Praskie tajemnice

Oficjalne zloty Miłośników Samochodzikowej Przygody
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16416
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 391 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Czesio1 »

Vasco pisze: 03 lut 2024, 13:25 Te pytania o korony, to nie tylko o nocleg mi chodziło, ale też obiady, bilety itd.



 
Postaram się dowiedzieć.
Mysikrólik pisze: 03 lut 2024, 14:16 Jeśli chodzi o nocleg to może rozsądnie by było wysłać do Czesia tydzień przed wyjazdem wszystko i uregulować. Wtedy już w zasadzie każdy będzie wiedział na 100% czy jedzie.



 
Gorzej jak się okaże że Czesio w ostatniej chwili nie dojedzie.   :-D
 
 
 
 
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ater
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 538
Rejestracja: 05 sie 2017, 22:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Ater »

Bunkier byśmy chcieli zwiedzić i dwa zestawy obiadowe najlepiej z rosołem.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16416
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 391 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Czesio1 »

Vasco pisze: 03 lut 2024, 13:25 Te pytania o korony, to nie tylko o nocleg mi chodziło, ale też obiady, bilety itd.

 
W hotelu preferują gotówkę, w Muzeum Alchemii tylko gotówka. W związku z tym, że w hotelu płacimy gotówką jeżeli będziecie chcieli to możemy tak zrobić jak napisał Mysikrólik.
Mysikrólik pisze: 03 lut 2024, 14:16 Jeśli chodzi o nocleg to może rozsądnie by było wysłać do Czesia tydzień przed wyjazdem wszystko i uregulować.

 
Możecie wysłać do mnie równowartość koron w złotówkach a ja wzorem zaliczki zrobię przelew w koronach. Kurs po jakim kupowałem dewizy do zaliczek to 0,1773-0,1780. Oczywiście muszę to najpierw uzgodnić z hotelem że zgadzają się na taką formę rozliczenia a druga sprawa, że przelew musi wyjść kilka dni roboczych przed rozpoczęciem zlotu.
Ater pisze: 04 lut 2024, 18:51 Bunkier byśmy chcieli zwiedzić i dwa zestawy obiadowe najlepiej z rosołem.

 
Czy ktoś jeszcze jest chętny na bunkry? Robić rezerwację dla grupy 12 osób?
Co do obiadu to przekazałem informację o wybranym menu (z rosołem), czekam na potwierdzenie.
 
 
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2721
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 66 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: irycki »

Czesio1 pisze: 04 lut 2024, 19:45Czy ktoś jeszcze jest chętny na bunkry? Robić rezerwację dla grupy 12 osób?

 
Tam nie mają jakiegoś audio przewodnika np. po angielsku? 

A co ewentualnie w zamian? Może zrezygnować z tych bunkrów, chętni sobie ogarną sami w środę albo w niedzielę, a my pójdziemy gdzieś indziej? 

 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Vasco
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 561
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:16
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Vasco »

To ma być po obiedzie, czyli w czasie wolnym.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8866
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 372 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: TomaszK »

irycki pisze: 05 lut 2024, 08:04A co ewentualnie w zamian? Może zrezygnować z tych bunkrów, chętni sobie ogarną sami w środę albo w niedzielę, a my pójdziemy gdzieś indziej?  
Bunkry miały być uzupełnieniem obiadu w "Jałcie", hotelu w którym mieszkał Schmit. Obiadu nie udało się załatwić, zresztą to chyba nie na nasze kieszenie, więc pozostał tylko schron. A co w zamian ? Szukałem czegoś w poblizu, ale do wyboru mamy Muzeum Narodowe (dla mnie bomba - zbiory przydrodnicze i archeologoczne, ale to kilka godzin zwiedzania,) albo zabytkowe kościoły. Już słyszę dzieci forowe: "co jeszcze jeden kościół ?". Myślę że Vaclavske Namesti to miejsce do zwiedzania samo w sobie, tak jak Rynek Główny w Krakowie. A w każdym razie nasze panie pewnie to docenią. Ceny w praskich sklepach, są jak przypuszczam podobne do polskich.
 
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16416
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 391 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Czesio1 »

irycki pisze: 05 lut 2024, 08:04 Tam nie mają jakiegoś audio przewodnika np. po angielsku?

 
Jest możliwość zwiedzania po angielsku ale jeśli ja dobrze zrozumiałem jest to przewodnik a nie audioprzewodnik. Czyli grupa 11 osób wchodzi z przewodnikiem po angielsku i taka grupa 12 osób zwiedza Muzeum. W związku z tym pytanie czy znajdzie się chętna grupa 11 osób na zwiedzanie po angielsku?
 
