Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Dział poświęcony różnym wydarzeniom sportowym
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Powód jest prosty. Lewandowskiemu nie było po drodze z Brzęczkiem. Jeden musiał odejść i wiadomo było, że nie będzie to Lewandowski. Ja po Brzęczku nie płaczę, mnie nie przekonywał.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Jednym z kandydatów do objęcia Reprezentacji Polski po Mundialu w Rosji był trener Atalanty Bergamo (nadal jest trenerem Atalanty). Mogąc wybrać takiego fachowca postawiono na Brzęczka :-(
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Kariera Jerzego Brzęczka dobiegła końca. Jego następca jest nieznany. Dziennikarze spekulują, że tym razem trener będzie obcokrajowcem. Najbardziej naturalnym kierunkiem poszukiwań są Włochy. To z tego państwa ma pochodzić nowy trener Reprezentacji. Twitter spekuluje natomiast, że ma to być Holender. Macie swoje typy? Albo wymarzonego kandydata?
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Można wiele zarzucić Bońkowi, ale nie to, że jego działania są chaotyczne i nieprzemyślane. Dlatego zwolnienie Brzęczka w tym momencie, które wywołało duże zdziwienie, żeby nie powiedzieć szok, nie jest przypadkowe.
Usłyszałem, że jednocześnie z Torino został zwolniony Marco Giampaolo, o którym Zibi wypowiadał się onegdaj, że woli go od Kloppa.
Jedynym wg mnie wyjaśnieniem sensownym zwolnienia Brzęczka, jest pojawienie się na rynku trenera, którego zawsze chciało się zatrudnić.
Gdyby chodziło tylko o względy sportowe, Brzęczek straciłby posadę po meczu z Holandią w listopadzie.
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Ja mam idealnego kandydata. Wprawdzie obecnie pracuje w klubie, ale prowadził już dwie reprezentacje i to na dużych turniejach. To Marcelo Bielsa. Szkoda, że to nierealne :-(
Ostatnio zmieniony 20 sty 2021, 21:25 przez Fantomas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

No i nie miałem racji.
Paulo Sousa
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

Osobiście wolałbym na stanowisku trenera Reprezentacji Polski kogoś dojrzałego. Kogoś kto już grał na wielkim turnieju i coś w karierze trenerskiej osiągnął. Kogoś kto potrafi dokonać rzeczy wielkich. Po prostu fachowca z bogatym trenerskim i życiowym doświadczeniem. Paulo Sousa był wybitnym piłkarzem. Teraz czas udowodnić, że jest również świętnym trenerem, czego serdecznie mu życzę :564:
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Nazwa trener w tym przypadku jest trochę myląca, gdyż on praktycznie tych piłkarzy nie trenuje. Stanowisko to więcej polega na selekcjonowaniu odpowiednich piłkarzy, ustawieniu ich na boisku, pilnowanie przyjętej taktyki i zgrywanie zespołu. Nie znam kompletnie Paulo Sousy i nie mam zdania na jego temat. Życzę mu powodzenia!
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

A ja pamiętam Paulo Sousę (jak to odmienić :roll:) jako zawodnika. Wygrał dwa razy Ligę Mistrzów, raz zdobył Puchar Interkontynentalny.Był Mistrzem Włoch i zdobywcą Pucharu Włoch. Grał z Portugalią w mistzostwach Europy (dwa razy półfinał) i w Mistrzostwach świata. Gracz Benfiki Lizbona, Interu Mediolan, Juventusu, Borussi Dortmund i Sportingu Lizbona. Kariera piłkarska wspaniała. Bez porównania lepszy piłkarz niż Jerzy Brzęczek. Serdecznie mu życzę wspaniałych sukcesów trenerskich z Reprezentacją Polski :564:
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Fantomas pisze:Wygrał dwa razy Ligę Mistrzów, raz zdobył Puchar Interkontynentalny.Był Mistrzem Włoch i zdobywcą Pucharu Włoch. Grał z Portugalią w mistzostwach Europy (dwa razy półfinał) i w Mistrzostwach świata. Gracz Benfiki Lizbona, Interu Mediolan, Juventusu, Borussi Dortmund i Sportingu Lizbona. Kariera piłkarska wspaniała. Bez porównania lepszy piłkarz niż Jerzy Brzęczek.
A przede wszystkim grał na dużych imprezach.Myślę że to może mieć znaczenie psychologiczne. W każdym razie nie ma powodu żeby był gorszym trenerem od Brzęczka. Jest jakaś niezerowa szansa, że będzie lepszym.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: Fantomas »

No proszę jak fajnie potrafi zagrać Reprezentacja Polski. Brawo. Tylko dlaczego nie można było tak od razu? Przed nami Szwecja.
 
