Szlachetna Paczka 2020

Dział poświęcony sprawom ogólnym dotyczącym wolnych dyskusji o wszystkim
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Pościele zamówione.
Tym samym mamy już wszystko pozamawiane.

Za kwotę, która została: 1080, 39 zł. Nietajenko wraz z żoną kupią artykuły spożywcze oraz środki czystości.
Załączniki
Paczka - kasa 3.PNG
Paczka - kasa 3.PNG (7.55 KiB) Przejrzano 6123 razy
Vasco
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 552
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:16
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Post autor: Vasco »

Brawo!
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Nasze paczki dojechały dzisiaj do magazynu!

Wszystkim Darczyńcom dziękuję z całego serca za wzięcie udziału w akcji.
Macie wielkie serca :-)

Kilka fotek dla Was:
Załączniki
Paczki 4.PNG
Paczki 3.PNG
Paczki 2.PNG
Paczki 1.PNG
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Poniżej wrzucam kilka słów od Milady:

Weekend cudów minął a ja nareszcie znalazłam chwilę czasu na napisanie słów podziękowania.:)

Dziś w radiu usłyszałam wypowiedź jednej z osób kierujących akcją Szlachetna Paczka. W tym roku w związku ze skutkami pandemii z pomocy musiały skorzystać także osoby, które rok wcześniej same takie paczki organizowały.

Dlatego chciałam bardzo podziękować WSZYSTKIM zaangażowanym w pomoc dla obdarowanej rodziny. Uważam, że to co zrobiliśmy było dla nich niezwykle ważne.

A liczyło się wszystko - wkład finansowy, czas poświęcony na zakupy i wyszukiwanie odpowiednich artykułów oraz zdolności organizacyjne.

Bardzo się cieszę, że mogliśmy wspólnie z osobami z forum "Z przygodą na Ty", które wzięły udział w akcji, pomóc komuś kto tej pomocy bardzo potrzebował.

Na początku obawiałam się, że w tym roku za późno się za to zabraliśmy i nic z tego nie będzie, ale gdy szybko zaczęły pojawiać się kolejne osoby wiedziałam, że to musi się udać.

Sądzę, że każdemu z nas ta akcja sprawiła dużo radości, ale najwięcej chyba Adze i Nietajowi, którzy zebrali u siebie wszystkie artykuły, zapakowali je jak prezenty i dostarczyli do magazynu Szlachetnej Paczki.

Jestem pewna, że bardzo ucieszyliśmy trójkę dzieci oraz ulżyliśmy ich rodzicom.

Yvonne, ponieważ wątek na naszym forum znajduje się w dziale dla potwierdzonych użytkowników bardzo bym Cię prosiła o przekazanie podziękowań ode mnie także kolegom z drugiego forum.:)

❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Milady, dziękuję za ten wpis. Bardzo ładnie napisałaś 🙂

Ja też chciałam napisać kilka słów, ale wciąż czekałam na relację z wręczenia paczki rodzinie, którą to relację powinnam dostać od wolontariuszki. Czekałam, aby ją Wam dołaczyć do tego, co chciałam napisać.

Wysłałam dzisiaj rano sms-a do wolontariuszki z pytaniem o tę relację.
Odpisała mi, że nasza rodzina do dzisiaj jest na kwarantannie i paczka zostanie im dostarczona jutro.
Wtedy też wolontariuszka wyśle do mnie wrażenia rodziny. Od razu, jak dostanę, wrzucę.

Ale skoro już podsumowujemy, to ja również chciałam Wam podziękować za Wasze wielkie serca oraz za to, że się sprężyliśmy i zadziałaliśmy z sukcesem w tak krótkim czasie.
Nie wiem, jak Was, ale mnie niesamowicie pozytywnie nakręcało to, co się działo. To, że wszyscy tak fajnie się zaangażowali.

Milady, dla Ciebie szczególne podziękowania, bo to przecież był Twój pomysł. Jesteś aniołem tegorocznych świąt. Dla rodziny, którą obdarowaliśmy. I dla nas, ponieważ wydobyłaś z nas okruchy dobra. Jak w Jeżycjadzie 🙂

Ago, Nietajenko - wielkie brawa dla Waszej rodziny!!!
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Ja też dziękuję Wam za organizację tego przedsięwzięcia! Oby przekazane prezenty sprawiły tej rodzinie dużo radości! :mikolaj: :mikolaj: :mikolaj:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Yvonne pisze:Poniżej wrzucam kilka słów od Milady:
A dlaczego Milady sama nie pisze ? Bądź co bądź jest tu nawet moderatorem.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Zgodnie z obietnicą wrzucam krótką relację od wolontariuszki:

