Kącik polityczny

Dział poświęcony sprawom ogólnym dotyczącym wolnych dyskusji o wszystkim
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

PawelK pisze:
VdL pisze:Ale nie uważasz że to nie rozsądne aby on startował?
Nie mam zdania, ja bym rozgonił całe towarzystwo, wszyscy są siebie warci.
VdL pisze: ale gdyby wygrał Warszawa ma komisarza, też źle.
O ile dobrze rozumiem komisarz jest tylko do czasu przyspieszonych wyborów. Akurat Warszawa dobrze wychodziła na "komisarzach". Starynkiewicz, Starzyński, Marcinkiewicz to nie byli najgorsi włodarze w historii miasta.

Zobaczymy, dzisiejszą wypowiedź wypowiedź i 7dezenie w TVP spowoduje +3% dla Hołowni i Dudy. Zobaczymy jutro, można powiedzieć robi się ciekawy teatr, tylko czemu bilety takie drogie.
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Fantomas pisze:
Konfiturek pisze:Dziś w "Kawie na ławie" pan Horała "oświecił" wszystkich telewidzów, że pan Niedźwiecki rozpoczął karierę w Trójce w czasie stanu wojennego, tzn. wtedy, gdy wszyscy "porządni" dziennikarze odchodzili z tej instytucji. A odchodzi z pracy teraz, gdy "radio znowu stało się prawdziwie polskie". A tak w ogóle to był tubą PZPR. Jakoś w tym tonie to zostało wyjaśnione. Nawet nie będę próbował tego komentować. Obawiam się, że jako miłośnik "Tomasza-samochodzika--ormowca", jestem nieobiektywny w swojej ocenie :/
Tak dla uściślenia. Nie chodzi o sam fakt rozpoczęcia pracy w Trójce w czasie stanu wojennego.
Sugerujesz że był wprowadzony na zasadzie bezpiecznika?
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

A co jeśli kiedyś wybory nie pójdą po myśli?
To taka próba generalna przed unieważnieniem wyborów parlamentarnych?
Oczywiście nie chodzi o techniczą stronę unieważnienia, a o to jak ewentualnie zareaguje społeczeństwo.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2020, 22:18 przez Mysikrólik, łącznie zmieniany 1 raz.
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Internet huczy, że był tajnym współpracownikiem SB. Reszta jest jasna. Dużo do myślenia daje fakt, że teczka Bery została zniszczona (czy też zaginęła, przynajmniej z oficjalnego obiegu). Dodam tylko, że w moim przekonaniu nie ma ludzi nie do zastąpienia (no może nie będzie drugiego Michela Jordana). Zresztą nigdy nie odpowiadał mi gust polskich dziennikarzy muzycznych i to co było i jest przez nich promowane.
Ostatnio zmieniony 17 maja 2020, 22:25 przez Fantomas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

To jest odwracanie kota ogonem! :shock: Tu nie chodzi czy Marek Niedźwiecki był w aktach tylko o CENZURę rodem z PRLu w publicznym radiu, która została zdemaskowana.
Sam Niedźwiecki tyle lat nie przeszkadzał, a teraz jak odszedł bo zarzucono mu nieuczciwość to wyciąga się brudy o których od dawna było wiadomo, aby usprawiedliwić i zatrzeć swoje poczynania?

Kiedyś ten sam Kazik w piosence: Coście sku....y uczynili z tą krainą? śpiewał, słowa pasują jak ulał do całej sytuacji:

...Coście s......syny uczynili z tą krainą, pomieszanie katolika z manią postkomunistyczną.
Ci modlący się co rano i chodzący do kościoła chętnie by zabili Ciebie tylko za kształt Twego nosa.
Już ruszyły wody z góry do jeziora zatrutego, do jeziora nienawiści, domu smoka pradawnego...


