Radio 357

Dział poświęcony muzyce
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Radio 357

Post autor: Fantomas »

E tam sekowanie "Again", gdy w pierwszej 10 tce jest "Wish You Were Here", "Bohemian Rhapsody", "Brothers in Arms" czy "Stairways to Heaven" nie ma sensu.
Ater
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 531
Rejestracja: 05 sie 2017, 22:54
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 27 razy
Otrzymał podziękowań: 37 razy

Re: Radio 357

Post autor: Ater »

Top radia 357 jest jak noworoczny koncert filharmoników wiedeńskich, wiadomo, kto będzie w pierwszej dziesiątce i tak jest od x lat. Przecież wiadomo, że niewiele się zmieni. Jak dla mnie tu nie chodzi o rywalizację tylko o posłuchanie piosenek które 40 lat temu promowała Trójka, takie perpetum mobile.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Radio 357

Post autor: Czesio1 »

Fantomas pisze: 02 sty 2023, 08:51 Leśne dziadki są wszędzie takie same. Czy to 357, czy Trójka, czy PZPN.


 
Grzeszysz Fantomasie, oj bardzo grzeszysz. Ale położę to na karb tego że chyba nie słuchasz 357, bo oprócz tych jak to nazywasz "leśnych dziadków" (których nomen omen wielu słuchaczy uwielbia, za którymi poszło po rozpadzie Trójki i dla których jest właśnie patronami tego radia) to w tym radio jest też wielu młodych prowadzących.
Fantomas pisze: 02 sty 2023, 08:51 A Marillion? Na którym był Marillion i Sting?


 
Byli na tych miejscach, na których umieścili ich słuchacze oddając głosy. Twoim zdaniem Joy Division powinien być w pierwszej 10-tce, ale z głosów wynika, że popularniejszy wśród głosujących był Archive. I to jest urok tego Topu.
johny pisze: 02 sty 2023, 09:44 Pewna formuła się wyczerpała moim zdaniem.


 
A może to świadczy o tym, że teraz nie ma już tak dobrej muzyki jak kiedyś? A przynajmniej dla nas? Pamiętasz johny co ostatnio mówiłeś o serialach? Że ostatnim dobrym polskim serialem jest Ranczo. Może z muzyką jest podobnie? Do starych polskich seriali wracamy z chęcią i przyjemnością i nie mówimy że to odgrzewany kotlet. Zresztą napisał to już powyżej Ater:
Ater pisze: 02 sty 2023, 12:35 Jak dla mnie tu nie chodzi o rywalizację tylko o posłuchanie piosenek które 40 lat temu promowała Trójka, takie perpetum mobile.

 
Dokładnie tak jest, To jedyna taka okazja, żeby tylu świetnych kawałków posłuchać wspólnie ze słuchaczami w jednym czasie.
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Radio 357

Post autor: Czesio1 »

Barabasz pisze: 02 sty 2023, 11:08 To nie jest krótki utwór radiowy, piosenka do tańca, czy do pracy w ogrodzie. To utwór który wprowadza słuchacza w trans, w którym się odpływa, cieszy każdą nutą pięknego utworu tak ja to odczuwam i jak się okazuje ogromna ilość słuchaczy radia 3 i 357.

 
W tym również i ja. :564:
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: PawelK »

Czesio1 pisze: 02 sty 2023, 15:24
A może to świadczy o tym, że teraz nie ma już tak dobrej muzyki jak kiedyś? A przynajmniej dla nas?  

 
Chyba to drugie. Jak się poczyta felietony, obejrzy filmy z lat 50-60 ubiegłego wieku, to zgredzi twierdzili to samo. To co się gra to nie jest muzyka... Chyba taka jest kolej rzeczy.
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Re: Radio 357

Post autor: TomaszL »

Odnośnie fenomenu "Again":

Barabasz to ujął idealnie - "to co piękne może trwać bez końca". Są fajne kawałki, ale wysłuchanie ich kilkukrotnie pod rząd jest wyzwaniem. Dobry utwór można puszczać w kółko nawet kilka godzin i nie męczy.

Są naprawdę dobre zespoły, ale czasami przeciętnym zespołom uda się zrealizować jeden genialny utwór, który plasuje się w czołówce na wiele lat.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Re: Radio 357

Post autor: Mysikrólik »

Przy "Again" mógłbym się pochlastać, potem zmartwychwstać, zrobić kawę, wyprowadzić psa, a potem zasnąć.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Radio 357

Post autor: johny »

Fantomas pisze: 02 sty 2023, 10:51 johny nie wiedziałem, że ogladasz Stranger Things.

 
Nie oglądam, tylko słyszałem po akcji z MoP.
 