Gdy dzieci zobaczyly ilosc paczek zaczely piszczec z radosci na caly dom.
Rodzice byli bardzo poruszeni. Po kolei rozpakowywali kartony . Bardzo cieszyli sie z nowej poscieli bo poprzednie mieli bardzo stare. Wolontariusz podlaczyl kuchnie, aby odrazu mogli uzywac. Ilosc prezentow przerosla ich wyobrazenia. Dziewczynki zachwycaly sie brokatowymi piornikami i kolorowymi recznikami. Chlopiec wybral dla siebie puzzle. Rodzenstwo dzielilo rzeczy po rowno dla kazdego. Rodzice bardzo dziekowali za wszystko. Dla nich w jednej chwili odmienilo sie zycie, poczuli ze stali sie dla kogos wazni. Mama powiedziala , ze o takiej dobroci serca nie da sie zapomniec i ze to cos niesamowitego. Nie mogli uwierzyc ze wszystkie paczki i do tego kuchenka sa dla nich.

W imieniu wlasnym bardzo dziekuje wszystkim, ktorzy przyczynili sie do pomocy tej rodzinie. Dla nich to szczescie od losu. Sa bardzo skromni i bardzo sie kochaja.W pelni zasluguja na okazana pomoc. Sama bylam bardzo poruszona podczas rozpakowywania.
Szczegolnie gdy dzieci najpierw ciesza sie z poscieli i recznikow.
Zycze dobrej nocy :)
Ostatnio zmieniony 19 gru 2020, 12:17 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Vasco
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 552
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:16
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Post autor: Vasco »

W dobrych zawodach wystąpiliśmy :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Kochani!

To, co wrzucałam ostatnio, było tylko wstępem.
Dzisiaj dostałam maila z obszerniejszą relacją oraz podziękowaniami ze strony zespołu Szlachetnej Paczki.

Wrzucam całość:


Drogi Darczyńco,
dziękujemy, że razem z nami zmieniasz historię Rodzin, które mają mniej szczęścia w życiu!


Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.


Dziękujemy, że pomagasz osobom, którym zabrakło szczęścia.

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Ewa z rodziną) i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki
Gdy wysiedliśmy z samochodu, rodzina już wyglądała przez okna. Weszliśmy najpierw z kuchenką, na której była przyczepiona ogromna, czerwona kokarda. Wszyscy byli bardzo zaskoczeni, a pani Ewie leciały z oczu łzy wzruszenia. Powiedziała, że w końcu będą mogli razem upiec ciasteczka na święta. Wnieśliśmy pozostałe, ogromne paczki i wszyscy usiedliśmy w pokoju. Kolega wykorzystał ten czas na podłączenie kuchenki, aby mogli ją od razu używać. Rodzice z dziećmi po kolei otwierali kartony. Dzieci piszczały z zachwytu. Ogromne wrażenie wywarła na nas reakcja na pościel, kołdry i kolorowe ręczniki. Dzieci oszalały z radości. Wszystkie przybory i akcesoria szkolne dzielili dla każdego po równo. Dziewczynki były zachwycone brokatowymi piórnikami, a Kacper wziął dla siebie puzzle, które bardzo mu się spodobały. Wszyscy byli tym bardzo wzruszeni. Rodzice wielokrotnie dziękowali, za okazaną pomoc. Mówili, że zapasy starczą im na bardzo długo. Ilość rzeczy, którą dostali budziła w nich bardzo dużo emocji. Pan Marek powiedział, że nie wie, ile by musiał na to pracować, aby być w stanie to kupić. Od dawna, oprócz niezbędnych rzeczy dla dzieci i jedzenia, nie mogli sobie pozwolić na nowe przedmioty.

Słowo od Rodziny
Pani Ewa: ,,Z całego serca dziękujemy darczyńcom za okazane serce i pomoc dla mojej rodziny. Nigdy w życiu nie spotkało nas coś tak niesamowitego. To będą najpiękniejsze święta. Życzymy darczyńcom wszystkiego co najlepsze, zdrowych i wesołych świąt, oraz szczęśliwego nowego roku".

Pan Marek: ,,Dziękuję za wszystko, co zrobiliście dla mojej rodziny. Nigdy tej pomocy nie zapomnimy. Mamy nadzieję, że kiedyś my będziemy mogli komuś tak pomóc".

Dzieci: ,,Przesyłamy dla Mikołajów milion buziaków i uścisków".

