Zlot 2021? - dyskusja

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

Czesio1 pisze: Jak to nie interesuje Cię ten temat? Z uwagi na krótki czas na łódce? A taki stacjonarny zlot już Cię nie interesuje?
..włąsnie o tym chciałem porozmawiac.. i byc moze moim pytaniem co terminu rozszerzyć na wiecej dni.. sadziłem że to "dyskusja" a nie gotowy program i mozna podyskutować i ponegocjować chciałem rózniez poddac pod rozwage rozdzielenie ..tego np na dwa spotkania (zagle osobno zlot osobno) moze żagle tak jak ostanio Hanka z Mysim inne przygotowania inne nastawienie ......ale cóz ja nie umiem czytać ze zrozumieniem ..wiec sobie odpuszczam..
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

oldmalarz pisze:Czyli że jak ktos sie zapyta dwa razy dla pewnosci o to samo to juz jest głupi i nierozgarniety?
.ok ..juz mnie ten temat nie interesuje ..miłego wypoczynku życze..
Ale czemu się obrażasz?
Zapytałam tylko, czy uważnie przeczytałeś to, co napisał Czesio.
A napisał wyraźnie, że to jeszcze nie będzie zlot żeglarski.
Szybko się zniechęcasz :-(

A przecież zlot żeglarski też się kiedyś w końcu odbędzie :-)
Ostatnio zmieniony 23 cze 2020, 13:39 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

irycki pisze:
Mysikrólik pisze: Nie wiem czy będą chętni nam wynająć jachty na jeden dzień.
Ja jestem dziwnie pewny, że na jeden dzień podczas długiego weekendu to bez szans... :(
Też mi się tak wydaje.
Zwłaszcza, że chyba będziecie potrzebować więcej niż jedną łajbę?
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

oldmalarz pisze:
Czesio1 pisze: Jak to nie interesuje Cię ten temat? Z uwagi na krótki czas na łódce? A taki stacjonarny zlot już Cię nie interesuje?
..włąsnie o tym chciałem porozmawiac.. i byc moze moim pytaniem co terminu rozszerzyć na wiecej dni.. sadziłem że to "dyskusja" a nie gotowy program i mozna podyskutować i ponegocjować chciałem rózniez poddac pod rozwage rozdzielenie ..tego np na dwa spotkania (zagle osobno zlot osobno) moze żagle tak jak ostanio Hanka z Mysim inne przygotowania inne nastawienie ......ale cóz ja nie umiem czytać ze zrozumieniem ..wiec sobie odpuszczam..
Oldmalarzu, nic jeszcze nie jest postanowione. Była tylko luźna rozmowa na ostatnim zlocie i zaproponowaliśmy Mazury na przyszły rok. Jedyny termin z długim weekendem to Boże Ciało. Po to wyodrębniłem ten wątek do nowego tematu żeby dyskutować.
Nie obrażaj się więc i nie rezygnuj ani z dyskusji ani ze zlotu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Też mi się tak wydaje.
Zwłaszcza, że chyba będziecie potrzebować więcej niż jedną łajbę?
A co powiecie o zrobieniu czegoś na wzór zlotu w Bieszczadach? Czyli prolog żeglarski wtorek-środa a część główna od środy do niedzieli? Może w ten sposób łatwiej będzie wynająć łódkę/łódki bo oddamy sprzęt przed długim weekendem? I w ten sposób ci którzy nie będą chcieli popływać przyjadą na sam weekend.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:
Yvonne pisze: Też mi się tak wydaje.
Zwłaszcza, że chyba będziecie potrzebować więcej niż jedną łajbę?
A co powiecie o zrobieniu czegoś na wzór zlotu w Bieszczadach? Czyli prolog żeglarski wtorek-środa a część główna od środy do niedzieli? Może w ten sposób łatwiej będzie wynająć łódkę/łódki bo oddamy sprzęt przed długim weekendem? I w ten sposób ci którzy nie będą chcieli popływać przyjadą na sam weekend.
Czesio, czy Ty nie masz aby na drugie Salomon?
Myślę, że pomysł jest świetny. I pewnie na te dni uda się Wam wyczarterować łajby.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Co Ty taki drażliwy jesteś Oldmalarzu? Tylko spokój nas może uratować.
Z tego co zrozumiałem zaczynamy dopiero planować coś na BC'21. Droga jeszcze daleka.
Każdy może i powinien się wypowiedzieć, bo to może rzucić nowe światło.