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Radio 357

Post autor: Fantomas »

Czesiu mam wrażenie, ze dziennikarze Radia 357 po prostu się nie rozwijają. O Marku Niedźwiedzkim już się kiedyś wypowiedziałem. To znaczy o jego widzeniu muzyki. Mam wrażenie, że Ci ludzie przesłuchali w życiu 100 płyt i nie więcej. Twierdzenie, że Queen, Pink Floyd, Dire Straits to topowe zespoły, a ich utwory to naj, naj ever nie jest prawdziwe. Podobnie można twierdzić, że Ludlum no największy pisarz. Jeszcze rozumiem obecność The Doors w pierwszej 10. Nawet Guns'n'Roses jakoś się broni, ale wymienieni i Led Zeppelin to nie mam pojęcia skąd się tam biorą. Co do "Love Will Tear Us Apart" zawsze się obroni, bo zawsze ktoś chętnie posłucha o miłości, która się skończyła. Reasumując, Ci którzy mają gust muzyczny ukształtowany przez dawną Trójkę zawsze zagłosują na utwory takie jak "Brothers in Arms" albo "Bohemian Rhapsody".
 
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Radio 357

Post autor: Czesio1 »

Fantomas pisze: 02 sty 2023, 16:18 Co do "Love Will Tear Us Apart" zawsze się obroni, bo zawsze ktoś chętnie posłucha o miłości, która się skończyła.

 
Fantomasie, być może, że ktoś chętnie posłucha, nawet ja. Ale w Topie to wystarczyło tylko do 97 miejsca. Bo więcej było chętnych do posłuchania innych kawałków, właśnie tych Quuen, Dire Straits czy Pink Floyd. To kwestia gustu.
Fantomas pisze: 02 sty 2023, 16:18 Reasumując, Ci którzy mają gust muzyczny ukształtowany przez dawną Trójkę zawsze zagłosują na utwory takie jak "Brothers in Arms" albo "Bohemian Rhapsody".

 
Naprawdę tak nisko oceniasz słuchaczy 357 czy dawniej Trójki, że beznamiętnie łykają wszystko co im podstawią dziennikarze radia? Tak beż przemyśleń, bez emocji, bez własnych ocen?? Może oni głosują na Bohemian czy Brothers dlatego że im się to po prostu podoba?
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Re: Radio 357

Post autor: TomaszL »

Mysikrólik pisze: 02 sty 2023, 16:01 Przy "Again" mógłbym się pochlastać, potem zmartwychwstać, zrobić kawę, wyprowadzić psa, a potem zasnąć.



 
Mysikróliku - dlatego, że jest taki długi (wystarczy czasu na te wszystkie czynności) czy też że ma różne części nakłaniające do tych czynności. A może jest inny powód. 
Pytam, bo bardzo zaintrygowała mnie Twoja wypowiedź.
 
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Radio 357

Post autor: johny »

Jałowa nasza dyskusja. Każdy pewnie zostanie przy swoim zdaniu. Nie ma co się obrażać, że wyniki są jakie są, bo to wszak głosy słuchaczy. Ale ciekaw jestem jakby to było gdyby zastosować mój sposób głosowania. Ja kolejny raz już się nie dam nabrać na odgrzewanego kotleta. Zamiast znów słuchać znanych do bólu nut wolę sobie odpalić takie Rock Bottom UFO (jeden z najbardziej niedocenionych zespołów rockowych) i posłuchać jak maestro Michael Schenker rozwala mój umysł. Coś bardziej lirycznego? Proszę bardzo! In Your Room Depeche Mode. Absolutnie genialna kompozycja! Jakiś niespokojny duch wczesnych lat 90? Layne Staley i kosmiczne Would? Alice In Chains. Mainstream? Orion Metalliki, łzy same napływają do oczu! I tak jeszcze można by pisać i pisać.
 
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Radio 357

Post autor: johny »

A w 357 są fajni redaktorzy! Łukasz Dunaj robi robotę we wtorkowe wieczory, a Mateusz Fusiarz jak przyloi Slayerem czy inną Panterą to aż miło!  :-D
 
 
Za ten post autor johny otrzymał podziękowanie:
Czesio1 (02 sty 2023, 19:53)
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Radio 357

Post autor: johny »

Ale fakt faktem, Niedźwiedź nigdy mnie nie przekonywał.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Radio 357

Post autor: Fantomas »

No dobra gusta, gustami ale z Zenka i Sławomira podsmiechujki. Już nic nie napisze...bo mnie zlinczujecie za porównania. Głosują tylko patroni, czy każdy może?
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Radio 357

Post autor: Czesio1 »

Fantomas pisze: 02 sty 2023, 18:24 Głosują tylko patroni, czy każdy może?

