Rajd śladami Pana Samochodzika i Templariuszu Radzyń AD 2016

Tu piszemy o sprawach ogólnych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Rajd śladami Pana Samochodzika i Templariuszu Radzyń AD 2016

Post autor: johny »

Drodzy moi zakładam ten temat oczekując, że aktywnie wsporzecie mnie w pomysłach. Mało casu kruca bomba, mało casu ale myslę, że spróbować trzeba.
Oto pełna korespondencja moja via facebook z organizatorem rajdu. Co Wy na to, czekam na pomysły!

Witam, jestem jednym z organizatorów tegorocznej edycji Rajdu śladami Pana Samochodzika i Templariuszy, a dokłądniej jego komendantem z ramienia 4 DH Radzyńskie Jaszczurki. Serdecznie zapraszamy do wspólnej organizacji, może mają państwo jakieś ciekawe propozycje co do programu lub atrakcji dla uczestników. Zapraszam do kontaktu.




„Z Przygodą na Ty" Forum Miłośników Samochodzikowej Przygody”:
Panie Pawle, dziękuję za wiadomość. Oczywiście, że jesteśmi zainteresowani współpracą. O szczegółach możemy porozmawiać telefonicznie ......... Podaję też adres @ ........Czekam na więcej szczegółów! Pozdrawiam!


Paweł Sadłowski:

Niestety podany email nie istnieje według mojej poczty więc napiszę wszytko tutaj. Może zacznę od tego na czym będzie polegać sam rajd. Jak już wiadomo impreza jest dla drużyn harcerskich głównie z hufca ZHP Grudziądz jednak nie jesteśmy przeciwni na drużyny z innych środowisk harcerskich, więc jeżeli macie państwo znajomych którzy zajmują się harcerstwem serdecznie zapraszamy (wszystkie szczegóły dotyczące zgłoszeń itp. zawarte są w wydarzeniu na fb).
Rajd zaczyna się w piątek 23 września kiedy do uczestnicy przybywają i kwaterują w miejscowym Zespole Szkół, w ten dzień wieczorem odbędzie się tradycyjny już kominek harcerski ze śpiewami przy gitarze, pląsami itp. Następnie w sobotę drużyny (patrole) wyruszają na trasę pieszą gdzie czeka na nich kilka lub kilkanaście zadań za które otrzymają oceny (punkty) co prowadzić będzie do wyłonienia zwycięzcy.
I teraz moje pytanie do Państwa, czy dysponujecie jakimiś gadżetami, pamiątkami itp. związanymi z Panem Samochodzikiem ? Fajnie było by, gdybyście zechcieli zorganizować jeden z punktów na trasie typowo odnośnie naszego bohatera z waszym udziałem. Jakie jest wasze stanowisko w tej sprawie ?

Czuwaj pwd. Paweł Sadłowski ćw.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Kruca bomba, zacna inicjatywa!
Skoro patrole mają ruszyć w trasę to już mi się przypomina ostatnia gra miejsca Hanki w Brześciu Kujawskim.
Jakiś konkursik podobny do tego który zorganizowała Yvonne też byłby w sam raz.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Post autor: Yvonne »

johny, byłeś w weekend w Radzyniu?
Jak się udał rajd?
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

Nie byłem. Nie odezwali się.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11644
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Post autor: johny »

zbychowiec pisze:
johny pisze:Nie byłem. Nie odezwali się.
No tak, bo oni chcieli, żebyśmy im zorganizowali jeden z punktów programu. Tylko trochę późno się zgłosili. Może w następnym roku się uda...
to nie jest do końca tak. My byliśmy gotowi, ja byłem gotowy żeby tam jechać. Mieli sie odezwać do Yvonne celem ustalenia szczegółów konkursu... i cisza. Także nic na siłę.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy ogólne”