Uważam, że ciężko będzie wynająć łódkę na 2 dni, ale nic nie jest niemożliwe, jeśli odpowiednio wcześniej się rozejrzeć i pokombinować.
Jest też inna opcja.
Gdyby jakaś grupa wybrała się tam na nieco dłuższy wypad żeglarski, powiedzmy od soboty 29-go maja, do środy 2-go czerwca, to znaleźli by się chętni na wynajem, zwłaszcza że mieliby łódkę do wynajmu od BC 3 VI do 6 VI.

Znam jedno miejsce na Bełdanach, gdzie są łódki. Teraz jest pewnie za wcześnie żeby dzwonić, ale kto wie, czy by nie poszli na to. Z Bełdan na śniardwy i Fort Lyck są 3 rzuty kołem ratunkowym.

Gdyby oficjalny zlot odbywał się w dniach 31 V - 6 VI, mielibyśmy łódki w pierwszych 3 dniach.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Czesio, czy Ty nie masz aby na drugie Salomon?
:oops: :oops: :oops:
Chyba nie, ale sprawdzę w urzędzie. ;-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Mamy dwóch Salomonów, bo widzę, że Mysi też wpadł na ten pomysł :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Mysikrólik pisze: Uważam, że ciężko będzie wynająć łódkę na 2 dni, ale nic nie jest niemożliwe, jeśli odpowiednio wcześniej się rozejrzeć i pokombinować.
Dokładnie. Zwłaszcza, że powtórzę to raz jeszcze: Nie takie drzwi się przed nami otwierały. Ważne żeby odpowiednio wcześnie się zająć tym tematem.
Mysikrólik pisze: Jest też inna opcja.
Gdyby jakaś grupa wybrała się tam na nieco dłuższy wypad żeglarski, powiedzmy od soboty 29-go maja, do środy 2-go czerwca, to znaleźli by się chętni na wynajem, zwłaszcza że mieliby łódkę do wynajmu od BC 3 VI do 6 VI.

Znam jedno miejsce na Bełdanach, gdzie są łódki. Teraz jest pewnie za wcześnie żeby dzwonić, ale kto wie, czy by nie poszli na to. Z Bełdan na śniardwy i Fort Lyck są 3 rzuty kołem ratunkowym.

Gdyby oficjalny zlot odbywał się w dniach 31 V - 6 VI, mielibyśmy łódki w pierwszych 3 dniach.
Otóż to. Można i w taki sposób rozwiązać temat wynajęcia łódki. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Mam rok, żeby namówić Adama na ten zlot, bo ostatnio stwierdził, że już nigdzie nie jedzie w żaden długi weekend :-/
Albo na to, żeby wreszcie zacząć jeździć autem :-)
Ostatnio zmieniony 23 cze 2020, 14:15 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Post autor: Mysikrólik »

Yvonne pisze:Mam rok, żeby namówić Adama na ten zlot, bo ostatnio stwierdził, że już nigdzie nie jedzie w żaden długi weekend :-/
Albo na to, żeby wreszcie zacząć jeździć autem
Nie podoba mu się na zlotach, czy nie chce być szoferem? :027:

Przykro mi Yvonne, ale na ten wypad obecność Adama jest obowiązkowa. Negocjuj.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2020, 14:25 przez Mysikrólik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Mysikrólik pisze:
Yvonne pisze:Mam rok, żeby namówić Adama na ten zlot, bo ostatnio stwierdził, że już nigdzie nie jedzie w żaden długi weekend :-/
Albo na to, żeby wreszcie zacząć jeździć autem
Nie podoba mu się na zlotach, czy nie chce być szoferem? :027:

Przykro mi Yvonne, ale na ten wypad obecność Adama jest obowiązkowa. Negocjuj.
W zeszłym roku już marudził, a teraz po ostatnim naszym wyjeździe powiedział, że już nigdy nie wyjeżdża w długi weekend.
Wszędzie pełno ludzi, duży ruch na drodze, korki na autostradzie i podniesione ceny.
Stwierdził, że woli sobie wziąć wolne w jakiś inny piątek lub poniedziałek i jechać w inny weekend.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2020, 14:31 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Mam rok, żeby namówić Adama na ten zlot, bo ostatnio stwierdził, że już nigdzie nie jedzie w żaden długi weekend :-/
Albo na to, żeby wreszcie zacząć jeździć autem :-)
Ty przede wszystkim Yvonne to pozwól Adamowi zarejestrować się na forum. :027:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

