T-Mobile Ekstraklasa

Dział poświęcony różnym wydarzeniom sportowym
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Mysikrólik pisze:Nie lepiej powiedzieć, sędzia się pomylił, mieliśmy szczęście, a nie na przekór wszystkim twierdzić, że decyzja była słuszna.
Ale sędzia się nie pomylił. Ręka była, więc nie wiem o co chodzi Ci z tym czarowaniem.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Ale sędzia się nie pomylił. Ręka była, więc nie wiem o co chodzi Ci z tym czarowaniem.
:D


Dziękuję, to chciałem usłyszeć.

Jak 95% kibiców Legii i przeciw 95% kibiców z całej Polski.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Mysikrólik pisze:
Ale sędzia się nie pomylił. Ręka była, więc nie wiem o co chodzi Ci z tym czarowaniem.
:D


Dziękuję, to chciałem usłyszeć.

Jak 95% kibiców Legii i przeciw 95% kibiców z całej Polski.
Co Ci poradzę, że 95% z tych 95% się nie zna na piłce nożnej ale zabierają głos?

Powiedz szczerze i jednoznacznie, była ręka czy nie? Bez emocji z racji miejsca zamieszkania.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

No tak 95% się nie zna. :-P



Paweł, nie mówimy tu o tym czy piłka i ręka miały ze sobą kontakt, bo to jest oczywiste. Mówimy tutaj o tym, czy karny powinien zostać odgwizdany.

Wg mnie i przytłaczającej większości karny nie powinien zostać odgwizdany.

Jeśli uważasz, że tak, to nie ma o czym mówić. Jesteś nieobiektywny, bo zaślepiony swoim klubem, co z pewnego punktu widzenia się chwali.

Przypomnę tylko jeden cytat, nota bene też oczywiście pomyłka.

I nikt nam nie wmówi, że czarne jest czarne, a białe jest białe.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Mysikrólik pisze:Wg mnie i przytłaczającej większości karny nie powinien zostać odgwizdany.
'

Rok temu obiektywnie nie miałeś (i 95% reszty Polski) takiego problemu gdy to Legia straciła punkty po takim samym karnym? I Ty mi będziesz mówił o obiektywiźmie?

Zacytuję Ci wpis z forum Lecha: No i przestańcie o tym karnym rozważać i tyle. Sędzia gwizdnął bo moim zdaniem mógł. Karnego dla Jagi nie było

też jest nieobiektywny, bo zaślepiony swoim klubem? Czy może Ty jesteś nieobiektywny, bo wychowany w nienawiści?
Ostatnio zmieniony 22 maja 2015, 13:50 przez PawelK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

PawelK pisze:Mysikrólik napisał/a:
Wg mnie i przytłaczającej większości karny nie powinien zostać odgwizdany.
'

Rok temu obiektywnie nie miałeś (i 95% reszty Polski) takiego problemu gdy to Legia straciła punkty po takim samym karnym? I Ty mi będziesz mówił o obiektywiźmie?

Zacytuję Ci wpis z forum Lecha: No i przestańcie o tym karnym rozważać i tyle. Sędzia gwizdnął bo moim zdaniem mógł. Karnego dla Jagi nie było

też jest nieobiektywny, bo zaślepiony swoim klubem? Czy może Ty jesteś nieobiektywny, bo wychowany w nienawiści?
Jeśli możesz, zacytuj mnie z przed roku.

Z resztą, o czym my tu mówimy. Nie pamiętam o jaką sytuację Ci chodzi z tym przed rokiem, ale jaki to miało wpływ na to czy karny z Jaga był słuszny, bo nie rozumiem.

