Ciekawostki z Australii

Dział poświęcony sprawom ogólnym dotyczącym przygód na żywo
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: Brunhilda »

Dziekuje Johny! :-)
 
 
Awatar użytkownika
irycki
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2708
Rejestracja: 22 cze 2016, 12:05
Tytuł: Pan Motocyklik
Miejscowość: Legionowo
Podziękował;: 61 razy
Otrzymał podziękowań: 106 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: irycki »

:564:
 Brunia, kopę lat!!!

:)
 
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nie chcę pani schlebiać, ale jest pani uosobieniem przygody. Gdy patrzę na panią łowiącą ryby, pływającą po jeziorze, nie wyobrażam sobie, aby istniała bardziej romantyczna dziewczyna.

Moje fotoszopki (aktualiz. 13.11.2022)
.
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: TomaszL »

Dużo pomyślności w Nowy Roku, Bruniu !!!
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: TomaszK »

Wszystkiego najlepszego Bruniu !
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: Brunhilda »

Dziekuje Wam wszystkim za życzenia! Ten rok musi być lepszy!
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: Fantomas »

Brunhilda pisze: 09 sty 2023, 03:24 Dziekuje Wam wszystkim za życzenia! Ten rok musi być lepszy!

 
Po ostatnich latach ciężko aż wyobrazić sobie gorszy rok. Wszystkiego najlepszego w nowym roku!
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: Brunhilda »

Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: Brunhilda »

Napisałam szokujące wiadomości, sorry, napewno nie wiecie, ze kardynał Pell to ten, który był niesłusznie osadzony za pedofile, zamknięty w ciężkim więzieniu a w 2021 uniewinniony przez Sąd Najwyższy. To był wielki skandal i kontrowersje. A przede wszystkim, ze system pozwala na zniszczenie niewinnego człowieka.
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: johny »

Brunhilda pisze: 14 sty 2023, 02:34 Napisałam szokujące wiadomości, sorry, napewno nie wiecie, ze kardynał Pell to ten, który był niesłusznie osadzony za pedofile, zamknięty w ciężkim więzieniu a w 2021 uniewinniony przez Sąd Najwyższy. To był wielki skandal i kontrowersje. A przede wszystkim, ze system pozwala na zniszczenie niewinnego człowieka.

 
Posłuchaj Bruniu, jaki jest przekaz "liberalnych" mediów odnośnie śmierci biskupa. Rzygam tym.


W ogóle ten Mysior jest super!
 
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: Fantomas »

W Polsce była sprawa, w której oskarżono o pedofilię księdza. Sekielscy nakrecili o tym film. Posłanka Lewicy nazywająca siebie Joanką (dość znana nawiasem mówiąc) oraz inna lewicowa aktywistka (znana z tego, że jej mąż "zmartwychwstał") zawiozły "ofiarę" do Watykanu. Wystarały się o audiencję u Papieża. Franciszek klęczał i całował po rękach "ofiarę" księdza pedofila. Później dopiero okazało się, że rzekoma ofiara nigdy ofiarą nie była, a swoją "niedolę" wyssała z brudnego palucha. Krótko mówiąc czlowiek ten nigdy nie była molestowana przez księdza. Ustaleń tych dokonał całkowicie świecki sąd.
Za ten post autor Fantomas otrzymał podziękowanie:
johny (19 sty 2023, 19:08)
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: Brunhilda »

Dziekuje Johnny, dziękuję Fantomas. Oczywiście. Najprościej jest pod publiczkę rzucić oskarżenie. Po co sprawdzać? Pedofilia w kościele jest bardzo medialna przecież. A ta dziewczynka, która popełniła tekst w Na Temat, mam nadzieje, ze ktoś jej przynajmniej zwrócił uwagę…w sprawie Kardynała Pella, jak zreszta już kiedyś pisałam, nigdy w jego winę nie wierzyłam. Kto chodzi do kościoła tu u nas, wie, ze scenariusz rzekomej napaści był uszyty okropnie grubymi nićmi. Po prostu niemożliwe w związku ze zwyczajami tutejszymi. A jednak… rozprawa się odbyła, nawet dwie. Nie do wiary. Jak powiedział nasz były premier, to był klasyczny przykład współczesnej formy ukrzyżowania.
Mmysior super. Dzięki za niego Johny. Słucham go teraz.

Co do niesłusznych oskarżeń to Rez znam takie przypadki Fantomasie. Przykre jest to, ze mimo uniewinnienia przez sąd, taki człowiek zostaje zniszczony, z latka przypietą na całe życie. Te przypadki, które znam, już nie pracują na parafiach. Szkoda.
 