W zasadzie to chyba niepotrzebnie się wypowiadam, bo nasz udział jest mocno wątpliwy.
Dlatego nie bierzcie pod uwagę moich wpisów :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:W zasadzie to chyba niepotrzebnie się wypowiadam, bo nasz udział jest mocno wątpliwy.
Dlatego nie bierzcie pod uwagę moich wpisów :-)
Ale udział w zlocie czy tylko w części żeglarskiej?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:
Yvonne pisze:W zasadzie to chyba niepotrzebnie się wypowiadam, bo nasz udział jest mocno wątpliwy.
Dlatego nie bierzcie pod uwagę moich wpisów :-)
Ale udział w zlocie czy tylko w części żeglarskiej?
Bardzo chcielibyśmy wziąć udział w przyszłorocznym zlocie. I w ogóle już w każdym. Nie wyobrażam sobie inaczej.
Ale chyba wolelibyśmy jakieś nowe miejsce. Takie, w którym jeszcze nie byliśmy (a przynajmniej jedno z nas).
A w Niedźwiedzim Rogu już byliśmy.
Czy decyzja odnośnie miejsca już zapadła ostatecznie?
Ostatnio zmieniony 23 cze 2020, 15:45 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

No własnie. Nie chciałem pisać, żeby nie wyjść na marudę, ale skoro Yvonne zaczęła...

Bardzo podobał mi się pomysł na tegoroczny Zlot. Żałuję, że nie byłem, ale obawy przeważyły - natomiast to było coś nowego. I myślę, że jest sporo książek, tropem których można pójść. Skoro już przetarliśmy drogę, robiąc zlot na podstawie Niziurskiego...

A jeśli trzymać się kanonu - to też jest parę miejsc, np. pojezierze Myśliborskie i Księga Strachów. Choć to dla większości będzie niestety pieruńsko daleko. :(
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Post autor: Fantomas »

A co z Naszym zlotem w Prowansji? Na kiedy planujemy?
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

irycki pisze: A jeśli trzymać się kanonu - to też jest parę miejsc, np. pojezierze Myśliborskie i Księga Strachów. Choć to dla większości będzie niestety pieruńsko daleko. :(
Tam też już byliśmy irycki. :-D
Ostatnio zmieniony 23 cze 2020, 20:44 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

irycki pisze:No własnie. Nie chciałem pisać, żeby nie wyjść na marudę, ale skoro Yvonne zaczęła...
Bo Yvonne jest etatową forową marudą, co zapewne potwierdzi kolega Mysikrólik ;-)
I wcale się tego nie wstydzę :-)
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Fantomas pisze:A co z Naszym zlotem w Prowansji? Na kiedy planujemy?
Z tego, co pamiętam, planowaliśmy na 2022.
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Yvonne pisze:
Fantomas pisze:A co z Naszym zlotem w Prowansji? Na kiedy planujemy?
Z tego, co pamiętam, planowaliśmy na 2022.
O ile tylko nie będzie kolejnej pandemii, uderzenia wielkiego meteorytu, wybuchu superwulkanu Yellowstone, ogromnej eksplozji na Słońcu, zaniku pola magnetycznego Ziemi, etc, etc, etc...

:617:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
oldmalarz
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 1045
Rejestracja: 15 lis 2016, 12:26
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 59 razy
Otrzymał podziękowań: 100 razy

Post autor: oldmalarz »

irycki pisze: O ile tylko nie będzie kolejnej pandemii,
kolejnej nie ..ale ta ma potrwać cztery lata .jak już czytałem w wielu źródłach..
Żeglarstwo - nie yachting :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Może zastanówmy się, gdzie już byliśmy, a gdzie nie?

Zrobiłam następujące podsumowanie, według części kanonu:

Wyspa Złoczyńców - 2014, 2016
Pan Samochodzik i Templariusze - 2017, 2019
Księga Strachów - 2013
Niesamowity Dwór - BRAK
Nowe przygody Pana Samochodzika - BRAK
Pan Samochodzik i Fantomas - 2018
Pan Samochodzik i zagadki Fromborka - 2012, 2017
Pan Samochodzik i Tajemnica Tajemnic - 2015 (tylko część bieszczadzka, bez Pragi)
Pan Samochodzik i Winnetou - BRAK
Pan Samochodzik i Niewidzialni - 2016 (bez części niemieckiej)
Pan Samochodzik i Złota Rękawica - BRAK
Pan Samochodzik i Człowiek z UFO - BRAK