Władze radia ewidentnie kłamią bo utwór był na liście do głosowania, po prostu "cenzura" przepuściła go, a potem brutalnie naprawiła swój błąd niszcząc resztki reputacji tej rozgłośni, radia które jest z nazwy publiczne.
Tobie Fantomasie te zmiany nie przeszkadzają, piszesz nawet że Ci dziennikarze nie podzielali twoich gustów muzycznych ale dla większości słuchaczy, a także pracowników radia są niedopuszczalne! I my wyrażamy swoje oburzenie.
Ktoś kiedyś powiedział, że Trójka to nie tylko marka to przede wszystkim ludzie po obu stronach radia. Z każdym tygodniem z radia odchodzą najlepsi dziennikarze, niektórzy z nich poświęcili kilkadziesiąt lat pracy w budowę tej marki. Mówisz,że nie ma ludzi nie do zastąpienia no to w Trójce Wojciecha Manna zastąpił Piotr Łodej i co poziom audycji utrzymał się? To tak jakby Michaela Jordana zastąpił koszykarz z ligi albańskiej. Dariusza Rosiaka, Annę Gacek i innych ktoś zastąpił kto by im dorównał?
W podobny sposób te same władze w 2008 r. zniszczyły moje ulubione wtedy publiczne Radio BIS, radio nie odbudowało się do dziś. :-/
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Fantomas pisze:nternet huczy, że był tajnym współpracownikiem SB. Reszta jest jasna.
Głównie przez taki głuchy telefon. Spróbuj się skupić na źródle i przeczytać raz jeszcze. A teraz zagadka: "czym się różni -był zarejestrowany jako kontakt operacyjny od -był tajnym współpracownikiem SB"?
Barabasz pisze:To jest odwracanie kota ogonem! Tu nie chodzi czy Marek Niedźwiecki był w aktach tylko o CENZURę rodem z PRLu w publicznym radiu, która została zdemaskowana.
Dokładnie o to chodzi. Jak komuś tekst nie po ryju to można go wyciąć. Już kiedyś zdejmowano Dziady bo nie pasowały władzy. Nie każdy słucha Trójki i ich audycji ale Trójka to marka sama w sobie, która właśnie zniknęła.

A i dyskusję na temat "dlaczego bardziej ufam słowom i "dokumentom" stworzonym przez służby bezpieczeństwa niż zwykłym ludziom" proponuję prowadzić tutaj http://www.pansamochodzik.org.pl/viewto ... 989#102989
Ostatnio zmieniony 18 maja 2020, 08:16 przez PawelK, łącznie zmieniany 1 raz.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Bo niesamowicie mnie to fascynuje. Wszyscy wiedzą, że służby bezpieczeństwa wszędzie, na całym świecie, to co do zasady najwięksi manipulatorzy. Taka jest ich praca, tak działają i tak będą działali. I nagle w naszym kraju kwity przedstawiane przez byłych pracowników służb ewentualnie znalezione lub "znalezione" w ich archiwach są stawiane jako dowód i traktowane niemal jak konstytucja lub biblia.
Przecież wiadomo, że a) część dokumentów to były "dokumenty", ludzie nawet nie wiedzieli, że są tam zarejestrowani, b) część opisanych aktywności to były "aktywności", sbek wpisywał żeby dostać premię albo nie dostać po tyłku, c) część dokumentów i aktywności to były rzeczy tworzone na zamówienie ówczesnej władzy aby skompromitować tych niepokornych i wreszcie najbardziej obrzydliwe d) czyli cześć materiałów była nawet podpisana przez ludzi ale podpis był wymuszony szantażem pod groźbą życia lub zdrowia najbliższych.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

PawelK a co tu jest niezrozumiałego? Kontakt operacyjny to ta sama kategoria co tajny współpracownik. Z tą różnicą, że jego informację miały charakter dodatkowy, rozszerzający. I jeden i drugi pisał donosy i w taki czy inny sposób czerpał korzyści że swojej obrzydliwej działalności. A co do miejsca prowadzenia dyskusji to prowadzę ją w temacie poświęconym liście przebojów. Skoro dotyczy człowieka, który ją stworzył to miejsce jest jak najbardziej odpowiednie. Jeśli Czesio uzna, że to nie jest odpowiednie miejsce na pewno moje posty zostaną przeniesione.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Fantomas pisze:PawelK a co tu jest niezrozumiałego? Kontakt operacyjny to ta sama kategoria co tajny współpracownik. Z tą różnicą, że jego informację miały charakter dodatkowy, rozszerzający. I jeden i drugi pisał donosy i w taki czy inny sposób czerpał korzyści że swojej obrzydliwej działalności.
Widzę, że czytanie ze zrozumieniem to nie jest powszechna umiejętność.

Od teraz ja Ciebie rejestruję jako kontakt operacyjny. Nie masz na to żadnego wpływu. Wystarczy, czy mam napisać dużymi literami?

Oj biedny to naród, który łyka każdy pic na wodę, ważne żeby mu pasowało do narracji.
Ostatnio zmieniony 18 maja 2020, 08:56 przez PawelK, łącznie zmieniany 1 raz.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Czyli zakładasz, że w tym konkretnym przypadku człowiek został zarejestrowany bez swojej wiedzy. Nie wiem skąd takie założenie. Czyli co, dajmy na to ktoś (zapewne oficer służb specjalnych) rejestruje sobie człowieka jako kontakt operacyjny i tworzy sobie dwa tomy jego donosów, które podpisuje.
PawelK czy ja Ciebie obrażam? Czy nie odnoszę się do Ciebie z szacunkiem? Jeśli na powyższe odpowiedziałeś tak to tego samego oczekuje od Ciebie.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Jeszcze dodajmy do tego, że dziwnym trafem takie informacje wypływają w momencie, gdy komuś zaczyna być mocno nie po drodze z obecną władzą. Z kolei jeśli jesteś użyteczny, to możesz być nawet prokuratorem w stanie wojennym.
Konfiturek
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 524
Rejestracja: 10 lip 2013, 20:25
Tytuł: Degustator porzeczek
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 11 razy
Otrzymał podziękowań: 24 razy