 
Głosują tylko patroni Fantomasie
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Re: Radio 357

Post autor: Mysikrólik »

Nie no żarcik taki. Zgadzam się z Czesiem.
Skoro takie są wyniki, to takie są gusta głosujących. Kto chce posłucha, kto nie, to wyłączy.
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Radio 357

Post autor: Czesio1 »

W najbliższą niedzielę w Radio357 w audycji "Korzenie i skrzydła" od godz. 20:00 gościem Grzegorza Sajóra będzie Filip Łobodziński.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Re: Radio 357

Post autor: Yvonne »

Nie słucham radia 357 i po dzisiejszym wpisie na Facebooku słuchać ich na pewno nie będę, ale z jakiegoś powodu mam je w obserwowanych.
Zobaczyłam ten wpis i zdębiałam.
Myślałam, że to radio prezentuje jakiś poziom intelektualny wyższy od przeciętnego.

W sumie nie wiem czemu tak myślałam.
 
 
Załączniki
Screenshot_20231005_102535_Facebook.jpg
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Radio 357

Post autor: johny »

Yvonne pisze: 05 paź 2023, 10:29 Nie słucham radia 357 i po dzisiejszym wpisie na Facebooku słuchać ich na pewno nie będę, ale z jakiegoś powodu mam je w obserwowanych.
Zobaczyłam ten wpis i zdębiałam.
Myślałam, że to radio prezentuje jakiś poziom intelektualny wyższy od przeciętnego.

W sumie nie wiem czemu tak myślałam.
 
 

 
Ale przecież to sama prawda... Pewne rzeczy prosto z mostu trzeba mówić. I tak bardzo łagodnie się obeszli z p. reżyserką.
 
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: PawelK »

Yvonne pisze: 05 paź 2023, 10:29 Nie słucham radia 357 i po dzisiejszym wpisie na Facebooku słuchać ich na pewno nie będę, ale z jakiegoś powodu mam je w obserwowanych.
Zobaczyłam ten wpis i zdębiałam.
Myślałam, że to radio prezentuje jakiś poziom intelektualny wyższy od przeciętnego.

W sumie nie wiem czemu tak myślałam.
 
 

 
W sumie nie rozumiem z czego wynika Twoja alergiczna reakcja, wydaje się, że ta opinia jest uczciwa.
Za ten post autor PawelK otrzymał podziękowanie:
johny (05 paź 2023, 10:50)
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Re: Radio 357

Post autor: Mysikrólik »

Może dalej jest coś co zmienia postać rzeczy, ale w załączonym screenie, też nie widzę nic złego.
Filmu nie widziałem, ale domyślam się że jest jednostronny i zgadzam się, że krzykacze robią więcej reklamy, niż szkody filmowi.

Histeryczne reagowanie nigdy nic dobrego alergikom nie przynosi, co najwyżej nabija kabzę temu komu chce się zaszkodzić.

Jeśli film rzeczywiście łamie prawo, to powinni go obejrzeć specjalnie wyznaczeni prawnicy, sformułować oskarżenie i tyle.

Napuszczanie do pikiet pod kinami, może przynieść tylko odwrotny skutek.
Za ten post autor Mysikrólik otrzymał podziękowania (total 2):
Czesio1 (05 paź 2023, 11:41) • PawelK (05 paź 2023, 12:06)
Awatar użytkownika
Czesio1
Administrator
Administrator
Posty: 16384
Rejestracja: 07 lip 2013, 14:00
Tytuł: Ojciec Prowadzący
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 386 razy
Otrzymał podziękowań: 195 razy

Re: Radio 357

Post autor: Czesio1 »

Yvonne pisze: 05 paź 2023, 10:29 Myślałam, że to radio prezentuje jakiś poziom intelektualny wyższy od przeciętnego.

 
I bardzo dobrze myślałaś Yvonne, bo tak właśnie jest.
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Re: Radio 357

Post autor: Yvonne »

To ja już lepiej zamilknę, gdyż absolutnie się z Wami nie zgadzam.
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: PawelK »

Yvonne pisze: 05 paź 2023, 12:01 To ja już lepiej zamilknę, gdyż absolutnie się z Wami nie zgadzam.

 
Ale nie wyjaśnisz z czego wynikają twoje potężne zarzuty?

IMO napisane jest uczciwie, że obywatelski krzyk, ale że jednak film jednostronny. Nie oglądałem, między innymi z tego powodu, że razi mnie w tego typu filmach właśnie jednostronność. Gdyby takie filmy były uczciwe, to by nie były ciekawe. Ale skoro obejrzałaś, to może odpowiesz:
a. czy są pokazane kulisy ściągania tych imigrantów na Białoruś?
b. czy jest wyjaśnienie dlaczego, skoro to są uciekinierzy przed wojną, nie trafią na legalne przejścia graniczne z legalnymi papierami?
c. czy film wyjaśnia dlaczego przez zieloną granicę, w większości próbują przejść silni i zdrowi mężczyźni?
d. czy film wyjaśnia dlaczego Polska ma być ich pierwszym krajem, do którego trafili po ucieczce z kraju ogarniętego wojną? W sensie - dlaczego tym krajem nie jest Białoruś, która przecież w wojnie nie uczestniczy?