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: Brunhilda »

Tak, pieknie! U nas bladym switem.. ze Szwecja będzie jakos po pierwszej w nocy. Trochę lepiej!
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: Fantomas »

Słuchajcie, powiem szczerze, że bladego pojęcia nie mam o kwalifikacjach Czesława Michniewicza. Zupełnie nie wiem, dlaczego on tak a Probierz albo Urban to już nie. Moim zdaniem najlepszym wyborem był Nawałka i to po pierwsze ponieważ zna zawodników, po drugie mierzył się już z presją i był z drużyną na dwóch turniejach. Wie co wypaliło, wie co nie wypaliło i na pewno chciałby się zrewanżować za turniej w Rosji 2018. Jak uważacie? Kto tam obserwuje Ekstraklasę?
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: johny »

Fantomas pisze: 31 sty 2022, 13:51 Słuchajcie, powiem szczerze, że bladego pojęcia nie mam o kwalifikacjach Czesława Michniewicza. Zupełnie nie wiem, dlaczego on tak a Probierz albo Urban to już nie. Moim zdaniem najlepszym wyborem był Nawałka i to po pierwsze ponieważ zna zawodników, po drugie mierzył się już z presją i był z drużyną na dwóch turniejach. Wie co wypaliło, wie co nie wypaliło i na pewno chciałby się zrewanżować za turniej w Rosji 2018. Jak uważacie? Kto tam obserwuje Ekstraklasę?

 
Czesiu 711 Michniewicz nie jest zły. :-D Ja na razie Ekstraklasy nie oglądam także więcej nie mam nic do powiedzenia. :-)
 
 
 
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: PawelK »

Fantomas pisze: 31 sty 2022, 13:51 Słuchajcie, powiem szczerze, że bladego pojęcia nie mam o kwalifikacjach Czesława Michniewicza. Zupełnie nie wiem, dlaczego on tak a Probierz albo Urban to już nie. Moim zdaniem najlepszym wyborem był Nawałka i to po pierwsze ponieważ zna zawodników, po drugie mierzył się już z presją i był z drużyną na dwóch turniejach. Wie co wypaliło, wie co nie wypaliło i na pewno chciałby się zrewanżować za turniej w Rosji 2018. Jak uważacie? Kto tam obserwuje Ekstraklasę?

 
Czesław Michniewicz ma kwalifikacje do wykonania zadania.

Probierz nigdy w życiu nic nie wygrał na arenie międzynarodowej i jego drużyny nie grają w piłkę a wyłącznie przeszkadzają w grze. To się może sprawdzić na poziomie Ekstraklasy, żeby ugrać przyzwoite miejsce ale na poziomie międzynarodowym odpadasz po pierwszym meczu. On do perfekcji opanował odkopywanie piłki, brutalne wejścia, wiązanie butów, udawanie fauli, prowokowanie przeciwników (że przypomnę Drągowskiego, który przeciwnikowi przed rzutem rożnym wsadzał palec w 4litery a Probierz powiedział, że to na jego polecenie. To co prezentuje Probierz jako trener to nie jest piłka nożna.
Jan Urban ma duże szanse żeby trafić na krótką listę po Michniewiczu, bo to dobry trener, wykształcony w dobrym kraju ale teraz ma kontrakt. 
A Nawałka, nie wiem, nie jestem jego zwolennikiem. Nawałka niesamowicie rozegrał eliminacje do ME żeby później wpaść w jakiś niesamowity strach na samym turnieju, grając minimalizm i później poszedł w stronę bania się o wynik. Ja mam wrażenie, że właśnie tej presji nie wytrzymał, tak jak i późniejszej presji w Lechu. Ale to nie zaważyło na tym, że nie został wybrany, jak słychać w necie, AN przeszarżował z oczekiwaniami, które zmieniały mu się w czasie i to nie w kierunku zejścia się z możliwościami związku.
 
