Polskie filmy i seriale z dawnych lat

Dział poświęcony filmowi i kinematografii
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

Barabasz pisze: A Jan Jakub Kolski , tworzy ciekawy swojski klimat w swoich filmach, trochę melancholijny ale ciekawy. Polecam szczególnie Pogrzeb Kartofla, Pograbek, historia Kina w Popielawach.
Dawno temu kupiłam nowele Jana Jakuba Kolskiego. Są świetne. Czytam jest dość często. Ale filmów, poza Jańciem Wodnikiem, jeszcze nie oglądałam.
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3887
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Oj, Yvonne tyle dobrego kina przed Tobą. Chyba musisz wziąć wolne. Ja jak obejrzę 3 filmy w tygodniu to i tak jest dobrze.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Niedawno wspominałem w innym wątku film Koniec wakacji. Kiedyś mi się podobał.
Jarzębina czerwona, Ogniomistrz Kaleń, Łuny w Bieszczadach, Dzień zwycięstwa, Hubal - same wojenne filmy, z czasów PRL.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

Barabasz pisze:Oj, Yvonne tyle dobrego kina przed Tobą. Chyba musisz wziąć wolne.
Dobry pomysł, ale urlopu już nie mam.
Musiałabym się rozchorować :-)
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

“Wszystko na sprzedaż” jest według mnie filmem dziwnym. To pierwszy przymiotnik, jaki mi przychodzi na myśl. Niby wiem, o co chodziło, że miało to związek z tragiczną śmiercią Cybulskiego i utratą jednego z najzdolniejszych polskich aktorów, ale nie zmienia to faktu, że film do mnie nie przemówił. Od dwóch dni o nim myślę i szczerze mówiąc, nie mam w sobie emocji, które mogłabym opisać. Żadnych. A to się rzadko zdarza. Niby świetni aktorzy (chociaż Tyszkiewicz akurat nie lubię), niby to oryginalne i dość ciekawie nakręcone, ale coś mi zgrzyta. Może nie mam dość artystycznej duszy, aby ten film zrozumieć? Nie ma w nim sceny, która zaparłaby mi dech, nie ma takiego popisu aktorskiego, który by mnie zachwycił, nie ma wybitnych wartych zapamiętania dialogów… Może jedynie ta scena, w której Daniel zastanawia się nad sensem powielania drogi aktora i dochodzi do wniosku, że on chce być inny, a nie taki sam jak poprzednik… Tak, to utkwiło mi w pamięci chyba najbardziej.
Jedyne, co mogłabym naprawdę pochwalić, to Andrzej Łapicki. Bez dwóch zdań, był świetnym aktorem.
Ostatnio zmieniony 23 lis 2016, 13:28 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3887
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Yvonne pisze: Dobry pomysł, ale urlopu już nie mam.
Musiałabym się rozchorować :-)
A dwa dni opieki nad dziećmi wykorzystałaś? ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

Barabasz pisze:Yvonne napisał/a:

Dobry pomysł, ale urlopu już nie mam.
Musiałabym się rozchorować

A dwa dni opieki nad dziećmi wykorzystałaś?
Jasne :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Jasne :-)
Poproś o zaliczkę wolnego na poczet 2017 roku :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
panna Monika
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 849
Rejestracja: 04 sie 2013, 14:53
Miejscowość: Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 60 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: panna Monika »

