Wiersze dla dorosłych

Różne takie sprawy dla dorosłych :)
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Apel do TomaszKa, żeby nie czytał. :D

Cynicznie.

Co mi dziś powiesz, biedny frajerze?
Znów jakaś suka robi cię w konia?
Jej we łbie tylko sny o karierze,
a ty już klęczysz z serduchem w dłoniach.

Wstyd mi za ciebie, nie mogę patrzeć,
jak się pozwalasz robić w balona.
Ciągle uśmiechem próbujesz zatrzeć,
żal co cię dławi i niemoc w ramionach.

Kiedy zrozumiesz błaźnie skończony,
że dla niej liczy się tylko kasa?
Ona ma w dupie twój wzrok zamglony!
Lepszych od ciebie wokół niej masa.

Znowu się gapisz wzrokiem ponurym,
na cztery ściany, wśród których cisza.
Nie będę dłużej wiercił ci dziury,
gdybyś miał honor, dawno byś wisiał.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Miejscowość: Łódź

Post autor: johny »

zbychowiec pisze: I na wypadek, gdyby w tym wierszu faktycznie pobrzmiewały echa Twoich przeżyć, moje motto: Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni. Ja po każdej tego typu próbie jestem silniejszy i bogatszy o nowe doświadczenie, a ludziom, którzy bezlitośnie kopią mnie po dupie, dziękuję za cenną lekcję.
:564:
Nie bez przyczyny w mej stpoce jest to:
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Stop PLANDEMII COVID-1984
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
XIII VII III I V XX XIV 1
Von Dobeneck

zbychowiec pisze:Dobku, mocne i dosadne, ale niestety sporo w tym życiowej prawdy. Po cichu tylko wyrażę swoją nadzieję, aby tego typu sytuacje omijały Cię w życiu. I na wypadek, gdyby w tym wierszu faktycznie pobrzmiewały echa Twoich przeżyć, moje motto: Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni. Ja po każdej tego typu próbie jestem silniejszy i bogatszy o nowe doświadczenie, a ludziom, którzy bezlitośnie kopią mnie po dupie, dziękuję za cenną lekcję.
Już raz umarłem, a jednak musiałem wrócić, chociaż wbrew sobie, a te słowa, to tylko wydmuszki. Elipsa powie nam jak jest naprawdę. ;-) A branie do siebie wszystkich niepowodzeń, jest jak picie gorzały z wszystkimi, bo tak wypada(mnie nigdy nic nie wypadało ;-) )
Ostatnio zmieniony 30 sie 2017, 16:00 przez Von Dobeneck, łącznie zmieniany 1 raz.
Von Dobeneck

Tak zaniemówiliście, jakby to był pogrzeb. :D
Tymczasem wstawię stary mój twór, który wymusił na mnie mój były przełożony, w dodatku ubek z tej najniższej półki.

Dla ZOMO

Nikt się nie rodzi zły, jak wiadomo.
I bandzior słodki, kiedy jest mały.
Kto więc wstępował kiedyś do ZOMO?
Myślę, że tępe, zakute pały.

Bo w ZOMO myśleć wcale nie trzeba.
Tam od myślenia są inni przecie.
Gdy kraj na drogi wyszedł chcąc chleba,
ZOMO też wyszło.A jak? - Dobrze wiecie.

Po co pracować latem, czy w zimie?
Po co budować okręty, czy drogi?
Lepiej rodaków bić w Moskwy imię.
Lepiej strach na nich rzucać złowrogi.

Lecz może kiedyś ktoś wam zapłaci,
za krew, za łzy, do ludzi strzelanie.
Za sprzedawanie Moskalom braci,
ludziom godności zabranie.