 
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Radio 357

Post autor: johny »

PawelK pisze: 05 paź 2023, 12:13
Yvonne pisze: 05 paź 2023, 12:01 To ja już lepiej zamilknę, gdyż absolutnie się z Wami nie zgadzam.


 
Ale nie wyjaśnisz z czego wynikają twoje potężne zarzuty?

IMO napisane jest uczciwie, że obywatelski krzyk, ale że jednak film jednostronny. Nie oglądałem, między innymi z tego powodu, że razi mnie w tego typu filmach właśnie jednostronność. Gdyby takie filmy były uczciwe, to by nie były ciekawe. Ale skoro obejrzałaś, to może odpowiesz:
a. czy są pokazane kulisy ściągania tych imigrantów na Białoruś?
b. czy jest wyjaśnienie dlaczego, skoro to są uciekinierzy przed wojną, nie trafią na legalne przejścia graniczne z legalnymi papierami?
c. czy film wyjaśnia dlaczego przez zieloną granicę, w większości próbują przejść silni i zdrowi mężczyźni?
d. czy film wyjaśnia dlaczego Polska ma być ich pierwszym krajem, do którego trafili po ucieczce z kraju ogarniętego wojną? W sensie - dlaczego tym krajem nie jest Białoruś, która przecież w wojnie nie uczestniczy?


 

 
Same trudne pytania Pawle. Ja coś niecoś wiem an ten temat z racji tego, że rodzina Anki mieszka na pograniczu i obcuje na co dzień z tymi problemami.
 
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Re: Radio 357

Post autor: Yvonne »

Mysikrólik pisze: 05 paź 2023, 11:34
Filmu nie widziałem, ale domyślam się że jest jednostronny 


 
No i to jest świetne podsumowanie :)
Niczego więcej nie potrzebuję.
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Re: Radio 357

Post autor: Yvonne »

PawelK pisze: 05 paź 2023, 12:13 IMO napisane jest uczciwie, że obywatelski krzyk, ale że jednak film jednostronny. Nie oglądałem, między innymi z tego powodu, że razi mnie w tego typu filmach właśnie jednostronność.


 


 
No właśnie.
Nie oglądaliście, nie wiecie, ale chętnie bierzecie udział w dyskusji.

Jak obejrzycie, możemy podsyskutować.
 
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: PawelK »

Yvonne pisze: 05 paź 2023, 12:28
PawelK pisze: 05 paź 2023, 12:13 IMO napisane jest uczciwie, że obywatelski krzyk, ale że jednak film jednostronny. Nie oglądałem, między innymi z tego powodu, że razi mnie w tego typu filmach właśnie jednostronność.


 



 
No właśnie.
Nie oglądaliście, nie wiecie, ale chętnie bierzecie udział w dyskusji.

Jak obejrzycie, możemy podsyskutować.
 

 
Czyli mam rację. Zazwyczaj osoby, dla których pytania są niewygodne, bo pokazują, że nie mają racji, próbują przerzucić odpowiedzialność na drugą stronę. W ten sposób nikt nie da się dyskutować o niczym. Bo jak Ty możesz oceniać Radio357, skoro nigdy nie prowadziłaś radia?

Potrafisz odpowiedzieć na moje pierwsze pytanie - jaki masz zarzut w stosunku do Radia?
Oraz na drugi zestaw pytań - czy film pokazuje, to o czym napisałem?
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
Yvonne
Moderator
Moderator
Posty: 12996
Rejestracja: 09 lip 2013, 16:01
Miejscowość: Bydgoszcz
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 6 razy
Otrzymał podziękowań: 170 razy

Re: Radio 357

Post autor: Yvonne »

PawelK pisze: 05 paź 2023, 12:37
Yvonne pisze: 05 paź 2023, 12:28
PawelK pisze: 05 paź 2023, 12:13 IMO napisane jest uczciwie, że obywatelski krzyk, ale że jednak film jednostronny. Nie oglądałem, między innymi z tego powodu, że razi mnie w tego typu filmach właśnie jednostronność.


 




 
No właśnie.
Nie oglądaliście, nie wiecie, ale chętnie bierzecie udział w dyskusji.

Jak obejrzycie, możemy podsyskutować.
 


 
Czyli mam rację. 

 
Tak , Pawle, Ty masz przecież zawsze rację.
W każdym temacie.

I nie zrzucam żadnej odpowiedzialności na nikogo.
Chętnie odpowiem na Twoje pytania i podyskutuję.
Ale tylko z kimś, kto też oglądał film.
Jak można bowiem dyskutować o czymś, czego się nie widziało?

Jest to dla mnie niepojęte.


 
ODPOWIEDZ