Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Dział poświęcony różnym wydarzeniom sportowym
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Miejscowość: Ciechocinek
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Post autor: Barabasz »

Powód jest prosty. Lewandowskiemu nie było po drodze z Brzęczkiem. Jeden musiał odejść i wiadomo było, że nie będzie to Lewandowski. Ja po Brzęczku nie płaczę, mnie nie przekonywał.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Fantomas »

Jednym z kandydatów do objęcia Reprezentacji Polski po Mundialu w Rosji był trener Atalanty Bergamo (nadal jest trenerem Atalanty). Mogąc wybrać takiego fachowca postawiono na Brzęczka :-(
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz

Kariera Jerzego Brzęczka dobiegła końca. Jego następca jest nieznany. Dziennikarze spekulują, że tym razem trener będzie obcokrajowcem. Najbardziej naturalnym kierunkiem poszukiwań są Włochy. To z tego państwa ma pochodzić nowy trener Reprezentacji. Twitter spekuluje natomiast, że ma to być Holender. Macie swoje typy? Albo wymarzonego kandydata?
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Tytuł: harcerz

Post autor: Mysikrólik »

Można wiele zarzucić Bońkowi, ale nie to, że jego działania są chaotyczne i nieprzemyślane. Dlatego zwolnienie Brzęczka w tym momencie, które wywołało duże zdziwienie, żeby nie powiedzieć szok, nie jest przypadkowe.
Usłyszałem, że jednocześnie z Torino został zwolniony Marco Giampaolo, o którym Zibi wypowiadał się onegdaj, że woli go od Kloppa.
Jedynym wg mnie wyjaśnieniem sensownym zwolnienia Brzęczka, jest pojawienie się na rynku trenera, którego zawsze chciało się zatrudnić.
Gdyby chodziło tylko o względy sportowe, Brzęczek straciłby posadę po meczu z Holandią w listopadzie.
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz

Ja mam idealnego kandydata. Wprawdzie obecnie pracuje w klubie, ale prowadził już dwie reprezentacje i to na dużych turniejach. To Marcelo Bielsa. Szkoda, że to nierealne :-(
Ostatnio zmieniony 20 sty 2021, 21:25 przez Fantomas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Tytuł: harcerz

Post autor: Mysikrólik »

No i nie miałem racji.
Paulo Sousa
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz

Osobiście wolałbym na stanowisku trenera Reprezentacji Polski kogoś dojrzałego. Kogoś kto już grał na wielkim turnieju i coś w karierze trenerskiej osiągnął. Kogoś kto potrafi dokonać rzeczy wielkich. Po prostu fachowca z bogatym trenerskim i życiowym doświadczeniem. Paulo Sousa był wybitnym piłkarzem. Teraz czas udowodnić, że jest również świętnym trenerem, czego serdecznie mu życzę :564:
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Miejscowość: Ciechocinek
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Post autor: Barabasz »

Nazwa trener w tym przypadku jest trochę myląca, gdyż on praktycznie tych piłkarzy nie trenuje. Stanowisko to więcej polega na selekcjonowaniu odpowiednich piłkarzy, ustawieniu ich na boisku, pilnowanie przyjętej taktyki i zgrywanie zespołu. Nie znam kompletnie Paulo Sousy i nie mam zdania na jego temat. Życzę mu powodzenia!
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz

A ja pamiętam Paulo Sousę (jak to odmienić :roll:) jako zawodnika. Wygrał dwa razy Ligę Mistrzów, raz zdobył Puchar Interkontynentalny.Był Mistrzem Włoch i zdobywcą Pucharu Włoch. Grał z Portugalią w mistzostwach Europy (dwa razy półfinał) i w Mistrzostwach świata. Gracz Benfiki Lizbona, Interu Mediolan, Juventusu, Borussi Dortmund i Sportingu Lizbona. Kariera piłkarska wspaniała. Bez porównania lepszy piłkarz niż Jerzy Brzęczek. Serdecznie mu życzę wspaniałych sukcesów trenerskich z Reprezentacją Polski :564:
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Otrzymał podziękowań: 4 razy

Post autor: irycki »

Fantomas pisze:Wygrał dwa razy Ligę Mistrzów, raz zdobył Puchar Interkontynentalny.Był Mistrzem Włoch i zdobywcą Pucharu Włoch. Grał z Portugalią w mistzostwach Europy (dwa razy półfinał) i w Mistrzostwach świata. Gracz Benfiki Lizbona, Interu Mediolan, Juventusu, Borussi Dortmund i Sportingu Lizbona. Kariera piłkarska wspaniała. Bez porównania lepszy piłkarz niż Jerzy Brzęczek.
A przede wszystkim grał na dużych imprezach.Myślę że to może mieć znaczenie psychologiczne. W każdym razie nie ma powodu żeby był gorszym trenerem od Brzęczka. Jest jakaś niezerowa szansa, że będzie lepszym.
Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.
ODPOWIEDZ

Wróć do „To i owo na sportowo”