Koszulki forowe :)

Tu piszemy o sprawach ogólnych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Szczegółów na temat rodzaju koszulek (damska, męska, T-shirt, polo) dowiem się i wtedy dam znać.

1) Yvonne - 1 sztuka
2) johny - 1 koszulka
3) TomaszK - 2 koszulki
4) Czesio1 - 2 koszulki
5) Milady - 1 sztuka
6) Barabasz - 1 sztuka rozmiar M
7) Eksplorator63 - 1 sztuka rozmiar M
Ostatnio zmieniony 23 cze 2016, 07:50 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2717
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 64 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Czesio1 pisze:Czyli na ten moment lista chętnych na koszulkę wygląda następująco:
To jeszcze ja! :D

1) Yvonne - 1 sztuka
2) johny - 1 koszulka
3) TomaszK - 2 koszulki
4) Czesio1 - 2 koszulki
5) Milady - 1 sztuka
6) Barabasz - 1 sztuka rozmiar M
7) Eksplorator63 - 1 sztuka rozmiar M
8) irycki - 1szt XL
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

Ja tylko dodam, że jestem chętna na koszulkę, jeśli:

1. Będzie damski wzór
2. Cena nie będzie jakaś kosmiczna. Rozsądna cena za koszulkę to dla mnie jakieś 30-40 zł. Droższe nie wchodzą w grę :-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: 2. Cena nie będzie jakaś kosmiczna. Rozsądna cena za koszulkę to dla mnie jakieś 30-40 zł. Droższe nie wchodzą w grę :-)
Hmmmm, w pierwszym poście było:
Czesio1 pisze: jedna z ciekawszych propozycji zamyka się kwotą 49 zł. netto za koszulkę. Kwota jest netto więc trzeba doliczyć VAT (jeśli 23% to kwota pojedynczej koszulki to 60,27 zł.). W cenie tej zamyka się haft i sama koszulka. Projekt mamy gratis.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:2. Cena nie będzie jakaś kosmiczna. Rozsądna cena za koszulkę to dla mnie jakieś 30-40 zł. Droższe nie wchodzą w grę
Rozumiem, że wolisz papier toaletowy zamiast koszulki? :027: 30, 40 zł za koszulkę z haftem? :shock:
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Odpowiadając na pytania Yvonne, Milady ...

jest możliwość zamówienia koszulek damskich i męskich, wieczorkiem podeślę załącznik jak one wyglądają

...i Barabasza

to są koszulki T-shirty. Chyba że chcemy inne to podejrzewam, że też mogą być.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:
Yvonne pisze:2. Cena nie będzie jakaś kosmiczna. Rozsądna cena za koszulkę to dla mnie jakieś 30-40 zł. Droższe nie wchodzą w grę
Rozumiem, że wolisz papier toaletowy zamiast koszulki? :027: 30, 40 zł za koszulkę z haftem? :shock:
No niestety ale haft trochę kosztuje. Ale za to jest trwalszy niż nadruk.
Mam jeszcze ofertę z drugiej firmy, tylko nie wszystkie szczegóły jeszcze.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Barabasz
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 3887
Rejestracja: 25 sie 2015, 10:43
Miejscowość: Antoninów
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 115 razy
Otrzymał podziękowań: 137 razy

Post autor: Barabasz »

Czesio1 pisze:to są koszulki T-shirty. Chyba że chcemy inne to podejrzewam, że też mogą być.

Mnie to w sumie obojętne, ale z doświadczenia wiem że polo mają trwalsze (grubsze) materiały i na kilka sezonów starczą, u mnie t-shirty z reguły po kilku praniach są do wyrzucenia, szczególnie te tańsze.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Barabasz pisze:
Czesio1 pisze:to są koszulki T-shirty. Chyba że chcemy inne to podejrzewam, że też mogą być.