 
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: Brunhilda »

A dzisiaj celebrujemy Dzień Australii.
Awatar użytkownika
Mysikrólik
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 5279
Rejestracja: 16 lip 2013, 14:37
Tytuł: harcerz
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 17 razy
Otrzymał podziękowań: 104 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: Mysikrólik »

Brunhilda pisze: 26 sty 2023, 10:38 A dzisiaj celebrujemy Dzień Australii.

 
Mogłabyś go celebrować w Melbourne. :-D
 
Awatar użytkownika
PawelK
Moderator
Moderator
Posty: 6392
Rejestracja: 27 lip 2013, 10:25
Podziękował;: 202 razy
Otrzymał podziękowań: 144 razy
Kontakt:

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: PawelK »

A tak wyglądają kibice ze związku radzieckiego na Australia Open 2023 podczas meczu radzieckiego tenisisty z serbskim.
AU 2023.JPG
 
 
Za oknem skoro świt Kilimandżaro...
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: johny »

Brunhilda pisze: 26 sty 2023, 00:30 Dziekuje Johnny, dziękuję Fantomas. Oczywiście. Najprościej jest pod publiczkę rzucić oskarżenie. Po co sprawdzać? Pedofilia w kościele jest bardzo medialna przecież. A ta dziewczynka, która popełniła tekst w Na Temat, mam nadzieje, ze ktoś jej przynajmniej zwrócił uwagę…w sprawie Kardynała Pella, jak zreszta już kiedyś pisałam, nigdy w jego winę nie wierzyłam. Kto chodzi do kościoła tu u nas, wie, ze scenariusz rzekomej napaści był uszyty okropnie grubymi nićmi. Po prostu niemożliwe w związku ze zwyczajami tutejszymi. A jednak… rozprawa się odbyła, nawet dwie. Nie do wiary. Jak powiedział nasz były premier, to był klasyczny przykład współczesnej formy ukrzyżowania.
Mmysior super. Dzięki za niego Johny. Słucham go teraz.

Co do niesłusznych oskarżeń to Rez znam takie przypadki Fantomasie. Przykre jest to, ze mimo uniewinnienia przez sąd, taki człowiek zostaje zniszczony, z latka przypietą na całe życie. Te przypadki, które znam, już nie pracują na parafiach. Szkoda.
 
 


 
Bruniu, to o wszystko o czym dyskutujemy należy rozpatrywać  szerszym kontekście. Od pewnego czasu na świecie toczy się walka dobra ze złem. Niestety na razie dobro jest w odwrocie. Nie wiem na tę chwilę jaki będzie los tej walki, ale jak widzę jak ludzie dają sobą manipulować, jak dają sobie ograniczać własną wolność, przekonania, to nie jestem optymistą. Ja na szczęście pożyłem trochę we w miarę normalnym świecie. Natomiast z niepokojem patrzę na los mych dzieci. Realizuje się po woli świat wg scenariusza przedstawionego przez Huxleya w Nowym Wspaniałym Świecie (serdecznie i szczerze polecam lekturę). Ja się nie daje, a dzięki takim ludziom jak Mysior jest mi łatwiej, bo wiem że jednak nie idę tę ścieżką sam. Co ciekawe tego Mysiora poznałem dzięki Mateuszowi! Dumny jestem z tego jakim człowiekiem jest mój syn!
 
 
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: TomaszL »

PawelK pisze: 26 sty 2023, 11:41 A tak wyglądają kibice ze związku radzieckiego na Australia Open 2023 podczas meczu radzieckiego tenisisty z serbskim.AU 2023.JPG
 
 

 
Chyba miałem ostatnio dużo pracy i może coś przeoczyłem (jakieś zmiany geopolityczne)
- kibice ze związku radzieckiego
- radziecki 
tenisista

???
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: Fantomas »

johny należy wydać walkę lewicowemu złu. Wyśmiewać ich fałszywych proroków, kołtuństwo, zaściankowość i kompleksy. Żadna walka nie jest przegrana dopóki trwa. Przyznaję, że jestem zaskoczony, że ktoś z forum czytał i zna "Nowy Wspaniały Świat". Nie ma tej pozycji w dziale o literaturze. Sam bym ją dodał, ale o tym co ją polecam, mało kto chce dyskutować.
 
