Polskie "drużyny" w Lidze Mistrzów i Europy.

Dział poświęcony różnym wydarzeniom sportowym
szczotaw
Forowy Lektor
Posty: 328
Rejestracja: 09 lip 2013, 23:23
Tytuł: Wnusio Forowy
Miejscowość: k/Cz-wy
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Polskie "drużyny" w Lidze Mistrzów i Europy.

Post autor: szczotaw »

Legia gra z klubem New Saints z zacnie mocnego kraju w piłkę nożną Walii i ... przegrywa. Spodziewałem się tego, nie wiem skąd, ale się spodziewałem. Wina tego, że kibicuję Lechowi czy po prostu przeczucie? :-D Niech lepiej nas Legia nie skompromituje w Europie. Bądź, co bądź lepiej żeby wygrała.
Obrazek
"Wszyscy kłamią" - podstawowa i jedyna prawda o ludziach
Awatar użytkownika
Pan Tragacik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 77
Rejestracja: 10 lip 2013, 14:23
Tytuł: Kamfora!
Miejscowość: Bielsko-Biała
Płeć: Mężczyzna
Gadu Gadu: 2637225
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Pan Tragacik »

Jako fan Tottenhamu nie powinieneś naśmiewać się z Walii :) Chyba, że już pogodziłeś się z odejściem Bale'a do Madrytu lub United (któremu nota bene ja kibicuję) ;-)
Obrazek
szczotaw
Forowy Lektor
Posty: 328
Rejestracja: 09 lip 2013, 23:23
Tytuł: Wnusio Forowy
Miejscowość: k/Cz-wy
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: szczotaw »

Pan Tragacik pisze:Jako fan Tottenhamu nie powinieneś naśmiewać się z Walii :) Chyba, że już pogodziłeś się z odejściem Bale'a do Madrytu lub United (któremu nota bene ja kibicuję) ;-)
A to mnie ciągną za słówka. Na pewno GB11 odejdzie kiedyś, ale na pewno nie w tym sezonie :-) Raczej do Realu. A wybór Moyes'a jak oceniasz?
Obrazek
"Wszyscy kłamią" - podstawowa i jedyna prawda o ludziach
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Dla mnie sezon zaczyna się w sobotę! Reszta nie bardzo mnie obchodzi! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Pan Tragacik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 77
Rejestracja: 10 lip 2013, 14:23
Tytuł: Kamfora!
Miejscowość: Bielsko-Biała
Płeć: Mężczyzna
Gadu Gadu: 2637225
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Pan Tragacik »

szczotaw pisze:A wybór Moyes'a jak oceniasz?
Uwierzysz lub nie, ale po tym jak SAF ogłosił odejście przewidziałem, że będzie to Moyes (tzn. spodziewałem się jego jako najbardziej prawdopodobnego kandydata). Myślę, że to sensowny wybór bo jest on managerem na lata i chyba dość poukładanym. Inna rzecz, że w Evertonie nie miał do czynienia aż z taką presją, tego samego kalibru piłkarzami czy Ligą Mistrzów. Najbardziej denerwuje mnie obecnie sytuacja z Rooneyem. Jest to mój największy piłkarski idol i nie wiem czy wierzyć w to co się ostatnio wypisuje? Chciałbym żeby sprawa się już wyjaśniła...
Obrazek
szczotaw
Forowy Lektor
Posty: 328
Rejestracja: 09 lip 2013, 23:23
Tytuł: Wnusio Forowy
Miejscowość: k/Cz-wy
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: szczotaw »

Oni się podobno pogodzili trochę wcześniej, więc pewnie Angole przesadzają.
Zauważyłem, że przede wszystkim pisuje o tym Daily Star i Daily Mail. Coś jak Fakt(na_opak) i (nie)SuperExpress.
Obrazek
"Wszyscy kłamią" - podstawowa i jedyna prawda o ludziach
Awatar użytkownika
Pan Tragacik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 77
Rejestracja: 10 lip 2013, 14:23
Tytuł: Kamfora!
Miejscowość: Bielsko-Biała
Płeć: Mężczyzna
Gadu Gadu: 2637225
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Pan Tragacik »

Na pewno jest w tym dużo tabloidowego dziennikarstwa, co do tego nie mam wątpliwości. Natomiast oferta Chelsea jest już oficjalnie potwierdzona przez Mou :p Na szczęście była śmiechu warta :D
Obrazek
szczotaw
Forowy Lektor
Posty: 328
Rejestracja: 09 lip 2013, 23:23
Tytuł: Wnusio Forowy
Miejscowość: k/Cz-wy
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: szczotaw »