Byłem tylko ciekaw jakie masz zdanie na ta sytuację, już wiem i nie ma sensu ciągnąć tematu.
Ostatnio zmieniony 22 maja 2015, 14:15 przez Mysikrólik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Mysikrólik pisze:Jeśli możesz, zacytuj mnie z przed roku.
No właśnie nie mogę, bo nie wyrażałeś oburzenia, tak jak 95% Polski tego nie robiło.
Mysikrólik pisze:Z resztą, o czym my tu mówimy. Nie pamiętam o jaką sytuację Ci chodzi z tym przed rokiem
Dałem link, trzeba było obejrzeć, przed podjęciem dyskusji, a to wygląda na to, że zacząłeś dyskusję żeby dopieprzyć i nie czytasz całości, bo i tak wiesz najlepiej.
Mysikrólik pisze:ale jaki to miało wpływ na to czy karny z Jaga był słuszny, bo nie rozumiem.
Ano taki, że rok temu sędzia Gil podyktował karnego przeciwko Legii w mniej oczywistej sytuacji, i Legia straciła dwa punkty w meczu ze śląskiem i wtedy nikt nie miał wątpliwości, że karny był zasłużony.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Ano taki, że rok temu sędzia Gil podyktował karnego przeciwko Legii w mniej oczywistej sytuacji, i Legia straciła dwa punkty w meczu ze śląskiem i wtedy nikt nie miał wątpliwości, że karny był zasłużony.
A Ty miałeś wątpliwości?

Wg mnie nie powinno być również karnego za trafienie w rękę Dossy Juniora. Przypomniałem sobie tą sytuację.

Różnica między nami polega na tym, że Ty twierdzisz, że karnego ze śląskiem nie powinno być, a z Jagiellonią tak, ja zaś uważam, że jedna i druga sytuacja nie powinna się absolutnie skończyć karnym. To czy protestowałem czy nie, nie ma żadnego znaczenia.
Co więcej jestem nawet skłonny twierdzić, że cieszyła mnie ta sytuacja. Natomiast nigdy w życiu nie powiedziałbym, że ten karny się śląskowi należał.

Dodam jeszcze, że teraz oprócz naszej tu dyskusji, również nigdzie "oficjalnie" nie protestowałem. (czyt. nie udzielałem się na żadnym forum, itp.)
Ostatnio zmieniony 22 maja 2015, 15:00 przez Mysikrólik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Mysikrólik pisze:Różnica między nami polega na tym, że Ty twierdzisz, że karnego ze śląskiem nie powinno być, a z Jagiellonią tak,
Teraz wkładasz mi w usta wypowiedź, której nie autoryzowałem. Moim zdaniem przepis jest słaby i pozwala na dowolną interpretację zdarzeń "na granicy". Tutaj w obydwu przypadkach, ten sam sędzie, zinterpretował jednakowo. Może to jest lepsze niż różne interpretacje w podobnych sytuacjach. Chodzi tylko o to, że wtedy wszyscy się opowiadali za karnym a teraz przeciw, co świadczy o tym, że albo nie znają się na piłce albo wbrew temu co o sobie myślą, nie są obiektywni.
Z mojego punktu widzenia, już przestałem się jarać możliwością zdobycia MP przez Legię, bo w takiej formie nic dobrego z tego nie będzie. No chyba, że po sezonie, w przeciągu maks. dwóch tygodni zostaną poczynione radykalne ruchy. Dowcip polega na tym, że jeśli nie Legia to tylko Lech jeszcze ma szansę coś ugrać w CL, bo pozostałe drużyny, które podnoszą głowę przyniosą tylko straty polskiej piłce. Jagiellonia ma 5,5 punktu w klasyfikacji pucharowej, co oznacza, że od pierwszego meczu nie będzie rozstawiona, a to ozncza, że już w drugiej rundzie trafia np. na Steauę, BATE, Maccabi czy Spartę Praga i z dużym prawdopodobieństwem odpada. Taka sytuacja powoduje, że cały czas tracimy, jako Polska, punkty w rankingu (bo to co inni zdobędą jest dzielone na cztery) i dlatego gramy od lipca (czytaj drugiej rundy) a nie od sierpnia (np. czwartej).
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Brawo Jaga! 3mam kciuki!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

johny pisze:Brawo Jaga! 3mam kciuki!
Oj, johny, trener Probierz nie zauważył, że druga bramka ze spalonego. Biedak, z wybiórczym wzrokiem. Brawo Jaga!
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio, jak to było?