 
 
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: johny »

Fantomas pisze: 26 sty 2023, 22:23 johny należy wydać walkę lewicowemu złu. Wyśmiewać ich fałszywych proroków, kołtuństwo, zaściankowość i kompleksy. Żadna walka nie jest przegrana dopóki trwa. Przyznaję, że jestem zaskoczony, że ktoś z forum czytał i zna "Nowy Wspaniały Świat". Nie ma tej pozycji w dziale o literaturze. Sam bym ją dodał, ale o tym co ją polecam, mało kto chce dyskutować.
 
 
 


 
Zgadzam się co do diagnozy. Sęk w tym, że dzisiaj to lewicowe zło, po pierwsze przyjmuje karykaturalnie gigantyczne formy, po wtóre realizacją tych doktryn zajmują się również środowiska, które teoretycznie kojarzone są z prawica.Vide: CDU/CSU w Niemczech. Generalnie trochę to wszystko się rozmywa (myślę, że to intencjonalne działanie ) i realizowane są,krok po kroku cele nakreślone przez indywidua typu Schwab czy Soros.

NWŚ to jedna z najbardziej dołujących książek jakie czytałem w życiu. Najbardziej przerażające jest jednak to, że świat przedstawiony na jej kartach materializuje się na naszych oczach.

Ale Fantomas, tak jak napisałem. Też walczę! A do póki walczysz to jesteś zwycięzcą!

Pozdro!
 
 
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: Brunhilda »

TomaszL pisze: 26 sty 2023, 17:59
PawelK pisze: 26 sty 2023, 11:41 A tak wyglądają kibice ze związku radzieckiego na Australia Open 2023 podczas meczu radzieckiego tenisisty z serbskim.AU 2023.JPG
 
 


 
Chyba miałem ostatnio dużo pracy i może coś przeoczyłem (jakieś zmiany geopolityczne)
- kibice ze związku radzieckiego
- radziecki 
tenisista

???

 
Nie noo! Ale wsypa! Zmian geopolitycznych nie było!
To polskie media tak podały?  :lol: Czy raczej słaby angielski? Nic podobnego TomaszuL. To, owszem, Rosjanie ale nie turyści tylko lokalni. Jak widać, popierają wojnę. Bo, ze Związku Radzieckiego dawno już nie ma to wiadomo. Tak wiec Rosjanie , mieszkańcy Australii, których zreszta wyprowadzono bo na AO zabroniono tych flag. Rosyjscy, nie radzieccy, tenisiści grają, tak jak w French Open, US Open ale anonimowo, bez flag, bez podawania państwa. Tak wierchuszka tenisowa zdecydowała. Jedyna prawda to to, ze incydent ten miał miejsce po meczu rosyjko-serbskim. 
Cześć tych osób w flagach to zreszta Serbowie, wielu popiera wojnę. Zreszta był tam z flaga rosyjsko-putinowska ojciec Djokovica. Dzisiaj juz przepraszał, ze sam jest z kraju gdzie była wojna wiec wie, ze to okropne i nikomu nie życzy, itp. No pewnie, niespecjalnie wyglądał z ta flaga… 
Tak, ze ta informacja w polskich mediach albo interpretacja dosyć nierzetelna . 
Brunhilda
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 7158
Rejestracja: 10 lip 2013, 04:07
Płeć: Kobieta
Podziękował;: 90 razy
Otrzymał podziękowań: 109 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: Brunhilda »

No i jeszcze! Czy to znaczy, ze Polska wpuszcza turystów z Rosji? Myślałam, ze powszechnie wiadomo, ze turystów większość krajów nie wpuszcza. Ale jeżeli sie pisze o turystach z Rosji to pewnie nie wiadomo. Nie jest podpisane zrodlo zdjęcia wiec właściwie nic nie wiadomo oprócz braku rzetelności.
Vasco
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 552
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:16
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: Vasco »

Fantomas pisze: 26 sty 2023, 22:23 Przyznaję, że jestem zaskoczony, że ktoś z forum czytał i zna "Nowy Wspaniały Świat".
 

 
Przyznaję, że jestem zaskoczony Twoim zdaniem o forowiczach.
Za ten post autor Vasco otrzymał podziękowanie:
TomaszL (29 sty 2023, 13:05)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: Fantomas »

A to dlaczego Vasco? Nikt nie dyskutuje o takiej literaturze. Nowy Wspaniały Świat to dzieło wybitne i zasługujące na osobny temat. Widziałeś taki? O wielkiej literaturze nie dyskutujemy. Nie ma Poe, Henrego Millera, Bukowskiego, Sallingera, F.S Fitzgeralda, Stendhala, Hugo...i wielu wielu innych. Nie ma poezji Whitmana i Baudelaire. Trudno orzec dlaczego. A najgorętsze dysputy są toczone o Nesbo.
 
Za ten post autor Fantomas otrzymał podziękowanie:
TomaszL (29 sty 2023, 13:05)
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: TomaszL »

Vasco pisze: 27 sty 2023, 18:01
Fantomas pisze: 26 sty 2023, 22:23 Przyznaję, że jestem zaskoczony, że ktoś z forum czytał i zna "Nowy Wspaniały Świat".
 



 
Przyznaję, że jestem zaskoczony Twoim zdaniem o forowiczach.


 
Ja nie czytałem. Nie wiem co jest na kartach książki. Ale widzę co się dzieje ze społeczeństwem. Dużo osób chce, żeby im ktoś powiedział jak jest, co należy robić i że wszystko jest super cacy. Konsumpcjonizm chyba robi swoje - kiedyś trzeba było o wszystko walczyć, zdobywać a teraz - "przecież w sklepach i magazynach jest wszystko, pełno towaru z którym nie wiadomo co zrobić". A potem przy zwykłej awarii wodociągu i braku wody w kranie na 12h (najlepiej w niedzielę, gdy sklepy zamknięte) ludzie nie mają nawet szklanki wody by umyć zęby.   

Konsumpcjonizm, przebywanie w strefie komfortu, życie dniem dzisiejszym bez rozmyślania co będzie jutro ...
 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: Fantomas »

To polecam Aldous Huxley, Nowy Wspaniały Świat.
Za ten post autor Fantomas otrzymał podziękowanie:
TomaszL (29 sty 2023, 13:04)
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: Fantomas »

Vasco, a wiesz, że wiele osób nie oglądało "Fight Club". Poleć proszę. Ciebie posłuchają
Za ten post autor Fantomas otrzymał podziękowanie:
TomaszL (29 sty 2023, 13:05)
Vasco
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 552
Rejestracja: 24 sie 2016, 21:16
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 2 razy
Otrzymał podziękowań: 41 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: Vasco »

Próbujesz być złośliwy czy gorzej?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Fantomas
Zlotowicz
Zlotowicz
Posty: 2617
Rejestracja: 30 lip 2018, 09:44
Podziękował;: 139 razy
Otrzymał podziękowań: 134 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: Fantomas »

Vasco pisze: 30 sty 2023, 18:40 Próbujesz być złośliwy czy gorzej?


 
Nie Vasco serio myślę dokładnie to co napisałem. Nie dyskutuje się o takich książkach, bo one na forum nie istnieje. Dlatego zdziwiłem się, że jednak są czytane. A co do polecania filmów (a ten konkretnie film przyszedł mi na myśl w zwiazku z wszechobecną konsumcją) to myślę, że jesteś odpowiedniejszą osobą. Jak uważasz, że Ciebie to obraża to przepraszam.
 
Awatar użytkownika
TomaszL
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 1748
Rejestracja: 14 lip 2016, 10:19
Miejscowość: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 473 razy
Otrzymał podziękowań: 157 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: TomaszL »

Vasco pisze: 30 sty 2023, 18:40 Próbujesz być złośliwy czy gorzej?

 
Vasco, ja bardzo szanuję Twoje wypowiedzi/komentarze i bardzo chętnie przeczytam Twoje rekomendacje. Fantomas też pewnie miał to na myśli. Niestety w świecie rzeczywistym mamy tak jak mamy i ja też tam zakładam, że nawet w pracy ktoś będzie złośliwy albo gorzej. 
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
TomaszK
Forowy Badacz Naukowy
Forowy Badacz Naukowy
Posty: 8827
Rejestracja: 09 lip 2013, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 47 razy
Otrzymał podziękowań: 366 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: TomaszK »

Lewacy znów atakują kardynała Pella https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... p,79cfc278 
Awatar użytkownika
johny
Moderator
Moderator
Posty: 11645
Rejestracja: 09 lip 2013, 14:30
Miejscowość: Łódź
Płeć: Mężczyzna
Podziękował;: 241 razy
Otrzymał podziękowań: 198 razy

Re: Ciekawostki z Australii

Post autor: johny »

TomaszK pisze: 02 lut 2023, 09:17 Lewacy znów atakują kardynała Pella https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... p,79cfc278 

 
Der Onet. I wszystko jasne.
POLEXIT!
... To live is to die... - Cliff Burton
volenti non fit iniuria!
When you walk through a storm, Hold your head up high, And don`t be afraid of the dark. At the end of a storm, There`s a golden sky...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum ogólne Z Przygodą na żywo”