Nowa-stara nowalijka na forum

Tu piszemy o sprawach ogólnych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Nowa-stara nowalijka na forum

Post autor: Czesio1 »

Jakiś czas temu na forum mieliśmy w nagłówku telewizorek będący odnośnikiem do... No właśnie, już nie pamiętam do czego, ale na pewno chodziło o nasze forum w mediach.
Od dłuższego już czasu chodziło mi po głowie, żeby to przywrócić na forum i dziś zdopingowany przez VdL-a zrobiłem ku temu pierwszy krok. Mamy na forum odnośnik do działu, w którym będziemy zamieszczać materiały forowe w mediach. Na początek odświeżyłem reportaż w Trójce z udziałem śp. Michała Szewczyka i Forowiczów:

Reportaż w Trójce z udziałem Pana Michala Szewczyka

Kolejne tematy będą się pojawiać jak odgrzebię w czeluściach forum oraz jeśli będą mam nadzieję pojawiać siew przyszłości.
I tu od razu prośba do Was Drodzy Forowicze i Forowiczki. Jeśli pamiętacie jakieś tematy związane z mediami lub macie jakieś materiały (zdjęcia, skany, filmy) to dajcie znać. Będziemy aktualizować nowy-stary dział na forum.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Post autor: Czesio1 »

Wspomnień ciąg dalszy. Tym razem odświeżyłem naszą pierwszą wizytę we Fromborku, w 2012 roku:

W poszukiwaniu skarbów pułkownika Koeniga we Fromborku część 1
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy ogólne”