"Wchodzi kibic do klubowego sklepiku i prosi o koszulkę Jagi. Piłkarską czy sędziowską? - pyta sprzedawca"

śmieszne, nie?
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:Czesio, jak to było?

"Wchodzi kibic do klubowego sklepiku i prosi o koszulkę Jagi. Piłkarską czy sędziowską? - pyta sprzedawca"

śmieszne, nie?
Nie, nie, nie!!! To nie tak było!! Chodziło o koszulkę Legii!!! :-P :-P :-P
Z Twojego dowcipu wnioskuję, że coś wczoraj było nie fair a propos wygranej Jagi, tak? Ja nie śledzę naszej ligi tak, żeby się do tego odnieść, ale gdyby słuchacz napisał do Trójki dowcip w wersji z Jagą w roli głównej to byłby dla mnie tak samo śmieszny, naprawdę.
Ja nie mam nic do Legii ale uważam, że to na tyle dobry zespół że powinien spokojnie zdobyć mistrza bez pomocy sędziów. Lub jak wolisz bez wygranych w kontrowersyjnych warunkach.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:Ja nie mam nic do Legii ale uważam, że to na tyle dobry zespół że powinien spokojnie zdobyć mistrza bez pomocy sędziów. Lub jak wolisz bez wygranych w kontrowersyjnych warunkach.
Widzisz, dajesz się manipulować i wypisujesz brednie.
Oczekujesz żeby co? Żeby piłkarze Legii poszli do sędziego i żądali anulowania karnego, bo ta ręka to nie była taka oczywista? Czy może żeby sobie wybierali przed meczem sędziego i umawiali się, że Jagiellonii nie gwiżdże się rąk i może jeszcze fauli i spalonych. Bo przecież Legia jest tak dobra, że przeciwnik może grać zgodnie z innymi przepisami?
BTW, już napisałem, TAM NIE BYŁO KONTROWERSJI, rok temu analogiczna sytuacja była gwizdnięta przez tego samego sędziego Gila z Lublina przeciwko Legii, wypowiadało się to samo towarzystwo, plus UEFA i wszyscy twierdzili, że karny był ewidentny, teraz ci sami ludzie mówią odwrotnie. To może oni są kontrowersyjni i powinni się zastanowić nad sobą i swoim obiektywizmem.

