Wesele 2

Dział poświęcony filmowi i kinematografii
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Miejscowość: Antoninów
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Re: Wesele 2

Post autor: Barabasz »

Fantomas pisze: 13 paź 2021, 14:33Co do ocen "Wesela 2" Barabaszu też uważam, że 5/10 na filmwebie oznacza raczej słaby film.

Ocena 5 wg Filmwebu oznacza dokładnie "średni" i ja go tak oceniłem. Ocena 6 oznacza "dobry" Ocena 4 "ujdzie", a dopiero ocena 3 "słaby". Ja zastanawiałem się pomiędzy 5 a 6.
59% ocen tego filmu to od 6-8. 77% ocen to oceny 5-9.
Więc z tym gniotem to mocno przesadziłeś, mam wrażenie, że na siłę chcesz deprecjonować ten film co nie oznacza że jest on jakiś wybitny.
Ponadto pamiętaj, że porównywanie ocen filmów z różnych gatunków na tym portalu może być wprowadzające w błąd. Bo ludzie co oglądają horrory zazwyczaj nie oglądają komedii romantycznych i nie oceniają tych filmów wzajemnie.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Miejscowość: Antoninów
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy

Post autor: Barabasz »

Yvonne pisze: 13 paź 2021, 14:52Bardzo lubię taki zabieg, gdzie pokazuje się teraźniejszość i przeszłość.

Mnie to nie przeszkadzało, tylko wydarzenia w teraźniejszości były przeładowane w stosunku do tych sprzed lat.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Podziękował;: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 17 razy

Post autor: Fantomas »

Być może masz rację Barabaszu. Sporo filmów oglądam. Sporo też widziałem w przeszłości. Nie bardzo kojarzę filmy, które miały/mają mniej niż 5 lub 5,5 na filmweb. Nie wykluczam jednak, że takie są.

Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Miejscowość: dokąd
Podziękował;: 40 razy
Otrzymał podziękowań: 22 razy

Post autor: VdL »

Filmweb , to jak Familiada. Nie ma znaczenia jakość, ważne jak ludzie oceniają. Film oczywisy, i przewidywalny. Nie warto.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i kinematografia”