10 mln i Mata - hmm, jakby było 20 to może... :-D
Obrazek
"Wszyscy kłamią" - podstawowa i jedyna prawda o ludziach
Awatar użytkownika
Pan Tragacik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 77
Rejestracja: 10 lip 2013, 14:23
Tytuł: Kamfora!
Miejscowość: Bielsko-Biała
Płeć: Mężczyzna
Gadu Gadu: 2637225
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0
Kontakt:

Post autor: Pan Tragacik »

Mourinho zdementował Matę, ponoć było tylko 10 mln :p
Obrazek
szczotaw
Forowy Lektor
Posty: 328
Rejestracja: 09 lip 2013, 23:23
Tytuł: Wnusio Forowy
Miejscowość: k/Cz-wy
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: szczotaw »

Pan Tragacik pisze:Mourinho zdementował Matę, ponoć było tylko 10 mln :p
Eee, no to na serio mało, wart jest z 35-40 mln.
Obrazek
"Wszyscy kłamią" - podstawowa i jedyna prawda o ludziach
szczotaw
Forowy Lektor
Posty: 328
Rejestracja: 09 lip 2013, 23:23
Tytuł: Wnusio Forowy
Miejscowość: k/Cz-wy
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: szczotaw »

Ładnie nam śląsk popłynął...
Jak Warta Poznań na pani "prezes" :-D
Obrazek
"Wszyscy kłamią" - podstawowa i jedyna prawda o ludziach
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Paweł, co z ta Legią? Nie oglądałem meczu, ale wydawało mi się, że Apollon to drużyna do pokonania?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:Paweł, co z ta Legią? Nie oglądałem meczu, ale wydawało mi się, że Apollon to drużyna do pokonania?
Też mi się tak wydawało, może trener Urban tego nie wiedział.
Niestety, gra w grupie jest największym sukcesem międzynarodowym trenera Urbana (w przeciwieństwie do Legii) i on już jest usatysfakcjonowany.
Problem w tym, że w tym sezonie JU ryzykuje i kolejny raz przegrywa. Pierwszy raz wystawił trzeci skład z Lechią, bo za kilka dni miał grać ze Steauą. Niestety, z Lechią przegrał i ze Steauą odpadł. Tym razem postawił na trzech zawodników, którzy właśnie wrócili po kontuzji, rozbijając jako tako grającą obronę (wymienił 2 zawodników w stosunku do ostatnich wygranych meczy) i wcale nie wzmocnił ataku wstawiając Gruzina.
Najbardziej mnie rozwalił argument JU na temat Wawrzyniaka 'reprezentant Polski nie będzie przecież siedział na ławce'... czyli nie jest ważne czy jest lepszy w tym momencie czy nie, ważne, że jest reprezentantem. No chyba, że miał naciski z różnych miejsc, że Kuba musi zagrać z Ukrainą więc musi się ograć, ale to trochu spóźnione akcje, bo szansa, że Polska awansuje na Mś jest podobna do tej, że Legia wygra Ligę Europejską (czyli matematycznie jeszcze może).
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

PawelK pisze:Najbardziej mnie rozwalił argument JU na temat Wawrzyniaka 'reprezentant Polski nie będzie przecież siedział na ławce'... czyli nie jest ważne czy jest lepszy w tym momencie czy nie, ważne, że jest reprezentantem. No chyba, że miał naciski z różnych miejsc, że Kuba musi zagrać z Ukrainą więc musi się ograć, ale to trochu spóźnione akcje, bo szansa, że Polska awansuje na Mś jest podobna do tej, że Legia wygra Ligę Europejską (czyli matematycznie jeszcze może).
W ogóle Wawrzyniak to jest nieporozumienie samo w sobie - moim zdaniem.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
szczotaw
Forowy Lektor
Posty: 328
Rejestracja: 09 lip 2013, 23:23
Tytuł: Wnusio Forowy
Miejscowość: k/Cz-wy
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: szczotaw »

