Mroczne tajemnice Pana Samochodzika

Dział poświęcony ciekawym linkom
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Mroczne tajemnice Pana Samochodzika

Post autor: Nietajenko »

Popatrzcie jak zohydzić można Nienackiego i jego twórczość: http://www.plwolnosci.pl/a/3141/Mroczne ... mochodzika Niestety jest to ciemna strona tzw. wolności słowa. Bardzo piękną replikę do tego tekstu napisał Z24 na ok1. Polecam lekturę (oczywiście tekstu Zeta).
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 10611
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: johny »

zbychowiec pisze:Artykuł jest kalką chyba stu innych, które czytałem na temat życiorysu Nienackiego. Znam to na pamięć, ten sam schemat we wszystkich, praktycznie kopiowane akapit po akapicie z innych. Jestem daleki od wybielania Nienackiego, ale żył on w ciężkich czasach, których ta dość jeszcze młoda pani (autorka) nie rozumie. Szanuję go za to, że nie był jak chorągiewka i nie zmienił opcji politycznej, gdy wiatr zmienił kierunek (w przeciwieństwie do wielu obecnych "bohaterów" "opozycji"). Miał w swoim życiorysie parę świństw, jak (prawie) każdy. Jeśli zamierzaliście dodać "z wyjątkiem matki Teresy" to radzę się dokładnie wczytać w JEJ życiorys. Dla mnie liczą się książki Nienackiego, na których się wychowałem i które uczyniły moją młodość szczęśliwą. Wychowałem się na nich i zaryzykuję stwierdzenie, że wychowanie to było nie najgorsze.
zbychowiec nic dodać nic ująć! :564:
Stop PLANDEMII COVID-1984
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
XIII VII III I V XX XIV 1
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ciekawe linki”