Ogłoszenia parafialne

Tu piszemy o sprawach ogólnych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Ogłoszenia parafialne.

Post autor: johny »

Pomyślałem sobie, że warto mieć miejsce gdzie można wymieniać się informacjami o różnych nietypowych sprawach.

Oto moje pierwsze ogłoszenie:

W dniu wczorajszym przedwcześnie odszedł ode mnie mój telefon wraz ze wszystkimi kontaktami. Wszystkich znajomych bardzo proszę o przysyłanie smsa z Waszymi danymi!

:-D
Ostatnio zmieniony 05 sie 2015, 09:05 przez johny, łącznie zmieniany 2 razy.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:Pomyślałem sobie, że warto mieć miejsce gdzie można wymieniać się informacjami o różnych nietypowych sprawach.
świetny pomysł!
johny pisze:W dniu wczorajszym przedwcześnie odszedł ode mnie mój telefon wraz ze wszystkimi kontaktami. Wszystkich znajomych bardzo proszę o przysyłanie smsa z Waszymi danymi!
Nie omieszkam wysłać ;-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

To ja mam drugie ogłoszenie. Tym razem w imieniu naszej Forowiczki Anny. Otóż przebywa Ona aktualnie w Polsce, a dokładniej w Gdańsku. Gdyby ktoś był przejazdem w tym mieście bądź okolicach i miał chęć spotkać się z Anną to będzie Jej bardzo miło. Jeśli więc ktoś ma okazję to dajcie mi znać, przekażę kontakt do Anny. Ona sama ma problem z zalogowaniem się na forum.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Ja będę w pobliżu ale dopiero za dwa tygodnie.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Pora na kolejne ogłoszenie. Gdyby ktoś z Was natknął się gdzieś na jakimś parkingu na widok samochodu przykrytego płachtą to byłby wdzięczny o uwiecznienie tego na zdjęciu i podesłanie mi go. Tylko potrzebuję zdjęcia autorskiego, nie ściągniętego z sieci. Pomoże mi ktoś?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Przyznaj się, zapomniałeś gdzie zaparkowałeś samochód ?
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

TomaszK pisze:Przyznaj się, zapomniałeś gdzie zaparkowałeś samochód ?
No i wydało się
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Hehehe, ostatnio czytałem o gostku, który zapomniał gdzie zaparkował samochód i zgłosił na policji że mu go skradziono. Też sposób nie?
A tak na serio to zdjęcie takie potrzebne mi do pewnego projektu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Damy radę Panie Czesiu! ;-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:Damy radę Panie Czesiu! ;-)
Tak po cichu na to liczę, że damy :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Mam kolejne ogłoszenie parafialne. Czy ktoś z Was ma talent kreślarsko-malarski? Chodzi o wykonanie pewnego rysunku, szkicu na podstawie danego opisu. Inicjatywa jest jak mniemam zacna dlatego jak ktoś umie ładnie rysować to proszę się nie wstydzić. :-)
Ostatnio zmieniony 09 paź 2015, 07:49 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Post autor: Brunhilda »

Ale o jaki szkic chodzi? Duży? Ołówkiem? Trzeba zaprojektować? Czy skopiować? Co znaczy na podstawie podpisu?
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Brunhilda pisze:Ale o jaki szkic chodzi? Duży? Ołówkiem? Trzeba zaprojektować? Czy skopiować? Co znaczy na podstawie podpisu?
Oj, pomyliłem się. Na podstawie danego OPISU. Jak najbardziej może być ołówkiem, format myślę że A4, ale pewnie i mniejszy by wystarczył.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Kolejne ogłoszenie parafialne. Potrzebuję autorskie zdjęcia harcerskie. Konkretnie chodzi o zdjęcia chłopców w mundurkach harcerskich (ja wiem, że w dzisiejszych czasach to może dziwnie zabrzmiało, ale proszę nie wysnuwać daleko idących wniosków :-D ), zdjęcia obozów harcerskich, zbiórek harcerskich, itp. Może macie jakieś własne, którymi moglibyście się podzielić?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8828
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Post autor: TomaszK »

Mam zdjęcie w mundurku, ale z czasów licealnych (koniec lat 70-tych). To jest mundurek HSPS czyli Harcerskiej Służby Polsce Socjalistycznej. Podejrzewam, że nie o takie zdjęcie Ci chodzi ?
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

TomaszK pisze:To jest mundurek HSPS czyli Harcerskiej Służby Polsce Socjalistycznej.
Utrwalacz znaczy? :027: :-D
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Ja Ci niestety nie pomogę :-/

W ogóle Czesio to masz za duże wymagania w tych ogłoszeniach parafialnych :-D
A to szukasz chłopców w mundurkach, a to uzdolnień plastycznych, których również nie posiadam ...

Chętnie bym Ci pomogła, ale musisz bardziej trafić w mój profil :-)
Korepetycji z francuskiego nie potrzebujesz?
Ostatnio zmieniony 14 paź 2015, 19:58 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze:Ja Ci niestety nie pomogę :-/

W ogóle Czesio to masz za duże wymagania w tych ogłoszeniach parafialnych :-D
A to szukasz chłopców w mundurkach, a to uzdolnień plastycznych, których również nie posiadam ...

Chętnie bym Ci pomogła, ale musisz bardziej trafić w mój profil :-)
Korepetycji z francuskiego nie potrzebujesz?
Hehehehe, ja uciłsa francuskowo jazyka w licealnej szkolie alem nic nie paniał z tego :027:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nietajenko
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 938
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:34
Tytuł: Użytkownik chwilowo nieaktywny
Miejscowość: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Nietajenko »

Yvonne pisze:których również nie posiadam ...
Za to posiadasz wielkie uzdolnienia w kreowaniu siebie w kontekście tekstylnym. :-)
Refert non fatigo et consolatoria calceamenta...
Harpagan http://www.harpagan.pl/rajd/
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Nietajenko pisze: Yvonne napisał/a:
których również nie posiadam ...

Za to posiadasz wielkie uzdolnienia w kreowaniu siebie w kontekście tekstylnym.
Tak sądzisz? Dziękuję :-)
Po prostu interesuję się trochę modą i być może ma to jakiś wpływ na mój wizerunek.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: W ogóle Czesio to masz za duże wymagania w tych ogłoszeniach parafialnych :-D
A to szukasz chłopców w mundurkach, a to uzdolnień plastycznych, których również nie posiadam ...
Chyba rzeczywiście duże mam wymagania. Ale inicjatywa jest zacna.
Ponieważ te moje ogłoszenia mogą wydawać się nieco dziwne pora na uchylenie rąbka (a właściwie rąba) tajemnicy.
Otóż postanowiliśmy razem ze zbychowcem ubrać nasze audiobooki w zdjęcia. Powstaną w ten sposób video-audiobooki, które jak sądzimy będzie znacznie lepiej się słuchało.
Pomysł podsunął zbychowiec i zabraliśmy się raźno do dzieła. No, moze z tym raźno to przesadziłem, bowiem mamy dopiero ukończony wstęp i rozdział 1 ale wiadomo, że najtrudniejsze są początki.
A oto co na razie mamy:

Zbigniew Nienacki - "Wyspa złoczyńców" - 00 - zapowiedź (Brunhilda)

Zbigniew Nienacki - "Wyspa złoczyńców" - 01 - Rozdział 1 (Czesio1)

Oczywiście projekt tych dwóch fragmentów nie jest sprawą zamkniętą. Liczymy bardzo na Was, na Wasze uwagi, że może coś trzeba zmienić, coś wyrzucić, coś dodać, może coś poprawić czy to w zdjęciach czy w samym pliku dźwiękowym.
Przerabiając audiobooka na videobooka wychwyciłem kilka błędów, potknięć i w miarę możliwości pousuwałem. Ale być może jeszcze coś umknęło mojej uwadze dlatego będę wdzięczny za Wasze uwagi.
W projekcie tym najważniejszą rzeczą jest aby te zdjęcia były NASZE, autorskie, a nie ściągnięte z internetu. I stąd te wszystkie moje ogłoszenia parafialne, których na pewno pojawi się jeszcze wiele.
Zauważyliście na pewno, że w rozdziale 1 pojawiło się zdjęcie nie nasze, a mianowicie kadr z filmu "Wyspa złoczyńców". Docelowo chciałbym, żeby zdjęcie to zostało zastąpione naszym własnym, dlatego pytałem czy na forum jest ktoś, kto ładnie rysuje, szkicuje. Taki szkic na podstawie opisu wehikułu z "Wyspy złoczyńców" jest bardzo ważny bowiem pojawi się on na pewno jeszcze w kilku fragmentach. Tym bardziej, że jest duże prawdopodobieństwo tego, że nie do każdego fragmentu tekstu uda się nam dopasować idealną fotkę. Wtedy wehikuł będzie naszym uniwersalnym zdjęciem.
A zatem, obejrzyjcie, posłuchajcie i podzielcie się wrażeniami. No i wesprzyjcie nas w zdjęcia o które proszę. :-)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze:Otóż postanowiliśmy razem ze zbychowcem ubrać nasze audiobooki w zdjęcia
Panowie, coś wspaniałego!
Genialny pomysł - oprócz fonii mamy też teraz wizję.

Dobór zdjęć bardzo mi się podoba, chociaż zabrakło mi jednego.
Mianowicie, jak Czesio czyta o przygodzie, kora zapukała do drzwi, spodziewałam się zobaczyć jego zdjęcie lub zdjęcie Zbychowca ubranego w mundur listonosza :-D :-D :-D
Ostatnio zmieniony 15 paź 2015, 21:17 przez Yvonne, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio, zauważyłam, że niektóre linki z audiobooków nie działają :-(

Pojawia mi się taki komunikat:

Przepraszamy, strona nie została odnaleziona

Sprawdzisz? Chodzi o kilka ostatnich rozdziałów z Templariuszy.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Mianowicie, jak Czesio czyta o przygodzie, kora zapukała do drzwi, spodziewałam się zobaczyć jego zdjęcie lub zdjęcie Zbychowca ubranego w mundur listonosza :-D :-D :-D
Yvonne, wszystko jest do nadrobienia. Nasze wideobooki mogą ewoluować. Na razie wstawiłem to co mamy lub co możemy dodać. Ale przecież możemy na naszych zlotach dorobić brakujące fotki choćby takie jak wspomniałaś o listonoszu pukającym do drzwi Pana Tomasza. Wszystko przed nami!
zbychowiec pisze: Ależ Czesiu, przecież mamy kilka wspaniałych zdjęć wehikułu Cpt Nemo, które zrobił był on podczas swojej wycieczki do Radzynia:
Relacja Cpt Nemo
Aż się prosi, żeby je wykorzystać (oczywiście za zgodą autora). Na dodatek w tej relacji jest nie jedno, ale aż osiem genialnych zdjęć wehikułu. Dzięki temu można za każdym razem wstawiać inne i nie opatrzą się one oglądającemu.
Fakt, o tym zapomniałem. Ale ja po cichu liczę, że zrobimy nasz własny forowy wehikuł, no to byłoby piękne!
Yvonne pisze:Czesio, zauważyłam, że niektóre linki z audiobooków nie działają :-(

Pojawia mi się taki komunikat:

Przepraszamy, strona nie została odnaleziona

Sprawdzisz? Chodzi o kilka ostatnich rozdziałów z Templariuszy.
Tak jak wspomniał zbychowiec, o czym zresztą pisałem kilka dni temu serwis wrzuta zmienił regulamin. Niestety na bardzo, bardzo zły. I prawdopodobnie to jest powodem nie działania linków. Ja niestety już nic nie mogę z tym zrobić.
Ale spokojnie, przeniesiemy się tam gdzie nas będą chcieli. Damy radę! :564:
Ostatnio zmieniony 15 paź 2015, 22:09 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
VdL
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 4799
Rejestracja: 29 maja 2014, 23:05
Miejscowość: dokąd
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 129 razy
Otrzymał podziękowań: 89 razy