Post autor: Konfiturek »

Idąc tropem "pełnej dekomunizacji" - zniszczmy wszystkie odcinki "Sensacji XX wieku" i "Encyklopedii II wojny światowej". Wołoszański, żeby móc nakręcić materiał w jakimś z zachodnich muzeów, musiał podpisywać "lojalki" - jak każda osoba wyjeżdżająca wtedy służbowo za granicę. O ile mi wiadomo, innej opcji nie było. Patrząc na ilość nakręconych wtedy odcinków jego programów, musieli nazbierać sporo kwitów.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dorośli bardzo rzadko przeżywają takie przygody jak Pan Samochodzik. Nie mają na to czasu.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Tak. Trzeba przenieś posty do polityki, łącznie z tym.

Fantomasie, nie dziwi Cię, że do tej pory dyrekcja Trójki nie miała problemów z "przeszłością" Niedżwiedzkiego, a wcześniej Manna chociażby? I tak jest w wielu dziedzinach życia. Jak tylko ktoś im nie pasuje, to ubek, komunista i co kto woli, byle oczernić, a jednocześnie zamydlić oczy.
Dopóki jesteś z nami, nic ci nie grozi, ale tylko powiedz coś nie po linii, to zaraz dostaniesz łatkę.
To czy to jest prawda czy nie, to inna sprawa.
W ten sposób jak napisał Paweł, chociaż jak zwykle zbyt agresywnie, można by napisać, że jesteś TW o pseudonimie Fantomas, który miał za zadanie inwigilować środowiska związane z osobami które działały z terenów Francji na rzecz niepodległości w Polsce. Co prawda nie zachowały się żadne dokumenty, ale były i zostały zniszczone. A teraz się broń.

Co do utworu Kazika, którego jestem fanem, to nie jest to jakiś utwór wybitny, moim zdaniem.
Muzyka taka jakaś biesiadna. Tekst owszem, zjadliwy nieco, ale pisał bardziej dosadne. Znalazł się w zestawieniu, bo ludzie powoli mają dosyć. To mniej więcej to samo co zwycięstwo Chłopców z Placu Broni klika lat temu.
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Myśikróliku to oczywiście bardzo źle, że informacje o niechlubnej przeszłości tej czy innej osoby wypływają dopiero po latach. Dochodzimy do szerszego problemu braku dekomunizacji. Podałem informację, która w moim przekonaniu była rzetelna i uzupełniała to co wcześniej napisał Konfiturek.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Fantomas pisze: Podałem informację, która w moim przekonaniu była rzetelna i uzupełniała to co wcześniej napisał Konfiturek.
Napisałeś kłamstwo jak z Radia Erewań.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Bareja
Załączniki
IMG-20200517-WA0000.jpg
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Czesio1 napisał/a:
to wszystko wiąże się w jedną całość dotycząca afery w Trójce

I dlatego powinno być w dziale z Trójką, może poza tymi wpisami które dotyczą przeszłości i zagmatwanych losach ludzi w PRL. Ja w swoich przynajmniej 2 wpisach powyżej nie odnosiłem się do polityki, pisze o obecnej sytuacji osobowej w radiu i moich odczuciach z tym związanych. Nie lubię tego działu gdzie to Przeniosłeś i nie chcę uczestniczyć w przepychankach politycznych.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Barabasz, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

PawelK pisze:
Fantomas pisze: Podałem informację, która w moim przekonaniu była rzetelna i uzupełniała to co wcześniej napisał Konfiturek.
Napisałeś kłamstwo jak z Radia Erewań.
No rzeczywiście. Nie no jasne. Podważasz prawdziwość informacji bo przecież na pewno jest to manipulacja prlowskich służb specjalnych. I znowu ten napastliwy ton i autorytarne stwierdzanie co jest prawdą, a co nią nie jest.
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Dajcie spokój Niedźwiedzkiemu, ja to mam przeszłość ! Byłem przybocznym w organizacji o nazwie "Harcerska Służba Polsce Socjalistycznej", występowałem w liceum w montażach słowno-muzycznych poświęconych Rewolucji Październikowej, chodziłem na pochody pierwszomajowe, a w klasie maturalnej to nawet szedłem w białej koszuli z czerwonym krawatem, jako młodzież socjalistyczna Browaru Okocim. Poszliśmy z browarem zamiast ze szkołą bo obiecali na zakończenie pochodu bułkę z kiełbasą i piwo. Pal diabli kiełbasę, wtedy jeszcze nie było kartek na mięso, ale piwo to było coś !
No i jeszcze śpiewałem nową zwrotkę hymnu harcerskiego
"Socjalistycznej biało czerwonej
Serca i myśli i uczuć żar
Nauką i pracą dzisiaj tworzymy
Ojczyzny jutro, swój w życie start"