Mnie to w sumie obojętne, ale z doświadczenia wiem że polo mają trwalsze (grubsze) materiały i na kilka sezonów starczą, u mnie t-shirty z reguły po kilku praniach są do wyrzucenia, szczególnie te tańsze.
Nic nie stoi jak sądzę na przeszkodzie żeby wybrać polo. Dopytam szczegóły i dam znać.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

johny pisze:Rozumiem, że wolisz papier toaletowy zamiast koszulki?
Nie przesadzaj.
Moje najlepsze ciuchy pochodzą ze sklepów za 5 zł sztuka :-)

Rozumiem, że haft jest drogi, ale ja po prostu z zasady nie kupuję drogich ciuchów.
A dla mnie właśnie wydatek 60 zł za koszulkę to dużo. Za dużo.

Ale na razie jeszcze się wstrzymam z decyzją. Jak wybierzecie, to wtedy zdecyduję ;-)
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2717
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 64 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Tyle że niestety wyrób na zamówienie kosztuje. :( Gdybyśmy trzasnęli tych koszulek tak z tysiąc sztuk, to pewnie też dałoby się zbić cenę. :D

Co do koloru skoro temat został poruszony - może szary? Nie nagrzewa się tak jak czarny, a nie powinien mieć wad białego.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Yvonne pisze:
johny pisze:Rozumiem, że wolisz papier toaletowy zamiast koszulki?
Nie przesadzaj.
Moje najlepsze ciuchy pochodzą ze sklepów za 5 zł sztuka :-)

Rozumiem, że haft jest drogi, ale ja po prostu z zasady nie kupuję drogich ciuchów.
A dla mnie właśnie wydatek 60 zł za koszulkę to dużo. Za dużo.

Ale na razie jeszcze się wstrzymam z decyzją. Jak wybierzecie, to wtedy zdecyduję ;-)
A mnie zawsze tata powtarzał: Jestem za biedny żeby dziadować. I tego ja się też trzymam. Coś dobrego musi kosztować. A 60 zł to wcale nie tak dużo.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

irycki pisze:Tyle że niestety wyrób na zamówienie kosztuje. :( Gdybyśmy trzasnęli tych koszulek tak z tysiąc sztuk, to pewnie też dałoby się zbić cenę. :D
Po części pewnie tak, chociaż w tej opcji, którą zapodałem liczba aż tak nie wpływa na cenę bo projekt mamy gratis.
irycki pisze: Co do koloru skoro temat został poruszony - może szary? Nie nagrzewa się tak jak czarny, a nie powinien mieć wad białego.
Podyskutujemy o kolorze, szary może być dobrą alternatywą dla białego.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 13012
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 176 razy

Post autor: Yvonne »

Czesio1 pisze: 2) projekt koszulki byłby taki sam jak te co mamy czyli duże logo forum z przodu i nick na lewym rękawku
Ja mam na prawym.
Czy to oznacza, że mam unikatowy egzemplarz? ;-)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: Ja mam na prawym.
Czy to oznacza, że mam unikatowy egzemplarz? ;-)
A jak założysz koszulkę tył na przód to też na prawym? :027: :027: :027:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

zbychowiec pisze:Kolor szary byłby chyba najlepszy (chociaż ja szczerze mówiąc najbardziej lubię czarny), ale nie za jasny, żeby nie prześwitywał podkład, a także nie za ciemny, bo wtedy trudno dobrać kolor naszywki tak, żeby była widoczna.
Swoją drogą to fakt, że na koszulkach mamy cba nie robi wielkiej różnicy. I tak z koszulek raczej nikt tego szczegółu nie odczytuje, a poza tym cba i tak przekierowuje na org.
Zrobimy chyba ankietę na temat koloru i wtedy większością głosów wybierzemy jeden.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8850
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 49 razy
Otrzymał podziękowań: 367 razy

Post autor: TomaszK »

Yvonne pisze:Ja mam na prawym.
Czy to oznacza, że mam unikatowy egzemplarz? ;-)
To tak zwany błędnodruk. Błędnodruki osiągają na aukcjach bardzo wysokie ceny.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

zbychowiec pisze: Nie wolno zakładać koszulki tyłem do przodu! To przynosi nieszczęście!
O jejku, no to koszulkę trzeba zostawić w dobrym kierunku, a przed założeniem dokonać obrotu o 180 stopni :-D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
panna Monika
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 849
Rejestracja: 04 sie 2013, 14:53
Miejscowość: Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 60 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: panna Monika »