Yvonne pisze:“Wszystko na sprzedaż” jest według mnie filmem dziwnym. To pierwszy przymiotnik, jaki mi przychodzi na myśl. Niby wiem, o co chodziło, że miało to związek z tragiczną śmiercią Cybulskiego i utratą jednego z najzdolniejszych polskich aktorów, ale nie zmienia to faktu, że film do mnie nie przemówił. Od dwóch dni o nim myślę i szczerze mówiąc, nie mam w sobie emocji, które mogłabym opisać. Żadnych. A to się rzadko zdarza. Niby świetni aktorzy (chociaż Tyszkiewicz akurat nie lubię), niby to oryginalne i dość ciekawie nakręcone, ale coś mi zgrzyta. Może nie mam dość artystycznej duszy, aby ten film zrozumieć? Nie ma w nim sceny, która zaparłaby mi dech, nie ma takiego popisu aktorskiego, który by mnie zachwycił, nie ma wybitnych wartych zapamiętania dialogów… Może jedynie ta scena, w której Daniel zastanawia się nad sensem powielania drogi aktora i dochodzi do wniosku, że on chce być inny, a nie taki sam jak poprzednik… Tak, to utkwiło mi w pamięci chyba najbardziej.
Jedyne, co mogłabym naprawdę pochwalić, to Andrzej Łapicki. Bez dwóch zdań, był świetnym aktorem.
Widzę, że tylko gusta literackie mamy dosyć zbieżne ;-) , bo ja akurat bardzo sobie cenię "Wszystko na sprzedaż", i mam cały czas w głowie całą masę scen z tego filmu czy chociażby uwiecznione obrazy Andrzeja Wróblewskiego.
Ale jaki gorący wątek zaczęłaś. I zazdroszczę Ci całej masy fantastycznych filmów przed Tobą.
Z perełek trochę zapomnianych, oprócz tych już wymienionych, bardzo mnie zaskoczył "Powrót na ziemię" ze Stanisławem Mikulskim, w którym gra on zupełne przeciwieństwo Klossa (film powstał rok przed "Stawką").
I bardzo się cieszę, że nie tylko ja nie kupuję "Rejsu". Tak myślałam, że jest nas więcej.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

panna Monika pisze:Widzę, że tylko gusta literackie mamy dosyć zbieżne , bo ja akurat bardzo sobie cenię "Wszystko na sprzedaż", i mam cały czas w głowie całą masę scen z tego filmu czy chociażby uwiecznione obrazy Andrzeja Wróblewskiego.
A zdradzisz coś więcej, co Ci się w tym filmie podoba, Panno Moniko?
Do mnie naprawdę nie przemówił.
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

panna Monika pisze:I bardzo się cieszę, że nie tylko ja nie kupuję "Rejsu". Tak myślałam, że jest nas więcej.
Mnie też nie zachwyca, obejrzeć mogę, ale "...nuda, nic się nie dzieje..." ;)
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Von Dobeneck pisze:
panna Monika pisze:I bardzo się cieszę, że nie tylko ja nie kupuję "Rejsu". Tak myślałam, że jest nas więcej.
Mnie też nie zachwyca, obejrzeć mogę, ale "...nuda, nic się nie dzieje..." ;)
Taki cały urok w nim. "Rejs" lubię ale fanem nie jestem
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3887
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

A ja oglądam właśnie "Pan Samochodzik i Praskie Tajemnice" w TV i nawet mnie zainteresował. Leon Niemczyk ratuje ten film.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3887
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

O kurczę, wehikuł zamienił się w UFO, już nie podoba mi się ten film :-/
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

Barabasz pisze:O kurczę, wehikuł zamienił się w UFO, już nie podoba mi się ten film
Ale przecież Ty lubisz UFO, jak pamiętam z ogniska :027:
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Barabasz pisze:A ja oglądam właśnie "Pan Samochodzik i Praskie Tajemnice" w TV i nawet mnie zainteresował. Leon Niemczyk ratuje ten film.
Tego filmu nie da się obronić.
Poza tym również uważam, że Niemczyk był genialnym aktorem. Takie filmy jak Pociąg, Baza, Pamiętnik czy Nóż w Wodzie są genialne.
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3887
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Yvonne pisze:Ale przecież Ty lubisz UFO, jak pamiętam z ogniska :027:
Ale to jest na podstawie Tajemnica tajemnic, a nie UFO (obie książki bardzo lubię). Tu (Film) z samochodu o wyglądzie pokraki zrobili wóz z Powrotu do przyszłości wzięty do potęgi. No i doga nie ma tylko jakiś czarny, kudłaty pies biega. Ale sama akcja jest nawet ciekawa. Czescy aktorzy niestety tacy sobie, Niemczyk mocno podnosi poprzeczkę
Ostatnio zmieniony 24 lis 2016, 10:48 przez Barabasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3887
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Jakby ten film czarno-biały zrobili, wycieli kilka scen i ten dubinng czeskich aktorów, zmienili auto na Velorexa, wymienili psa i to kosmiczne udźwiękowienie filmu ..itd to byłaby całkiem niezła ekranizacja :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3887
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Ogólnie ciekawie się ogląda film i na żywo komentuje. Musimy się umówić kiedyś na jakiś film i wspólnie obejrzeć wyrażając nasze emocje i uwagi na forum.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3887
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