Słowo od Wolontariusza
Wszystkim darczyńcom, którzy włożyli czas i serce w przygotowanie paczki dla tej rodziny bardzo dziękuję. W ich życiu stało się coś niesamowitego. Odzyskali wiarę, że są dla kogoś ważni. Miłość w tej ciepłej i wrażliwej rodzinie jest ogromna. A Szlachetna Paczka jeszcze bardziej ich zbliżyła i dowartościowała. Życzę Państwu cudownych świąt pełnych magii i wiary w cuda. Bardzo dziękuję za kontakt i poświęcony czas.
Z gorącymi pozdrowieniami
Beata Lipska

Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy tym, którzy mieli mniej szczęścia w życiu. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie 2020, będzie tylko mniej.

Dobrze, że jesteś!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI
Ostatnio zmieniony 22 gru 2020, 13:40 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Jeszcze raz z całego serca dziękuję wszystkim, którzy dołączyli do akcji.
Wierzę, że dobro do Was wróci
:682:
Ostatnio zmieniony 22 gru 2020, 13:42 przez Yvonne, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Dziękujemy tej rodzinie za życzenia i dziękujemy Ci Yvonne za zaproszenie nas do tej przepięknej inicjatywy.
To naprawdę wspaniałe uczucie kiedy można komuś pomóc i patrzeć na radość innych, sami nie wiemy czy kiedyś nie będziemy potrzebowali podobnej pomocy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Post autor: TomaszL »

Yvonne, dziękujemy za organizację. Trzeba pomagać sobie nawzajem. Każda pomoc jest cenna. Najważniejsze słowa: "odzyskali wiarę, że są dla kogoś ważni".
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Milady »

Zwracam się do was z olbrzymią prośbą.

A niestety czasu jest mało, zostały już tylko 3 dni...
Jestem w tym roku wolontariuszką Szlachetnej Paczki. Odwiedzam rodziny, kwalifikuję ich do programu, przygotowuję opisy oraz koordynuję współpracę z darczyńcą.

Chcę zrobić zbiórkę dla mojej ostatniej, piątej rodziny, która do bazy trafiła dopiero wczoraj i prawdopodobnie nie znajdzie się już dla niej darczyńca. Powodem tak późnego dodania jest fakt, że dopiero w zeszłą niedzielę (28.11) zmarł mąż i ojciec, jedyny żywiciel rodziny. Zmarł nagle we śnie, przyczyna zgonu nieznana. Zostawił szóstkę dzieci. Jego żona nie mogła jeszcze podjąć pracy po urodzeniu najmłodszych dzieci. A był on prawdziwym fundamentem tej rodziny. Piekł z dziećmi ciasta, pomagał żonie w szykowaniu świąt. Przed śmiercią zdążył jeszcze kupić jej bombki w dwóch kolorach bo marzyła jej się niebiesko-srebrna choinka. I nagle zostali w zasadzie bez niego i bez znacznej części środków do życia. Był ubezpieczony, więc dzieci dostaną rentę po ojcu, ale póki co wszystkie oszczędności zostały wydane na pogrzeb (ZUS jeszcze nie zwrócił) a formalności odnośnie renty mogą potrwać do 3-4 mc.

Chodzi o pomoc, która pozwoli tej rodzinie przeżyć choć tych kilka miesięcy. Jeden z moich darczyńców, który przygotowuje paczkę dla innej rodziny będzie prywatnie organizować zabawki oraz odzież. Ja spróbuję zorganizować artykuły papiernicze w firmie, która pomaga mi w weekendzie cudów.

Ale najważniejszymi potrzebami są opał oraz żywność. Dlatego chciałabym uruchomić zbiórkę na ten cel. W kwestii opału wystarczy 1 tona, koszt to około 1200 zł już z dowozem i wyładunkiem. Może wasi znajomi, rodzina, ktokolwiek mógłby pomóc choćby symbolicznie. Nawet jeśli to będzie 30 zł, być może uda się coś uzbierać.

https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-r ... 80450/1901 zamieszczam link do rodziny.
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Yvonne »

Milady, chętnie zrobię odpowiedni przelew.
Czy mogę go zrobić na konto Kustosza, które znam?
W jakim wieku i jakiej płci są dzieci?
Można dla nich przygotować paczkę?

Serce się kraje :(
Cudnie, że jesteś wolontariuszką :)
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: johny »

Co prawda w jednej paczce już brałem udział ale i tak postaram się coś wpłacić. Poproszę o nr konta.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Milady »

Yvonne, johny super! Podeślę Wam mój nr konta. Jak się zbierze kilka osób to z pojedynczych, nawet drobnych kwot można już coś uzbierać. :)

Yvonne, wiek dzieci oraz płeć są w linku na samym końcu mojego poprzedniego posta, wyświetla się wam?

