. Szczególnie w przypadku rodziny, dla której robiliśmy zbiórkę. Chociaż myśl, o każdej mojej rodzinie, która otrzymała paczkę powoduje szybsze bicie serca i szczere wzruszenie. Mam tyle pięknych laurek od dzieci..

Prawdą jest, że był to czas, w którym MY wolontariusze musieliśmy skoncentrować wszystkie siły aby osiągnąć cel. Było wiele wzruszeń zarówno ze strony darczyńców jak i obdarowanych.

Ale najważniejsze, udało się!!!

Pomoc dotarła do każdego!

Choć gdyby nie wsparcie ze strony Wojska Obrony Terytorialnej nie wiem jak by nam się udało tego dokonać. Poznałam także wielu pozytywnie zakręconych ludzi. I to co wydaje mi się najważniejsze. Nie było nas wolontariuszy zbyt wielu, ale akurat w moim rejonie wszystkie osoby były ciepłe, życzliwe, wesołe i z poczuciem humoru. Aż chciało się pracować.
 
Załączniki
20211211_184709.jpg
20211211_091444.jpg
IMG_4282.JPG
IMG_4273.JPG
IMG_0548.JPG
IMG_0515.JPG
262738322_623120099002440_1951616355205310096_n.jpg
266689096_4546204608796236_3596651734741761113_n.jpg
IMG_0264.jpg
Za ten post autor Milady otrzymał podziękowania (total 2):
Barabasz (14 gru 2021, 07:54) • TomaszL (15 gru 2021, 18:45)
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Vasco
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 552
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:16
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Vasco »

Brawo Wy! :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Yvonne »

Milady, wzruszyłam się.
Brawo!!! Brawo!!!
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Milady »

Wszystkim, którzy wspomogli tegoroczną akcję Szlachetnej Paczki przesyłam słowo od mojej wolontariuszki Karoliny, która pisała relację z przekazania paczki:


Relacja z dostarczenia paczek

Cała Rodzina była zaskoczona ilością przekazanych prezentów. Najstarsze dziewczyny od razu zdecydowały się pomóc wolontariuszom i nosić paczki do mieszkania. Niestety w domu było czuć smutek po stracie taty i męża, ale mimo wszystko na buzi dzieci pojawiały się nieśmiałe uśmiechy. Po przekazaniu wszystkich paczek i złożeniu życzeń w imieniu wolontariuszy i Darczyńców najmłodsza dziewczynka szybko zaczęła rozdzierać papier ze wszystkich paczek. Rozpakowywanie prezentów sprawiło jej wiele radości. Po odnalezieniu prezentu dla każdego z domowników szybko rozdawała je swojemu rodzeństwu, a sama dalej zanurzała się w prezentach w celu sprawdzenia zawartości pozostałych paczek. Pani Anna z każdym otwieranym kartonem nie ukrywała wzruszenia. Widząc nowy komplet pościeli, cieszyła się, że dzieci nie będą musiały już spać pod powleczonymi kocami. Nie ulega wątpliwości, że dzieci najbardziej cieszyły się z kolorowych paczek ze słodkościami. Pani Anna jednak najbardziej była zadowolona z podstawowych produktów żywnościowych i chemii gospodarczej, wiedziała, że dzięki tym produktom oraz doręczonemu wcześniej węglowi, całej Rodzinie uda się przetrwać najbliższe miesiące, zanim staną na nogi. Dodatkowo widok ubranek i butów dla najmłodszych dzieci sprawił, że Pani Anna poczuła spokój, że dzieci będą miały ciepłą odzież i obuwie na zimę. Kobieta wraz z dziećmi kompletnie nie była przygotowana na sytuację, która spotkała ją i jej Rodzinę. Czuła wielką wdzięczność za pomoc Darczyńcy oraz wolontariuszy za organizację paczki. Podczas wizyty wielokrotnie powtarzała, że nie wierzy w tak wielkie dobro ludzi, nie mogła się powstrzymać od ciągłych podziękowań.

Słowo od Rodziny

Drodzy Darczyńcy, żałuję, że nie mogę podziękować osobiście. Jestem bardzo wdzięczna za realizację paczki i dołożenie wraz z wolontariuszami wszelkich starań, aby uszczęśliwić moje dzieci, które właśnie straciły ukochanego tatę. Ogrom otrzymanej pomocy za pośrednictwem wolontariuszy Szlachetnej Paczki przerósł moje oczekiwania. Bardzo dziękuję, nie ma słów, które opisałyby moją wdzięczność.

Słowo od Wolontariusza

Szanowni Darczyńcy, niezmiernie dziękuję Państwu za wybranie Rodziny i zrealizowanie jej wszystkich potrzeb w tak krótkim czasie! Jako wolontariusze straciliśmy nadzieję, że w ostatniej chwili uda nam się znaleźć Darczyńcę dla naszej Rodziny. A jednak pojawiliście się Wy i mimo goniącego czasu wywiązaliście się ze swojego zadania na 101%. Dziękuję Wam za to, że pomimo tak szybko zbliżającego się Weekendu Cudów byli Państwo w stanie w tak szybki, sprawny i efektowny sposób zrealizować całą potrzebną paczkę dla Rodziny. W imieniu wszystkich wolontariuszy składam ręce do wielkich oklasków za bohaterską postawę! Nie ulega wątpliwości, iż Państwa pomoc pozytywnie wpłynie na standard życia obdarowanej Rodziny oraz pomoże wszystkim domownikom w zaspokojeniu podstawowych potrzeb. Serdecznie Państwu życzę, aby dobro, które przekazał każdy z Darczyńców, wróciło do Państwa z podwójną siłą! Wesołych Świąt! Pozdrawiam, Karolina
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: TomaszL »

Zastanawiałem się, gdzie będzie mój "tysięczny" post. Tutaj (w tym wątku) chyba jest najlepsze miejsce na ten post.
Treść wiadomości: pomagajmy osobom w potrzebie
 
Za ten post autor TomaszL otrzymał podziękowanie:
johny (31 gru 2021, 18:13)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Yvonne »

TomaszL pisze: 31 gru 2021, 18:10 Zastanawiałem się, gdzie będzie mój "tysięczny" post. Tutaj (w tym wątku) chyba jest najlepsze miejsce na ten post.
Treść wiadomości: pomagajmy osobom w potrzebie
 

 
Piękny tysięczny post, Tomaszu :)
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: johny »

TomaszL pisze: 31 gru 2021, 18:10 Zastanawiałem się, gdzie będzie mój "tysięczny" post. Tutaj (w tym wątku) chyba jest najlepsze miejsce na ten post.
Treść wiadomości: pomagajmy osobom w potrzebie
 

 
 
Załączniki
Nie bez powodu wytatuowslem sobie to hasło.
Nie bez powodu wytatuowslem sobie to hasło.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”