O nie coraz gorzej, jakiś Golem wyszedł ze ściany. Przypomina mi to trochę Indianę Jonesa. Kto tę scenę dopuścił? :502: Chyba muszę zrobić własną wersję tego filmu, trochę ja ocenzurować :569: Piosenka na koniec też denna :518:
Ostatnio zmieniony 24 lis 2016, 10:46 przez Barabasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

A czy ktoś z Was oglądał Sól ziemi czarnej Kutza? Wspaniała poetycka opowieść z czasów Powstań śląskich.
Druga świetna pozycja o tematyce śląskiej to serial Blisko co raz bliżej z plejadą wspaniałych aktorów. Saga rodziny Pasterników od czasów napoleońskich po koniec II w.ś.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

johny pisze:A czy ktoś z Was oglądał Sól ziemi czarnej Kutza? Wspaniała poetycka opowieść z czasów Powstań śląskich.
No ba, pewnie że tak. Bardzo lubiłem. :)
Jest jeszcze serial Popielec, akcja toczy się podczas okupacji. Też świetny serial.
Awatar użytkownika
Robert_76
Żądny przygód
Żądny przygód
Posty: 402
Rejestracja: 06 lis 2016, 22:21
Miejscowość: Swiętochłowice
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Post autor: Robert_76 »

Von Dobeneck pisze:
johny pisze:A czy ktoś z Was oglądał Sól ziemi czarnej Kutza? Wspaniała poetycka opowieść z czasów Powstań śląskich.
No ba, pewnie że tak. Bardzo lubiłem. :)
Jest jeszcze serial Popielec, akcja toczy się podczas okupacji. Też świetny serial.
Jak już jesteśmy na Sląsku, to ze swojej strony poleciłbym film "Grzeszny żywot Franciszka Buły", tak nielubianego przez nas Kidawy, który w końcowym etapie swojej kariery sprofanował książki o naszym Samochodziku ...

Film ten jest opowieścią o takim śląskim "Forreście Gumpie", którego życie ukazane jest na tle historycznych wydarzeń, dziejących się na Sląsku. Gorąco polecam Wszystkim, którzy jeszcze nie mieli okazji obejrzeć ...

Jako ciekawostkę dodam, że film nagrywany był za czasów mojego dzieciństwa w Chropaczowie, na ulicy, na której wtedy zamieszkiwałem. Chropaczów jest dzielnicą Swiętochłowic - miasta, w którym wychowywał się również Kidawa ... :)
Vasco
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 555
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:16
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Post autor: Vasco »

Pogranicze w ogniu? O mój borze... Plastikowe aktorstwo i takież dialogi... :(
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Vasco pisze:O mój borze..
Celowo, czy przypadkowo? :P
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

Vasco pisze:Pogranicze w ogniu? O mój borze... Plastikowe aktorstwo i takież dialogi...
To nie są plastikowe dialogi a szpiegowska gentlemenia w każdym calu. Tak sobie właśnie wyobrażam scenerię II RP.