Ja zacytuję wnioski mojego taty (kibic Legii od urodzenia) po meczu:
1. Urban jest słabym trenerem, wystarczającym tylko na polską ligę.
2. Brak odwagi w decyzjach trenera.
3. Beznadziejny środek pola (Vrdoljak), dużo głupich strat i słaba gra na skrzydłach.
4. Bez Koseckiego atak nie istnieje.
5. Pozbycie się Ljuboji odbije się czkawką, aktualnie Legia nie ma napastnika.
Obrazek
"Wszyscy kłamią" - podstawowa i jedyna prawda o ludziach
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

szczotaw pisze:Ja zacytuję wnioski mojego taty (kibic Legii od urodzenia) po meczu:
1. Urban jest słabym trenerem, wystarczającym tylko na polską ligę.
2. Brak odwagi w decyzjach trenera.
3. Beznadziejny środek pola (Vrdoljak), dużo głupich strat i słaba gra na skrzydłach.
4. Bez Koseckiego atak nie istnieje.
5. Pozbycie się Ljuboji odbije się czkawką, aktualnie Legia nie ma napastnika.
Powiedz tacie, ze Ljubo nigdy nie byl napastnikiem
szczotaw
Forowy Lektor
Posty: 328
Rejestracja: 09 lip 2013, 23:23
Tytuł: Wnusio Forowy
Miejscowość: k/Cz-wy
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: szczotaw »

Nie o to chodziło mu, chodziło mu o to, że nie ma siły rażenia :D
Obrazek
"Wszyscy kłamią" - podstawowa i jedyna prawda o ludziach
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

szczotaw pisze:Nie o to chodziło mu, chodziło mu o to, że nie ma siły rażenia :D
Niezależnie od skuteczności Ljubo to nie jest on panaceum. Problemem Legii ajest to, że połowa pierwszego składu jest kontuzjowana. Nie jestem fachowcem aby wskazać przyczynę.
Co nie zmienia faktu, że JU moim zdaniem, nie jest trenerem na miarę oczekiwań w Legii. Tutaj się co roku oczekuje rzeczy wielkich a on od pewnego moment zaczął się bać i popadł rutynę.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:
szczotaw pisze:Nie o to chodziło mu, chodziło mu o to, że nie ma siły rażenia :D
Niezależnie od skuteczności Ljubo to nie jest on panaceum. Problemem Legii ajest to, że połowa pierwszego składu jest kontuzjowana. Nie jestem fachowcem aby wskazać przyczynę.
Co nie zmienia faktu, że JU moim zdaniem, nie jest trenerem na miarę oczekiwań w Legii. Tutaj się co roku oczekuje rzeczy wielkich a on od pewnego moment zaczął się bać i popadł rutynę.
Ja wiem, że trener to trener ale ja już chyba zawsze będę kojarzył Urbana z Górnikiem Zabrze.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:
PawelK pisze:
szczotaw pisze:Nie o to chodziło mu, chodziło mu o to, że nie ma siły rażenia :D
Niezależnie od skuteczności Ljubo to nie jest on panaceum. Problemem Legii ajest to, że połowa pierwszego składu jest kontuzjowana. Nie jestem fachowcem aby wskazać przyczynę.
Co nie zmienia faktu, że JU moim zdaniem, nie jest trenerem na miarę oczekiwań w Legii. Tutaj się co roku oczekuje rzeczy wielkich a on od pewnego moment zaczął się bać i popadł rutynę.
Ja wiem, że trener to trener ale ja już chyba zawsze będę kojarzył Urbana z Górnikiem Zabrze.
A ja mu nie zapomnę, że gdy był trenerem poprzednim razem, to w pewnym momencie brak wyników zaczął tłumaczyć tym, że w Legii są zbyt duże oczekiwania bez podstaw.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Taka ciekawostka, jak UEFA daje się robić na stare, dobre komunistyczne pomysły:
http://metro.co.uk/2013/10/23/cska-pain ... h-4157988/
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

He, he Pawle, tak myślałem, ze mi to wypomnisz! :-D Cóż Legia jest w PL bez konkurencji i to nie podlega dyskusji ale sam musisz przyznać, że swoją grą w LE daje powody do takich żartów.
Na marginesie wczoraj w Łodzi Legia była bardzo słaba! Pozdrawiam i gratuluję wygranej! A poza tym wszystko po staremu : Czy wygrywasz czy nie... :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