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: Fantomas »

Ładnie piszesz o Czesławie Michniewiczu. Jak napisał wyżej johny ja kojarzę Michniewicza glownie z bycia trenerem Reprezentacji Polski U-21, ostatnimi wynikami w Legii i właśnie z kontaktów z Fryzjerem. Wiadomo, że polscy trenerzy co do zasady nie odnoszą sukcesów za granicą, wiadomo też, że ciężko o takiego, który ma doświadczenie na wielkim turnieju i jest czynny zawodowo. Już pisałem o tym, dla mnie idealny kandydat to taki, który ma doświadczenie z reprezentacją, grał na wielkim turnieju i potrafił osiągnąć przyzwoity wynik. Człowiek raczej dojrzały, który coś już zdążył wygrać i przegrać. Ciężko niestety o takiego. O Czesławie Michniewiczu pisano też, że to polski Mourinho. To mogłoby znaczyć, że w Moskwie postawimy autobus i będzie grana laga z obrony do Lewandowskiego. Niech będzie, oby było zwycięstwo.
 
 
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: PawelK »

Fantomas pisze: 31 sty 2022, 14:31 Ładnie piszesz o Czesławie Michniewiczu. Jak napisał wyżej johny ja kojarzę Michniewicza glownie z bycia trenerem Reprezentacji Polski U-21, ostatnimi wynikami w Legii i właśnie z kontaktów z Fryzjerem. Wiadomo, że polscy trenerzy co do zasady nie odnoszą sukcesów za granicą, wiadomo też, że ciężko o takiego, który ma doświadczenie na wielkim turnieju i jest czynny zawodowo. Już pisałem o tym, dla mnie idealny kandydat to taki, który ma doświadczenie z reprezentacją, grał na wielkim turnieju i potrafił osiągnąć przyzwoity wynik. Człowiek raczej dojrzały, który coś już zdążył wygrać i przegrać. Ciężko niestety o takiego.

 
Wiesz, o Michniewiczu niewiele napisałem, bo jeszcze nie wiadomo co zostało spieprzone w Legii. Ale wiem, że potrafi się mega przygotować do pojedynczego meczu. Warto obejrzeć spotkanie Michniewicza w Hejt Parku Stanowskiego. Słuchasz gościa z otwartymi ustami. Nie mam wątpliwości co do jego wiedzy piłkarskiej a czy w Legii padła mentalność przez jego złe decyzje czy przez górę, pewnie wkrótce się dowiemy.
Co do "sukcesów za granicą" miałem na myśli jakiekolwiek. Probierz ma statystyki w pucharach europejskich 11 meczów, 3 wygrane, 4 remisy, 4 porażki, co się przekłada na 1 (jeden) awans do następnej rundy, w pozostałych przypadkach odpadał po pierwszym dwumeczu. Czesław ma o niebo lepsze statsy, no i jednak był tym selekcjonerem młodzieżówki i wprawdzie odpadł na MME ale wstydu nie było. A warto wspomnieć, że kilku zawodników, którzy są w kręgu zainteresowań kadry, grało u niego w U21.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: Fantomas »

Trochę poczytałem o Michniewiczu. Widzę, że preferuje ustawienie taktyczne z trójką środkowych obrońców i wahadłowymi. Powiedział też, że postawi na Szczęsnego w bramce co oznacza, że znowu coś odwali. Inni którzy na pewno zagrają u Michniewicza to Glik, Bednarek, Krychowiak (pewnie w parze z Moderem lub Klichem), Cash, Rybus i oczywiście Lewandowski. Zostają dwa lub trzy miejsca do obsadzenia. Jedno zajmie Zieliński. Dla Szymańskiego widzę szansę, dla Żurkowskiego nie (przynajmniej nie pierwszy skład).
 
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: Fantomas »

Polska zagra na Mistrzostwach Świata w Katarze. Brawo Lewandowski. Brawo Zieliński. Brawo trener Czesław Michniewicz. Jej chyba pierwszy trener Reprezentacji taki wzruszony po awansie, Czesław Michniewicz, uronił łezkę. Świetny Matt Cash. Beznadziejny Jacek Góralski.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: PawelK »

Fantomas pisze: 29 mar 2022, 22:53 Brawo trener Czesław Michniewicz.
 
PawelK pisze: 31 sty 2022, 14:49 Ale wiem, że potrafi się mega przygotować do pojedynczego meczu
 
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: Mysikrólik »

Fantomas pisze: 29 mar 2022, 22:53 Polska zagra na Mistrzostwach Świata w Katarze. Brawo Lewandowski. Brawo Zieliński. Brawo trener Czesław Michniewicz. Jej chyba pierwszy trener Reprezentacji taki wzruszony po awansie, Czesław Michniewicz, uronił łezkę. Świetny Matt Cash. Beznadziejny Jacek Góralski.