Jak dla mnie szary kolor super. Zobaczymy co tam, Czesiu , podeślesz, ale może znalazłby się jakiś fason z dekoltem w szpic (nie lubię tych tradycyjnych ściągaczy).
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6395
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 203 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Post autor: PawelK »

TomaszK pisze:
Yvonne pisze:Ja mam na prawym.
Czy to oznacza, że mam unikatowy egzemplarz? ;-)
To tak zwany błędnodruk. Błędnodruki osiągają na aukcjach bardzo wysokie ceny.
Ale cięty, czy ząbkowany. Stemplowany czy czysty?
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

panna Monika pisze:Jak dla mnie szary kolor super. Zobaczymy co tam, Czesiu , podeślesz, ale może znalazłby się jakiś fason z dekoltem w szpic (nie lubię tych tradycyjnych ściągaczy).
Otrzymałem damski krój koszulki do wglądu wraz z wymiarami. Przy okazji również kolory. Wygląda to mniej więcej tak:

[gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 042206.jpg medium=http://s26.postimg.org/64tlgd10p/Koszulka_damska.jpg large=http://s26.postimg.org/64tlgd10p/Koszulka_damska.jpg group=36845][/gimg]

[gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 043323.jpg medium=http://s26.postimg.org/5tc53lkkp/Koszulka_damska_2.jpg large=http://s26.postimg.org/5tc53lkkp/Koszulka_damska_2.jpg group=36845][/gimg]

A standardowo koszulka wygląda tak wraz z kolorami:

[gimg small=http://pansamochodzik.org.pl/przygoda/i ... 044601.jpg medium=http://s26.postimg.org/8bxu4a6ax/Kolory.jpg large=http://s26.postimg.org/8bxu4a6ax/Kolory.jpg group=36845][/gimg]

I tu cena za koszulkę jest 49,00 zł. netto. Cena zawiera haft i koszulkę.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Prowadzę korespondencję z jeszcze jedna firmą ale jeszcze nie mam dokładnych szczegółów.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Czyli na razie mamy osiem osób chętnych na koszulki:
Czesio1 pisze:Czyli na ten moment lista chętnych na koszulkę wygląda następująco:

1) Yvonne - 1 sztuka
2) johny - 1 koszulka
3) TomaszK - 2 koszulki
4) Czesio1 - 2 koszulki
5) Milady - 1 sztuka
6) Barabasz - 1 sztuka rozmiar M
7) Eksplorator63 - 1 sztuka rozmiar M
8) irycki - 1szt XL
Ktoś jeszcze reflektuje?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

zbychowiec pisze:Ja bym wziął jedną L-kę
Bardzo proszę:

1) Yvonne - 1 sztuka
2) johny - 1 koszulka
3) TomaszK - 2 koszulki
4) Czesio1 - 2 koszulki
5) Milady - 1 sztuka
6) Barabasz - 1 sztuka rozmiar M
7) Eksplorator63 - 1 sztuka rozmiar M
8) irycki - 1szt XL
9) zbychowiec - 1 sztuka rozmiar L
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Znam szczegóły z drugiej firmy wykonującej haft na koszulkach. To firma z poznańskiego:
Koszulki forowe
Cennik haftu wygląda następująco:
1) Projekt haftu logo - 50,00 zł. (cena jednorazowa)
2) Haft logo na pojedyńczej koszulce - 20,00 zł.
3) Projekt haftu nicku na rękawku - 30,00 zł. (cena jednorazowa)
4) Haft nicku na rękawku - 3,00 zł.