Vasco pisze: 05 lut 2024, 17:15 To ma być po obiedzie, czyli w czasie wolnym.

 
Muzeum Zimnej Wojny miało być w czasie zwiedzania z przewodnikiem czyli przed obiadem.
TomaszK pisze: 05 lut 2024, 18:53 Myślę że Vaclavske Namesti to miejsce do zwiedzania samo w sobie, tak jak Rynek Główny w Krakowie. A w każdym razie nasze panie pewnie to docenią. Ceny w praskich sklepach, są jak przypuszczam podobne do polskich.

 
Jest to jedna z opcji. Ale myślę, że to może być punkt "zwiedzania" już po obiedzie. Bo przecież nie musimy od razu wracać do hotelu.
 
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Vasco
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 561
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:16
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Vasco »

Czesio1 pisze: 05 lut 2024, 20:13 Muzeum Zimnej Wojny miało być w czasie zwiedzania z przewodnikiem czyli przed obiadem.
 
Tak, ale ja mówię o aktualnej sytuacji, gdy spadł z rowerka.

Osobiście wolę zwiedzanie po czesku niż angielsku, ale nie będę rejtana robił.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16416
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 391 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Czesio1 »

To jeszcze informacja w sprawie transportowej. Paweł podrzucił nam link do cennika biletów tramwajowych:
PawelK pisze: 02 lut 2024, 16:09 Fare pricelist | Prague Public Transit Company, joint-stock company (dpp.cz)



 
W cenniku tym jest informacja że bilety można kupować w aplikacji mobilnej. Jedną z podlinkowanych aplikacji (PID Lítačka) zainstalowałem sobie jakiś czas temu, a dziś przetestowałem. Kupiłem sobie bilet na jutrzejszy tramwaj linii 2 na trasie Nádraží Braník – Malostranská. Czyli trasa naszego przejazdu w czwartek 2 maja.
Aplikacja bardzo przyjazna, intuicyjna, łatwa wyszukiwarka tras, umożliwia zakup biletu z 24 godzinnym wyprzedzeniem. Po zakupie otrzymujemy kod QR, który jest potwierdzeniem zakupu.
A jeśli chodzi o ceny to pojedynczy bilet 30 minutowy w cenie 30 koron czeskich (około 5,30 zł.) wystarczy nam na każdy z planowanych przejazdów. Moim zdaniem nie ma sensu kupowanie 72 godzinnych biletów w cenie 330 koron czeskich bo to równowartość 11 biletów 30 minutowych. A my potrzebujemy 6-8 takich biletów. 
Ale to już indywidualna sprawa zlotowiczów jaką opcję wybiorą. 
 
 
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16416
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 391 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Czesio1 »

Vasco pisze: 05 lut 2024, 20:22 Tak, ale ja mówię o aktualnej sytuacji, gdy spadł z rowerka.

 
Może uda się coś w zamian załatwić.
Vasco pisze: 05 lut 2024, 20:22 Osobiście wolę zwiedzanie po czesku niż angielsku, ale nie będę rejtana robił.

 
No to może zostawmy to Muzeum to zwiedzania indywidualnego w wolnym czasie? 
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5295
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Mysikrólik »

Ja raczej kupię ten 72 godzinny. Większa swoboda po części oficjalnej, a dodatkowo w cenie można pojechać funikularem na Petřin.
W Pradze nie byłem, ale miałem okazję w Kijowie jeździć taką kolejką.

Z resztą samo wzgórze Petřin chyba też jest warte zobaczenia, a i widok z niego na Pragę ponoć niezgorszy.
 
 
Za ten post autor Mysikrólik otrzymał podziękowanie:
PiTT (06 lut 2024, 21:52)
Vasco
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 561
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:16
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Vasco »

Tam jest jeszcze labirynt luster znany z filmu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5295
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 18 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Mysikrólik »

Rzucam jako propozycję, ale bardzo luźno.

Czesi to nie Francuzi i nie nastawiam się tam na kulinarne rozkosze.
Gdyby w piątek po Vaclavskim Namesti pojechać znów do restauracji ze środy na obiad, oczywiście coś innego moglibyśmy zamówić. Po obiedzie mielibyśmy 10 min. spacerem do tej kolejki na Petřin.
Niestety atrakcja jest raczej mocno związana z pogodą, ale przecież nie nastawiamy się na deszcz.
 
Wejście na wieżę 220 kč, rodzinny 440 kč.
 