BTW, wczoraj w 90 minucie Wisła straciła remis z Jagiellonią po bramce strzelonej przez zawodnika z półmetrowego spalonego i wszyscy piszą o pięknej bramce a nie błędzie sędziego. Nikt sędziego nie zawiesza, a trener Probierz bredzi coś o sprawiedliwości dziejowej. TU TEŻ NIE BYŁO KONTROWERSJI. Spalony był, sędzia nie gwizdnął.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2015, 09:15 przez PawelK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: Widzisz, dajesz się manipulować i wypisujesz brednie.
Oczekujesz żeby co? Żeby piłkarze Legii poszli do sędziego i żądali anulowania karnego, bo ta ręka to nie była taka oczywista? Czy może żeby sobie wybierali przed meczem sędziego i umawiali się, że Jagiellonii nie gwiżdże się rąk i może jeszcze fauli i spalonych. Bo przecież Legia jest tak dobra, że przeciwnik może grać zgodnie z innymi przepisami?
Nie bardzo rozumiem gdzie tu jakieś brednie piszę? Czym i kim daję się manipulować? Nie twierdzę, że piłkarze Legii mają podejść do sędziego i zażądać anulowania karnego, tylko, żeby w ciągu poprzednich 89 minut zrobili to czego od nich oczekują kibice tej drużyny.
PawelK pisze: BTW, już napisałem, TAM NIE BYŁO KONTROWERSJI, rok temu analogiczna sytuacja była gwizdnięta przez tego samego sędziego Gila z Lublina przeciwko Legii, wypowiadało się to samo towarzystwo, plus UEFA i wszyscy twierdzili, że karny był ewidentny, teraz ci sami ludzie mówią odwrotnie. To może oni są kontrowersyjni i powinni się zastanowić nad sobą i swoim obiektywizmem.
Czyli sugerujesz, że skoro wtedy gwizdnął przeciwko Legii to teraz wyrównał w ten sposób rachunki? Takie teksty Pawle to można pisać w obrębie JEDNEGO MECZU gdy sędzia pomylił się raz na korzyść jednej drużyny a raz na drugiej i suma sumarum wyszło na jedno.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: BTW, wczoraj w 90 minucie Wisła straciła remis z Jagiellonią po bramce strzelonej przez zawodnika z półmetrowego spalonego i wszyscy piszą o pięknej bramce a nie błędzie sędziego. Nikt sędziego nie zawiesza, a trener Probierz bredzi coś o sprawiedliwości dziejowej. TU TEŻ NIE BYŁO KONTROWERSJI. Spalony był, sędzia nie gwizdnął.
A jeśli chodzi o spalonego ogólnie to ja jestem zdania, że ten przepis powinni w ogóle usunąć z przepisów. Jest bardzo kontrowersyjny i w wielu przypadkach bez powtórki video sędzia liniowy nie jest w stanie wychwycić czy był spalony czy nie był.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:Czyli sugerujesz, że skoro wtedy gwizdnął przeciwko Legii to teraz wyrównał w ten sposób rachunki? Takie teksty Pawle to można pisać w obrębie JEDNEGO MECZU gdy sędzia pomylił się raz na korzyść jednej drużyny a raz na drugiej i suma sumarum wyszło na jedno.
Sugeruję, że jeśli rok temu zinterpretowano taką sytuację jednoznacznie podpierając się oficjalną opinią UEFA, to nie ma miejsca na ponowne interpretacje i kontrowersje.
Czesio1 pisze: żeby w ciągu poprzednich 89 minut zrobili to czego od nich oczekują kibice tej drużyny.
Raz się strzela bramki w piątej minucie a raz w 95, mecz trwa 90 minut i tyle ile doliczy sędzia i oczekiwanie, że Legia zawsze będzie strzelać pięć bramek w pierwszej połowie jest chyba na wyrost.
I nie rozważam tutaj aktualnej formy drużyny, ale to, że potrafią atakować w 95 minucie, skutecznie,też jest cechą dobrej drużyny, bo wiele, w szczególności polskich drużyn kładzie się na boisku w 70 minucie i liczy czas do końca meczu.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:ie bardzo rozumiem gdzie tu jakieś brednie piszę? Czym i kim daję się manipulować?
Pisząc o kontrowersyjnej bramce dajesz się manipulować. Zobacz sam jak było, zobacz karnego z marca ubiegłego roku powiedz, że ręki nie było i karny się nie należał.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: Sugeruję, że jeśli rok temu zinterpretowano taką sytuację jednoznacznie podpierając się oficjalną opinią UEFA, to nie ma miejsca na ponowne interpretacje i kontrowersje.
