T-Mobile Ekstraklasa

Dział poświęcony różnym wydarzeniom sportowym
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

PawelK pisze: 17 kwie 2023, 20:26
johny pisze: 16 kwie 2023, 17:26 No i Widzew włączył się... Do walki o spadek!




 
Już pozostały tylko mecze z bezpośrednimi rywalami, wystarczy wygrać u siebie. Choć z Piastem mogą być ciężary, Vuczko zrobił dobrą robotę.
 



 
Remis z Piastem będzie sukcesem. Forma zespołu uleciała kompletnie. Oczy bolą na patrzenie na ich grę. Wczoraj sami podarowaliśmy Rakowowi mecz. Oni wcale nie zagrali dobrego spotkania.
 
 
 
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

johny pisze: 17 kwie 2023, 20:37
PawelK pisze: 17 kwie 2023, 20:26
johny pisze: 16 kwie 2023, 17:26 No i Widzew włączył się... Do walki o spadek!





 
Już pozostały tylko mecze z bezpośrednimi rywalami, wystarczy wygrać u siebie. Choć z Piastem mogą być ciężary, Vuczko zrobił dobrą robotę.
 




 
Remis z Piastem będzie sukcesem. Forma zespołu uleciała kompletnie. Oczy bolą na patrzenie na ich grę. Wczoraj sami podarowaliśmy Rakowowi mecz. Oni wcale nie zagrali dobrego spotkania.
 
 
 

 
No i miałem rację z Piastem.

Ale żeby nie krakać, najlepszy polski statystyk piłkarski, czyli popularny Mogiel wyliczył prawdopodobieństwo spadku:

Miedź 99,98%
Lechia 98,4%
Zagłębie 46,4%
Śląsk 45,1%
Korona 3,1%
Radomiak 2,6%
Wisła Płock 1,7%
Górnik 1,4%
Stal 0,8%
Jagiellonia 0,5%
Widzew 0,01%
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

Jesteśmy dramatyczni i tyle. Nawet jak się utrzymają z taką kadrą i taką formą główny kandydat do spadku w przyszłym sezonie.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: Fantomas »

johny stary wywiad z Mirosławem Tłokińskim. Już po sezonie 1982/83. Widzew przegrał mistrzostwo z Lechem. Tłokiński został królem strzelców polskiej ligi. Był też bohaterem ostatniej edycji Pucharu Europy (Ligi Mistrzów). Legenda Widzewa (przynajmniej mi się tak wydaje).

 
Za ten post autor Fantomas otrzymał podziękowanie:
johny (25 kwie 2023, 16:54)
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

Pewnie, że legenda. Mam okazję wymieniać z nim poglądy via FB. Polecam Ci Tłoczek do pióra. 😊
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: Fantomas »

Kilka razy czytałem jego felietony i była to przyjemna lektura. Bardzo ciekaw spostrzeżenia. Zaciekawiło mnie to, że jako piłkarz grał wszędzie, gdzie trzeba było. Nie mam pojęcia dlaczego Piechniczek z niego nie korzystał. johny stworzono kiedyś widzewską jedenastkę wszechczasów?
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

johny pisze: 25 kwie 2023, 15:06 Jesteśmy dramatyczni i tyle. Nawet jak się utrzymają z taką kadrą i taką formą główny kandydat do spadku w przyszłym sezonie.

 
To co utrzymanie już pewne. Podobno właśnie ta drużyna pobiła widzewski rekord kolejnych porażek na własnym stadionie - 5. Ale do rekordowej liczby porażek, którą Legia osiągnęła w ubiegłym sezonie - 17, to jeszcze Wam daleko.

A pamiętacie co pisałem o Vuko? Lech zaczyna się bać :-)
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

Niestety. Górnik nas wypunktował. Ten Japończyk super. Dostał od nas solidne brawa jak schodził. Myślałem, że te ostatnie wyniki to "głowa", ale drużyna nie ma jakości. Tak jak pisałem wyżej, bez konkretnych wzmocnień spadek.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

johny pisze: 14 maja 2023, 13:16 Niestety. Górnik nas wypunktował. Ten Japończyk super. Dostał od nas solidne brawa jak schodził. Myślałem, że te ostatnie wyniki to "głowa", ale drużyna nie ma jakości. Tak jak pisałem wyżej, bez konkretnych wzmocnień spadek.