I chociaż w końcu kraj wam wybaczy,
gdy w zwykłych ludziach pamięć przeminie.
Nikt już medalem was nie odznaczy.
W końcu hołoto sama wyginiesz.
Awatar użytkownika
Eksplorator63
Zlotowicz
Zlotowicz
Miejscowość: Bydgoszcz
Podziękował;: 1 raz

Post autor: Eksplorator63 »

Dobek w marcu 1981 miałem okazję poznać ZOMO ich sposoby (pałka szturmowa 75 cm uderzenie taka pałka wynosi około 400 kg).
Von Dobeneck

Eksplorator63 pisze:Dobek w marcu 1981 miałem okazję poznać ZOMO ich sposoby (pałka szturmowa 75 cm uderzenie taka pałka wynosi około 400 kg).
Ja, na swoje szczęście, nie miałem okazji zapoznać się z tymi atrakcjami bo byłem za młody, ale znając mój niepokorny charakter, niechybnie bym doświadczył znajomości z tym sprzętem.:) Nie cierpię wszelkich form nacisku, zwłaszcza takich jakie były stosowane w 80'. Dla mnie to były bestie nie ludzie, i pomyśleć, że tacy żyją wśród nas, mając godne emeryturki i śmiejąc się z tych, którzy wywalczyli jaką taką normalność w tym kraju. Pamiętać należy o jednym, że żadna władza ich nie skrzywdzi ani nie zabierze im przywilejów, bo dzięki takim właśnie kurwom ma władzę. Sorry, ale taka jest prawda, a rzeczy należy nazywać po imieniu, a każdego, któremu nie podoba się moje zdanie, zapraszam do konfrontacji, zwłaszcza tych bohaterów, pałujących bezbronnych ludzi. Dla mnie są ciotami bez jaj i mózgu i naprawdę zapraszam te męskie dziwki do spotkania jeden na jeden. Bo to są najwięksi tchórze, jakich nosiła ta ziemia i wiem, że są tego świadomi i nigdy nie staną do walki, nie mając przewagi trzy do jednego. Tylko że ja się takich gnid nie boję nawet w takiej przewadze i zapraszam chętnych zomowców, zobaczymy czy mają jaja żeby wyskoczyć na uczciwych warunkach. Gardzę tą hołotą bezgranicznie, dlatego może przesadziłem ze słownictwem, za co przepraszam, ale nie potrafię normalnie się wypowiadać o ludzkich plewach, które nie nadają się nawet do użyźnienia gleby.
Awatar użytkownika
Eksplorator63
Zlotowicz
Zlotowicz

Dobek lubie cie chłopie zgadza się z tobą :564:
Von Dobeneck

Eksplorator63 pisze:Dobek lubie cie chłopie zgadza się z tobą :564:
Dzięki za wsparcie. ;-) :564:
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Miejscowość: Łódź

Post autor: johny »

Von Dobeneck pisze:
Eksplorator63 pisze:Dobek w marcu 1981 miałem okazję poznać ZOMO ich sposoby (pałka szturmowa 75 cm uderzenie taka pałka wynosi około 400 kg).
Ja, na swoje szczęście, nie miałem okazji zapoznać się z tymi atrakcjami bo byłem za młody, ale znając mój niepokorny charakter, niechybnie bym doświadczył znajomości z tym sprzętem.:) Nie cierpię wszelkich form nacisku, zwłaszcza takich jakie były stosowane w 80'. Dla mnie to były bestie nie ludzie, i pomyśleć, że tacy żyją wśród nas, mając godne emeryturki i śmiejąc się z tych, którzy wywalczyli jaką taką normalność w tym kraju. Pamiętać należy o jednym, że żadna władza ich nie skrzywdzi ani nie zabierze im przywilejów, bo dzięki takim właśnie kurwom ma władzę. Sorry, ale taka jest prawda, a rzeczy należy nazywać po imieniu, a każdego, któremu nie podoba się moje zdanie, zapraszam do konfrontacji, zwłaszcza tych bohaterów, pałujących bezbronnych ludzi. Dla mnie są ciotami bez jaj i mózgu i naprawdę zapraszam te męskie dziwki do spotkania jeden na jeden. Bo to są najwięksi tchórze, jakich nosiła ta ziemia i wiem, że są tego świadomi i nigdy nie staną do walki, nie mając przewagi trzy do jednego. Tylko że ja się takich gnid nie boję nawet w takiej przewadze i zapraszam chętnych zomowców, zobaczymy czy mają jaja żeby wyskoczyć na uczciwych warunkach. Gardzę tą hołotą bezgranicznie, dlatego może przesadziłem ze słownictwem, za co przepraszam, ale nie potrafię normalnie się wypowiadać o ludzkich plewach, które nie nadają się nawet do użyźnienia gleby.
Dobek, brawo! Za słownictwo nie przepraszaj bo na tych skurwysynów nie ma innych określeń! I pomyśleć, że niektórzy tęsknią za slusznie minionymi czasami. :-/
Stop PLANDEMII COVID-1984
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
XIII VII III I V XX XIV 1
Von Dobeneck