Ponadto:
Uroczysko - 2013
Edmund Niziurski - 2020

Nie jestem pewna pierwszego zlotu z roku 2012.
Kto pomoże?
Czesio? Czy to był zlot według jakiejś książki?
Ten Wasz pierwszy zlot inaugurujący wszystkie pozostałe?
Ostatnio zmieniony 23 cze 2020, 21:25 przez Yvonne, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Ale chyba wolelibyśmy jakieś nowe miejsce. Takie, w którym jeszcze nie byliśmy (a przynajmniej jedno z nas).
A w Niedźwiedzim Rogu już byliśmy.
Tak, byliśmy już w Niedźwiedzi Rogu, ale:
1) Pan Tomasz nie raz jeździł na Mazury i zawsze czynił to z wielką przyjemnością.
2) Byliśmy dwa razy we Fromborku, dwa razy w Radzyniu Chełmińskim i zawsze było super.
3) Są jeszcze miejsca w okoicach Niedźwiedziego Rogu w którym nie byliśmy poprzednio. Muzeum Kajki w Ogródku, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie i inne.
4) Ten poprzedni zlot nad śniardwami zostawił delikatny niedosyt bo wszystkiego było dużo i za szybko. Szczególnie za krótko byliśmy na Czarcim Ostrowie. Warto by było nieco dłużej poeksplorować ruiny Fort Lyck.
5) Nowe elementy na zlocie czyli żagle jako wstęp do pełnego żeglarskiego zlotu.
Yvonne pisze: Czy decyzja odnośnie miejsca już zapadła ostatecznie?
Nie decyzja jeszcze ostateczna nie zapadła. Tak jak wspomniałem wcześniej na razie była to luźna rozmowa w czasie zlotu.
irycki pisze: Bardzo podobał mi się pomysł na tegoroczny Zlot. Żałuję, że nie byłem, ale obawy przeważyły - natomiast to było coś nowego. I myślę, że jest sporo książek, tropem których można pójść. Skoro już przetarliśmy drogę, robiąc zlot na podstawie Niziurskiego...
Jak najbardziej irycki można. Potrzebna jest propozycja miejsca i organizator. Na razie my z TomaszKiem zaproponowaliśmy Niedźwiedzi Róg. Jak są inne pomysły to śmiało zgłaszajcie. Zrobimy ankietę i wybierzemy miejsce na przyszłoroczny zlot. Tylko trzeba to zrobić jak najszybciej żeby sobie zaklepać miejsce.
Fantomas pisze:A co z Naszym zlotem w Prowansji? Na kiedy planujemy?
Myślę Fantomasie, że najpierw musimy poczekać na rozwój koronawirusowej sytuacji. Bo Prowansja to nie Bocheniec, jak się tam zadeklarujemy to nie będzie takie proste się wycofać.
oldmalarz pisze:
irycki pisze: O ile tylko nie będzie kolejnej pandemii,
kolejnej nie ..ale ta ma potrwać cztery lata .jak już czytałem w wielu źródłach..
Oldmalarzu, jestem bardzo ciekaw na podstawie czego ktoś jest w stanie określić ile czasu potrwa ta pandemia? Bo jak się zaczynała to cały czas była informacja, że najbliższe dwa tygodnie będą kluczowe a potem pandemia będzie wygasać. A jak było i jest wszyscy widzimy. My po prostu musimy już chyba nauczyć się żyć z tym wirusem.
Ostatnio zmieniony 23 cze 2020, 21:25 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Nowe przygody Pana Samochodzika - BRAK
Pan Samochodzik i Winnetou - BRAK
Pan Samochodzik i Złota Rękawica - BRAK
Trochę miejsc z tych książek odwiedziliśmy przy okazji I Forowego Zlotu w Radzyniu Chełmińskim. Wiem, wiem, pamiętam, Ciebie jeszcze wtedy na forum nie było.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:
Yvonne pisze: Nowe przygody Pana Samochodzika - BRAK
Pan Samochodzik i Winnetou - BRAK
Pan Samochodzik i Złota Rękawica - BRAK
Trochę miejsc z tych książek odwiedziliśmy przy okazji I Forowego Zlotu w Radzyniu Chełmińskim. Wiem, wiem, pamiętam, Ciebie jeszcze wtedy na forum nie było.
Dlatego napisałam na końcu poprzedniego postu, że proszę uczestników zlotu o pomoc :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Nie jestem pewna pierwszego zlotu z roku 2012.
Kto pomoże?
Czesio? Czy to był zlot według jakiejś książki?
Ten Wasz pierwszy zlot inaugurujący wszystkie pozostałe?
Tak właściwie to ten pierwszy zlot był bardziej śladami serialu "Samochodzik i Templariusze" ale zanim dotarliśmy do Radzynia Chełmińskiego zaproponowałem abyśmy nasze spotkanie zaczęli przy grobie śp. Nienackiego. I jadąc do Radzynia odwiedziliśmy kilka miejsc z tych trzech części.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Dlatego napisałam na końcu poprzedniego postu, że proszę uczestników zlotu o pomoc :-)
Już uzupełniłem :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