 
A może dla trenera zbyt duży rozmiar kapelusza? Doświadczenia w ESA nie ma, awans w ubiegłym roku podparty "niechęcią" Arki do awansu. Nie żebym krytykował, nie znam człowieka, ale zwyczajnie nie wszyscy dają radę w ESA.
 
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

PawelK pisze: 14 maja 2023, 13:40
johny pisze: 14 maja 2023, 13:16 Niestety. Górnik nas wypunktował. Ten Japończyk super. Dostał od nas solidne brawa jak schodził. Myślałem, że te ostatnie wyniki to "głowa", ale drużyna nie ma jakości. Tak jak pisałem wyżej, bez konkretnych wzmocnień spadek.



 
A może dla trenera zbyt duży rozmiar kapelusza? Doświadczenia w ESA nie ma, awans w ubiegłym roku podparty "niechęcią" Arki do awansu. Nie żebym krytykował, nie znam człowieka, ale zwyczajnie nie wszyscy dają radę w ESA.
 


 
Akurat tak się składa, że stoję na sektorze z przyjacielem, który zna Niedźwiedzia osobiście jest z nim w bardzo bliskich stosunkach (co więcej, dawno temu sam działał w pewnym klubie i zatrudniał go). Od zawsze ten kolega powtarzał nam, że Niedźwiedź ma niesamowity warsztat i potencjał trenerski. Runda jesienna pokazała, że można, choć trzeba przyznać, że i też szczęście dopisywało, a teraz to szczęście się odwróciło (np chyba rekord ligi pod względem słupków i poprzeczek - 17 bodajże). Do tego niestety umiejętności. Większość graczy prezentuje co najwyżej pierwszoligowe (pewnie w Legii na występy mógłby liczyć tylko Pawłowski). Janusz wycisnął z nich maxa na jesień. Ale jak to się mówi, wyżej wała nie podskoczysz. Skoro piłkarz nie potrafi przyjąć piłki (vide Jordi - nota bene największy techniczny drewniak z Hiszpanów ) to o czym mowa. I tu przechodzimy to sedna problemu. Potrzebne są pieniądze!!! Trener przedstawia swoje propozycje, a od dyrektora sportowego (Wichniarek) słyszy, że na takich graczy nas nie stać i proponuje paletę swoich, z których najlepszy jest dramatyczny Ciganiks (odpowiedzialny za obie bramki strzelone przez Legię). Dyrektor coś przebąkuje o 2 - 3 transferach na nowy sezon, a wg nas niezbędne jest coś koło 9. Mój kolega mówił Niedźwiedziowi, że na jego miejscu postawiłby ultimatum, z drugiej jednak strony chłop ma fajny hajs, z którego ciężko tak łatwo rezygnować. Chyba, że pojawi się inny chętny na usługi. Na razie Niedźwiedź ma jedną ofertę spoza Widzewa.
 
 
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

@johny wiem, że te koszulki to repliki ale może Cię zainteresuje

https://allegro.pl/oferta/citko-widzew- ... JloMN_3AuY
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Ater
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 531
Rejestracja: 05 sie 2017, 22:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: Ater »

PawelK pisze: 16 maja 2023, 13:55 @johny wiem, że te koszulki to repliki ale może Cię zainteresuje

https://allegro.pl/oferta/citko-widzew- ... JloMN_3AuY

 
Też się zastanawiam nad kupnem.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

Fajne, ale nie mam gdzie powiesić, a chodzić w niej to profanacja. :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

Niedźwiedź zostaje.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

No to @johny masz derby Łodzi.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

Było wiadome już od dawna... Po tym co dzisiaj zobaczyłem mocno się ich obawiam.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

johny pisze: 27 maja 2023, 22:12 Było wiadome już od dawna... Po tym co dzisiaj zobaczyłem mocno się ich obawiam.