Jeden z moich darczyńców, który przygotowuje paczkę dla innej rodziny jak tylko usłyszał ode mnie o tej historii zaofiarował się, że zaspokoi wszystkie potrzeby odzieżowe rodziny oraz zabawki. Artykuły papiernicze także będą ogarnięte. Wydaje mi się, że w tej sytuacji najważniejsze do spełnienia są dla rodziny potrzeby podstawowe, czyli opał i żywność. Jeśli ktoś może wesprzeć jakąś kwotą żeby umożliwić zakup opału bądź może podarować żywność trwałą to pozwoli to stworzyć paczkę dla tej rodziny.
Yvonne

Cudnie, że jesteś wolontariuszką :)
Ma to swoje plusy i minusy. Minusem jest to, że pochłania to bardzo dużo czasu. Trzeba brać udział w szkoleniach, odwiedzać rodziny, dokonywać ich kwalifikacji (co nie zawsze jest łatwe i oczywiste), sporządzać opisy, szukać darczyńców. Na 12 rodzin, które odwiedziłam 4 nie zakwalifikowałam. Ale także poznaje się ciekawych ludzi, ich historie. Nie jednokrotnie wchodziłam do domu gdzie ludzie żyją biednie ale się kochają. Rozmawiałam z matkami, które zebrały się w sobie i zabrały dzieci z domu, w którym gościła agresja i choroba alkoholowa. A dodatkowo takie sytuacje jak ta, w której proszę o pomoc mobilizują naprawdę sporo osób do podjęcia działań, aby każda rodzina z bazy zakwalifikowana jako potrzebująca tą pomoc otrzymała.
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Yvonne »

Wiem, o czym piszesz, Milady, bo moja serdeczna przyjaciółka jest wolontariuszką od kilku lat i wiele się od niej nasłuchałam.
Prześlij mi numer konta na priv.
Vasco
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 552
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:16
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Vasco »

Może wklej tutaj nr konta? To w końcu niczym nie grozi. Ew. wyślij mi na priva.
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Milady »

Vasco, dziękuję!

Mam 3 numery, ogarnę je i prześlę.

Yvonne, sytuacje na jakie natrafiłam są naprawdę przeróżne. Raz jeden pan schował przed nami swoją mamę. Dziecko się wygadało.
Mam też pod opieką starszą panią, która bardzo cierpi z powodu odosobnienia i braku towarzystwa. Zawsze cieszy się gdy do niej dzwonię. Ostatnio powiedziała mi, że mam głos anioła. To są naprawdę miłe rzeczy. Choć niemiłe też się zdarzają. Do jednej z rodzin nawet nie weszłyśmy, ponieważ nie czułyśmy się bezpiecznie.
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Milady »

Dajcie znać czy PW ode mnie dotarły do was.
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Yvonne »

Ja nic nie mam jeszcze.
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Milady »

To spróbuję jeszcze raz. Jak coś to dajcie znać bo możliwe, że czegoś nie ogarniam po zmianach na forum.
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Yvonne »

Milady pisze: 07 gru 2021, 22:06 To spróbuję jeszcze raz. Jak coś to dajcie znać bo możliwe, że czegoś nie ogarniam po zmianach na forum.

 
Teraz mam, dziękuję.
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Milady »

Super! I to ja dziękuję.:)
Nie wiem co wcześniej zrobiłam nie tak. W każdym razie wysłałam każdemu PW ponownie.:)
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: TomaszL »

Ja też poproszę numer konta na PW
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Milady »

Zawsze sprawdzam rodziny na FB, żeby zweryfikować to co zamieszczają w social mediach z tym co mi mówią. No i trafiłam na profil tego pana, który umarł. Niektórzy maja ojców alkoholików albo takich którzy się nie interesują a tutaj już po samych social mediach widać, że ta rodzina była dla niego ważna. Bo każdy post w sumie u niego dotyczy bliskich, dzieci.Obrazek Mam nadzieję, że uda nam się zebrać pomoc dla nich.
 
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Milady
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1437
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:49
Miejscowość: Bezludna Wyspa
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 3 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Milady »

TomaszL, już wysyłam.
I bardzo dziękuję! Jesteście wspaniali!
 
Lubimy towarzystwo, ale nie mo?emy znie?? ludzi ca?y czas ko?o siebie. Wi?c gdzie? si? gubimy, potem wracamy i znów znikamy w diab?y.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: Barabasz »

Milady poproszę o nr. konta do przelewu.
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Szlachetna Paczka 2020

Post autor: johny »

Doszedł nr konta.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne”