Witam wszystkich serdecznie

Tu napisz kilka słów o sobie
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16434
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 402 razy
Otrzymał podziękowań: 207 razy

Post autor: Czesio1 »

Von Dobeneck pisze: Wszystko pięknie, tylko, że ja po przeczytaniu Winnetou miałem taki pomysł, nie po Niewidzialnych. :P
Zwyczajnie nie mam czasu. :/ Zresztą, kiedy miałbym tam bywać, jeśli siedzę w Warszawie i tylko dwa trzy razy w roku udaje mi się wyskoczyć na 3-4 dni? Nie ma to sensu.
Zawsze mógłbyś odnająć swój wigwam za 80 bonów miesięcznie :027:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Czesio1 pisze:
Von Dobeneck pisze: Wszystko pięknie, tylko, że ja po przeczytaniu Winnetou miałem taki pomysł, nie po Niewidzialnych. :P
Zwyczajnie nie mam czasu. :/ Zresztą, kiedy miałbym tam bywać, jeśli siedzę w Warszawie i tylko dwa trzy razy w roku udaje mi się wyskoczyć na 3-4 dni? Nie ma to sensu.
Zawsze mógłbyś odnająć swój wigwam za 80 bonów miesięcznie :027:
Bonów nie potrzebuję aż tak bardzo, a nie chciałbym, żeby ktoś obcy wałęsał się po moim kawałku Podlasia. :027:
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16434
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 402 razy
Otrzymał podziękowań: 207 razy

Post autor: Czesio1 »

Von Dobeneck pisze: Bonów nie potrzebuję aż tak bardzo, a nie chciałbym, żeby ktoś obcy wałęsał się po moim kawałku Podlasia. :027:
Toż to bardzo nie krępujący goście by byli. Pamiętasz? Dopiero w lipcu pojawił się jeden z nich. :027:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Von Dobeneck
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Von Dobeneck »

Czesio1 pisze:
Von Dobeneck pisze: Bonów nie potrzebuję aż tak bardzo, a nie chciałbym, żeby ktoś obcy wałęsał się po moim kawałku Podlasia. :027:
Toż to bardzo nie krępujący goście by byli. Pamiętasz? Dopiero w lipcu pojawił się jeden z nich. :027:
Takich gości to nie chciałbym w ogóle. :D Może i nie krępujący, a najlepiej skrępowani. :D
szczotaw
Forowy Lektor
Posty: 328
Rejestracja: 09 lip 2013, 23:23
Tytuł: Wnusio Forowy
Miejscowość: k/Cz-wy
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: szczotaw »

Znany z refleksu szczotaw wita :D
Obrazek
"Wszyscy kłamią" - podstawowa i jedyna prawda o ludziach
ODPOWIEDZ

Wróć do „Początek przygody”