 
Patrząc na to co dzisiaj, nie ma sensu. Teraz trzeba patrzeć co będzie się w klubie zmieniało. Czyli od poniedziałku. Choć w Legii już dziś zaczęli, ogłaszając przedłużenie o rok kontraktu z Josue. Muszę przyznać, że ostatnio w Legii potrafią w utrzymanie tajemnicy.

Ale i tak tytuł frajera XXI wieku właśnie został przyznany Borussii.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

Zgadzam się co do BVB w 100%
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

johny pisze: 28 maja 2023, 18:31 Zgadzam się co do BVB w 100%

 
Dziś Wisła Kraków wdrapała się przynajmniej na tegoroczne podium.
 
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

W Widzewie nigdy nie może być normalnie. Zastanawiam się dlaczego klub z takim potencjałem nie może doczekać się konkretnego inwestora. Jasne, chwała obecnemu właścicielowi, p. Stamirowskiemu za to co zrobił, ale wyżej wała nie podskoczy. Muszą się znaleźć duże pieniądze aby to wszystko miało sens. Zacząć trzeba od ośrodka, akademii. Potem można myśleć o czymś więcej niż dramatyczna walka o utrzymanie. Sam jestem ciekaw jak w przyszłym sezonie klub ogarnie to wszystko. Liczę się z tym, że może być spadek. Dla mnie to nic nie zmienia bo chodziłem i na 4. ligę, ale mimo wszystko warto by kiedyś powalczyć o coś więcej. Inaczej zostanie nam fetowanie kolejnych rocznic wyeliminowania Liverpoolu, czy Łazienkowskiej 2:3, niczym legendarnego Wembley '73.

A wracając jeszcze do Borussii, jak w genach zarządu jest DNA przegrywu to później są takie efekty. Coroczny cel BVB to kwalifikacja do LM. Ostentacyjnie co sezon gderają, że Bayern jest za silny. Ja pi****. Żal bo nie ukrywam, że liczyłem na ten triumf. Z drugiej jednak strony po prostu na mistrza nie zasłużyli. Bezpośrednie mecze z FCB w plecy, remisy ze zdegradowanym S04 i walczącym w barażach o utrzymanie Stuttgartem (grającym prawie cały mecz w 10 i przegrywającym do przerwy 0-2), jedno zwycięstwo i byłoby po sprawie.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

johny pisze: 29 maja 2023, 11:27 W Widzewie nigdy nie może być normalnie. Zastanawiam się dlaczego klub z takim potencjałem nie może doczekać się konkretnego inwestora. Jasne, chwała obecnemu właścicielowi, p. Stamirowskiemu za to co zrobił, ale wyżej wała nie podskoczy. Muszą się znaleźć duże pieniądze aby to wszystko miało sens. 

 
To chyba nie jest przypadłość Widzewa. To jest problem wielkiej (jak na nasze warunki) piłki. Śląsk nie ma potencjału? Lechia? Pogoń? Górnik Zabrze? Ruch? Też mają potencjał. Częściowo niszczony w niektórych przypadkach przez kibiców, którzy są na poziomie lat 90 ubiegłego wieku ale w większości przypadków to problem nieudolnych zarządzających. O wiele łatwiej jest zrobić sukces w małym klubie bez ambicji. Dlaczego? Dlatego, że tam dajesz kasę stosunkowo niewielką, nikt nie ma oczekiwań i zakładasz, że nie musi ci się to bilansować. Tak doszedł do MP Raków. Pytanie czy i ile właściciel jeszcze będzie chciał/mógł wyłożyć bez analizy finansowej. Pierwszy krok w dół już uczynił, rozłożył ręce przed Papszunem i powiedział, że nie ma/da więcej. A tam nie ma szans się bilansować, stadionu nie mają, kibiców nie mają, akademii i młodych nie mają. Cały czas z komputerów właściciela ten klub się utrzymuje. Ot taka zabawa, jakich było sporo w polskiej piłce. Jeśli chcą się utrzymać na topie, coś musi się zmienić. Sam jestem ciekaw co da się zrobić.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

