Most

Dział poświęcony filmowi i kinematografii
ODPOWIEDZ
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7149
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Most

Post autor: Brunhilda »

Dwa dni wolne bo świętowaliśmy Australia Day. Dla Aborygenów Dzień Inwazji. I nie świętowali. Ja świętowałam nicnierobiac czyli zamiast wkuwać a przynajmniej coś pisać oglądałam całe Boże dwa dni Szwedzo-Duński serial pod tytułem Most. Kryminalny rzecz jasna. Super!
Skandynawia i Skandynawowie są jacyś specyficzni według mnie. Wszystko jest specyficzne. Nawet śledzie na słodko.
Ale serial polecam. Mysle, ze nie jest jakiś nowy. Nie popatrzyłam z którego roku. Jest kilka sezonów zreszta. Para detektywów, Saga, która ma zespół Aspergera i bardzo kochliwy Martin.

Jest w Polsce?

Ale najważniejsze to ten most. Chodzi o ten, który łączy Szwecję z Dania. Dlugasny. No i musze tym mostem się kiedyś przejechać...
Ostatnio zmieniony 27 sty 2020, 10:43 przez Brunhilda, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

Mniemam że chodzi o Most na Sundem?
Przymierzałem sie do tego serialu kilka razy ale ostraszał mnie wątek kryminalny których az sie roi w innych serialach ..a sa płytkiejednostajne cykliczne i pzrewidywalne ..krótko mówiąc nieciekawe.. dlatego omijam watki kryminalne chyba ze sa naprawde dobre a tych jak na lekarstwo .. jako serialoholik mam za soba dziesiatki seriali i juz nie mam co ogladac :) .wiec napisz cos wiecej ..dlaczego ci sie spodobał ?..bo ostatnio kolega polecił mi Mesjasza że taki dobry a w rezultacie mecze go jak dziecko szpinak ..:/
Załączniki
most9.jpg
Ostatnio zmieniony 03 lut 2020, 12:21 przez oldmalarz, łącznie zmieniany 2 razy.
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i kinematografia”