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2625
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 142 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Fantomas »

Mam zamiar się wybrać do dzielnicy Zbrasław, żeby odwiedzić miejsce pochówku Wacława II, króla Czech i Polski. Może w środę, kiedy grafik nie jest napięty. Przemysł Ottokar, słynny kŕól złoty, jest za to pochowany w Katredrze św. Wita.
Ater
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 538
Rejestracja: 05 sie 2017, 22:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Ater »

Ja się wybieram, w wolnej chwili, do kościoła Marii Panny przed Tynem, gdzie pochowany jest duński astronom Tycho Brahe, wspomniany w Tajemnicy tajemnic.
 
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2721
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 66 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: irycki »

Czesio1 pisze: 05 lut 2024, 20:13
irycki pisze: 05 lut 2024, 08:04 Tam nie mają jakiegoś audio przewodnika np. po angielsku?


 
Jest możliwość zwiedzania po angielsku ale jeśli ja dobrze zrozumiałem jest to przewodnik a nie audioprzewodnik. Czyli grupa 11 osób wchodzi z przewodnikiem po angielsku i taka grupa 12 osób zwiedza Muzeum. W związku z tym pytanie czy znajdzie się chętna grupa 11 osób na zwiedzanie po angielsku?

 

 

No to my (2 osoby) się deklarujemy jako chętni.
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
PiTT
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 934
Rejestracja: 26 kwie 2017, 00:20
Miejscowość: Gd./Tcz.
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: PiTT »

PiTT + Matylda: co do obiadów, to Matylda nie zje dorosłej porcji. Z tego powodu proszę o 1 "dorosły" zestaw w czwartek i jeden zestaw w sobotę. Albo pożywi się ze mną albo - co zakładam - da się domówić jakieś frytki czy smażony ser z karty dla niej, za co oddzielnie zapłacę, żeby już nie komplikować rozliczeń. W piątek pewnie spróbujemy sprawdzić, czy w restauracji V Cípu nadal serwują smakowitą kaczkę (Matylda zapewne wybierze naleśniki z czekoladowym kremem).

W kwestii zwiedzania: wcześniej pisałem, że korzystamy z wszystkich opcji - ja plus Karen i Matylda jako bilet rodzinny, a Maciej "Karenowy" jako student. Gdzie nie ma rodzinnych, studenci oboje wystąpią jako - no cóż - studenci ;-) Zwiedzanie oczywiście może być z przewodnikiem w języku angielskim, choć chyba w ogóle ten punkt wypadł. Czy da się do tego schronu wejść indywidualnie, bez uprzednich rezerwacji? O ile nie jest to obowiązkowe, to przewodnik nie jest potrzebny.

Poprosiłem Karen, żeby też napisała, jakie ma plany kulinarne.

A jeszcze dodam, że - choć to, rzecz jasna, niekanoniczny obraz, znam opinie na jego temat, sam mam wiele uwag różnej natury itd. - film "PS i praskie tajemnice" można obejrzeć w odnowionej postaci na Ninatece Pan Samochodzik i praskie tajemnice | Kazimierz Tarnas (ninateka.pl). Ja obejrzałem go sobie jakiś czas temu ponownie, po raz pierwszy w całości od dzieciństwa (byłem na tym w kinie w pierwszym dniu, kiedy film pojawił się w bydgoskich kinach w 1989 r.). Po iluś tam wizytach w Pradze zupełnie inaczej mi się to oglądało. Mimo męczącego dubbingu dobrze się bawiłem. A ufowatość wehikułu można sobie ignorować ;-) Warto zobaczyć przed zlotem. 
 
 
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2625
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 142 razy
Otrzymał podziękowań: 135 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Fantomas »

Jaki budżet przewidujecie na osobę? Inaczej ile poza czesiowymi wyliczeniami planujecie wydać na zakupy i przyjemności?
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16416
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 391 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Czesio1 »

To jak wspomniane zostały finanse to jeszcze jedna informacja, którą dziś uzyskałem od naszej pani przewodnik. Ponieważ nasza grupa rozrosła się do 42 osób to bardzo zasadne jest zwiedzanie ze słuchawkami. Jeżeli zdecydujemy się na wynajem słuchawek na miejscu to koszt na osobę to 60 koron (około 11 zł.) czyli 180 koron (około 33 zł.) za trzy dni zwiedzania. Zwiedzanie bez słuchawek spowoduje, że nie tylko możemy niewiele usłyszeć z tego co ma nam przewodnik do powiedzenia ale będziemy narażeni na to co mówią inni zwiedzający obok nas. A przypominam, że jest to "majówka".
Jeżeli ktoś kategorycznie nie chce słuchawek to bardzo proszę o informację, żebym wiedział ile sprzętu mam zamówić. 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2721
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 66 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: irycki »

