Czarny sport

Dział poświęcony różnym wydarzeniom sportowym
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Podziękował;: 38 razy
Otrzymał podziękowań: 35 razy

Re: Czarny sport

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: 03 paź 2021, 08:55
Czesio1 pisze: 03 paź 2021, 07:37 O kurka! Brawo Sokole Oko! Wczoraj straciliśmy tytuł mistrza świata to niech Sokole ostro trenuje żeby za parę lat odzyskać tytuł dla Polski.  :564:

Tak, wczoraj był u nas smutek z tego powodu.

Pewnie, że liczyliśmy na złoto Bartka ale przecież srebro to też świetny wynik. Jeszcze 15-20 lat temu dalibyśmy się pokroić za takie wynik a teraz smutno nam z tego powodu. 

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator

Sokole pisze:02 sty 1970, 09:45 Dziękuje za ciepłe słowa, w mojej jeździe jest dużo, dużo do dopracowania, ale może kiedyś będę startował w lidze i mistrzostwach, się okażę💪🙂

Ćwicz Sokole Oko to zrobimy kiedyś zlot żużlowy. Np. przy okazji jakiegoś Grand Prix.  :564:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Miejscowość: dokąd
Podziękował;: 43 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Post autor: VdL »

Tak się zastanawiam czy temat Czarny Sport jest na pewno odpowiedni? Co będzie jeśli Wielki brat się dopatrzy tego co nie zupełnie dotyczy tematu? Może powinniśmy zmienić np. na antracytowy?🤔
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Miejscowość: wielkopolskie
Podziękował;: 26 razy
Otrzymał podziękowań: 15 razy

Post autor: TomaszL »

Dużo sukcesów ale przede wszystkim satysfakcji
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator

VdL pisze: 03 paź 2021, 18:35 Tak się zastanawiam czy temat Czarny Sport jest na pewno odpowiedni? Co będzie jeśli Wielki brat się dopatrzy tego co nie zupełnie dotyczy tematu? Może powinniśmy zmienić np. na antracytowy?🤔

Cicho, nie wywołuj wilka z lasu  :-P

Hanka
Zlotowicz
Zlotowicz
Tytuł: Hanka
Miejscowość: Brześć Kujawski
Podziękował;: 30 razy
Otrzymał podziękowań: 14 razy

Post autor: Hanka »

Sokole Oko, gratuluję. Trzeba mieć pasje, uprawiać sport, realizować marzenia. Jęli Ci się to podoba to trenuj by cieszyć się z sukcesów. Ja wiem że w Bydgoszczy żużel to tradycja. Ja nigdy nie oglądałam na żywo, może dlatego dla mnie ten sport to jeżdżenie w kółko, hałasowanie, kurzenie i marnowanie paliwa :-) Jak Sokole Oko będzie startował w wyścigach to pojadę kibicować i zmienię zdanie.
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Miejscowość: dokąd
Podziękował;: 43 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy

Post autor: VdL »

Czesio1 pisze: 04 paź 2021, 06:45
VdL pisze: 03 paź 2021, 18:35 Tak się zastanawiam czy temat Czarny Sport jest na pewno odpowiedni? Co będzie jeśli Wielki brat się dopatrzy tego co nie zupełnie dotyczy tematu? Może powinniśmy zmienić np. na antracytowy?🤔

Cicho, nie wywołuj wilka z lasu  :-P

No, no będziesz chciał wybrać się do Londynu, a obudzisz się w Lądku Zdróju. ;) 
ODPOWIEDZ

Wróć do „To i owo na sportowo”