Ale czemu odwołujesz się do tej konkretnie sytuacji? Czy dlatego, że była przeciwko Legii czy dlatego że była analogiczna do tej z meczu z Jagą? Bo jak podejrzewam, podobnych sytuacji w historii piłki nożnej na pewno było więcej i nie zawsze werdykty były takie same.
PawelK pisze: Raz się strzela bramki w piątej minucie a raz w 95, mecz trwa 90 minut i tyle ile doliczy sędzia i oczekiwanie, że Legia zawsze będzie strzelać pięć bramek w pierwszej połowie jest chyba na wyrost.
I nie rozważam tutaj aktualnej formy drużyny, ale to, że potrafią atakować w 95 minucie, skutecznie,też jest cechą dobrej drużyny, bo wiele, w szczególności polskich drużyn kładzie się na boisku w 70 minucie i liczy czas do końca meczu.
Pełna zgoda Paweł, po tym poznaje się wartość drużyny, że walczy do końca. Ale mi nie chodziło o to w której minucie padła bramka tyko o okoliczności tej bramki. I pozostanę zdania, że Legia jest na tyle dobrą drużyną, że stać ją na wygranie meczu bez kontrowersji.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2015, 09:55 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:Ale czemu odwołujesz się do tej konkretnie sytuacji? Czy dlatego, że była przeciwko Legii czy dlatego że była analogiczna do tej z meczu z Jagą? Bo jak podejrzewam, podobnych sytuacji w historii piłki nożnej na pewno było więcej i nie zawsze werdykty były takie same.
Odwołuję się, bo: dotyczy Legii i sędziował ten sam sędzia, czyli miał jasny ogląd sprawy, a jednocześnie ktoś kto mu zarzuca, że sędziuje "pod Legię" musi być niespełna rozumu. Odwołuję się również dlatego, że gdy sytuacja dotyczyła karnego przeciwko Legii to nikt nie miał wątpliwości, że był słuszny.
Czesio1 pisze: Ale mi nie chodziło o to w której minucie padła bramka tyko o okoliczności tej bramki.
Czyli jednak chodzi Ci o "kontrowersyjność" ręki? To zdecyduj się, czy chcesz żeby Legia w pierwszej połowie strzelała pięć bramek, czy żeby miała prawo walczyć do końca? Nie bardzo rozumiem, że nie przyjmujesz do wiadomości tego, że Legia nie ma żadnego wpływu na kontrowersyjne decyzje sędziów, no chyba, że przed meczem zaproponują sędziemu żeby nie gwizdał fauli i niesportowego zachowania przeciwnika, po 75 minucie, albo po 80 minucie, niezależnie od wyniku będą tylko wykopywać piłki na aut, żeby broń Boże nie doszło do kontrowersyjnej sytuacji.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze: Odwołuję się, bo: dotyczy Legii i sędziował ten sam sędzia, czyli miał jasny ogląd sprawy, a jednocześnie ktoś kto mu zarzuca, że sędziuje "pod Legię" musi być niespełna rozumu.
No to się teraz zdecyduj Paweł, czy istotne jest to, że sędziował ten sam sędzia i dlatego skoro wtedy odgwizdał tak to teraz musiał być konsekwentny czy istotna jest ocena oficjalnej strony UEFA:
PawelK pisze: Sugeruję, że jeśli rok temu zinterpretowano taką sytuację jednoznacznie podpierając się oficjalną opinią UEFA, to nie ma miejsca na ponowne interpretacje i kontrowersje.
PawelK pisze: Czyli jednak chodzi Ci o "kontrowersyjność" ręki? To zdecyduj się, czy chcesz żeby Legia w pierwszej połowie strzelała pięć bramek, czy żeby miała prawo walczyć do końca? Nie bardzo rozumiem, że nie przyjmujesz do wiadomości tego, że Legia nie ma żadnego wpływu na kontrowersyjne decyzje sędziów, no chyba, że przed meczem zaproponują sędziemu żeby nie gwizdał fauli i niesportowego zachowania przeciwnika, po 75 minucie, albo po 80 minucie, niezależnie od wyniku będą tylko wykopywać piłki na aut, żeby broń Boże nie doszło do kontrowersyjnej sytuacji.
Absolutnie nie chodzi mi o kontrowersyjność ręki, bo nie czuję się osoba kompetentną do takiej oceny choćby z tego powodu, że ja tej sytuacji w ogóle nie widziałem.
Paweł:
1) Legia nie musi strzelać pięciu bramek w pierwszej połowie
2) Legia ma prawo walczyć do końca tak jak każda inna drużyna
3) Przyjmuję do wiadomości, że Legia nie ma wpływu na decyzję sędziego w kontrowersyjnych sytuacjach
