Wataha - serial.

Dział poświęcony filmowi i kinematografii
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12993
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 165 razy

Post autor: Yvonne »

oldmalarz pisze:
Yvonne pisze:
Denerwują mnie natomiast inne rzeczy w kinie, które ostatnio obserwuję coraz częściej i które w końcu doprowadzą do tego, że chyba przestanę chodzić do kina :-/
A są to:
- spóźnianie się
- głośne gadanie
- bawienie się telefonami (świecenie, pisanie wiadomości, pikanie przychodzących wiadomości)
- rozmowy przez telefon!
to nie tylko tak jest w kinie i nie tylko babcie..
..Na SDM'ie jak zawsze mam pecha miejsce miałem od razu przed takimi trzema nawiedzonymi mamuskami w srednim wieku ,trajkotały!! jak by były w kawiarni a cisnienie mi rosło błyskawicznie (na szczescie tylko przed wystepem z 10 minut) Jakie to one sąż nieszczesliwe bo mezowi musza sniadanie zrobic i dziecko do szkoły zawiec ,druga debilka jej wturowałaz że Bozia dała rączki to niech ten twój sam sobie zrobi..tak do niej mówi ..juz sie miałem odwracac i powiedziec że jak taka nieszczesliwa to nikt jej nie zmusza do bycia w takim związku.. ale sie powstrzymałęm i przesiadłem ..Na szczescie rzadko wychodze z domu .i mam stycznosc z ludzmi bo gdyby to było częściej to kiepsko widze takie konfrontacje.. :(
Ja ludziom, którzy przeszkadzają zwracam uwagę i nie mam z tym żadnego problemu.
Hanka świadkiem :-)
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

Yvonne pisze: Ja ludziom, którzy przeszkadzają zwracam uwagę i nie mam z tym żadnego problemu.
ryzykowne .:) czasami mozna sie przejechnac :) ..ludzie w dzisiejszych czasach stali sie agresywni,chamscy, debilni, mozna nawet w twarz zarobic ..i to nawet facet kobiecie ...szczegolnie za kółkiem
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

Pewnie juz wszyscy oglądali 3 sezon ..ale i tak polecam i musze przyznac że wszystie tzry trzymaja poziom .. o dziwo ..
Załączniki
wataha nowy sezon.jpg
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7151
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

A czy ta Wataha jest gdzieś na necie?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film i kinematografia”