P.S. Skoro już przywołujesz to Darz Bór! Choć jako poszukiwacz powinienem rzec raczej Darz Dół. ;-)
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Vasco pisze:Pogranicze w ogniu? O mój borze... Plastikowe aktorstwo i takież dialogi... :(
Teraz to mnie chłopie zszokowałeś. Dla mnie tak jak mówiłem już wcześniej to jeden z najlepszych polskich seriali w ogóle!
p.s.
A najlepsze jest to, że oparty jest o prawdziwe wydarzenia vide: akcja "Wózek" czy wątek super szpiega Jerzego Sosnowskiego.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2016, 10:08 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Kustosz
Głodny przygód
Głodny przygód
Posty: 128
Rejestracja: 12 sty 2014, 15:37
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Kustosz »

Yvonne pisze:A teraz te z listy "Do obejrzenia":

ćma
Brzezina
Do widzenia do jutra
Konopielka
Jowita
Echo
Naprawdę wczoraj
Gdzie jest trzeci król
Jak daleko stąd, jak blisko
Baza ludzi umarłych
Kanał
Polskie drogi
Pogranicze w ogniu
Prawo i pięść
Daleko od szosy
Filmy Jana Jakuba Kolskiego
Taki temat, to i ja zabiorę głos. Z Twojej listy w moim topie są bez wątpienia:

Jowita – film Janusza Morgensterna na podstawie jednej z moich ulubionych powieści „Disneyland” Dygata. Lektura absolutnie obowiązkowa. W dawnych czasach na Marka Arensa podrywałem dziewczyny;) W filmie plejada gwiazd: Cybulski, Olbrychski, Kwiatkowska, Jędrusik. Koniecznie!

Do widzenia do jutra, też Morgensterna. Super klimatyczny film w stylu francuskiej nowej fali. Znowu wspaniali aktorzy: Cybulski, Kobiela, przewija się Polański no i przepiękna Teresa Tuszyńska. Jest w tym filmie scena, w której Margueritte pyta Jacka: „Co byś zrobił gdybym się zgubiła?”. Monolog, który następował po tym pytaniu znałem na pamięć i dzięki niemu złamałem niejedno serce niewieście:) Ale to były inne, bardziej romantyczne czasy:)

Prawo i Pięść czyli polski western z Gustawem Holoubkiem w roli dobrego „szeryfa”. I jedna z najwspanialszych piosenek ever, za którą odpowiada spółka Agnieszka Osiecka i Krzysztof Komeda.

Nie ma na Twojej liście a być powinno:

Nóż w wodzie – To chyba w ogóle mój ulubiony film wszechczasów. Nie zliczę ile razy go oglądałem. Ze świetnym Niemczykiem i denerwującym niestety Malanowiczem, zwłaszcza, że mówi on głosem Polańskiego. Piękne mazurskie plenery i żagle na pustych jeziorach. Notabene bardzo samochodzikowo:)

Ósmy dzień tygodnia – na podstawie powieści Marka Hłaski, z piękną Sonią Ziemann, późniejszą żoną Marka, w której się podkochiwałem. A potem zakochałem się w dziewczynie bardzo do niej podobnej. Hłasko co prawda strasznie krytykował ten film, twierdził że napisał książkę o miłości, a Ford zrobił film o tym, że ludzie nie mają się gdzie rżnąć, ale mnie się podoba:)

Niewinni Czarodzieje – bardzo kameralny film Wajdy. Super klimat warszawki przełomu lat 50/60 i JAZZ! Akcja rozgrywa się w ciągu jednej nocy, de facto w czterech ścianach, ale jest w tym magia.

Popiół i diament - fragment wiersza Norwida cytowany w filmie znam do dzisiaj na pamięć i też wykorzystywałem to w niecnych celach:) A najwspanialszą scenę z płonącymi kieliszkami spirytusu wymyślił i nakręcił Morgenstern, który był drugim reżyserem, a nie Wajda.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

Kustosz pisze:Taki temat, to i ja zabiorę głos.
Cieszę się, że temat się spodobał :-)
Kustosz pisze:Nie ma na Twojej liście a być powinno:
Dopisuję, oczywiście.
Dziękuję za propozycje filmów.
Tylko kiedy ja to wszystko obejrzę? :027:
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:Tylko kiedy ja to wszystko obejrzę?
Spokojnie właśnie nam obniżyli wiek emerytalny także damy radę! :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i kinematografia”