zbychowiec pisze:Dobku, wiersz jest świetny i zgadzam się z jego przesłaniem. Mam jednak jedną propozycję: ponieważ wątek to "romantycznie i namiętnie" proponowałbym przeniesienie wiersza do 18+ i utworzenie dla niego wątka "Wiersze dla dorosłych". Daj znać, czy tak będzie OK.
A wiesz, że chciałem Cię o to prosić? :)
Von Dobeneck

johny pisze:Dobek, brawo! Za słownictwo nie przepraszaj bo na tych skurwysynów nie ma innych określeń! I pomyśleć, że niektórzy tęsknią za slusznie minionymi czasami. :-/
Niestety, w pracy mam ich tylu, że zbrzydło mi na nich patrzeć, a są tak pewni siebie i czują się tak bezkarni, że chętnie bym im zmył z ryjów te wredne uśmieszki. Tylko że zyskałbym najwyżej utratę pracy i licencji. Generalnie, można to towarzystwo podzielić na pijaków, złodziei, pijaków i złodziei, oraz tych cudownie nawróconych na wiarę. Nie wiem, którzy gorsi. A napisałem te kilka rymowanych słów, po utarczkach z jednym z nich. To było co prawda chyba z dziesięć lat temu, ale jak sobie przypominam, to mnie ponosi. :/

Johny :564:
Awatar użytkownika
Eksplorator63
Zlotowicz
Zlotowicz

Von Dobeneck pisze:
johny pisze:Dobek, brawo! Za słownictwo nie przepraszaj bo na tych skurwysynów nie ma innych określeń! I pomyśleć, że niektórzy tęsknią za slusznie minionymi czasami. :-/
Niestety, w pracy mam ich tylu, że zbrzydło mi na nic
h patrzeć, a są tak pewni siebie i czują się tak bezkarni, że chętnie bym im zmył z ryjów te wredne uśmieszki. Tylko że zyskałbym najwyżej utratę pracy i licencji. Generalnie, można to towarzystwo podzielić
na pijaków, złodziei, pijaków i złodziei, oraz tych
cudownie nawróconych na wiarę. Nie wiem, którzy gorsi. A napisałem te kilka rymowanych słów, po utarczkach z jednym z nich. To było co prawda chyba z dziesięć lat temu, ale jak sobie przypominam, to
mnie ponosi. :/

Johny :564:
Dobek :564:
Von Dobeneck

OK, przesunięte :)
Dzięki. ;-)
Awatar użytkownika
Anna
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Miejscowość: z Krainy Deszczowców

Post autor: Anna »

Wiersz calkowicie aktualny- o ile bylam sie w stanie zorientowac bedac w zeszlym miesiacu w Polsce!

Ja tez swietnie to pamietam, zomo i stan wojenny, zwlaszcza mieszkajac na Starym Miescie, we Wroclawiu.
W moim przypadku nie byla to palka, tyko armatka wodna w srodku zimy.

Tez nie rozumiem nostalgii za PRL -np. mam sterty niewykozystanych kartek na mieso
(bo nic nie mozna bylo kupic);

Malo tego, jeden jedyny raz moj maz przyszedl do mnie z pretensjami: : "dla czego ty straszysz dzieci, one przyszly do mnie z placzem?!"
Ja zrobilam oczy jak spodki, i kompletnie zaskoczona mowie, "slowo honoru nie mam pojecia o co chodzi, one mnie pytaly jak to bylo jak bylam mloda, i ja im opowiadalam".
Na to on stwierdzil: "przepraszam, teraz wszystko rozumiem".
Nigdy wiecej dzieciaki mnie o moje dziecinstwo czy mlodosc nie pytaly...
To powinno wystarczyc za podsumowanie mojej prywatnej nostalgii za "dawnymi dobrymi czasami"...
serdecznie pozdrawiam z Krainy Deszczowcow,
Anna

Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dozwolone od lat 18”