My chcemy słuchawki!!!! :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6410
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 204 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Praskie tajemnice

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze: 14 lut 2024, 20:32 To jak wspomniane zostały finanse to jeszcze jedna informacja, którą dziś uzyskałem od naszej pani przewodnik. Ponieważ nasza grupa rozrosła się do 42 osób to bardzo zasadne jest zwiedzanie ze słuchawkami. Jeżeli zdecydujemy się na wynajem słuchawek na miejscu to koszt na osobę to 60 koron (około 11 zł.) czyli 180 koron (około 33 zł.) za trzy dni zwiedzania. Zwiedzanie bez słuchawek spowoduje, że nie tylko możemy niewiele usłyszeć z tego co ma nam przewodnik do powiedzenia ale będziemy narażeni na to co mówią inni zwiedzający obok nas. A przypominam, że jest to "majówka".
Jeżeli ktoś kategorycznie nie chce słuchawek to bardzo proszę o informację, żebym wiedział ile sprzętu mam zamówić. 

 
Słuchawki w takich miejscach są cool. Nie trzeba się dopychać do przewodnika, żeby wszystko usłyszeć, można odejść na chwilę bez utraty informacji, no i łatwiej znaleźć grupę gdy ktoś się zatrzyma np. przy wystawie czy żeby kupić lody :-)
 
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Karen
Poszukiwacz przygód
Poszukiwacz przygód
Posty: 2
Rejestracja: 30 cze 2023, 13:36
Miejscowość: Gdańsk/Tczew
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Karen »

@Czesio1 Odnośnie obiadów przepraszam, że tak późno ale jeżeli jeszcze jest taka możliwość to poprosimy 2 zestawy w czwartek i 2 zestawy w sobotę. Jeśli się spóźniliśmy z deklaracją to poradzimy sobie inaczej 😀
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16416
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 391 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Czesio1 »

Karen pisze: 17 lut 2024, 22:45 @Czesio1 Odnośnie obiadów przepraszam, że tak późno ale jeżeli jeszcze jest taka możliwość to poprosimy 2 zestawy w czwartek i 2 zestawy w sobotę. Jeśli się spóźniliśmy z deklaracją to poradzimy sobie inaczej 😀

 
Witaj Karen na naszym forum!  :564:
 
Nie, nie spóźniliście się. Obiady są wstępnie zamówione choć jeszcze nie potwierdzone. 
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13032
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 181 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Yvonne »

A czy są potwierdzone dania wegetariańskie?
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16416
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 391 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: 18 lut 2024, 10:16 A czy są potwierdzone dania wegetariańskie?

 
Mam tylko informację że nie będzie problemu z daniami wegetariańskimi. 
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13032
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 181 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Yvonne »

Czyli można zamówić?
To dla nas poprosimy na każdym obiedzie dwa zestawy mięsne i jeden wegetariański. :)
Vasco
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 561
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:16
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Vasco »

Poproszę słuchawki. Nie pisałem wcześniej, bo zrozumiałem, że mają pisać ci, którzy nie chcą...
Za ten post autor Vasco otrzymał podziękowanie:
Czesio1 (21 lut 2024, 15:27)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ater
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 538
Rejestracja: 05 sie 2017, 22:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 28 razy
Otrzymał podziękowań: 39 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Ater »

Vasco pisze: 21 lut 2024, 12:06 Poproszę słuchawki. Nie pisałem wcześniej, bo zrozumiałem, że mają pisać ci, którzy nie chcą...

 
Też poproszę słuchawki. Też tak myślałem.
Za ten post autor Ater otrzymał podziękowanie:
Czesio1 (21 lut 2024, 15:27)
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13032
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 181 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Yvonne »

Vasco pisze: 21 lut 2024, 12:06 Poproszę słuchawki. Nie pisałem wcześniej, bo zrozumiałem, że mają pisać ci, którzy nie chcą...

 
Ja też tak zrozumiałam  :)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16416
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 391 razy
Otrzymał podziękowań: 197 razy

Re: Praskie tajemnice

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: 21 lut 2024, 16:18
Vasco pisze: 21 lut 2024, 12:06 Poproszę słuchawki. Nie pisałem wcześniej, bo zrozumiałem, że mają pisać ci, którzy nie chcą...

 
Ja też tak zrozumiałam  :)

 
Ale jak to? W sms-ie napisałaś mi że zamawiasz dwa egzemplarze słuchawek, a będzie Was czwórka.  :-P
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