Co powiesz @johny na temat nowego pomocnika Widzewa? Ja jakoś nie kupuję takich transferów, 2 Bundesliga to ewentualnie perspektywa, ale zawodnik, który ostatni cały mecz zagrał ponad rok temu, a ostatnio walczył z kontuzją, na wysiłkową polską ligę, to chyba nie jest rozwiązanie.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

PawelK pisze: 23 sie 2023, 11:13 Co powiesz @johny na temat nowego pomocnika Widzewa? Ja jakoś nie kupuję takich transferów, 2 Bundesliga to ewentualnie perspektywa, ale zawodnik, który ostatni cały mecz zagrał ponad rok temu, a ostatnio walczył z kontuzją, na wysiłkową polską ligę, to chyba nie jest rozwiązanie.

 
Mnie też specjalnie to nie przekonuje. Jestem daleki od euforii. Pożyjemy zobaczymy. Do tego ponoć najwyższy kontrakt w zespole. Mnie się marzy, zachowując wszelkie proporcje, aby w końcu przyszli tacy piłkarze jak do Liverpoolu Kloppa,których talent wybuchnie. Taki Firmino, zwykły grajek Bundesligi - zostaje legendą, Mane - słabe Southampton - megagwiazda światowej piłki. etc. Ale... do tego potrzebna jest jakaś wizja, sieć skautingu etc. W Widzewie to w ogóle nie funkcjonuje. Frana Alvareza, ma chłop papiery na granie, załatwił Jordi.Ten Kerk to moim zdaniem próba ratowania wizerunku i uspokojenia kibiców, którzy pytają: co jest z kasą?
 
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

johny pisze: 23 maja 2023, 11:11 Niedźwiedź zostaje.

 
No to 4 miesięcy nie wytrwało.
Ale wszyscy się dziwią, że po meczu z Legią, bo chyba nikt nie spodzieał się, że Widzew ogra Legię w Warszawie. A jeśli ktoś myślał, że tak, bo Legia po czwartku i dogrywce, będzię zmęczona i w związku z tym można wymagać, to chyba nie zauważył że według stanu na niedzielę Legia miała 33 zawodników, a od meczu z Widzewem jeszcze dwóch doszło. 
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

Coś się zmienić musiało.Nie żarło już. Ale po pierwsze, nowy trener to wielka niewiadoma. Po drugie, Wichniarek out! Z tą kadrą walka o utrzymanie i wcale nie musi skonczyć się dobrze. Po trzecie, co się dzieje z pieniędzmi. Mam wrażenie, że jesteśmy robieni w wuja.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

W końcu dobry mecz Widzewa. Muszę powiedzieć, że trener Myśliwiec powoli ogarnia to wszystko. Biorąc pod uwagę fakt, że nie prowadzi wirtuozów futbolu to dla mnie na duży +. Zresztą byłem w październiku na konferencji Moneyball organizowanej przez klub. Jednym z prelegentów był trener Myśliwiec i swoim wykładem trafił do mnie.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

@johny łokieć czy bark? Dla mnie ewidentnie łokieć.
 
 
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: johny »

Mówisz o anulowanym karnym?
p.s.
Całe szczęście, że ograliście Ruch. Ale mimo to, przy takiej formie jesteśmy jednym z głównym kandydatów do spadku.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: T-Mobile Ekstraklasa

Post autor: PawelK »

johny pisze: 12 lut 2024, 12:47 Mówisz o anulowanym karnym?
p.s.
Całe szczęście, że ograliście Ruch. Ale mimo to, przy takiej formie jesteśmy jednym z głównym kandydatów do spadku.

 
Mówię o drugiej bramce dla Jagiellonii.
Za ten post autor PawelK otrzymał podziękowanie:
johny (12 lut 2024, 14:42)
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
ODPOWIEDZ

Wróć do „To i owo na sportowo”