Wszystkie powyższe ceny są cenami netto, czyli doliczamy VAT.
Jak to wygląda w praktyce? Zakładając, że zamówimy 10 koszulek cena haftu jednej wyjdzie 38,13 zł. brutto (5,00 zł. + 20,00 zł. + 3,00 zł. + 3,00 zł. i to wszystko razy 1,23).
Jeżeli zamówimy 20 koszulek cena haftu jednej wyjdzie 33,21 zł. brutto (2,50 zł. + 20,00 zł. + 1,50 zł. + 3,00 zł. i to wszystko razy 1,23).
Im więcej koszulek zamówimy tym koszt jednej będzie mniejszy. Do tego ceny z punktów 1) i 3) czyli projekty pozostają do naszej dyspozycji i jeśli kiedyś będziemy chcieli dodruk koszulek to płacimy za sam haft. No chyba, że w międzyczasie firma padnie. :-D
To jest oczywiście cena za SAM HAFT.
A jak wiadomo trzeba mieć na czym haftować. Potrzebne są koszulki. Te możemy dostarczy sami albo wybrać z oferty dostępnej na stronie www.albor.pl .
Ofertę mają ciekawą, są koszulki damskie i męskie, np. takie: damskie i męskie . Cena tych koszulek wynosi około 29,35 zł. brutto. Doliczając cenę koszulki do ceny haftu w tym przypadku mamy 67,48 zł. (w przypadku zamówienia 10 koszulek) lub 62,56 zł. (w przypadku zamówienia 20 koszulek).
Są też w ofercie firmy koszulki tańsze np. takie damskie co obniżyłoby koszt całości.
Trzy istotne uwagi: możemy wybierać z całej oferty, nie musimy decydować się na jeden konkretny model (chociaż nie ukrywam, że w takim samym modelu lepiej byśmy się prezentowali), możemy zamówić koszulki białe to dwa a trzecia sprawa, że lepiej wybrać koszulki t-shirt, bo z doświadczenia pani z którą rozmawiałem lepiej na nich prezentuje się duże logo. A takie właśnie chcielibyśmy.
Jest też możliwość zobaczenia próbnego haftu naszego logo na koszulkowym materiale. Nie kupujemy więc w ciemno.
Zapoznajcie się proszę z ofertą firmy. Ja byłbym skłonny wybrać tą właśnie ofertę. A Wy?
Ostatnio zmieniony 24 cze 2016, 12:40 przez Czesio1, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11648
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 244 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Jestem na TAK! XXL dla mnie! Czarna!
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

johny pisze:Jestem na TAK! XXL dla mnie! Czarna!
Johny, ustaliliśmy że teraz wybieramy jasny kolor, czyli biały ;-)
No chyba, że jednak zdecydujemy się ponownie na kolor czarny.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
panna Monika
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 849
Rejestracja: 04 sie 2013, 14:53
Miejscowość: Łódź
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 60 razy
Otrzymał podziękowań: 53 razy

Post autor: panna Monika »

Czesiu, jak Ty znajdujesz czas, żeby to wszystko znaleźć i jeszcze tak szczegółowo opisać na forum. Udzielasz może korepetycji w dziedzinie zarządzania czasem? ;-)
Wracając do koszulek, dla mnie nie ma to jak biały t-shirt, firma z Poznania może być. Co prawda te damskie mi się nie podobają, w razie czego poproszę męską (S). No chyba, że możnaby V-neck (mają w ofercie).
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2717
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 64 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Post autor: irycki »

Jak dla mnie OK. Nie sądzę żeby w kwestii haftu dało się coś znacząco urwać.
Własne koszulki być może mogłyby wyjść trochę taniej, ale biorąc ich koszulki przynajmniej w teorii dostajemy gwarancję że ten haft wyjdzie akceptowalnie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16405
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 389 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

panna Monika pisze:Czesiu, jak Ty znajdujesz czas, żeby to wszystko znaleźć i jeszcze tak szczegółowo opisać na forum. Udzielasz może korepetycji w dziedzinie zarządzania czasem? ;-)
Oj z tą organizacją czasu to też równie u mnie bywa panno Moniko. ;-)
panna Monika pisze: Wracając do koszulek, dla mnie nie ma to jak biały t-shirt, firma z Poznania może być. Co prawda te damskie mi się nie podobają, w razie czego poproszę męską (S). No chyba, że możnaby V-neck (mają w ofercie).
Czy masz na myśli tę koszulkę: V-neck ?
irycki pisze:Jak dla mnie OK. Nie sądzę żeby w kwestii haftu dało się coś znacząco urwać.
Własne koszulki być może mogłyby wyjść trochę taniej, ale biorąc ich koszulki przynajmniej w teorii dostajemy gwarancję że ten haft wyjdzie akceptowalnie.
I zawsze można złożyć reklamację gdyby odpukać coś było nie tak.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy ogólne”