4) Zinterpretuj proszę właściwie moje słowa, że "Legia jest na tyle dobrą drużyną, że stać ją na wygranie meczu bez kontrowersji (bez względu czy jest to 1, 10 , 70 czy 98 minuta meczu i bez względu na liczbę strzelonych bramek"
5) A jedyne co chciałem napisać w temacie to to, że dowcip o koszulce był dla mnie fajny NIE DLATEGO ŻE TYCZYŁ LEGII ale OGÓLNIE
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:No to się teraz zdecyduj Paweł, czy istotne jest to, że sędziował ten sam sędzia i dlatego skoro wtedy odgwizdał tak to teraz musiał być konsekwentny czy istotna jest ocena oficjalnej strony UEFA:
Czesio, nie muszę decydować, bo argumenty się nie wykluczają.
Czesio1 pisze:4) Zinterpretuj proszę właściwie moje słowa, że "Legia jest na tyle dobrą drużyną, że stać ją na wygranie meczu bez kontrowersji (bez względu czy jest to 1, 10 , 70 czy 98 minuta meczu i bez względu na liczbę strzelonych bramek"
Próbowałem zinterpretować, podpowiedz czego oczekujesz. Już napisałem, że Legia nie ma wpływu na decyzje sędziów, więc oczekiwanie, że w ich decyzjach nie będzie kontrowersji jest błędnie adresowane. Chyba nie sugerujesz, że Legia generuje kontrowersyjne sytuacje specjalnie, to by była już #SpiskowaTeoria, zupełnie bez sensu.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:[
Próbowałem zinterpretować, podpowiedz czego oczekujesz. Już napisałem, że Legia nie ma wpływu na decyzje sędziów, więc oczekiwanie, że w ich decyzjach nie będzie kontrowersji jest błędnie adresowane. Chyba nie sugerujesz, że Legia generuje kontrowersyjne sytuacje specjalnie, to by była już #SpiskowaTeoria, zupełnie bez sensu.
Ależ to proste Paweł. Spodziewam się po takiej drużynie jak Legia rozstrzygnięcia losów meczu (nieważne w której minucie spotkania) w sytuacji nie budzącej żadnych kontrowersji.
Ostatnio zmieniony 24 maja 2015, 21:36 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:
PawelK pisze:[
Próbowałem zinterpretować, podpowiedz czego oczekujesz. Już napisałem, że Legia nie ma wpływu na decyzje sędziów, więc oczekiwanie, że w ich decyzjach nie będzie kontrowersji jest błędnie adresowane. Chyba nie sugerujesz, że Legia generuje kontrowersyjne sytuacje specjalnie, to by była już #SpiskowaTeoria, zupełnie bez sensu.
Ależ to proste Paweł. Spodziewam się po takiej drużynie jak Legia rozstrzygnięcia losów meczu (nieważne w której minucie spotkania) w sytuacji nie budzącej żadnych kontrowersji.
Nadal nie kumam. Oczekujesz, że nie będą się wywracać, gdy są podcinani, bo może być kontrowersja? Czy może będą uważać, żeby nie trafić piłką w rękę przeciwnika (nie bramkarza) nawet gdy ten przeciwnik wysuwa rękę już po uderzeniu piłki? Wzrokiem, pewnie ją przesuną. Czesio, przesadziłeś z tymi oczekiwaniami. Kontrowersje są sumą przepisów i decyzji sędziego a nie gry zawodników. Ja wiem, że 95% Polski wierzy w to, że Legia może wszystko, ale cudotwórców nie zatrudnia.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

PawelK pisze:Oczekujesz, że nie będą się wywracać, gdy są podcinani, bo może być kontrowersja? Czy może będą uważać, żeby nie trafić piłką w rękę przeciwnika (nie bramkarza) nawet gdy ten przeciwnik wysuwa rękę już po uderzeniu piłki? Wzrokiem, pewnie ją przesuną.
PASS
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

johny w nawiązaniu do wywiadu z Gapińskim, nie mogli kibice się zrzucić na autokar? Czy może jest jakaś intencja w tym, żeby klub teraz upadł, ale oficjalnie się tego nie mówi?
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Intencja jest taka żeby nie wypasać pasożyta a celem jest to aby Cacor oddał pakiet kontrolny akcji. W innym przypadku KONIEC!
Ostatnio zmieniony 25 maja 2015, 10:36 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Paweł, co tam się dzieje w Twojej Legii?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze:Paweł, co tam się dzieje w Twojej Legii?
Nic szczególnego. A co ma się dziać?
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
ODPOWIEDZ

Wróć do „To i owo na sportowo”