johny pisze:He, he Pawle, tak myślałem, ze mi to wypomnisz! :-D Cóż Legia jest w PL bez konkurencji i to nie podlega dyskusji ale sam musisz przyznać, że swoją grą w LE daje powody do takich żartów.
Na marginesie wczoraj w Łodzi Legia była bardzo słaba! Pozdrawiam i gratuluję wygranej! A poza tym wszystko po staremu : Czy wygrywasz czy nie... :-)
Biorąc pod uwagę, że pół podstawowego składu nie gra, że trzy dni wcześniej tym samym składem grali mecz w LE, że w czwartek Kucharczyk grał tylko 45 bo grał na blokadach a w niedzielę znów wychodzi w pierwszym składzie i że mimo to wygrywa, to trudno mówić, że Legia była bardzo słaba.
Bierz pod uwagę jedną rzecz, oni tak grają, że po 15 minutach chce się wyjść ze stadionu, dlatego wszystkim się wydaje, że jest słaba a prawda jest taka, że zawsze gra tak samo, tyle że to 'tak samo' to za mało na Europę. Szkoda tylko, że trener Urban tego nie potrafi zrozumieć.

Niestety dopóki w Ekstraklasie będą grały drużyny, których gra polega na kopaniu przeciwników i pokładaniu się na boisku przy korzystnym 0:0, dopóty będziemy wiecznie męczyć się w pucharach, bo polskie drużyny, które mają grać w pucharach nagle zderzają się z meczami jakie udaje im się zagrać w krajowej lidze 4-5 razy w roku. I obecna reforma rozgrywek nic na to nie poradzi.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

PawelK pisze:Niestety dopóki w Ekstraklasie będą grały drużyny, których gra polega na kopaniu przeciwników i pokładaniu się na boisku przy korzystnym 0:0
Pijesz do wczorajszej postawy Widzewa? Jeżeli tak to nie zgodzę się z Tobą. Grali jak grali, na pewno chcieli wygrać a że umiejętności mają jakie mają to cóż. A co do kopania to chyba Furman powinien wylecieć za brutalne wejście w Bartkowskiego wyprostowaną nogą przy linii autu, Rzeźniczak też nie przebierał w środkach o czym świadczy żółta kartka.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

johny pisze:
PawelK pisze:Niestety dopóki w Ekstraklasie będą grały drużyny, których gra polega na kopaniu przeciwników i pokładaniu się na boisku przy korzystnym 0:0
Pijesz do wczorajszej postawy Widzewa? Jeżeli tak to nie zgodzę się z Tobą. Grali jak grali, na pewno chcieli wygrać a że umiejętności mają jakie mają to cóż. A co do kopania to chyba Furman powinien wylecieć za brutalne wejście w Bartkowskiego wyprostowaną nogą przy linii autu, Rzeźniczak też nie przebierał w środkach o czym świadczy żółta kartka.
Nie. nie piję. Nie mam telewizji, w której pokazują ligowe mecze Legii (oprócz tych ze śląskiem, które są w Polsacie). Ja myślę o całokształcie, taktyce drużyn a nie pojedynczych przypadkach Furmana czy Rzeźniczaka z meczu z Widzewem. Żółte kartki są naturalnym elementem gry w piłkę nożną, często są wynikiem przypadku (np. gdy piłkarz trafia w nogi przeciwnika pechowo dla tego drugiego), nie są IMO wyznacznikiem taktyki drużyny.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Ok, rozumiem!
PawelK pisze:polskie drużyny, które mają grać w pucharach nagle zderzają się z meczami jakie udaje im się zagrać w krajowej lidze 4-5 razy w roku

Zgadzam się! Ale to jest naturalne bo PL ze 2-3 drużyny grają na jakim takim poziomie i szybko się to chyba nie zmieni.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

johny pisze:Zgadzam się! Ale to jest naturalne bo PL ze 2-3 drużyny grają na jakim takim poziomie i szybko się to chyba nie zmieni.
Gdyby Ekstraklasa była mniejsza to i drużyn lepszych by było więcej, bo lepsi piłkarze by nie byli rozproszeni. Ja wiem, że każdy chce mieć Ekstraklasę ale czy lepiej mieć bylejaką Ekstraklasę czy solidną drużynę pierwszoligową? Chyba o to się wszystko rozbija.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

I znów się muszę z Tobą zgodzić choć dla mnie to niełatwe bo dzisiejszy Widzew nie zasługuje na tą ekstraklasę a co tu mówić o tym co Ty zaproponowałeś. Ale fakt 10 zespołów to by było chyba to.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
ODPOWIEDZ

Wróć do „To i owo na sportowo”