XXV Top Wszechczasów

Dział poświęcony muzyce
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

A dal mnie Barabaszu Black Sabbath, Deep Purple czy Queen to absolutni giganci. Ubóstwiam Iron Maiden, to ma ukochana kapela ale bez poprzedników ich by też nie było. Jak słyszę Child In Time i to zawodzenie Gillana czy pulsujący bas Glovera doznaję orgazmu. Zresztą nawet Ci najwięksi jak IM czy Metallica sami wskazują te zespoły jak inspirację. Teraz jeszcze odkryłem UFO, to jest coś nieprawdopodobnego jak grała ta kapela. Na TOP patrzę z przymrużeniem oka. Ot dobra chwila by posłuchać - w większości - super kawałków. Ja mam swój osobisty TOP
Ostatnio zmieniony 05 sty 2019, 15:51 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Barabasz pisze:
Fantomas pisze:Serio, Archive w pierwszej dziesiątce :shock: Przed np. Metallicą lub Nirvaną :shock: To tego kalibru wpadka, jakby Rolling Stones byli supportem Lady Pank :-D Lista taka sobie.
Nie zgadzam się. To lista utworów, a nie zespołów patrząc na całokształt. I tak to jest chyba słabsze miejsce utworu Again bo bywało też na podium w poprzednich latach. Utwór faktycznie jest fenomenalny i niczym nie ustępuję innym.
Bardzo Cię polubiłem chłopie! :564:
A byłem przekonany że z Forowiczow tylko ja uwielbiam ten kawałek.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Barabasz pisze: Ja osobiście jestem wielkim fanem Archive. Mam ich całą dyskografię, a wszystko zaczęło się od teledysku Again obejrzanego w MTV. Sam osobiście cenie starsze Archive, szczególnie wydane w latach 2002-2006, kiedy to kierunek zespołu kreował Craig Walker, szkoda że odszedł dla mnie to strata do nieodrobienia. Już nigdy Archive nie weszło na ten poziom. Ulubiona płytą za to jest Archive - Noise, słucham ją często tylko w ważnych momentach mojego życia, aby nie spowszedniała. Ostatnie płyty jak dla mnie trochę idą w zła stronę. Dla mnie jedynym większym zespołem są Pink Floyd. Ale Archive tworzy za mojego życia i jest mi bliższy.
Barabaszu, czy wiesz, że Archive będą jesienią w Polsce na pięciu koncertach?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Tak słyszałem w Trójce, przymierzam się do odwiedzenia Gdańska.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Barabasz pisze: Ja osobiście jestem wielkim fanem Archive. Mam ich całą dyskografię, a wszystko zaczęło się od teledysku Again obejrzanego w MTV.
Barabaszu, w sobotę w godzinach 19-22 w Trójce będzie retransmisja wtorkowego koncertu Archive. :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3879
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 114 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Tak słyszałem, a ja zobaczę ich na żywo w Gdańsku w październiku :-), bilety mam już u siebie. Przy okazji odwiedzę też teatr muzyczny w Gdyni i ich "Notre Dame de Paris"
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Barabasz pisze:Tak słyszałem, a ja zobaczę ich na żywo w Gdańsku w październiku :-), bilety mam już u siebie. Przy okazji odwiedzę też teatr muzyczny w Gdyni i ich "Notre Dame de Paris"
WOW! Super! :564:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