Nie mówiąc o tym, że na ostatnich wyborach przed 1980-tym rokiem, wrzuciłem do urny kartkę bez skreśleń, co było jednoznaczne z popieraniem ówczesnej dyktatury.
Czy ktoś z młodzieży poda mi rękę na najbliższym zlocie ? (abstrahując od koronawirusa)
Ostatnio zmieniony 18 maja 2020, 18:27 przez TomaszK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Post autor: TomaszL »

Takie były czasy, że prawie każdy, który chodził do liceum (bo w podstawówce to był mniejszy nacisk na to) przed 1989 rokiem, musiał brać udział w czynach społecznych i pochodach pierwszomajowych.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

TomaszK oczywiście, że podam Tobie rękę. Mnie przekonałeś :564: W takim razie nie będę już kontynuował sporu.
Hanka
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1920
Rejestracja: 05 maja 2014, 20:31
Tytuł: Hanka
Miejscowość: Brześć Kujawski
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 119 razy
Otrzymał podziękowań: 107 razy

Post autor: Hanka »

co to za Harcerska Służba Polsce Socjalistycznej.? jakiś odłam ZHP.?
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Proponuję przedyskutować temat "czy Maria Mackiewicz, po mężu Kaczyńska, zasługuje na pomniki i nazwy ulic biorąc pod uwagę, że była zarejestrowana jako kontakt operacyjny w latach siedemdziesiątych".
Nie ma wprawdzie jej teczki ani dowodów na to, że cokolwiek, komukolwiek donosiła, ale przecież to jest prawie to samo co TW. Może trzeba ją "wystukać" z pomników pary prezydenckiej?
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
RobertH
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1279
Rejestracja: 26 lis 2018, 00:22
Tytuł: RobertH
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: RobertH »

TWÓRCZA WERSJA PRZYSZŁYCH WIADOMOśCI NA 1 :-D :-D :-D

WIADOMOśCI NA YT
KSIĄŻKI NIE GRYZĄ !!! POCHŁANIAJĄ W CAŁOŚCI !!!

Obrazek
Awatar użytkownika
RobertH
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1279
Rejestracja: 26 lis 2018, 00:22
Tytuł: RobertH
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: RobertH »

POLITYCZNA lista przebojów :

Berkowicz


Dziambor


Mentzen


Robi się coraz gorącej..... ciepło ciepło......

Sośnierz


I Najgorętszy kawałek boga RAPU ,Joł Joł ....... pozamiatał

JKM
Ostatnio zmieniony 24 maja 2020, 02:33 przez RobertH, łącznie zmieniany 2 razy.
KSIĄŻKI NIE GRYZĄ !!! POCHŁANIAJĄ W CAŁOŚCI !!!

Obrazek
Awatar użytkownika
RobertH
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1279
Rejestracja: 26 lis 2018, 00:22
Tytuł: RobertH
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Post autor: RobertH »

MINISTER ZDROWIA odpiera zarzuty :-P

KSIĄŻKI NIE GRYZĄ !!! POCHŁANIAJĄ W CAŁOŚCI !!!

Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

RobertH pisze:TWÓRCZA WERSJA PRZYSZŁYCH WIADOMOśCI NA 1

WIADOMOśCI NA YT
Kto nie żył w czasach głębokiej komuny, może być rozbawiony. Mnie to przeraża.
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

TomaszK pisze:
RobertH pisze:TWÓRCZA WERSJA PRZYSZŁYCH WIADOMOśCI NA 1

WIADOMOśCI NA YT
Kto nie żył w czasach głębokiej komuny, może być rozbawiony. Mnie to przeraża.
Słabe to, ale wybaczam ;)

Podobno komitet MKB jest nadal aktywny. Ciekawe czy to z braku możliwości rejestracji nowego kandydata, czy może są wątpliwości czy sobie poradzi. Obstawiam że RT nie osiągnie więcej niż 19%.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2020, 22:45 przez VdL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Milion nowych miejsc pracy.



Powiem jak Siara:
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Jak wyborcy? Już oddane głosy? U nas korespondencyjnie. Osobiście tylko w Canberze, w ambasadzie można. Nawet znam ludzi, którzy pojechali do Canberry oddać osobiście głos! To jest poświęcenie!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”