 
Mamy to.
Lewy mistrz.
Zieliński strzelił bramkę, a poza tym...
Czesiu wygrał.
Cash średnio.
Góralski zrobił swoje. Był planem na ostro grających Szwedów. Okazało się że grają bardziej miękko, a sam przyostrzył i dobrze że zszedł.

Szwedzi słabiutko, ale to nasza zasługa.
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: Fantomas »

Mi się gra Casha bardzo podobała. Szybki, zdecydowany, błyskawiczny odjazd z piłką i świetne dośrodkowania. Góralski natomiast omal Nas nie osłabił. Wiadomo, że jest od przerywania akcji, ale można to robić dobrym ustawieniem się, boiskową inteligencją i z chłodną głową.
Poza tym PawelK prorok :-)
 
 
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: PawelK »

Fantomas pisze: 30 mar 2022, 06:00 Poza tym PawelK prorok :-)
 
 

 
Polecam konferencję prasową po meczu, to będziecie wiedzieli, że miałem podstawy do tego co napisałem.

Konferencja prasowa po meczu Polska – Szwecja. Transmisja na żywo online, live stream. Gdzie oglądać? (sport.tvp.pl)
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: johny »

Mecz mógł zostać zamknięty w 1. połowie... Ale przez Szwedów. Kryminalna była ta strata Bielika. Ja już widziałem piłkę w bramce. Potem kretyńskie zachowanie Góralskiego.Dobrze,że Czesiu go zdjął.  Bardzo podobało mi się to co Polacy zrobili po bramce na 2-0. To było prawdziwe tornado.
Tak jak i Fantomasowi, mnie też się podoba Cash, widać gdzie gra. Nie wymagajmy za wiele, jakby grał na poziomie TAA to reprezentowałby Anglię. I tak jednak robi różnicę a pod okiem Steviego G może tylko rosnąc. Zieliński? Wymieniając uwagi z kumplem w przerwie uświadomiłem sobie, ze Zieliński biega ponoć po murawie. Ale szacun za akcję bramkową. Last but not least, Glik... Jak w 4 minucie pokazywał zmianę to pomyślałem sobie, słabo kruca bomba... Chłop rozegrał pełne 90 minut, bynajmniej nie w drugorzędnej roli.

Teraz tylko trzeba popracować nad tym aby wyjazd do Kataru nie okazała się wycieczką krajoznawczą. Naprawdę mamy trzon:
- Szczęsny
- Glik - cały czas mocny w kadrze
- Bednarek - ponoć już lepsze ekipy niż Święci pytają o niego w Premier League
- Cash - wchodzi na co raz wyższy poziom
- Moder - mocna pozycja w solidnym angielskim średniaku
- Zieliński - wiodąca postać Napoli
- Lewy - wiadomo
- do tego Milik pakuje hat triki w silnej lidze, Piątek zaczyna się odradzać
 
Za ten post autor johny otrzymał podziękowanie:
Czesio1 (30 mar 2022, 20:10)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Ater
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 530
Rejestracja: 05 sie 2017, 22:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: Ater »

Jak dla mnie do karnego to Szwedzi lepiej grali i myślałem, że to oni pierwsi strzelą.
Jest awans i to jest najważniejsze.
 
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: Mysikrólik »

Cash rozegrał najlepszy swój mecz w kadrze.
Napisałem że średnio, bo oczekuję od niego dużo lepszej gry, a potencjał ma.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: johny »

Mysikrólik pisze: 30 mar 2022, 11:09 Cash rozegrał najlepszy swój mecz w kadrze.
Napisałem że średnio, bo oczekuję od niego dużo lepszej gry, a potencjał ma.

 
Tak jak pisałem, Gerrard powinien go wprowadzić na jeszcze wyższy poziom. A tak w ogóle to ciekawe czy spróbował po meczu tego o czym mówił. :-D
 
 
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: PawelK »

johny pisze: 30 mar 2022, 11:11
Gerrard powinien go wprowadzić na jeszcze wyższy poziom.

 
 Plotki mówią, że za chwilę to może być Diego Simeone.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: Czesio1 »

Mysikrólik pisze: 30 mar 2022, 00:42 a poza tym...
Czesiu wygrał.

 
Co wygrałem?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Reprezentacja Polski w piłce nożnej

Post autor: Czesio1 »

johny pisze: 30 mar 2022, 09:57 Dobrze,że Czesiu go zdjął.   

 
Na mnie zawsze możecie liczyć  :-D  :-D  :-D
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „To i owo na sportowo”