Post autor: VdL »

Czesio1 pisze:Ale ja po cichu liczę, że zrobimy nasz własny forowy wehikuł, no to byłoby piękne!
Czesio jaki budżet przewidujesz? :-D

Jeśli skromny to może to:



Można by coś takiego wystrugać. :-D Nawet w kształcie VW
Ostatnio zmieniony 16 paź 2015, 13:27 przez VdL, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Czy ktoś z Łodzi lub okolic wybiera się na koncert KULT-u 08.11. w Wytwórni?
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Drodzy moi. Moja przyjaciółka, chrzestna starszego syna prowadzi w Aleksandrowie Łódzkim pogotowie rodzinne. Trafiają do niej dzieci odebrane rodzicom, czekające na decyzję sądu co do ich dalszych losów. To są z reguły bardzo biedne dzieci z patologicznych rodzin. Iza daje im bardzo dużo jeśli chodzi o uczucia i opiekę nad nimi ale na wszystko też jej nie starcza środków. Dlatego pytam zwracam się z apelem i prośbą jednocześnie, jeżeli macie jakieś zbędne ubranka i zabawki to bardzo proszę o kontakt ze mną. Z oczywistych wzgledów głównie apeluję tu do ekipy łódzkiej. Już nasz kolega vdl pięknie się spisał i zawiozłem dzieciom kilka toreb z różnymi rzeczami.
Myślę też o tym aby zrobić dzieciakom jakąś akcję na święta. Jakbyśmy zrzucili sie nawet po parę groszy to chociaż jakieś drobne upominki mógłbym im zawieźć.

Kasia - 7 m-cy
[gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 934241.jpg medium=http://s6.postimg.org/d79fx9pwh/20151102_153750.jpg large=http://s6.postimg.org/h3mrt9avz/20151102_153750.jpg group=32555][/gimg]

Siostra Kasi, Zuzia - 5 lat
[gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 936343.jpg medium=http://s6.postimg.org/lqstv0y8x/20151102_150050.jpg large=http://s6.postimg.org/rrqis3kv3/20151102_150050.jpg group=32555][/gimg]

Igorek - 15 m-cy
[gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 938315.jpg medium=http://s6.postimg.org/3p9ox8481/20151102_143655.jpg large=http://s6.postimg.org/jar0h6g67/20151102_143655.jpg group=32555][/gimg]
Ostatnio zmieniony 27 lis 2015, 13:11 przez johny, łącznie zmieniany 1 raz.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

johny, ja mam sporo i chętnie oddam.
Tylko jak Ci to dostarczyć?

Może wybrałabym się na jakiś weekend do Łodzi?
Poczekaj, pomyślę chwilę.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Szkoda, że nie napisałeś wcześniej johny bo niedawno wrzuciliśmy do kontenerów dwie reklamówki ubrań.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Batura
Żądny przygód
Żądny przygód
Posty: 351
Rejestracja: 27 maja 2015, 14:31
Miejscowość: okolice stolycy
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 0
Otrzymał podziękowań: 0

Post autor: Batura »

Ja mam i przygotuję karton lub dwa.
Jeśli tylko będę jechał w łódzkie strony - dam znać.

A może ktoś z Łodzi będzie przejeżdżał samochodem w najbliższym czasie w okolicach gminy Tarczyn (20 km od W-wy) - i mógłby zabrać do Łodzi?

Mam sporo i ubranek i zabawek - dobry stan.
w knajpie dla braw, Klezmer kazał mi grać
takie rzeczy, że jeszcze mi wstyd
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Batura pisze:A może ktoś z Łodzi będzie przejeżdżał samochodem w najbliższym czasie w okolicach gminy Tarczyn (20 km od W-wy) - i mógłby zabrać do Łodzi?

Mam sporo i ubranek i zabawek - dobry stan.
Ja mam plan się wybrac. Jak coś ustalę konkretnego to dam znać! Dzięki! :-)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy ogólne”